http://kariera.mk

Lamborghini Urus arrin në dhjetor

para 10 muajve - RTV 21

Laborghini paralajmëron edhe një model revolucionar për të ardhshmen- SUV Urus Prodhuesi italian ka publikuar një video të shkurtër në të cilën përkujton të arriturat e veta nga e kaluara dhe paralajmëron...

Mësohet kur do të arrijë Lamborghini Urus

para 10 muajve - Koha.net

Prodhuesi italian ka publikuar një video të shkurtër në të cilën përkujton të arriturat e veta nga e kaluara dhe paralajmëron edhe një model revolucionar për të ardhshmen- SUV Urus. I shumëprituri Lamborghini...

Lamborghini Urus arrin më 4 dhjetor

para 10 muajve - Gazeta e re

Prodhuesi italian ka publikuar një video të shkurtër në të cilën përkujton të arriturat e veta nga e kaluara dhe paralajmëron edhe një model revolucionar për të ardhshmen- SUV Urus. I shumëprituri Lamborghini...

Lamborghini Urus arrin më 4 dhjetor

para 10 muajve - KosovaPress

I shumëprituri Lamborghini Urus do të prezantohet zyrtarisht më 4 dhjetor të këtij viti, 24 vjet pasi përfundimit të prodhimit të modelit LM002, transmeton KosovaPress. Prodhuesi nga Sant' Agata në video...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK