http://kariera.mk

Prioritetet e 4 viteve të ardhshme, “Edukimi përmes kulturës” program kombëtar!

para 10 muajve - Koha Jone

“Edukimi përmes kulturës” do të kthehet në një program kombëtar në vend, theksoi ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro gjatë prezantimit në Kuvend të programit të kulturës 2017-2021 duke shpallur kështu...

Qasja në kulturë s’duhet të jetë një shans për disa, por një e drejtë reale për të gjithë!

para 10 muajve - Gazeta Tema

Nga Mirela Kumbaro Furxhi Prezantimi i programit të Kulturës 2017-2021 në Kuvend – 12.09.2017 A është Kultura e rëndësishme për Qeverinë “Rama 2” ? – Pa më të voglin dyshim! Për të dytin mandat rresht,...

Kumbaro: Në katër vite lamë borxhet në kulturë, tashmë nis sfida

para 10 muajve - Gazeta Shqip

A është Kultura e rëndësishme për Qeverinë “Rama 2”? Me këtë pyetje ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro nisi prezantimin e programit për kulturën në Kuvendin e Shqipërisë, duke I dhënë vetë përgjigjen...

Qasja në kulturë s’duhet të jetë një shans për disa, por një e drejtë reale për të gjithë!

para 10 muajve - Koha Jone

Nga Mirela Kumbaro (Fjala e mbajur në Kuvend, në prezantimin e programit të Kulturës 2017- 2021) A është Kultura e rëndësishme për Qeverinë “Rama 2” ? Pa më të voglin dyshim! Për të dytin mandat rresht,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK