http://kariera.mk

Sali Berisha “shpërthen” kundër Bashës si kurrë më parë

para 10 muajve - Opozita

Për herë të parë ish-kryeministri Berisha ka dalë hapur kundër kryedemokratit Basha. “Këshilltarët e Lulzim Bashës janë mizerabël. Ajo nuk ishte lista e PD, por lista Basha. Disa përjashtime janë të papranueshme....

Berisha kritikon ashpër Bashën: Gaboi! Këshilltarët e tij, mizerabël

para 10 muajve - NOA

Ish-Kryeministri Sali Berisha kritikon kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha, lidhur me mënyrën e drejtimin e partisë. “Këshilltarët e Lulzim Bashes janë mizerabël”, shprehet Berisha. Ai komenton...

Berisha shpërthen me kritika të ashpra ndaj Lulzim Bashës

para 10 muajve - Shqiptarja

Lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha, del për herë të parë me një qëndrim kritik ndaj kreut aktual, Lulzim Basha. Gjatë një interviste për gazetarin Çim Peka, Berisha ka kritikuar listat...

E bujshme/ Sali Berisha kritikon hapur Lulzim Bashën: S’do e bëja kurrë atë listë deputetësh. Këshilltarët i ka mizerabël

para 10 muajve - Opinion

Lideri historik i së djathtës Sali Berisha ka kritikuar ashpër Lulzim Bashën. Kështu raporton gazetari Çim Peka i cili ka intervistuar Berishën dhe do ta transmetojë sonte në mbrëmje në portalin Syri.net...

Berisha sulmon ashpër Bashën: S’do e bëja kurrë atë listë

para 10 muajve - Koha.net

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë një intervistë për emisionin “Fakt” në Syri.net, e cila do të transmetohet në mbrëmje, në orën 20:00. Moderatori Çim Peka ka publikuar disa pjesë nga intervista,...

Si kurrë më parë, Berisha shpërthen ndaj Lulzim Bashës

para 10 muajve - Indeks online

Ish kryeministri Sali Berisha ka shpërthyer si kurrë më parë ndaj kreut të PD-së Lulzim Bashës. Ai i ka dhënë fund shumë pikëpyetjeve në lidhje me marrëdhëniet mes tyre, këshilltarët e rinj si dhe përjashtimi...

LAJM I FUNDIT/ Berisha thyen heshtjen dhe kritikon hapur Bashën: Këshilltarët i ka dizastro, gaboi me deputetët

para 10 muajve - BalkanWeb

Ish-kryeministri, Sali Berisha për herë të parë ka “thyer heshtjen” dhe ka vendosur të shprehë hapur në publik kritikat e tij të para për mënyrën se si Lulzim Basha po e drejton Partinë Demokratike. Në...

E FUNDIT/ Si kurrë më parë, Berisha shpërthen ndaj Lulzim Bashës

para 10 muajve - Albeu

Ish kryeministri Sali Berisha ka shpërthyer si kurrë më parë ndaj kreut të PD-së Lulzim Bashës . Ai i ka dhënë fund shumë pikëpyetjeve në lidhje me marrëdhëniet mes tyre, këshilltarët e rinj si dhe përjashtimi...

Lista e deputetëve/ Berisha kritikon Bashën: Nuk ishte lista e PD, por lista Basha

para 10 muajve - Sot News

Ish-kryeministri, Sali Berisha për herë të parë ka vendosur të shprehë hapur në publik kritikat e tij të para për mënyrën se si Lulzim Basha po e drejton Partinë Demokratike. Në një intervistë të dhënë...

Berisha “sulmon” Bashën për listën e deputetëve: Unë s’do e bëja kurrë

para 10 muajve - Gazeta Express

Ish-kryeministri Sali Berisha i irkthehet listës së Lulzim Bashës për zgjedhjet e 25 qershorit. Duket se Berisha ka nisur një sulm ndaj kryetarit aktual demokrat, Lulzim Basha. “Keshilltaret e Lulzim Bashes...

Berisha sulmon ashpër Bashën: S’do e bëja kurrë atë listë

para 10 muajve - Mapo

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë një intervistë për emisionin “Fakt” në Syri.net. Intervista e fortë do transmetohet në mbrëmje në orën 20:00. Moderatori Çim Peka ka publikuar disa pjesë nga intervista....

Si kurrë më parë, Berisha shpërthen ndaj Lulzim Bashës

para 10 muajve - Infokusi

Ish kryeministri Sali Berisha ka shpërthyer si kurrë më parë ndaj kreut të PD-së Lulzim Bashës. Ai i ka dhënë fund shumë pikëpyetjeve në lidhje me marrëdhëniet mes tyre, këshilltarët e rinj si dhe përjashtimi...

Berisha godet ashpër Bashën: këshilltarët i ka katastrofë, atë listë nuk e bëja kurrë unë

para 10 muajve - Te Sheshi

Ish-kryeministri Sali Berisha duket se ka hequr dorezat dhe nuk ka kursyer kritikat ndaj Lulzim Bashës. Megjithëse kreu demokrat ka pasur një mbështetje absolute nda lideri histoorik i kësaj partie, duket...

Përplasje mes Berishës dhe Bashës

para 10 muajve - Periskopi

Nëse deri më tani kemi parë një përplasje mes Lulzim Bashës dhe grupimit që u la jashtë listave për deputetë, në Partinë Demokratike duket se po nis një përplasje tjetër edhe më fort. Kësaj here është...

Berisha godet ashpër Bashën: këshilltarët i ka katastrofë, atë listë nuk e bëja kurrë

para 10 muajve - AlbPress

Ish-kryeministri Sali Berisha duket se ka hequr dorezat dhe nuk ka kursyer kritikat ndaj Lulzim Bashës. Megjithëse kreu demokrat ka pasur një mbështetje absolute nda lideri histoorik i kësaj partie, duket...

Berisha shperthen kunder Bashes

para 10 muajve - 24 ore

Ish-kryeministri, Sali Berisha për herë të parë ka “thyer heshtjen” dhe ka vendosur të shprehë hapur në publik kritikat e tij të para për mënyrën se si Lulzim Basha po e drejton Partinë Demokratike. Në...

Berisha shpërthen ndaj Lulzim Bashës

para 10 muajve - Insajderi

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërthyer si kurrë më parë ndaj kreut të PD-së Lulzim Bashës. Ai i ka dhënë fund shumë pikëpyetjeve në lidhje me marrëdhëniet mes tyre, këshilltarët e rinj si dhe përjashtimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK