http://kariera.mk

Hillary Clinton shpjegon ‘Cfarë Ndodhi’ në zgjedhjet presidenciale të 2016-tës

më 9.2017 - Opinion

Meqenese libri i Hillary Clintonit ‘Cfare Ndodhi’ doli dje me shume buje ne librarite amerikane, mendova te paraqes nje permbledhje te shkurter per te dhe rendis disa momente me interes qe kam hasur deri...

FJALIMI I NJE BABAI NE CEREMONIN E MARTESES SE VAJZES SE TIJ.

më 9.2017 - TV Koha

Mendova ta nis fjalimin tim duke tu drejtuar ty si familja e “re” e vajzes sime, por do te ishte e papreshtatshme, pasi tani qe ajo eshte martuar ti je “familja” e saj .Besome! Nuk kam asnje siklet per...

Dita e fundit e “teknikëve”

më 9.2017 - Vizion Plus

E mërkura shënon fundin e detyrës per ministrat teknike dhe ministri i brendshëm Dritan Demiraj ka shkuar per here te fundit ne zyre. Prej 22 majit Dritan Demiraj mori drejtimin e nje ministrie te rëndësishme,...

Barcelona shkatërron Juventus

më 9.2017 - Vizion Plus

28 gola, spektakël, emocione dhe surpriza qe ne javën e pare te fazës ne Uefa Champions League. Ne supersfiden e mbrëmjes, Barcelona u hakmorr ne mënyrën me te mire te mundshme për ate eliminim te sezonit...

Anita shumë e gëzuar që Ramushi u bë kryeministër, ja çfarë bëri

më 9.2017 - Prive

Siç duket ka shumë kohë që po e pret këtë moment, ta shohë bashkëshortin e saj në karrigen e kreut të qeverisë. Ndoshta për shkak se atij i ishte ndërprerë në gjysmë mandate vjet më parë, kur u thirr në...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

më 9.2017 - GazetaBlic

Lexo shenjën tënde Dashi Ata qe janë ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte...

Horoskopi për ditën e sotme

më 9.2017 - Indeks online

DASHI 21. mars - 20. prill Ata qe jane ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte...

Horoskopi për datën 13 shtator Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

më 9.2017 - Shqiptarja

Mësoni si parashikohet të jetë fati juaj për ditën e sotme. DASHI Ata qe jane ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 13 shtator 2017

më 9.2017 - Opozita

Dashi Ata qe janë ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte dhe takime me shumice...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

më 9.2017 - Gazeta Express

Lexo shenjën tënde Dashi Ata qe janë ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte...

Horoskopi për ditën e sotme

më 9.2017 - Arbresh

Dashi Ata qe janë ne një lidhje do mendojnë t’i çojnë gjerat edhe me tej. Mund te planifikojnë sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kenë flirte dhe takime me shumice...

Horoskopi për ditën e sotme

më 9.2017 - Gazeta Monitor

DASHI 21. mars – 20. prill Ata qe jane ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 13 shtator 2017

më 9.2017 - Syri

Dashi Ata qe janë ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte dhe takime me shumice...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 shtator 2017

më 9.2017 - Portalb

Dashi Ata qe jane ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje periudhe e mrekullueshme. Beqaret do kene flirte dhe takime me shumice...

Mesazhi i bukur i Anitës, bashkëshortes së Ramush Haradinaj vërteton pse ata të dy janë ‘couple goals’

më 9.2017 - Blitz

Besojmë se e keni dëgjuar shprehjen ‘couple goals’, është mjaft e përhapur edhe në rrjete sociale ku zakonisht për çiftet që shkojnë shumë mirë thuhet se ata janë për tu marrë shembull. Dhe në fakt të...

13 këshillat e babit për djalin që po martohet!

më 9.2017 - Ina

Martesa e të birit është një ndër castet më emocionuese në jetën e një babi. Momenti kur vendoset martesa është moment refektimi për të kaluar në një etapë tjetër: Atë të maturisë dhe pjekurisë së mjaftueshme,...

Ky është mesazhi i Anitës për bashkëshortin e saj kryeministër

më 9.2017 - Periskopi

Anita Haradinaj, bashkëshortja e kryeministrit Ramush Haradinaj, ka dhënë një mesazh për bashkëshortin e saj pasi ka marrë zyrtarisht postin e kryeministrit. Ajo ka thënë se bashkëshorti i saj, është shpresa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK