http://kariera.mk

​Ju rrëqethet mishi kur dëgjoni muzikë? Mësoni pse ndodh kjo

para 8 muajve - Gazeta Express

A keni përjetuar ndonjëherë ndjenjën ku ju rrënqethet mishi teksa dëgjoni një këngë të mrekullueshme? Përjetimi i ndjenjave të tilla gjatë dëgjimit të muzikës është mjaft e rrallë dhe unike. Matthew Sachs...

Ju rrënqethet mishi kur dëgjoni muzikë? Ja pse ndodh kjo...

para 8 muajve - Gazeta Express

A keni përjetuar ndonjëherë ndjenjën ku ju rrënqethet mishi teksa dëgjoni një këngë të mrekullueshme? Përjetimi i ndjenjave të tilla gjatë dëgjimit të muzikës është mjaft e rrallë dhe unike. Matthew Sachs...

​Ju rrëqethet mishi kur dëgjoni muzikë? Mësoni pse ndodh kjo

para 8 muajve - Infokusi

A keni përjetuar ndonjëherë ndjenjën ku ju rrënqethet mishi teksa dëgjoni një këngë të mrekullueshme? Përjetimi i ndjenjave të tilla gjatë dëgjimit të muzikës është mjaft e rrallë dhe unike. Matthew Sachs...

Pse ju rrënqethet mishi kur dëgjoni muzikë

para 9 muajve - RTV 21

Kjo gjë ndodh rrallë dhe jo te të gjithë Shumë njerëz përjetojnë rrënqethje mishi kur dëgjojnë muzikë dhe më në fund është zbuluar arsyeja. Matthew Sachs nga Universtiteti i Kalifornia ka studiuar rastin...

Zbuloni pse ju rrënqethet mishi kur dëgjoni muzikë

para 9 muajve - Koha Jone

Shumë njerëz përjetojnë rrënqethje mishi kur dëgjojnë muzikë dhe më në fund është zbuluar arsyeja, Matthew Sachs nga Universtiteti i Kalifornia ka studiuar rastin dhe ka shpjeguar : “Lidhja e trurit me...

Pse ju rrëqethet mishi kur dëgjoni muzikë

para 9 muajve - Gazeta Express

Kjo gjë ndodh rrallë dhe jo te të gjithë Shumë njerëz përjetojnë rrëqethje mishi kur dëgjojnë muzikë dhe më në fund është zbuluar arsyeja. Matthew Sachs nga Universiteti i Kalifornia ka studiuar rastin...

Ju rrëqethet mishi kur dëgjoni muzikë? Ja pse ndodh kjo…

para 8 muajve - Gazeta Monitor

A keni përjetuar ndonjëherë ndjenjën ku ju rrëqethet mishi teksa dëgjoni një këngë të mrekullueshme? Përjetimi i ndjenjave të tilla gjatë dëgjimit të muzikës është mjaft e rrallë dhe unike. Matthew Sachs...

Ju rrënqethet mishi kur dëgjoni muzikë? Mësoni pse ndodh kjo

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

A keni përjetuar ndonjëherë ndjenjën ku ju rrënqethet mishi teksa dëgjoni një këngë të mrekullueshme? Përjetimi i ndjenjave të tilla gjatë dëgjimit të muzikës është mjaft e rrallë dhe unike. Matthew Sachs...

Zbuloni pse ju rrënqethet mishi kur dëgjoni muzikë

para 9 muajve - Medial

Shumë njerëz përjetojnë rrënqethje mishi kur dëgjojnë muzikë dhe më në fund është zbuluar arsyeja, Matthew Sachs nga Universtiteti i Kalifornia ka studiuar rastin dhe ka shpjeguar: “Lidhja e trurit me...

Ja pse ju ngjethet mishi kur dëgjoni muzikë

para 9 muajve - Albeu

Shumë njerëz përjetojnë rrënqethje mishi kur dëgjojnë muzikë dhe më në fund është zbuluar arsyeja. Matthew Sachs nga Universtiteti i Kalifornia ka studiuar rastin dhe ka shpjeguar: “Lidhja e trurit me...

Zbuloni pse ju rrënqethet mishi kur dëgjoni muzikë

para 9 muajve - Ora news

Shumë njerëz përjetojnë rrënqethje mishi kur dëgjojnë muzikë dhe më në fund është zbuluar arsyeja, Matthew Sachs nga Universtiteti i Kalifornia ka studiuar rastin dhe ka shpjeguar : “Lidhja e trurit me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK