http://kariera.mk

OSBE/ODIHR me 336 vëzhgues do t’i monitorojë zgjedhjet lokale

para 8 muajve - Ina

Misioni i OSBE/ODIHR-së e filloi procesin e vëzhgimit të Zgjedhjeve lokale 2017. Zgjedhjet  që do të mbahen në 80 komuna dhe në Qytetin e Shkupit më 15 tetor do t’i ndjekin 336 vëzhgues të OSBE/ODIHR-së....

OSBE/ODIHR me 336 vëzhgues do t’i monitorojë zgjedhjet lokale

para 8 muajve - Portalb

Misioni i OSBE/ODIHR-së e filloi procesin e vëzhgimit të Zgjedhjeve lokale 2017. Zgjedhjet  që do të mbahen në 80 komuna dhe në Qytetin e Shkupit më 15 tetor do t’i ndjekin 336 vëzhgues të OSBE/ODIHR-së....

OSBE/ODIHR me 336 vëzhgues, Glover: mbikëqyrim dhe vlerësojmë përmbushjen e standardeve

para 8 muajve - MRT

OSBE/ODIHR zyrtarisht ka filluar misionin vëzhgues të zgjedhjeve lokale që do të mbahen më 15 tetor... Zgjedhjet do të mbikëqyren gjithsej  nga 336 vëzhgues, të cilët në mënyrë  të kujdesshme do ta ndjekin...

OSBE/ODIHR me 336 vëzhgues do të monitorojë zgjedhjet lokale

para 8 muajve - Zhurnal

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU ." 13.09.2017, 15:56  | Z.H. | 1 i lexuar

Lokalet, OSBE/ODIHR do të fillojnë vëzhgimet

para 8 muajve - Alsat-M

Ekipi i parë prej 16 ekspertëve të OSBE-ODIHR të cilët do t’i vëzhgojnë zgjedhjet lokale mbërriti në Shkup. Shefja e misionit është Odri Glover, e cila paralajmëroi se deri në fund të javës do të mbërrijnë...

OSBE/ODIHR fillon procesin e vëzhgimit të zgjedhjeve lokale

para 8 muajve - Telegrafi

Misioni i OSBE/ODIHR ka filluar procesin e vëzhgimit për zgjedhjet lokale, të cilat janë planifikuar për më 15 tetor. Zgjedhjet në 80 komuna dhe në Bashkinë e Shkupit do t’i ndjekin 336 vëzhgues të OSBE/ODIHR,...

OSBE/ODIHR fillon procesin e vëzhgimit të zgjedhjeve lokale

para 8 muajve - Albeu

Misioni i OSBE/ODIHR ka filluar procesin e vëzhgimit për zgjedhjet lokale, të cilat janë planifikuar për më 15 tetor. Zgjedhjet në 80 komuna dhe në Bashkinë e Shkupit do t’i ndjekin 336 vëzhgues të OSBE/ODIHR....

OSBE FILLON PROCSIN E VËZHGIMIT, 336 VËZHGUES NË TEREN

para 8 muajve - TV21

Misioni i OSBE/ODIHR ka filluar procesin e vëzhgimit për zgjedhjet lokale, të cilat janë planifikuar për më 15 tetor. Zgjedhjet në 80 komuna dhe në Bashkinë e Shkupit do t’i ndjekin 336 vëzhgues të OSBE/ODIHR,...

Fillon procesi i vëzhgimit të zgjedhjeve nga OSBE/ODIHR

para 8 muajve - Gazeta Express

Misioni i OSBE/ODIHR ka filluar procesin e vëzhgimit për zgjedhjet lokale, të cilat janë planifikuar për më 15 tetor. Zgjedhjet në 80 komuna dhe në Bashkinë e Shkupit do t’i ndjekin 336 vëzhgues të OSBE/ODIHR,...

OSBE/ODIHR me 336 monitorues, gati për zgjedhjet lokale

para 8 muajve - Almakos

Rreth një muaj na ndan nga mbajtja e zgjedhjeve lokale, realizimi me sukses i të cilave është një nga pikat më të rëndësishme të planit 3-6-9. Këto zgjedhje duhet të jenë të drejta, të qeta, demokratike...

OSBE/ODIHR me 336 vëzhgues do t’i monitorojë zgjedhjet lokale

para 8 muajve - Fakti Ditor

Misioni i OSBE/ODIHR-së e filloi procesin e vëzhgimit të Zgjedhjeve lokale 2017. Zgjedhjet që do të mbahen në 80 komuna dhe në Qytetin e Shkupit më 15 tetor do t’i ndjekin 336 vëzhgues të OSBE/ODIHR-së....

OSBE/ODIHR me 336 vëzhgues do t’i monitorojë zgjedhjet lokale

para 8 muajve - Tetova Sot

Misioni i OSBE/ODIHR-së e filloi procesin e vëzhgimit të Zgjedhjeve lokale 2017. Zgjedhjet  që do të mbahen në 80 komuna dhe në Qytetin e Shkupit më 15 tetor do t’i ndjekin 336 vëzhgues të OSBE/ODIHR-së....

OSBE fillon misionin vëzhgues, starton me 16 ekspertë

para 8 muajve - Shenja

OSBE ODIHR, me ftesë të Ministrisë së Jashtme, sot zyrtarisht ka filluar misionin vëzhgues për zgjedhjet lokale të cilat do të mbahen më 15 tetor. Misioni do të vlerësojnë përputhshmërinë e zgjedhjeve...

OSBE/ODIHR fillon procesin e vëzhgimit të zgjedhjeve lokale

para 8 muajve - Lajm

Misioni i OSBE/ODIHR ka filluar procesin e vëzhgimit për zgjedhjet lokale, të cilat janë planifikuar për më 15 tetor. Zgjedhjet në 80 komuna dhe në Bashkinë e Shkupit do t’i ndjekin 336 vëzhgues të OSBE/ODIHR....

Lokalet, OSBE/ODIHR do të fillojnë vëzhgimet

para 8 muajve - Almakos

13 September Ekipi i parë prej 16 ekspertëve të OSBE-ODIHR të cilët do t’i vëzhgojnë zgjedhjet lokale mbërriti në Shkup. Shefja e misionit është Odri Glover, e cila paralajmëroi se deri në fund të javës...

OSBE fillon misionin vëzhgues, starton me 16 ekspertë

para 8 muajve - AlbPortali

OSBE ODIHR, me ftesë të Ministrisë së Jashtme, sot zyrtarisht ka filluar misionin vëzhgues për zgjedhjet lokale të cilat do të mbahen më 15 tetor. Misioni do të vlerësojnë përputhshmërinë e zgjedhjeve...

OSBE/ODIHR fillon procesin e vëzhgimit për zgjedhjet lokale

para 8 muajve - Medial

Ambasadorja Odri Glover, shef i misionit të OSBE/ODIHR theksoi se 16 ekspertë të tyre tanimë ndodhen në Maqedoni. Këtë javë atyre do t’u bashkëngjiten edhe 20 vëzhgues afatmesëm, ndërsa para zgjedhjeve...

Odri Glover, shefe e re e misionit të OHIDR në Shkup

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 shtator - Misioni i OHIDR që mbikqyr procesin zgjedhor në Maqedoni nga kjo javë është në vend dhe do të mbajë këto ditë pres konferencë për shtyp, transmeton Zhurnal.mk Këtë mision do e drejtojë...

Odri Glover, shefe e re e misionit të OHIDR në Shkup

para 9 muajve - Gazeta Max

Misioni i OHIDR që mbikqyr procesin zgjedhor në Maqedoni nga kjo javë është në vend dhe do të mbajë këto ditë pres konferencë për shtyp, transmeton Zhurnal.mk Këtë mision do e drejtojë Odri Glover nga...

Odri Glower, shefe e misionit të ODIHR në Maqedoni

para 9 muajve - TV Koha

Misioni ODIHR, i cili do t’i vëzhgojë zgjedhjet në Maqedoni, prej kësaj jave ndodhet në vend dhe do të mbajë konferencë për shtyp, ndërsa misionin do të udhëheq, Odri Glower, nga Britania e Madhe. Gloeer...

Odri Glower, shefe e misionit të ODIHR në Maqedoni

para 9 muajve - Telegrafi

Misioni ODIHR, i cili do t’i vëzhgojë zgjedhjet në Maqedoni, prej kësaj jave ndodhet në vend dhe do të mbajë konferencë për shtyp, ndërsa misionin do të udhëheq, Odri Glower, nga Britania e Madhe. Gloeer...

Zgjedhjet në Maqedoni, Odri Glower udhëheq ekipin e vëzhguesve të ODIHR

para 9 muajve - Te Sheshi

Misioni i vëzhguesve të ODIHR, i cili do të vëzhgojë zgjedhjet në Maqedoni, do të udhëhiqet nga Odri Glower. Glower është avokate e të drejtave të njeriut dhe ish-agjente e Britanisë së Madhe para Komisionit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK