http://kariera.mk

iPhone X, ia vlen për 999 dollarë?

para 9 muajve - MRT

Apple prezantoi “iPhone”-n e saj më të fundit që kushton 999 dollarë, por a ia vlen vërtetë të japësh aq para’ për të? BBC ka tentuar të shohë nëse telefoni më i shtrenjtë deri më sot i këtij lloji e meriton...

iPhone X, ia vlen për 999 dollarë?

para 9 muajve - Gazeta Express

Apple prezantoi “iPhone”-n e saj më të fundit që kushton 999 dollarë, por a ia vlen vërtetë të japësh aq para’ për të? BBC ka tentuar të shohë nëse telefoni më i shtrenjtë deri më sot i këtij lloji e meriton...

iPhone X, ia vlen për 999 dollarë?

para 9 muajve - Infokusi

Apple prezantoi “iPhone”-n e saj më të fundit që kushton 999 dollarë, por a ia vlen vërtetë të japësh aq para’ për të? BBC ka tentuar të shohë nëse telefoni më i shtrenjtë deri më sot i këtij lloji e meriton...

iPhone X, ia vlen për 999 dollarë?

para 9 muajve - Zeri

Apple prezantoi “iPhone”-n e saj më të fundit që kushton 999 dollarë, por a ia vlen vërtetë të japësh aq para’ për të? BBC ka tentuar të shohë nëse telefoni më i shtrenjtë deri më sot i këtij lloji e meriton...

A e meriton vërtetë këtë çmim iPhone X?

para 9 muajve - Sovrani

BBC ka tentuar të shohë nëse telefoni më i shtrenjtë deri më sot (999 dollarë) i këtij lloji e meriton vërtetë këtë kosto dhe këtë vëmendje. Risia e madhe e tij është identifikimi i fytyrës, përmes të...

iPhone X, a ia vlen për 999 dollarë?

para 9 muajve - Insajderi

Apple prezantoi “iPhone”-n e saj më të fundit që kushton 999 dollarë, por a ia vlen vërtetë të japësh aq para’ për të? BBC ka tentuar të shohë nëse telefoni më i shtrenjtë deri më sot i këtij lloji e meriton...

Iphone 8 vjen me risi të reja në Emoji (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

iPhone 8 ose iPhone X do të përmbajë një veçori të mrekullueshme e cila do të zbulohet sot, përcjell albeu.com. Detajet e rrjedhura të produkteve të reja të Apple sugjerojnë se ato mund të përmbajnë softuer...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK