http://kariera.mk

Vepra “Silentium Est Pax” e Memli Kelmendit, premierë në Francë

para 10 muajve - RTV 21

Kjo vepër i dedikohet ansamblit “Sottovoce Ensemble Vepra  “Silentium Est Pax” e Memli Kelmendit me datën 16 shtator do të interpretohet në  Les Musicales de Redon – Francë dhe do të interpretohet nga...

“Silentium Est Pax” e Memli Kelmendit, Premierë në Francë

para 10 muajve - Albinfo

Kjo vepër e kompozitorit të ri nga Kosova, më 16 shtator do të interpretohet në  Les Musicales de Redon - Francë, nga ansambli "Ensemble Sottovoce" po ashtu nga Franca Vepra  “Silentium Est Pax” e kompozitorit...

Vepra “Silentium est pax” e Memli Kelmendit, premierë në Francë

para 10 muajve - KosovaLive360

Vepra  “Silentium Est Pax” e Memli Kelmendit me datën 16 shtator do të interpretohet në  Les Musicales de Redon – Francë dhe do të interpretohet nga ansambli i mrekullueshëm Ensemble Sottovoce poashtu...

Vepra “Silentium Est Pax” e Memli Kelmendit, Premierë në Francë

para 10 muajve - Insajderi

Vepra  “Silentium Est Pax” e Memli Kelmendit me datën 16 shtator do të interpretohet në  Les Musicales de Redon – Francë dhe do të interpretohet nga ansambli i mrekullueshëm Ensemble Sottovoce poashtu...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK