http://kariera.mk

Makina del nga rruga, 5 persona në gjendje të rëndë

para 10 muajve - Koha Jone

Pesë persona ndodhen në gjendje të rëndë, si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Gjirokastër. Rreth orës 14.30, një makinë ka dalë nga rruga, ç’ka ka shkaktuar plagosjen e pesë personave që udhëtonin...

Makina del nga rruga, 5 në gjendje të rëndë

para 10 muajve - Syri

Pesë persona ndodhen në gjendje të rëndë, si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Gjirokastër. Rreth orës 14.30, një makinë ka dalë nga rruga, ç’ka ka shkaktuar plagosjen e pesë personave që udhëtonin...

Gjirokastër, aksident me 5 të plagosur

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident automobilistik është shënuar rreth orës 14: 30 minuta në Gjirokastër. Nga informacionet e para automjeti tip fuoristradë është përplasur me bordurën anësore të rrugës në Mashkullorë. Flitet...

Përmbyset makina në Tiranë, plagoset një person

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e përmbysjes së një automjeti në Tiranë. Rreth orës 12:53  të mesditës së sotme në rrugën “Hoxha Tahsim” është përmbysur një automjet. Nga hetimet paraprake pas...

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë, makina e nisur nga Tirana përfundon në kanal. Pesë të plagosur

para 10 muajve - BalkanWeb

GJIROKASTER- Pesë persona kanë mbetur të plagosur, në një aksident rrugor në Mashkullor. Burime zyrtare bënë me dije se një mjet tip ‘Fuoristradë’ doli nga rruga, dhe përfundoi në kanal. “BalkanWeb” mëson...

E fundit/ Aksident i rëndë me 5 të plagosur

para 10 muajve - Opinion

Një aksident me 5 të plagosur ka ndodhur mesditën e sotme në Gjirokastër. Burime paraparake bëjnë të ditur se një fuoristradë ku udhëtonin 5 persona ka dalë nga rruga, në vendin e quajtur “Mashkullorë”,...

Aksident në Gjirokastër, 3 të plagosur rëndë

para 10 muajve - Indeks online

Një aksident automobilistik ka ndodhur në fshatin Kordhoc të Gjirokastrës. Si pasojë e aksidentit, pesë persona kanë mbetur të plagosur. Automjeti është përplasur me ndalesën anësore të rrugës. Policia...

Makina e nisur nga Tirana përfundon në kanal, plagosen 5 persona

para 10 muajve - Sot News

Një aksident me pasojë 5 të plagosur ka ndodhur në rrugën Mashkullor. Burime zyrtare bënë me dije se një mjet tip “Fuoristradë” doli nga rruga, dhe përfundoi në kanal. Makina po vinte nga Tirana në drejtim...

Aksident në Gjirokastër, plagosen rëndë 5 persona

para 10 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Gjirokastër . Nga raportimet e para mësohet se ngjarja ka ndodhur në Mashkullorë dhe si pasojë e askidentin janë plagosur rëndë 5 persona. Policia ka...

Gjirokastër, aksident në Mashkullorë plagosen rëndë 4 persona

para 10 muajve - Shqiptarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Gjirokastër në Mashkullorë. Mësohet se një automjet me targa SR8185B ka dalë nga rruga, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë katër persona. Nuk dihen...

Del makina nga rruga Gjirokastër, 5 persona në gjendje të rëndë

para 10 muajve - NOA

Pesë persona ndodhen në gjendje të rëndë, si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Gjirokastër. Rreth orës 14.30 të ditës së sotme një makinë tip “Fuoristradë” ka dalë nga rruga, çka ka shkaktuar plagosjen...

Aksident i rëndë në Gjirokastër, 5 persona të plagosur

para 10 muajve - Gazeta Express

Pasditen e sotme një aksident automobilistik ndodhi në Gjirokastër. Automjeti tip fuoristradë është përplasur me bordurën anësore të rrugës në Mashkullorë. Flitet për 5 të plagosur. Policia ndodhet në vendngjarje. Vijon...

Aksident në Mashkullorë

para 10 muajve - ABC News

Pesë persona janë plagosur, tre prej tyre në gjendje të rëndë në një aksident rrugor në Mashkullorë. Makina ka dalë nga rruga e për pasoje është rrëzuar në anë të saj. Të plagosurit janë dërguar në spitalin...

Aksident me 5 të plagosur në Gjirokastër

para 10 muajve - Ora news

Një aksident automobilistik është shënuar rreth orës 14: 30 minuta në Gjirokastër. Nga informacionet e para automjeti tip fuoristradë është përplasur me bordurën anësore të rrugës në Mashkullorë. Flitet...

Aksident i frikshëm në Tiranë, përmbyset vetura, lëndohet pasagjeri

para 10 muajve - Telegrafi

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Hoxha Tasim” në Tiranë, ku mjeti me drejtues shtetasin K.D., është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin F.K. Si pasojë e përplasjes, mjeti me drejtues shtetasin...

Tiranë, motorri godet makinën plagoset i riu, drejtuesi motorrit

para 10 muajve - Shqiptarja

Një i ri me motorr ka mbetur i plagosur si pasojë e përplajes me një makinë të tipit Toyota. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:30, në rrugën dytësore Kthesa Kamzës-Vorë, përballë Tregut Agro-Ushqimor të...

Aksident i rëndë në Tiranë, përmbyset një prej mjeteve

para 10 muajve - Vizion Plus

Një aksident i rëndë ka tronditur banorët e kryeqytetit në rrugën “Hoxha Tasim”. Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën e për pasojë një nga automjetet është përmbysur në mes të rrugës. Sikurse bëhet...

Makina del nga rruga, 5 në gjendje të rëndë

para 10 muajve - Opozita

Pesë persona ndodhen në gjendje të rëndë, si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Gjirokastër. Rreth orës 14.30, një makinë ka dalë nga rruga, ç’ka ka shkaktuar plagosjen e pesë personave që udhëtonin...

Aksident i frikshëm në Tiranë, përmbyset vetura, lëndohet pasagjeri

para 10 muajve - Zeri

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Hoxha Tasim” në Tiranë, ku mjeti me drejtues shtetasin K.D., është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin F.K. Si pasojë e përplasjes, mjeti me drejtues shtetasin...

Përmbyset makina në Tiranë, plagoset një person

para 10 muajve - Albeu

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e përmbysjes së një automjeti në Tiranë. Rreth orës 12:53 të mesditës së sotme në rrugën “Hoxha Tahsim” është përmbysur një automjet. Nga hetimet paraprake pas...

Aksident në Tiranë, makina kthehet përmbys

para 10 muajve - Gazeta Express

Mesditën e sotme një aksident ndodhi në Tiranë. Dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën, ndërsa ngjarja është regjistruar rrugën “Hoxha Tasim” në zonën që njihet si Farmacia 5. “Më datë 13.09.2017,...

Aksident i rëndë në Tiranë, automjeti kthehet përmbys në mes të rrugës

para 10 muajve - Sot News

Një aksident i rëbdë ka ndodhur këtë mesditë në  rrugën “Hoxha Tasim” në kryeqytet, ku mjeti me drejtues shtetasin K.D., është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin F.K., ku si pasojë e përplasjes...

PËRMBYSET MAKINA NË TIRANË, PLAGOSET NJË PERSON

para 10 muajve - NOA

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e përmbysjes së një automjeti në Tiranë. Rreth orës 12:53  të mesditës së sotme në rrugën “Hoxha Tahsim” është përmbushur një automjet. Nga hetimet paraprake pas...

Video/ Aksident i frikshëm, makina përmbyset në Tiranë

para 10 muajve - Opinion

Një makinë është përmbysur sot në Tiranë në rrugën “Hoxha Tasim”. Policia bën të ditur se në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe ambulanca, ku nga hetimi paraprak ka rezultuar : Në rrugën...

Aksident si në filma, "Benzi" kthehet me rrota përpjetë, makina tjetër përplaset tek pema

para 10 muajve - InfoShqip

Një automjet tip Mercedes Benz është aksidentuar pak minuta më parë në një nga zonat e populluara të Tiranës. Aksidenti ka ndodhur në rrugën "Hoxha Tahsim". Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe...

Aksident në Tiranë, përplasen dy makina, njëra përmbyset/ FOTO

para 10 muajve - Shqiptarja

TIRANE- Dy makina janë përplasur mesditën e sotme te rruga “Hoxha Tahsin” në kryeqytet, ndërsa njëri nga drejtuesit e mjeteve është plagosur. Report Tv ka siguruar fotot e aksidentit, ku një makinë tip...

Gjirokastër, makina del nga rruga, 5 të plagosur në gjendje të rëndë

para 10 muajve - Blitz

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në Gjirokastër. Pesë persona kanë mbetur të plagosur, në një aksident rrugor në Mashkullorë. Burime zyrtare bëjnë me dije se një mjet tip...

Aksident i frikshëm në Tiranë, përmbyset vetura, pëson rënd pasagjeri

para 10 muajve - Periskopi

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Hoxha Tasim” në Tiranë, ku mjeti me drejtues shtetasin K.D., është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin F.K. Si pasojë e përplasjes, mjeti me drejtues shtetasin...

Aksident në Gjirokastër: makina përplaset me bordurën, 5 të plagosur

para 10 muajve - Te Sheshi

Një aksident është regjistruar mesditën e sotme në Mashkullorë (Gjirokastër), ku për pasojë janë lënduar 5 persona. Mësohet se një automjet tip “Fouristradë” është përplasur me bordurën anësore të rrugës...

Makina del nga rruga, 5 në gjendje të rëndë

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Pesë persona ndodhen në gjendje të rëndë, si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Gjirokastër. Rreth orës 14.30, një makinë ka dalë nga rruga, ç’ka ka shkaktuar plagosjen e pesë personave që udhëtonin...

Aksident me 5 të plagosur në Gjirokastër

para 10 muajve - Illyria

Një aksident rrugor me 5 të plagosur është shënuar rreth orës 14:30 (13 shtator 2017) në vendin e quajtur “Serat e Mashkullorës”, në segmentin rrugor nacional Gjirokastër-Tepelenë. Mjeti tip “Mitsubishi”,...

Aksident i frikshëm në Tiranë, përmbyset vetura, lëndohet pasagjeri

para 10 muajve - Almakos

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Hoxha Tasim” në Tiranë, ku mjeti me drejtues shtetasin K.D., është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin F.K. Si pasojë e përplasjes, mjeti me drejtues shtetasin...

Aksident në Gjirokastër, 3 të plagosur rëndë

para 10 muajve - Arbresh

Një aksident automobilistik ka ndodhur në fshatin Kordhoc të Gjirokastrës. Si pasojë e aksidentit, pesë persona kanë mbetur të plagosur. Automjeti është përplasur me ndalesën anësore të rrugës. Policia...

Aksident me pasojë një të vdekur në Kavajë

para 10 muajve - Top Channel

Një person ka ndërruar jetën pas një aksidenti mesditën e sotme në dalje të qytetit të Kavajës. Mësohet se në aksin rrugor Kavajë-Rrogozhinë, një mjet tip Benz u përplas me një motor, e për pasojë drejtuesi...

Aksident tragjik në aksin Kavajë-Rrogozhinë, makina përplas çiftin me motor. Vdes burri

para 10 muajve - Mapo

Një aksident i rëndë ndodhi ditën e sotme në rrugën Kavajë-Rrogozhinë, ku një makinë përplasi një motorr ku po udhëtonin dy persona dhe për pasojë drejtuesi i motorrit u nda nga jeta. Ngjarja ndodhi rreth...

Kavajë, makina përplas motorin ku udhëtonin burrë e grua, vdes 64-vjeçari

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Një person ka humbur jetën një aksident rrugor të shënuar pasditen e sotme në Kavajë. Një mjet tip “Benz” me drejtues shtetasin L.E., 46 vjeç është përplasur me mjetin tip motor, pa targa, në aksin rrugor...

Shkodër, motori përplaset me automjetin, plagosen dy turistë hungarezë

para 10 muajve - Sot News

Dy turistë hungarezë, identitetet e të cilëve nuk janë bërë të ditur, u plagosën gjatë një aksidenti në aksin Shkodër-Koplik. Sipas burimeve, aksidenti  ka ndodhur në zonën e quajtur, Shtoj në aksin Shkodër-...

Aksident tragjik në Kavajë/ Vdes burri, gruaja rëndë

para 10 muajve - Tetova Sot

Një burrë 64 vjeç, me iniciale N.S. ka humbur jetën në një aksident rrugor, ndërsa bashkëshortja e tij është plagosur rëndë dhe ndodhet në spital. Aksidenti ka ndodhur pak para orës 15:30 në dalje të qytetit...

LAJMI I FUNDIT/ “Benz”-i përplaset me një motor, vdes në vend drejtuesi i tij

para 10 muajve - BalkanWeb

KAVAJE -Një aksident me apsojë një të vdekur ka ndodhur pasditen e sotme në Kavajë. Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik...

Kavajë/ Makina përplas motorin, vdes drejtuesi, plagoset rëndë bashkëshortja

para 10 muajve - Sot News

Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident me pasojë një të vdekur dhe një të plagosur në dalje të qytetit të Kavajës. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Kavajë-Rrogozhinë, teksa një tip “Benz”, me drejtues...

E FUNDIT/ Aksident i rëndë në Kavajë, vdes në vend motoristi

para 10 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Kavajë. Mësohet se një makinë “ benz ” ka përplasur një motor ku ka mbetur i vdekur motoristi 46 vjeç, ndërsa e plagosur rëndë ka mbetur edhe gruaja...

Aksident tragjik në Kavajë/ Vdes burri, gruaja rëndë

para 10 muajve - Syri

Një burrë 64 vjeç, me iniciale N.S. ka humbur jetën në një aksident rrugor, ndërsa bashkëshortja e tij është plagosur rëndë dhe ndodhet në spital. Aksidenti ka ndodhur pak para orës 15:30 në dalje të qytetit...

Aksident i rëndë në Kavajë, burri humb jetën, gruaja në gjendje të rëndë

para 10 muajve - Gazeta Express

​​Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Vdes burri, gruaja në gjendje të rëndë

para 10 muajve - GazetaBlic

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Makina përplas motorin, një i vdekur, në gjendje të rëndë një tjetër person

para 10 muajve - NOA

Aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen rëndë të një tjetri është regjistruar mesditën e sotme në dalje të qytetit të Kavajës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:30, në aksin rrugor Kavajë...

Çifti i bashkëshortëve përplasen nga automjeti, vdes burri, rëndë gruaja

para 10 muajve - Ora news

Një aksident me pasojë vdekjen e një 64 vjeçari është regjistruar në orët e pasdites së sotme në Kavajë. Ngjarja u regjistrua rreth orës 15:30 në dalje të qytetit. Mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin...

Kavajë, ‘Benzi’ përplas motorrin, humb jetën 64-vjeçari

para 10 muajve - Koha Jone

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar mesditën e sotme në Kavajë. Një automjet tip “Benz” ka përplasur një motor pa targa dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i këtij të fundit.

Aksident në aksin Shkoder-Koplik plagosen dy turitë hungarez

para 10 muajve - Shqiptarja

Dy turistë hungarez, identitetet e të cilëve nuk bëhen të ditur, janë aksidentuar ne aksin Shkoder-Koplik ndërsa ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Aksidenti  ka ndodhur në zonën e quajtur Shtoj në aksin...

Aksident i rëndë në Kavajë/ Vdes burri, gruaja në gjendje të rëndë

para 10 muajve - Opinion

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur rreth orës 15:30 në dalje të Kavajës. Mësohet se një motorr është përplasur me një automjet tip “Benz”, ku si pasojë ka humbur jetën menjëherë drejtuesi i...

Aksident tragjik/ Vdes burri, gruaja në gjendje të rëndë

para 10 muajve - Indeks online

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Kavajw, aksident me pasojw vdekjen, 'Benzi' përplas motorin

para 10 muajve - Shqiptarja

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar mesditën e sotme në Kavajë. Një automjet tip "Benz" ka përplasur një motor pa targa dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i këtij të fundit.

Aksident tragjik/ Vdes burri, gruaja rëndë

para 10 muajve - Syri

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Vdes burri, gruaja në gjendje të rëndë

para 10 muajve - Infokusi

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Aksident tragjik/ Vdes burri, gruaja rëndë

para 10 muajve - Opozita

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Aksident tragjik/ Vdes burri, gruaja në gjendje të rëndë

para 10 muajve - Infokusi

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Aksident i rëndë në Kavajë, burri humb jetën, gruaja në gjendje të rëndë

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

“Benzi” përplas motorin, vdes drejtuesi, plagoset gruaja

para 10 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Kanadaja e para në botë për punësimin e emigrantëve. Ja mënyrat për punësim dhe ‘letrat’ 1 day ago Nis shkolla, 33 mijë nxënës ulen për herë të parë në banka 1 day ago Rrebeshe dhe...

LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Shkodër, plagosen turistët

para 10 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Shtoj të Shkodrës. Dyshohet se në makinën e aksidentuar ndodheshin disa turistë që po vizitonin zonën. Policia është në vengjarje. Vijon...

Aksident tragjik, vdes burri, gruaja në gjendje të rëndë

para 10 muajve - Arbresh

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Aksident tragjik, vdes burri, gruaja në gjendje të rëndë

para 10 muajve - Gazeta e re

Më datë 12.09.2018, në Numrin e Emergjencave 112, rreth orës 15:30, ka ardhur një telefonatë për një aksident automobilistik të ndodhur në dalje të qytetit të Kavajës. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet...

Makina përplaset me motorin, një person i plagosur rëndë

para 10 muajve - Top Channel

Një 20-vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë pasi teksa ishte duke lëvizur me një motor është përplasur me një makinë përgjatë shëtitores në Vlorë. Shërbimet policore kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe...

Makina përplaset me motorin në Lungomare, rëndë motoristi

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Një person ka mbetur i plagosur rëndë në aksidentin rrugor që ndodhi sot në mbrëmje në Vlorë. Policia sqaron se ngjarja u regjistrua në Lungomare, pranë ish-shkollës së Marinës. Po sipas policisë një automjet...

Makina përplaset me motorin, plagoset 20-vjeçari në Vlorë

para 10 muajve - BalkanWeb

VLORE – Një aksident me pasojë një të plagosur, ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur tek ‘Shkolla e Bashkuar’, teksa mjeti tip ”Opel”, me drejtues mjeti M.V., 53 vjeç është...

Vlorë, aksident në Lungomare, në gjendje të rëndë 20 vjeçari

para 10 muajve - Sot News

Një 20-vjeçar u plagos rëndë në aksidentin që ka ndodhur në zonën e “Lungomares”, mbrëmjen e sotme rreth orës 19:15. Teksa 20 vjeçari E. S., drejtonte një motorr është përplasur nga një mjet tip "Opel",...

Makina përplaset me motorin, një i plagosur në Vlorë

para 10 muajve - Opinion

Një person mbeti i plagosur rëndë në një aksident rrugor mbrëmjen e sotme në Vlorë. Ngjarja u regjistrua në Lungomare, tek shkolla e Marinës, ku një automjet u përplas me motorin. Për pasojë mbeti i plagosur...

Aksident i rëndë në Vlorë

para 10 muajve - Klan Kosova

Një person mbeti i plagosur rëndë në një aksident rrugor mbrëmjen e sotme në Vlorë. Ngjarja u regjistrua në Lungomare, tek shkolla e Marinës, ku një automjet u përplas me motor. Për pasojë mbeti i plagosur...

Përplaset automjeti me një motor në Vlorë

para 10 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë, ku një automjet tip “Opel” është përplasur me një motor Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit, shtetasi E.S. 20 vjeç. Ai është dërguar...

AKSIDENTOHET NJË PERSON NË RRUGËT TONA, DËRGOHET ME URGJENCË NË SPITAL

para 10 muajve - NOA

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në Vlorë. Mësohet se aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:15, në vendin e quajtur ''Shkolla e Marinës''. Shërbimet policore kanë shkuar...

Makina përplaset me motorin, një i plagosur në Vlorë

para 10 muajve - Mapo

Një person mbeti i plagosur rëndë në një aksident rrugor mbrëmjen e sotme në Vlorë. Ngjarja u regjistrua në Lungomare, tek shkolla e Marinës, ku një automjet u përplas me motorin. Për pasojë mbeti i plagosur...

Aksident i rëndë në Vlorë, një person në gjendje kritike

para 10 muajve - Gazeta Express

Mbrëmjen e sotme një aksident i rëndë ndodhi në Vlorë. Një person me motor u përplas nga një makinë në zonën e Lungomares, tek shkolla e Marinës, ku për pasojë mbeti i plagosur rëndë një person. Ai është...

Vlorë, automjeti përplaset me motorin, plagoset rëndë drejtuesi

para 10 muajve - Sot News

Një person u plagos rëndë në një aksident rrugor mbrëmjen e sotme në Vlorë. Sipas burimeve, ngjarja ka ndoshur në Lungomare, tek shkolla e Marinës, ku një automjet u përplas me motor. Për pasojë mbeti...

Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplaset me motorin

para 10 muajve - Syri

Një person mbeti i plagosur rëndë në një aksident rrugor mbrëmjen e sotme në Vlorë. Ngjarja u regjistrua në Lungomare, tek shkolla e Marinës, ku një automjet u përplas me motor. Për pasojë mbeti i plagosur...

Makina përplaset me motorin në Lungomare, një i plagosur rëndë

para 10 muajve - Ora news

Një person mbeti i plagosur rëndë në një aksident rrugor mbrëmjen e sotme në Vlorë. Ngjarja u regjistrua në Lungomare, tek shkolla e Marinës, ku një automjet u përplas me motor. Për pasojë mbeti i plagosur...

Vlorë, aksident në Lungomare në gjëndje të rëndë një person

para 10 muajve - Shqiptarja

Një aksident ka ndodhur në “Lungomare”, mbrëmjen e sotme ku një person ka mbetur i plagosur rëndë. Burime të Report Tv bëjnë me dije se personi i plagosur është dërguar në spitalin e Vlorës ku ndodhet...

Aksident në Vlorë, makina përplaset me motorin

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident automobilistik ka ndodhur në qytetin e Vlorës rreth orës 19:15 në vendin e quajtur “Shkolla e Marinës”. Një automjet tip “Opel” është përplasur me një motor që drejtohej nga 20-vjeçari me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK