http://kariera.mk

Takim me komunitetin shqiptar në Llozanë

para 8 muajve - Tetova Sot

Pas takimeve me mërgatën shqiptare në Londër, Oslo, Bernë, Washington D.C, New York dhe Detroit, organizata joqeveritare, Germin, organizon takim me komunitetin shqiptarë nga Llozana, Zvicra, për të diskutuar...

Takim me komunitetin shqiptar në Lozanë

para 8 muajve - Albinfo

Të premten, më 22 shtator, 2017 duke filluar në ora 19:00, Germin fton mërgatën shqiptare nga Lozana dhe vendet tjera të Zvicrës në një koktej rasti për të bashkëbiseduar për potencialin e tyre në vendet...

Takim me komunitetin shqiptar në Lozanë, të premten e ardhshme me 22 shtator

para 8 muajve - Bota Press

Pas takimeve me mërgatën shqiptare në Londër, Oslo, Bernë, Ëashington D.C, Neë York dhe Detroit, organizata joqeveritare, Germin, organizon takim me komunitetin shqiptarë nga Llozana, Zvicra, për të diskutuar...

Kryetari i Bujanocit vizitoi selinë e SHH „Medvegja“ në Zvicër

para 9 muajve - Ina

Kryetari i Komunës së Bujanocit, z.Shaip Kamberi, gjatë së shtunës dhe së dielës, qëndroi në Zvicër, ku takoi shumë bashkëkombas të Komunës së Bujanocit e më gjerë, por pa harruar edhe mërgatën shqiptare...

Shaip Kamberi nga Zvicra: Punojmë për projekte konkrete me diasporën

para 9 muajve - Ina

Kryetari I komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi i shoqëruar me personel tjetër të administratës komunale po qëndron për vizitë në shtetin helvetik Zvicër. Ai përmes një njoftimi në profilin e tij në facebook...

Shaip Kamberi fton mërgimtarët të investojnë në atdhe

para 9 muajve - Illyria

“Projektet tona të premtuara, do ti kryejmë 100 %. Papunësia është e madhe. Jemi duke ndihmuar në biznese të vogla dhe po besoj, se do të kemi rezultate të mira. 440 bujq në tërësi kanë fituartë drejtën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK