http://kariera.mk

Le courrier d’Espagne: Përjashtimi nga taksat për hotelet me 5 yje, Shqipëria kërkon vendin e saj në turizmin e luksit

para 10 muajve - BalkanWeb

Përjashtimit nga taksat për 10 vite për hotelet me 5 yje, si një iniciativë e deklaruar nga Kryeministri Rama, duket se i është dhënë jehonë edhe në mediat e huaja të cilat e shohin këtë si një përpjekje...

Le courrier d’Espagne: Ja si Shqipëria kërkon të konkurrojë Greqinë për turizmin

para 10 muajve - Gazeta Express

Përjashtimit nga taksat për 10 vite për hotelet me 5 yje, si një iniciativë e deklaruar nga Kryeministri Rama, duket se i është dhënë jehonë edhe në mediat e huaja të cilat e shohin këtë si një përpjekje...

Le courrier d’Espagne: Përjashtimi nga taksat për hotelet me 5 yje, Shqipëria kërkon vendin e saj në turizmin e luksit

para 10 muajve - Koha Jone

Përjashtimit nga taksat për 10 vite për hotelet me 5 yje, si një iniciativë e deklaruar nga Kryeministri Rama, duket se i është dhënë jehonë edhe në mediat e huaja të cilat e shohin këtë si një përpjekje...

Le courrier d’Espagne: ja si Shqipëria po kërkon turizmin e luksit, konkuron Greqinë dhe Italinë…

para 10 muajve - Te Sheshi

Kryeministri Edi Rama deklaroi pak javë më parë se në strategjinë e re për turizmin do të shihet mundësia që të përjashtohen nga taksat për 10 vite hotelet me 5 yje, të cilat do të çertifikohen si të tilla...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK