http://kariera.mk

McLaren, akord 3-vjeçar me Renault: Lamtumirë Honda!

para 8 muajve - Top Channel

Sinjalet e divorcit ishin dhënë shumë kohë më parë, ndërsa tashmë bëhet gjithçka përfundimtare. McLaren tërhiqet nga marrëveshja për furnizimin me motorë nga japonezët e Hondës. Zyrtarizimi, gjithsesi,...

Alonso me lajm fantastik për tifozët e Formula 1

para 8 muajve - Lajmi.net

. E përditshmja britanike Daily Mail i jep fund spekulimeve dhe konfirmon qëndrimin e Fernando Alonsos tek McClaren.  Ish Bossi i Formula 1 Bernie Ecclestone siguron se piloti asturian do të vijojë bashkëjetesën...

McLaren, gati divorci me Honda, zgjedh motorin Renault për të mbajtur Alonson

para 8 muajve - Gazeta e re

Mungon vetëm zyrtarizimi i divorcit, që pritet të ndodhë këtë fundjavë, në garën Singaporit, pasi makina brktanike McLaren dhe motori japonez Honda kanë vendosur t’i japin fund bashkëpunimit që nisi në...

Ecclestone konfirmon qëndrimin e Alonsos tek  McLaren

para 8 muajve - SuperSport

E përditshmja britanike Daily Mail i jep fund spekulimeve dhe konfirmon qëndrimin e Fernando Alonsos tek McClaren.  Ish Bossi i Formula 1 Bernie Ecclestone siguron se piloti asturian do të vijojë bashkëjetesën...

McLaren, akord 3-vjeçar me Renault: Lamtumirë Honda!

para 8 muajve - Infokusi

Sinjalet e divorcit ishin dhënë shumë kohë më parë, ndërsa tashmë bëhet gjithçka përfundimtare. McLaren tërhiqet nga marrëveshja për furnizimin me motorë nga japonezët e Hondës. Zyrtarizimi, gjithsesi,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK