http://kariera.mk

Mercedes më në fund lanson modelin AMG Project One

para 10 muajve - Albeu

Mercedes-AMG Project One ka lansuar super makinën që është punuar në bashkëpunim me Formula 1, ka katër motorë elektrikë, si dhe një motor të vogël me 1.6-litra. Përvec shpejtësisë së lartë, Project One...

Hamilton prezanton supermakinën – FOTO

para 10 muajve - Infokusi

Në Frankfurt u zhvillua “Motor Show” i përvitshëm, ku kompani të ndryshme të prodhimit të automjeteve prezantuan modelet më të fundit, që do të shihen në rrugë. Nuk mund të mungonte në këtë spektakël makinash...

Pritjes i vjen fundi, Mercedes lanson më në fund modelin AMG Project One

para 10 muajve - Telegrafi

Ka filluar Frankfurt Motor Show ku, ashtu edhe ashtu siç pritej, është lansuar i shumëprituri Mercedes-AMG Project One. Hipervetura që është punuar në bashkëpunim me Formula 1, ka katër motorë elektrikë,...

Hamilton prezanton supermakinën

para 10 muajve - Lajmi.net

Në Frankfurt u mbajt motor-show i përvitshëm ku kompani të ndryshme të prodhimit të automjeteve prezantuan modelet më të fundit që do të shihen në rrugë. Nuk mund të mungonte në këtë spektakël makinash...

Pritjes i vjen fundi, Mercedes lanson më në fund modelin AMG Project One

para 10 muajve - Almakos

Ka filluar Frankfurt Motor Show ku, ashtu edhe ashtu siç pritej, është lansuar i shumëprituri Mercedes-AMG Project One. Hipervetura që është punuar në bashkëpunim me Formula 1, ka katër motorë elektrikë,...

Hamilton prezanton supermakinën

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Në Frankfurt u mbajt motor-show i përvitshëm ku kompani të ndryshme të prodhimit të automjeteve prezantuan modelet më të fundit që do të shihen në rrugë. Nuk mund të mungonte në këtë spektakël makinash...

FOTO/ Hamilton prezanton supermakinën e Mercedes

para 10 muajve - Syri

Në Frankfurt u mbajt motor-show i përvitshëm, ku kompani të ndryshme të prodhimit të automjeteve prezantuan modelet më të fundit që do të shihen në rrugë. Nuk mund të mungonte në këtë spektakël makinash...

Hamilton prezanton supermakinën e Mercedes

para 10 muajve - Tetova Sot

Në Frankfurt u mbajt motor-show i përvitshëm, ku kompani të ndryshme të prodhimit të automjeteve prezantuan modelet më të fundit që do të shihen në rrugë. Nuk mund të mungonte në këtë spektakël makinash...

‘Project One’/ Hamilton prezanton supermakinën e re të ‘Mercedes’

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 7 Në Frankfurt u mbajt motor-show i përvitshëm ku kompani të ndryshme të prodhimit të automjeteve prezantuan modelet më të fundit që do të shihen në rrugë. Nuk mund të mungonte në këtë spektakël...

Mbreti i ri i hiperveturave

para 10 muajve - Albinfo

Me më shumë se 1000 kuajfuqi dhe me pako të lehtë, Mercedes-AMG premton se Project One do të ofrojë performanca si të bolidëve të Formula One Me Project One, Mercedes-AMG ka dalë në krye të hiperveturave....

Shpaloset “bisha” Mercedes AMG Project One

para 10 muajve - Zhurnal

Është shpalosur hipervetura Mercedes AMG Project One. “Bisha” gjermane premton supershpejtësi. Nga 0 në 200 km/orë kjo makinë do të arrijë për gjashtë sekonda. Top shpejtësia e tij është 350 kilometra...

Shpaloset “bisha” Mercedes AMG Project One

para 10 muajve - Koha.net

Është shpalosur hipervetura Mercedes AMG Project One. “Bisha” gjermane premton supershpejtësi. Nga 0 në 200 km/orë kjo makinë do të arrijë për gjashtë sekonda. Top shpejtësia e tij është 350 kilometra...

Shpaloset “bisha” Mercedes AMG Project One

para 10 muajve - Infokusi

Është shpalosur hipervetura Mercedes AMG Project One. “Bisha” gjermane premton supershpejtësi. Nga 0 në 200 km/orë kjo makinë do të arrijë për gjashtë sekonda. Top shpejtësia e tij është 350 kilometra...

Shpaloset “bisha” Mercedes AMG Project One

para 10 muajve - Gazeta Express

Është shpalosur hipervetura Mercedes AMG Project One. “Bisha” gjermane premton supershpejtësi. Nga 0 në 200 km/orë kjo makinë do të arrijë për gjashtë sekonda. Top shpejtësia e tij është 350 kilometra...

Mercedes-AMG Project One, gati për debutim

para 10 muajve - Gazeta Express

Mercedes-AMG hiper-veturën e saj të re, Project One, zyrtarisht do ta prezantojë në panairin e veturave në Frankfurt, ku edhe do të shënojë 50 vjetorin. Ndërsa tani, është publikuar një fotografi përmes...

Mercedes-AMG Project One, gati për debutim

para 10 muajve - Tetova Sot

Mercedes-AMG hiper-veturën e saj të re, Project One, zyrtarisht do ta prezantojë në panairin e veturave në Frankfurt, ku edhe do të shënojë 50 vjetorin. Ndërsa tani, është publikuar një fotografi përmes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK