http://kariera.mk

F1, Mercedes rinovon me Bottas edhe për vitin 2018

para 8 muajve - Top Channel

Mercedesi dhe Valtteri Bottas do të jenë bashkë edhe në Botërorin e Formulës 1 të vitit 2018. Lajmin e zyrtarizoi vet skuderia gjermane, nëpërmjet një komunikate për shtyp në faqen e saj të internetit....

Zyrtare: Bottas vendos për të ardhmen

para 8 muajve - Indeks online

Valtteri Bottas ka nënshkruar kontratë të re me Mercedes, shkruan IndeksOnline. Piloti 28-vjecar ka nënshkruar kontratë të re një vjeçare, ku do të qëndroj me Mercedes deri në vitin 2018. Finlandezi para...

Bottas rinovon kontratën me Mercedes

para 8 muajve - SuperSport

Mercedes dëshiron të vazhdojë projektin edhe për sezonin tjetër me pilotin finlandez, Valteri Bottas. Paraqitjet e nordikut kanë qenë mbresëlënëse këtë sezon dhe skuadra me qëndër në Milton Keynes nuk...

Zyrtare: Mercedes konfirmon Valtteri Bottas edhe për vitin 2018

para 8 muajve - Lajm

Valtteri Vottas do të qëndrojë te Mercedes edhe sezonin e ardhshëm në Formula 1. Lajmin e ka konfirmuar vetëm pak minuta më parë makina gjermane përmes një postimi në faqen e saj zyrtare në “Twitter”,...

ZYRTARE: Bottas nënshkruan me Mercedesin

para 8 muajve - Sovrani

Piloti 28 vjeçar, Valteri Bottas ka nënshkruan një kontratë të re me Mercedes edhe për një vit, shkruan Sovrani.info Lajmin e ka bërë të ditur faqja zyrtare e Formulas në Twitter, ku tregon se Bottas nuk...

F1, Mercedes rinovon me Bottas edhe për vitin 2018

para 8 muajve - Infokusi

Mercedesi dhe Valtteri Bottas do të jenë bashkë edhe në Botërorin e Formulës 1 të vitit 2018. Lajmin e zyrtarizoi vet skuderia gjermane, nëpërmjet një komunikate për shtyp në faqen e saj të internetit....

Zyrtare: Mercedes konfirmon Valtteri Bottas edhe për vitin 2018

para 8 muajve - Gazeta e re

x-default Valtteri Vottas do të qëndrojë te Mercedes edhe sezonin e ardhshëm në Formula 1. Lajmin e ka konfirmuar vetëm pak minuta më parë makina gjermane përmes një postimi në faqen e saj zyrtare në “Twitter”,...

Bottas vazhdon kontratën me Mercedesin edhe për një vit

para 8 muajve - Medial

Valtteri Bottas ka nënshkruar kontratë të re njëvjeçare me Mercedesin. Bottas edhe për një vit tjetër do të jetë piloti i Mercedesit në “FORMULA 1” pasi së bashku me Lewis Hamiltonin kanë impresionuar...

Wolff: Në Singapor vetëm për fitore

para 9 muajve - SuperSport

Mercedes gati për ndalesën e Singaporit. Piloti i “Shigjetave të Argjënda”, Lewis Hamilton  pas dy sukseseve rradhazi të arritura në pistën e  Belgjikës dhe atë të Italisë është gati për të regjistruar...

Dorëzohet Mercedesi për garën në Singaporit

para 9 muajve - Alsat-M

Dy fitoret radhazi të Luis Hamilton dhe Mercedesit, në Belgjikë dhe Itali, mund të frenohen në garën për Çmimin e Madh të Singaporit, e cila do të zhvillohet në pistën “ Bej Marina”. Shefi i Mercedes-it,...

Raikkonen karikon Vettel: Mund ta fitojë titullin, jam gati për skuadrën

para 9 muajve - Gazeta e re

Pas zhgënjimit të Ferrarit në garën e fundit në pistën e Monza piloti finlandez Kimi Raikkonen shpreson që “kokëkuqja” të ringrihet në garën e radhës, atë që zhvillohet ditën e diel në Singapor, një pistë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK