http://kariera.mk

Marrëdhënia e Braçes me Ramën në krizë, shikoni çfarë bëri deputeti socialist

para 10 muajve - Albeu

Marrëdhëniet mes kryeministrit, Edi Rama dhe deputetit socialist, Erjon Braçe duket se kanë pësuar një krisje të madhe. Kjo u pa jo vetëm me faktin se ai shkoi të shtunën pasdite në Parlament vetëm për...

Thellohet krisja e Braçes me Ramën, deputeti i PS bojkoton programin e qeverisë

para 10 muajve - BalkanWeb

Marrëdhëniet mes kryeministrit, Edi Rama dhe deputetit socialist, Erjon Braçe kanë pësuar një krisje të madhe. Kjo u reflektua jo vetëm me faktin se ai shkoi të shtunën pasdite në Parlament vetëm për votimin...

Programi i Qeverisë “Rama 2”, Erjon Braçe braktis seancën plenare

para 10 muajve - Sot News

Marrëdhëniet mes kreut të Qeverisë Edi Rama dhe deputetit socialist, Erjon Braçe kanë pësuar një krisje të madhe. Kjo u reflektua jo vetëm me faktin se ai shkoi të shtunën pasdite në Parlament vetëm për...

Seanca maratonë, pse mungoi Erjon Braçe në debatin mbi qeverinë…

para 10 muajve - Te Sheshi

Kuvendi zhvilloi një seancë maratonë, që zgjati rreth 24 orë, ku u debatua mbi programin e qeverisë “Rama2”. Por një detaj që duket se ka tërhequr vëmëndjen ka qenë mospjesëmarrja e Erjon Braçes në këtë...

Erion Braçe ‘ hakmerret’ ndaj Ramës, braktis grupin parlamentar

para 10 muajve - Opozita

Deputeti socialist Erion Braçe duket sa ka ‘braktisur’ hapur grupin e tij parlamentar. Pas zbardhjes së emrave të qeverisë së re, në media u përfol se Braçe u zhgënjye shumë nga kryeministri Rama pasi...

LIVE/ Basha jep detajet: Marrëveshja ime me Edi Ramën ka vdekur

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Ashtu siç u përcaktua edhe dje, ditën e sotme ka filluar seanca plenare për të diskutuar programin e qeverisë “Rama2” për katër vitet e ardhshme. Seanca ka nisur në orën 09:00, dhe fjalën e parë...

Sot seanca plenare, priten debate për programin e qeverisë “Rama 2”

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Ashtu siç u përcaktua edhe dje, ditën e sotme do të mbahet sërish seanca plenare. Seanca pritet të nisë në orën 09:00, duke vazhduar kështu diskutimi për programin e qeverisë për katër vitet e...

Sot seanca plenare, nis debati për programin e qeverisë së re

para 10 muajve - Sot News

Ka nisur seanca plenare në orën 09:00, sikurse ishte pëcaktuar dhe dje. Në seancë priten diskutime për programin e qeverisë për katër vitet e ardhshme. Në seancën e djeshme kryeministri Rama iu përgjigj...

Sot vazhdon debati për programin e qeverisë “Rama 2”

para 10 muajve - Telegrafi

Seanca plenare e ditës së sotme në Kuvend do të nisë në orën 09:00, dhe do të vazhdoj diskutimi për programin e qeverisë për katër vitet e ardhshme. E ndërsa të gjithë deputetët kanë regjistruar emrat...

Sot vazhdon debati për programin e qeverisë “Rama 2”

para 10 muajve - Klan Kosova

Seanca plenare e ditës së sotme në Kuvendin e Shqipërisë do të nisë në orën  09:00 dhe do të vazhdoj  diskutimi për programin e qeverisë për katër vitet e ardhshme. E ndërsa të gjithë deputetët kanë regjistruar...

Sot vazhdon debati për programin e qeverisë “Rama 2”

para 10 muajve - Almakos

Seanca plenare e ditës së sotme në Kuvend do të nisë në orën 09:00, dhe do të vazhdoj diskutimi për programin e qeverisë për katër vitet e ardhshme. E ndërsa të gjithë deputetët kanë regjistruar emrat...

Sot vazhdon debati për programin e qeverisë “Rama 2”

para 10 muajve - Insajderi

Seanca plenare e ditës së sotme në Kuvendin e Shqipërisë do të nisë në orën  09:00 dhe do të vazhdoj  diskutimi për programin e qeverisë për katër vitet e ardhshme. E ndërsa të gjithë deputetët kanë regjistruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK