http://kariera.mk

“Koko Fest” do të mbledh trojet shqiptare

para 10 muajve - RTV 21

Festivali nis më 17 shtator me shfaqjen “8 femrat”. Festivali Mbarëkombëtar i Komedisë ”KoKo Fest”, festa e vërtetë e humorit, duke shkaktuar emocione të papërsëritshme do të mbledh teatrot nga të gjitha...

“Koko Fest” me komedi do të mbledh trojet shqiptare

para 10 muajve - Portalb

Festivali Mabrëkombëtar i Komedisë ”KoKo Fest”, festivali që mbledh së bashku në një festë të vërtetë të humorit, emocione të papërsëritshme do të përafrojë teatrot nga të gjitha trojet shqiptare, njofton...

“Koko Fest” nëpërmjet teatrit bashkon trojet shqiptare

para 10 muajve - Portalb

Festivali Mabrëkombëtar i Komedisë ”KoKo Fest”, festivali që mbledh së bashku në një festë të vërtetë të humorit, emocione të papërsëritshme do të mbledh teatrot nga të gjitha trojet shqiptare, njofton...

"Koko Fest" sjellë shtatë shfaqje nga trojet shqiptare

para 10 muajve - Zhurnal

Më 17 shtator në Korçë nisë festivali mbarëkombëtar i komedisë ‘Koko Fest’, shkruan KultPlus. Ky festival sjellë një maratonë artistike në skenën e teatrit ‘Andon Zako Çajupi’, me performancat më të mira...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK