http://kariera.mk

Vita uron vitin e ri shkollor duke gëzuar mbi 20 mijë fëmijë me fletore dhe orar shkollor

para 10 muajve - Telegrafi

Qumështorja Vita në vazhdimësinë e aktiviteteve të saj kësaj radhe ishte pjesë e javës më të rëndësishme për të gjithë ata nxënës që filluan vitin e parë shkollor. Për t’i uruar të vegjlit për një vit...

Vita uron vitin e ri shkollor duke gëzuar mbi 20,000 fëmijë me fletore dhe orar shkollor

para 10 muajve - Zeri

Qumështorja Vita në vazhdimësinë e aktiviteteve të saj kësaj radhe ishte pjesë e javës më të rëndësishme për të gjithë ata nxënës që filluan vitin e parë shkollor. Për t’i uruar të vegjëlit për një vit...

Vita uron vitin e ri shkollor duke gëzuar mbi 20,000 fëmijë me fletore dhe orar shkollor

para 10 muajve - GazetaBlic

Qumështorja Vita në vazhdimësinë e aktiviteteve të saj kësaj radhe ishte pjesë e javës më të rëndësishme për të gjithë ata nxënës që filluan vitin e parë shkollor. Për t’i uruar të vegjëlit për një vit...

Vita uron vitin e ri shkollor duke gëzuar mbi 20,000 fëmijë me fletore

para 10 muajve - Indeks online

Vita uron vitin e ri shkollor duke gëzuar mbi 20,000 fëmijë me fletore dhe orar shkollor Qumështorja Vita në vazhdimësinë e aktiviteteve të saj kësaj radhe ishte pjesë e javës më të rëndësishme për të...

Vita uron vitin e ri shkollor duke gëzuar mbi 20,000 fëmijë me fletore dhe orar shkollor

para 10 muajve - KosovaPress

Për t’i uruar të vegjlit për një vit të mbarë shkollor dhe suksese në mësime, atyre ju dhurua nga një fletore si dhe orar Vita. Qumështorja Vita ka vizituar të gjitha shkollat e Kosovës, ku me këtë rast...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK