http://kariera.mk

Zbulohet lista! Këta janë 10 personat më të pasur e më me influencë në ekonominë shqiptare

para 9 muajve - Blitz

Ka gjithmonë një kuriozitet shumë të lartë përsa i përket personave më të pasur dhe më me influencë në Shqipëri. Lakohen emrat e shumë personave megjithatë është kryer një renditje në bazë të statistikave...

Kush janë njerëzit më të pasur në Shqipëri

para 9 muajve - Koha.net

Instituti Europian Pashko, pjesë e Iniciativës Europiane për Edukim (EEI) dhe Botimet Mapo, publikuan studimin për “super të pasurit” shqiptarë gjatë vitit 2016. Studimi që rendit 10 sipërmarrësit më të...

Listës së të pasurve i shtohet Tom Doshi dhe Vilma Nushi

para 9 muajve - Ora news

E kthyer në traditë, edhe këtë vit Instituti Europian Pashko në UET publikoi studimin mbi dhjetë njerëzit më të pasur në Shqipëri për vitin 2016. Lista, e cila nuk ka pësuar shumë ndryshime, kryesohet...

EMRAT/ Kush janë njerëzit më të pasur të Shqipërisë, një grua dhe një deputet në listë

para 9 muajve - BalkanWeb

Instituti Europian Pashko, pjesë e Iniciativës Europiane për Edukim (EEI, dhe gazeta Mapo, bënë sot publik studimin për “super të pasurit” shqiptarë gjatë vitit 2016. Studimi që rendit sipërmarrësit më...

Lista e dhjetë njerëzve më të pasur në Shqipëri

para 9 muajve - Indeks online

Lista e më të pasurve për vitin e shkuar në Shqipëri nuk ka ndonjë ndryshime nga një vit më parë edhe pse ata kanë shtuar pasurinë e tyre. Samir Mane, Shefqet Kastrati dhe Vasil Naçi janë tre personat...

Këta janë 10 personat më të pasur në Shqipëri

para 9 muajve - Opinion

Instituti Europian Pashko, pjesë e Iniciativës Europiane për Edukim (EEI) dhe Botimet Mapo, publikuan studimin për “super të pasurit” shqiptarë gjatë vitit 2016. Studimi që rendit 10 sipërmarrësit më të...

Kush janë 10 njerëzit më të pasur në Shqipëri (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Lista e më të pasurve për vitin e shkuar në Shqipëri nuk ka ndonjë ndryshime nga një vit më parë edhe pse ata kanë shtuar pasurinë e tyre. Samir Mane, Shefqet Kastrati dhe Vasil Naçi janë tre personat...

Njihuni me 10 njerëzit më të pasur në Shqipëri (Lista)

para 9 muajve - Gazeta Express

Instituti Europian Pashko, pjesë e Iniciativës Europiane për Edukim (EEI) dhe Botimet Mapo, publikuan studimin për “super të pasurit” shqiptarë gjatë vitit 2016. Studimi që rendit 10 sipërmarrësit më të...

Publikohen 10 milionerët shqiptarë të vitit, Samir Mane mbetet në vendin e parë

para 9 muajve - NOA

Iniciativa Europiane për Edukim (EEI) dhe Botimet Mapo, publikuan studimin për “super të pasurit” shqiptarë gjatë vitit 2016. Studimi që rendit 10 sipërmarrësit më të pasur në vend bazohet në analizën...

FOTO/ Ja kush janë 10 njerëzit më të pasur në Shqipëri. Një grua dhe një deputet në listë

para 9 muajve - Syri

Instituti Pashko, pjesë e Iniciativës Europiane për Edukim dhe gazeta Mapo, bënë sot publik studimin për “super të pasurit” shqiptarë gjatë vitit 2016. Studimi që rendit 10 sipërmarrësit më të pasur në...

Këta janë 10 personat më të pasur në Shqipëri (Dokument)

para 9 muajve - Lajmi.net

Instituti Europian Pashko, pjesë e Iniciativës Europiane për Edukim (EEI, dhe gazeta Mapo, bënë sot publik studimin për “super të pasurit” shqiptarë gjatë vitit 2016. Studimi që rendit 10 sipërmarrësit...

Këta janë 10 personat më të pasur në Shqipëri (Dokument)

para 9 muajve - Zeri

Instituti Europian Pashko, pjesë e Iniciativës Europiane për Edukim (EEI, dhe gazeta Mapo, bënë sot publik studimin për “super të pasurit” shqiptarë gjatë vitit 2016. Studimi që rendit 10 sipërmarrësit...

Këta janë 10 personat më të pasur në Shqipëri

para 9 muajve - Periskopi

Instituti Europian Pashko, pjesë e Iniciativës Europiane për Edukim (EEI) dhe Botimet Mapo, publikuan studimin për “super të pasurit” shqiptarë gjatë vitit 2016. Studimi që rendit 10 sipërmarrësit më të...

Instituti Pashko dhe Mapo: Ja njerëzit më të pasur në Shqipëri

para 9 muajve - Mapo

Instituti Europian Pashko, pjesë e Iniciativës Europiane për Edukim (EEI) dhe Botimet Mapo, publikuan studimin për “super të pasurit” shqiptarë gjatë vitit 2016. Studimi që rendit 10 sipërmarrësit më të...

Këta janë dhjetë njerëzit më të pasur në Shqipëri

para 9 muajve - Periskopi

Lista e më të pasurve për vitin e shkuar në Shqipëri nuk ka ndonjë ndryshime nga një vit më parë edhe pse ata kanë shtuar pasurinë e tyre. Samir Mane, Shefqet Kastrati dhe Vasil Naçi janë tre personat...

Njihuni me 10 njerëzit më të pasur në Shqipëri (Lista)

para 9 muajve - AlbPress

Instituti Europian Pashko, pjesë e Iniciativës Europiane për Edukim (EEI) dhe Botimet Mapo, publikuan studimin për “super të pasurit” shqiptarë gjatë vitit 2016. Studimi që rendit 10 sipërmarrësit më të...

“Albanian Millionaires”, shpallet lista e më të pasurve: ja profilet e 10 oligarkëve të Shqipërisë

para 9 muajve - Te Sheshi

E dini kush janë 10 njerëzit më të pasur të vendit më të varfër në Europë? Një pjesë e madhe e tyre janë pothuajse të panjohur për publikun, disave prej tyre nuk u gjen dot asnjë fotografi; por prej vitesh...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK