http://kariera.mk

Ministër Kujtim Gashi, kush je ti?

para 9 muajve - Gazeta e re

Pjesë e kabinetit qeveritar të kryeministrit të sapozgjedhur Ramush Haradinaj është edhe Kujtim Gashi, i caktuar për të udhëhequr me Ministrinë e Kulturës, Rinisë e Sporteve. Gashi mbante detyrën e kryesuesit...

Zhvendosja e Ministrisë në Prizren cilësohet hap i gabuar e politik

para 9 muajve - Koha.net

Një premtim i kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli, që e kishte bërë gjatë një mbrëmjeje të fushatës elektorale në Prizren, ka mjaftuar që Ministria e Kulturës të nisë procesin e zhvendosjes së pjesshme në...

Palestrës së vogël do t’i shtohen mbi 1.000 ulëse

para 9 muajve - Koha.net

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sporteve (MKRS) e ka gati projektin për të rritur kapacitetin e ulëseve dhe të rregullojë ndriçimin në palestrën e vogël të Pallatit, Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë,...

Palestrës së vogël do t’i shtohen mbi 1.000 ulëse

para 9 muajve - Gazeta e re

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sporteve (MKRS) e ka gati projektin për të rritur kapacitetin e ulëseve dhe të rregullojë ndriçimin në palestrën e vogël të Pallatit, Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë,...

Nis zhvendosja e Ministrisë së Kulturës, Kadri Veseli e kishte paralajmëruar gjatë fushatës…

para 9 muajve - Te Sheshi

Një premtim i kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli, që e kishte bërë gjatë fushatës elektorale në Prizren, ka mjaftuar që Ministria e Kulturës të nisë proçesin e zhvendosjes së pjesshme në këtë qytet. Ende...

Ministria e Kulturës fillon zhvendosjen në Prizren

para 9 muajve - Sovrani

Një premtim i kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli, që e kishte bërë gjatë një mbrëmjeje të fushatës elektorale në Prizren, ka mjaftuar që Ministria e Kulturës të nisë procesin e zhvendosjes së pjesshme në...

Zhvendosja e Ministrisë në Prizren cilësohet hap i gabuar e politik

para 9 muajve - Bota Press

Një premtim i kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli, që e kishte bërë gjatë një mbrëmjeje të fushatës elektorale në Prizren, ka mjaftuar që Ministria e Kulturës të nisë procesin e zhvendosjes së pjesshme në...

Politika s’e lëshon Ministrinë e Kulturës, injorohet kërkesa për ministër jopartiak

para 9 muajve - Koha.net

Shkurt ka zgjatur ceremonia e dorëzim-pranimit të detyrës së ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit. Të shkurtër kanë qenë dhe në prononcime Kujtim Gashi e Vlora Dumoshi. I pari të hënën ka pranuar...

Gashi merr timonin e MKRS-së nga Dumoshi

para 9 muajve - Koha.net

Vlora Dumoshi ia ka dorëzuar sot detyrën e udhëheqjes së ministrisë, ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi. Ministrja Dumoshi e ka uruar ministrin e ri Gashi për marrjen e detyrës, si...

Kujtim Gashi merr detyrën e udhëheqjes së MKRS-së

para 9 muajve - Indeks online

Vlora Dumoshi ia ka dorëzuar sot detyrën e udhëheqjes së ministrisë, ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi. Ministrja Dumoshi e ka uruar ministrin e ri Gashi për marrjen e detyrës, si...

Kujtim Gashi merr detyrën e ministrit të MKRS-së

para 9 muajve - Lajmi.net

Vlora Dumoshi ia ka dorëzuar sot detyrën e udhëheqjes së ministrisë, Ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi. Ministrja Dumoshi e ka uruar ministrin e ri Gashi për marrjen e detyrës dhe...

Kujtim Gashi merr detyrën e udhëheqjes së MKRS-së

para 9 muajve - RTV 21

Vlora Dumoshi ia ka dorëzuar sot detyrën e udhëheqjes së ministrisë, ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi. Ministrja Dumoshi e ka uruar ministrin e ri Gashi për marrjen e detyrës, si...

Kujtim Gashi merr detyrën e udhëheqjes së MKRS-së

para 9 muajve - Gazeta e re

Vlora Dumoshi ia ka dorëzuar sot detyrën e udhëheqjes së ministrisë, ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi. Ministrja Dumoshi e ka uruar ministrin e ri Gashi për marrjen e detyrës, si...

Kujtim Gashi merr detyrën e udhëheqjes së MKRS-së

para 9 muajve - KosovaPress

Ministrja Dumoshi e ka uruar ministrin e ri Gashi për marrjen e detyrës, si dhe e ka njoftuar me punët që janë realizuar në kohën kur ministri Kujtim Shala, e më pas Dumoshi kanë udhëhequr MKRS-në. Sipas...

Kujtim Gashi merr detyrën e ministrit të MKRS-së

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Vlora Dumoshi ia ka dorëzuar sot detyrën e udhëheqjes së ministrisë, Ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi. Ministrja Dumoshi e ka uruar ministrin e ri Gashi për marrjen e detyrës dhe...

Kujtim Gashi merr detyrën e udhëheqjes së MKRS-së

para 9 muajve - Arbresh

Vlora Dumoshi ia ka dorëzuar sot detyrën e udhëheqjes së ministrisë, ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi. Ministrja Dumoshi e ka uruar ministrin e ri Gashi për marrjen e detyrës, si...

Ministri, Kujtim Gashi merr detyrën e udhëheqjes së MKRS-së

para 9 muajve - KosovaLive360

Vlora Dumoshi ia ka dorëzuar sot detyrën e udhëheqjes së ministrisë, Ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi. Ministrja Dumoshi e ka uruar ministrin e ri Gashi për marrjen e detyrës dhe...

Gashi merr detyrën e udhëheqjes së MKRS-së

para 9 muajve - Koha.net

Vlora Dumoshi ia ka dorëzuar sot detyrën e udhëheqjes së ministrisë, Ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi. Dumoshi e ka njoftuar ministrin Gashi me punët që janë realizuar në kohën kur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK