http://kariera.mk

Aplikacioni më i ri i WhatsApp do të ndryshojë gjithçka

më 9.2017 - Ora news

Ajo çfarë të gjithë ne dëshironim mesa duket do të jetë shumë shpejt në funksion. Shpeshherë ne ngatërrojmë kontaktin dhe ia dërgojmë mesazhin personit të gabuar, ose dërgojmë mesazhe në momente zemërimi...

Më në fund, WhatsApp na mundëson opsionin që të gjithë prisnim

më 9.2017 - Tetova Sot

Ky është opsioni që të gjithë prisnim në WhatsApp. Aplikacionet e ndryshme që ne përdorim për të komunikuar me persona të ndryshëm, janë bërë shumë të rëndësishme, por edhe shumë “spihune” në të njëjtën...

Më në fund, WhatsApp na mundëson opsionin që të gjithë prisnim

më 9.2017 - Gazeta Express

Ky është opsioni që të gjithë prisnim në WhatsApp. Aplikacionet e ndryshme që ne përdorim për të komunikuar me persona të ndryshëm, janë bërë shumë të rëndësishme, por edhe shumë “spihune” në të njëjtën...

Risia nga WhatsApp, tashmë mund të tërhiqni mesazhet e dërguara

më 9.2017 - BalkanWeb

Duke ndjekur hapat e Telegram, WeChat dhe Viber, WhatsApp është pranë lançimit të një veçorie e cila do të bëjë të mundur tërheqjen e mesazheve të dërguar përpara se marrësi ti ketë lexuar. Kompania është...

Më në fund, WhatsApp na mundëson opsionin që të gjithë prisnim

më 9.2017 - Albeu

Ky është opsioni që të gjithë prisnim në WhatsApp. Aplikacionet e ndryshme që ne përdorim për të komunikuar me persona të ndryshëm, janë bërë shumë të rëndësishme, por edhe shumë “spihune” në të njejtën...

WhatsApp na jep atë që kemi kërkuar prej kohësh

më 9.2017 - Koha Jone

WhatsApp është pranë ekzekutimit të komandës së fshirjes së mesazheve pa i arritur marrësit. Kompania ka filluar të testojë opsionin e ri në Android dhe iOS, siç informojnë burime të brendshëm. Një server...

WhatsApp e mundëson opsionin si të Viber-it

më 9.2017 - Arbresh

WhatsApp e ka përfunduar me sukses testin për fshirjen e mesazheve të padëshiruara . Rrjeti social do të fusë në sistem opsionin e fshirjes së mesazheve për të gjithë. Ky opsion do të filloi së praktikuari...

E bën WhatsApp, e mundëson opsionin si të Viber-it

më 9.2017 - Indeks online

WhatsApp e ka përfunduar me sukses testin për fshirjen e mesazheve të padëshiruara. Rrjeti social do të fusë në sistem opsionin e fshierjes së mesazheve për të gjithë. Ky opsion do të filloi së praktikuari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK