http://kariera.mk

Haradinaj merr konfirmimin e Zvicrës për vazhdimin e mbështetjes për Kosovën

para 9 muajve - Telegrafi

Ambasadori i Zvicrës në Prishtinë, Jean Lebet, gjatë një takimi sot me kryeministrin e Kosovës, Rasmush Haradinaj, ka deklaruar sot se vendi i tij do të vazhdojë mbështetjen për shtetin e Kosovës. Diplomati...

Zvicra vazhdon mbështetjen për Kosovën

para 9 muajve - Indeks online

Ambasadori i Zvicrës në Prishtinë, Jean Lebet, gjatë një takimi sot me kryeministrin e Kosovës, Rasmush Haradinaj, ka deklaruar sot se vendi i tij do të vazhdojë mbështetjen për shtetin e Kosovës. Diplomati...

Zvicra vazhdon mbështetjen për Kosovën

para 9 muajve - Zeri

Ambasadori i Zvicrës në Prishtinë, Jean Lebet, gjatë një takimi sot me kryeministrin e Kosovës, Rasmush Haradinaj, ka deklaruar sot se vendi i tij do të vazhdojë mbështetjen për shtetin e Kosovës. Diplomati...

Zvicra vazhdon mbështetjen për Kosovën

para 9 muajve - RTV 21

Haradinaj  siguroi se do të punojë ngushtë me Ambasadën e Zvicrës Ambasadori i Zvicrës në Prishtinë, Jean Lebet, gjatë një takimi sot me kryeministrin e Kosovës, Rasmush Haradinaj, ka deklaruar sot se...

Zvicra vazhdon mbështetjen për Kosovën

para 9 muajve - GazetaBlic

Ambasadori i Zvicrës në Prishtinë, Jean Lebet, gjatë një takimi sot me kryeministrin e Kosovës, Rasmush Haradinaj, ka deklaruar sot se vendi i tij do të vazhdojë mbështetjen për shtetin e Kosovës. Diplomati...

Zvicra vazhdon mbështetjen për Kosovën

para 9 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Lebet, njofton Zyra e Kryeministrit. Ambasadori Jean Lebet e ka përgëzuar kryeministrin Haradinaj...

Kryeministri Haradinaj takon edhe ambasadorin e Zvicrës në Kosovë

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Ramush Haradinaj është duke vazhduar me takime të shumta ditore me ambasadorë. Kryeministri ka pritur sot edhe ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Lebet, me të cilin kanë folur rreth vazhdimit...

Zvicra vazhdon mbështetjen për Kosovën

para 9 muajve - Koha.net

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Lebet, njofton kumtesa ministrore, transmeton Koha.net. Ambasadori Jean Lebet e ka përgëzuar...

Haradinaj merr konfirmimin e Zvicrës për vazhdimin e mbështetjes për Kosovën

para 9 muajve - Almakos

Ambasadori i Zvicrës në Prishtinë, Jean Lebet, gjatë një takimi sot me kryeministrin e Kosovës, Rasmush Haradinaj, ka deklaruar sot se vendi i tij do të vazhdojë mbështetjen për shtetin e Kosovës. Diplomati...

Zvicra vazhdon mbështetjen për Kosovën

para 9 muajve - Infokusi

Ambasadori i Zvicrës në Prishtinë, Jean Lebet, gjatë një takimi sot me kryeministrin e Kosovës, Rasmush Haradinaj, ka deklaruar sot se vendi i tij do të vazhdojë mbështetjen për shtetin e Kosovës. Diplomati...

Haradinaj mirëpret dhe siguron se do të punojë me Ambasadën e Zvicrës

para 9 muajve - KosovaLive360

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Lebet. Ambasadori Jean Lebet e ka përgëzuar kryeministrin Haradinaj duke u shprehur shumë i kënaqur...

Zvicra vazhdon mbështetjen për Kosovën

para 9 muajve - Gazeta e re

Ambasadori i Zvicrës në Prishtinë, Jean Lebet, gjatë një takimi sot me kryeministrin e Kosovës, Rasmush Haradinaj, ka deklaruar sot se vendi i tij do të vazhdojë mbështetjen për shtetin e Kosovës. Diplomati...

Kryeministri Haradinaj priti ambasadorin e Zvicrës, Jean Lebet

para 9 muajve - Bota Press

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Lebet. Ambasadori Jean Lebet e ka përgëzuar kryeministrin Haradinaj duke u shprehur shumë i kënaqur...

Kryeministri Haradinaj takon edhe ambasadorin e Zvicrës në Kosovë

para 9 muajve - Arbresh

Kryeministri Ramush Haradinaj është duke vazhduar me takime të shumta ditore me ambasadorë. Kryeministri ka pritur sot edhe ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Lebet, me të cilin kanë folur rreth vazhdimit...

Kryeministri Haradinaj takon edhe ambasadorin e Zvicrës në Kosovë

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri Ramush Haradinaj është duke vazhduar me takime të shumta ditore me ambasadorë. Kryeministri ka pritur sot edhe ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean Lebet, me të cilin kanë folur rreth vazhdimit...

Zvicra vazhdon mbështetjen për Kosovën

para 9 muajve - KosovaPress

Diplomati zviceran e ka përgëzuar kryeministrin Haradinaj duke u shprehur shumë i kënaqur me një fillim të shpejtë dhe produktiv të kryeministrit, dhe se ai do të vazhdojë të jetë mbështetës i Kosovës....

Ritheksohet mbështetja e Francës për Kosovën

para 9 muajve - Koha.net

Kryeministri i Republikës së Kosovës, priti sot ambasadorin e Francës në Kosovë, Didier Chabert, njofton kumtesa qeveritare, transmeton Koha.net. Me këtë rast, ambasadori francez Didier Chabert e përgëzoi...

S'ka pauzë për Haradinajn, e takoi edhe këtë ambasador

para 9 muajve - Indeks online

Nuk kanë të ndalura takimet e Ramush Haradinajt me ambasador. I radhës është takimi me ambasadorin e Francës në Kosovë, Didier Chabert. Me këtë rast, ambasadori francez Didier Chabert e përgëzoi kryeministrin...

Takimi numër 6: Kryeministri Haradinaj priti ambasadorin francez, Didier Chabert

para 9 muajve - Lajmi.net

Kryeministri Ramush Haradinaj ka vazhduar me takimi të shumta në ditën e dytë të marrjes së detyrës. Pasi që ka qëndruar në Obiliq dhe ka vizituar banorët e Shipitulles dhe Hades, ai ka zhvilluar edhe...

Mbështetje e vazhdueshme e Francës për Republikën e Kosovës

para 9 muajve - KosovaLive360

Kryeministri i Republikës së Kosovës, priti sot ambasadorin e Francës në Kosovë, Didier Chabert. Me këtë rast, ambasadori francez Didier Chabert e përgëzoi kryeministrin Haradinaj për detyrën e re, duke...

Haradinaj takon edhe ambasadorin e Francës

para 9 muajve - Arbresh

Nuk kanë të ndalura takimet e Ramush Haradinajt me ambasador. I radhës është takimi me ambasadorin e Francës në Kosovë, Didier Chabert. Me këtë rast, ambasadori francez Didier Chabert e përgëzoi kryeministrin...

Kryeministri Haradinaj priti ambasadorin e Francës, Didier Chabert

para 9 muajve - Medial

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj priti sot ambasadorin e Francës në Kosovë, Didier Chabert. Me këtë rast, ambasadori francez Didier Chabert e përgëzoi kryeministrin Haradinaj për...

Vazhdon ‘maratona’ e takimeve të Haradinajt

para 9 muajve - Sovrani

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot gjatë tërë ditës ka zhvilluar takime me ambasadorë dhe personalitete të rëndësishme në vend. Në rrjedhën e këtyre takimeve, ai ka takuar edhe ambasadorin e...

Kryeministri Haradinaj priti ambasadorin e Francës, Didier Chabert

para 9 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj priti sot ambasadorin e Francës në Kosovë, Didier Chabert. Me këtë rast, ambasadori francez Didier Chabert e përgëzoi kryeministrin Haradinaj për...

Kryeministri Haradinaj priti ambasadorin e Francës, Didier Chabert

para 9 muajve - KosovaPress

Me këtë rast, ambasadori francez Didier Chabert e përgëzoi kryeministrin Haradinaj për detyrën e re, duke ritheksuar mbështetjen e vazhdueshme të Francës për Republikën e Kosovës. Ambasadori Chabert, po...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK