http://kariera.mk

Netanyahu: Izraeli ende e kundërshton marrëveshjen atomike me Iranin

para 10 muajve - Portalb

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, e ka përsëritur kundërshtimin e tij ndaj marrëveshjes atomike me Iranin, të vitit 2015, transmeton REL. Gjatë një konference të sotme për gazetarë në Argjentinë,...

Netanyahu: Izraeli ende e kundërshton marrëveshjen atomike me Iranin

para 9 muajve - Medial

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, e ka përsëritur kundërshtimin e tij ndaj marrëveshjes atomike me Iranin, të vitit 2015. Gjatë një konference të sotme për gazetarë në Argjentinë, ku gjendet...

Izraeli ende e kundërshton marrëveshjen atomike me Iranin

para 10 muajve - Gazeta Express

​ Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, e ka përsëritur kundërshtimin e tij ndaj marrëveshjes atomike me Iranin, të vitit 2015. Gjatë një konference të sotme për gazetarë në Argjentinë, ku gjendet...

Netanyahu: Izraeli ende e kundërshton marrëveshjen atomike me Iranin

para 10 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, e ka përsëritur kundërshtimin e tij ndaj marrëveshjes atomike me Iranin, të vitit 2015. Gjatë një konference të sotme për gazetarë në Argjentinë, ku gjendet...

Netanyahu: Izraeli ende e kundërshton marrëveshjen atomike me Iranin

para 10 muajve - Evropa e Lirë

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, e ka përsëritur kundërshtimin e tij ndaj marrëveshjes atomike me Iranin, të vitit 2015. Gjatë një konference të sotme për gazetarë në Argjentinë, ku gjendet...

Netanyahu: Izraeli ende e kundërshton marrëveshjen atomike me Iranin

para 10 muajve - Insajderi

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, e ka përsëritur kundërshtimin e tij ndaj marrëveshjes atomike me Iranin, të vitit 2015. Gjatë një konference të sotme për gazetarë në Argjentinë, ku gjendet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK