http://kariera.mk

Kolegji Riinvest bëhet qendër testimi për British Council në Kosovë

para 10 muajve - Telegrafi

Kolegji Riinvest dhe British Council nënshkruan një marrëveshje bashkëpunimi për zgjerimin e bashkëpunimit në mes tyre. Tash e tutje, Kolegji Riinvest do të jetë “Testing Centre” (Qendër Testimi) e British...

Riinvest marrëveshje me British Council

para 10 muajve - Klan Kosova

Të rinjve kosovarë u është hapur edhe një mundësi për studim në Britaninë e Madhe. Kjo u bë e mundur pas nënshkrimit të marrëveshjes në mes Institutit Riinvest dhe British Council. Kronikë nga Mejreme Gashi. Interesante

Kolegji Riinvest bëhet qendër testimi për British Council në Kosovë

para 10 muajve - Almakos

Kolegji Riinvest dhe British Council nënshkruan një marrëveshje bashkëpunimi për zgjerimin e bashkëpunimit në mes tyre. Tash e tutje, Kolegji Riinvest do të jetë “Testing Centre” (Qendër Testimi) e British...

Kolegji Riinvest bëhet qendër testimi për British Council në Kosovë

para 10 muajve - Insajderi

Kolegji Riinvest dhe British Council nënshkruan një marrëveshje bashkëpunimi për zgjerimin e bashkëpunimit në mes tyre. Tash e tutje, Kolegji Riinvest do të jetë “Testing Centre” (Qendër Testimi) e British...

Riinvest nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me ‘British Council’

para 10 muajve - Periskopi

Kolegji Riinvest dhe British Council kanë nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi në fushën e kualifikimeve të gjuhës angleze dhe testime tjera profesionale ndërkombëtarisht të njohura. Riinvest ka njoftuar:...

Riinvest sjellë mundësinë për kualifikim britanik në Kosovë

para 10 muajve - KosovaPress

Marrëveshja u nënshkrua nga Ambasadori i Britanisë të Madhe në Kosovë, Ruairi O'Connell dhe drejtori ekzekutiv i Kolegjit Riinvest, Rasim Merlaku. Ambasadori i Britanisë të Madhe në Kosovë, Ruairi O'Connell...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK