http://kariera.mk

Dhjetë personat që gjetën “veten e tyre” në galeritë e artit

para 10 muajve - Ora news

Arti i krijuar nga njerëzit është vetëm kopje e asaj çka ekziston në të vërtetë, e piktura profil e dëshmojnë më së miri këtë. A ju ka ndodhur që të shkoni në një galeri pikture dhe të “gjeni veten” aty?...

Dhjetë rastet kur njerëzit gjeten “sozitë” e tyre në piktura – dhe bënë një selfie, gjithsesi

para 10 muajve - Telegrafi

Disa dashamirë të artit, gjatë vizitave të tyre nëpër galeri, përveçse janë kënaqur me atë që kanë parë, kryesisht, kanë hasur edhe në diçka me të cilën gjithsesi edhe janë befasuar. Bëhet fjalë për vizitorë...

Kur sozia është një pikturë

para 10 muajve - Top Channel

Të përshkruhesh si një pikturë konsiderohet kompliment, dhe këta dashamirës të artit duhet të ndihen me fat. Në një seri fotosh të mbledhura nga BoredPanda, mjaft njerëz kanë postuar foto të tyre së bashku...

Kur sozia është një pikturë

para 10 muajve - Lajmi.net

Të përshkruhesh si një pikturë konsiderohet kompliment, dhe këta dashamirës të artit duhet të ndihen me fat. Në një seri fotosh të mbledhura nga BoredPanda, mjaft njerëz kanë postuar foto të tyre së bashku...

Dhjetë rastet kur njerëzit gjeten “sozitë” e tyre në piktura – dhe bënë një selfie, gjithsesi

para 10 muajve - Almakos

Disa dashamirë të artit, gjatë vizitave të tyre nëpër galeri, përveçse janë kënaqur me atë që kanë parë, kryesisht, kanë hasur edhe në diçka me të cilën gjithsesi edhe janë befasuar. Bëhet fjalë për vizitorë...

Fotot që po thyejnë rrjetin: Sozia juaj mund të jetë kudo

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 23 Thonë që çdo njeri e ka të paktën një sozi kudo në botë. Por disa njerëz e kanë gjetur sozinë e tyre në vende të pamendueshme. Bëhet fjalë për galeritë e artit dhe muzeumet. Fotot e pabesueshme...

Kur sozia është një pikturë

para 10 muajve - Infokusi

Të përshkruhesh si një pikturë konsiderohet kompliment, dhe këta dashamirës të artit duhet të ndihen me fat. Në një seri fotosh të mbledhura nga BoredPanda, mjaft njerëz kanë postuar foto të tyre së bashku...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK