http://kariera.mk

KËTO FOTOGRAFI NGA DASMA E MARINËS DHE GETOARIT, NUK JANË PËR T’U HUMBUR

para 8 muajve - NOA

Dasma e fundjavës së lënë pas mes prezantueses Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi, ishte ndër më të bujshmet e kohëve të fundit. Ndërsa qysh në darkën e dasmës dolën fotografitë e para nga ceremonia...

Geti bën postimin e parë pas dasmës dhe ka këto fjalë zemre për të thënë

para 8 muajve - TV Koha

Dasma e tyre mund të konsiderohet pa frikë, dasma e vitit. Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disavjeçare më 10 shtator në bregdet, tek Gjiri i Lalzit.Çdo gjë në ceremoni...

Luana Vjollca ekspozon gjoksin gjigant

para 8 muajve - Arbresh

Dasma e Marinës dhe Getit ishte më e komentuara e kësaj jave. U fol shumë se dasma ishte madhështore dhe se çifti dukeshin shumë bukur, shkruan arbresh.info. Mirëpo ajo e cila fitoi vëmendjen më të madhe...

Getoar Selimi më i lumtur se asnjëherë më parë

para 8 muajve - Sovrani

Getoar Selimi i ka dhënë fund beqarisë së tij duke zgjedhur si partnere të jetës prezantusen bukuroshe Marina Vjollcën. Shumë detaje janë treguar edhe për mediet rreth kësaj ceremonie, madje shumë fotografi...

Luana Vjollca shkakton 'tërmet' me pamjen e saj

para 8 muajve - Gazeta Express

​Prania e saj në dasmën më të përfolur të momentit me siguri ka shkaktuar tërrmet. Moderatorja Luana Vjollca dukej super sexy me pamjen e saj duke rrëmbyer dhe pak nga vëmendja që të gjithë kishin për...

Geti nuk ka qenë kurrë kaq aktiv, sapo publikoi fotografinë më të bukur

para 8 muajve - Lajmi.net

Getoar Selimi nuk ka qenë kurrë aktiv sa dy ditët e fundit ku po ndanë me ndjekësit momente nga dasma. Ai dhe prezantuesja e njohur Marina Vjollca, dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë mbëmjen e 10...

Luana i çmend të gjithë me gjoksin bombastikë

para 8 muajve - GazetaBlic

Prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca gjithmonë di të paraqitet me shumë stil. Vjollca, ka një bukuri të jashtëzakonshme, shkruan Gazeta Blic. Luana  po vazhdon të ekspozojë trupin e saj në super...

Geti nuk ka qenë kurrë kaq aktiv, sapo publikoi fotografinë më të bukur

para 8 muajve - Infokusi

Getoar Selimi nuk ka qenë kurrë aktiv sa dy ditët e fundit ku po ndanë me ndjekësit momente nga dasma. Ai dhe prezantuesja e njohur Marina Vjollca, dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë mbëmjen e 10...

Luana Vjollca shkakton ‘tërmet’ me pamjen e saj

para 8 muajve - Arbresh

Prania e saj në dasmën më të përfolur të momentit me siguri ka shkaktuar tërrmet. Moderatorja Luana Vjollca dukej super sexy me pamjen e saj duke rrëmbyer dhe pak nga vëmendja që të gjithë kishin për Marinën....

Luana Vjollca shkakton ‘tërmet’ me pamjen e saj

para 8 muajve - Bota Press

Moderatorja Luana Vjollca dukej super sexy me pamjen e saj duke rrëmbyer dhe pak nga vëmendja që të gjithë kishin për Marinën. Por së fundi Luana ka publikuar një set fotosh nga dasma dhe tashmë sapo na...

Luana i çmend të gjithë me gjoksin bombastikë

para 8 muajve - Infokusi

Prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca gjithmonë di të paraqitet me shumë stil. Vjollca, ka një bukuri të jashtëzakonshme, shkruan Gazeta Blic. Luana  po vazhdon të ekspozojë trupin e saj në super...

Geti dhe Marina publikojnë një seri imazhesh mahnitëse nga dasma

para 8 muajve - Almakos

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë në një ceremoni luksoze martesore. Dyshja e njohur e estradës kanë pasur të ftuar vetëm miq e familjarët më të afërt në një dasmë të organizuar në...

Geti bën postimin e parë pas dasmës

para 8 muajve - Aktuale

Dasma e tyre mund të konsiderohet, dasma e vitit. Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disavjeçare më 10 shtator në bregdet, tek Gjiri i Lalzit. Çdo gjë në ceremoni por...

Geti thyen heshtjen pas dasmës madhështore

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Dasma e tyre mund të konsiderohet pa frikë, dasma e vitit. Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disavjeçare më 10 shtator në bregdet, tek Gjiri i Lalzit. Çdo...

Këto fotografi të motrave Vjollca s’bën pa i parë

para 8 muajve - Infokusi

Marina Vjollca jetoi të hënën mbrëma ëndrrën e saj…ajo kurorëzoi dashurinë e saj me Getin në një ceremoni që ngjante në një përrallë. E duket se askush nuk është emocionuar e gëzuar më shumë se gjysma...

Ja sa diferencë moshe kanë Getoari dhe Marina

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Më 10 shtator Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë. Çifti shumë i dashur për publikun kurorëzuan dashurinë e tyre pranë detit para qindra të ftuarve dëshmitarë. Lidhja e tyre është komentuar...

Geti thyen heshtjen pas dasmës madhështore (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Dasma e tyre mund të konsiderohet pa frikë, dasma e vitit. Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disavjeçare më 10 shtator në bregdet, tek Gjiri i Lalzit. Çdo gjë në ceremoni...

Marina Vjollca publikoi imazhet më të mira të dasmes së saj

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Marina Vjollca sapo ka publikuar fotografitë më të mira të realizuara në dasmen e saj. Prezantuesja e njohur e cila kurorëzoi dashurinë me reperin Getoar Selimi, duket të jetë e kenaqur me ecurinë...

PAS DASMËS GETOAR SELIMI PËRMES NJË FOTOJE NË ALTAR KA DISA FJALË ZEMRE PËR TË THËNË |FOTO

para 9 muajve - NOA

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disavjeçare më 10 shtator në bregdet, tek Gjiri i Lalzit. Kur kanë kaluar vetëm pak ditë nga dasma, Geti me siguri është çlodhur dhe...

Dasma e Getit bashkoi politikanët kosovarë

para 9 muajve - Arbresh

Dasma e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës, padyshim ishte një nga dasmat më të përfolura në Kosovë dhe Shqipëri. Çifti i njohur simpatik, kishin vendosur që dasmën ta bënin në Shqipëri tek Gjiri i Lalsit,...

Marina Vjollca sapo publikoi imazhet më të mira të dasmes së saj

para 9 muajve - Indeks online

Marina Vjollca sapo ka publikuar fotografitë më të mira të realizuara në dasmen e saj. Prezantuesja e njohur e cila kurorëzoi dashurinë me reperin Getoar Selimi, duket të jetë e kenaqur me ecurinë e dasmës...

Ky është çmimi marramendës që Geti e Marina paguan për dasmë

para 9 muajve - Zeri

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi. Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600...

Marina Vjollca publikon fotot më të spikatura të dasmës së saj me Getoarin

para 9 muajve - NOA

Nata e së dielës që lamë pas ishte e mbushur plot emocione për çiftin e njohur, prezantuesen Marina Vjollca dhe reperin Getoar Selimi. Pas disa vitesh lidhje, mbrëmjen e së dielës ata liodhën kurorë buzë...

FOTO/ Reagon Marina Vjollca për herë të parë pas dasmës, ...mbetet pa fjalë!!!

para 9 muajve - Syri

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, kurorëzoi dashurinë e saj me reperin nga kosova Getoar Selimi, me martesë më 10 shtator. Gjithçka u vulos përmes një ceremonie luksoze në Gjirin e Lalzit....

Fotot/ Marina edhe këtë herë tregoi se sa shumë e do Getoarin

para 9 muajve - Opinion

Ajo ka mundur të shkëlqejë me të gjitha pamjet e saj duke iu përshtatur me shumë elegancë të gjitha fazave të dasmës. Jo shumë e ngarkuar në tualet  dhe në  modele flokësh, me fustane që e përcillnin si...

Pas dasmës reagon për herë të parë Marina Vjollca!

para 9 muajve - GazetaBlic

Moderatorja, Marina Vjollca u lidh në martesë më 10 shtator përmes një ceremonie në Gjirin e Lalzit me reperin Getoar Selimi. Pas dasmës ajo ka publikuar për herë të parë në rrjete sociale një foto së...

Pas dasmës reagon për herë të parë Marina Vjollca!

para 9 muajve - Gazeta Express

Moderatorja Marina Vjollca u lidh në martesë më 10 shtator përmes një ceremonie në Gjirin e Lalzit me reperin Getoar Selimi. Pas dasmës ajo ka publikuar për herë të parë në rrjete sociale një foto së bashku...

FOTO/ Harrojeni Marinën dhe Luanën, ja kush shkëlqeu në dasmën e Marinës dhe Getoarit

para 9 muajve - Syri

Përveç nuses, në dasma i kushtohet gjithnjë rëndësi edhe veshjeve të të ftuarve. E një nga veshjet që u komentua shumë ishte ajo e Luanës. Në ditën më të rëndësishme të Marinës, Luana shkëlqeu e veshur...

Ja sa vite diferencë kanë Geti dhe Marina

para 9 muajve - Periskopi

Çifti i famshëm Marina & Geti ka kohë që bashkëjetojnë në Tiranë dhe tashmë dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë. Dasma e tyre bëri bujë të madhe në media, ku u përcjell çdo detaj që nga ceremonia...

Dasma e Marinës dhe Getit kushtoi 130 mijë euro

para 9 muajve - Portalb

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi. Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600...

Dalin fotot e papublikuara nga dasma e Marinës…shikoni çfarë bën me Luanën!

para 9 muajve - GazetaBlic

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga dasma e motrës së saj Marina Vjollca. Këto foto nuk janë publikuar më parë dhe dallohet afrimiteti dhe dashuria mes dy motrave.

"Gjithmonë bashkë", Luana publikon foto emocionuese nga dasma (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Dasma e prezantueses Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi pati shumë vëmendje gjithandej në media. Nuk la pa u komentuar asgjë, që nga dukja e Marinës si nuse e deri tek të ftuarit VIP, të cilët shijuan...

Kaq vite diferencë kanë Marina dhe Geti

para 9 muajve - AlbPortali

Çifti i famshëm Marina & Geti ka kohë që bashkëjetojnë në Tiranë dhe tashmë dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë. Loading... Dasma e tyre bëri bujë të madhe në media, ku u përcjell çdo detaj që nga...

Dalin fotot e papublikuara nga dasma e Marinës...shikoni çfarë bën me Luanën!

para 9 muajve - Gazeta Express

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga dasma e motrës së saj Marina Vjollca. Këto foto nuk janë publikuar më parë dhe dallohet afrimiteti dhe dashuria mes dy motrave./Gazeta...

FOTO/ ‘Gjithmonë bashkë, jemi një’, Luana dhe Marina ‘kalojnë’ në ekstazë gjatë këtij kërcimi

para 9 muajve - Syri

Dasma e prezantueses Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi zgjoi shumë pluhur gjithandej në media. Nuk la pa u komentuar asgjë, që nga dukja e Marinës si nuse e deri tek të ftuarit VIP, të cilët shijuan...

FOTO/ ‘Gjithmonë bashkë, jemi një’, Luana dhe Manina ‘kalojnë’ në ekstazë gjatë këtij kërcimi

para 9 muajve - Syri

Dasma e prezantueses Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi zgjoi shumë pluhur gjithandej në media. Nuk la pa u komentuar asgjë, që nga dukja e Marinës si nuse e deri tek të ftuarit VIP, të cilët shijuan...

‘Gjithmonë bashkë, jemi një’, Luana dhe Marina ‘kalojnë’ në ekstazë gjatë këtij kërcimi

para 9 muajve - Tetova Sot

Dasma e prezantueses Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi zgjoi shumë pluhur gjithandej në media. Nuk la pa u komentuar asgjë, që nga dukja e Marinës si nuse e deri tek të ftuarit VIP, të cilët shijuan...

Ky është çmimi marramendës që Geti e Marina paguan për dasmë

para 9 muajve - Periskopi

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi. Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600...

FOTO/ ‘Gjithmonë bashkë, jemi një’, Luana dhe Marina ‘kalojnë’ në ekstazë gjatë këtij kërcimi

para 9 muajve - Opozita

Dasma e prezantueses Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi zgjoi shumë pluhur gjithandej në media. Nuk la pa u komentuar asgjë, që nga dukja e Marinës si nuse e deri tek të ftuarit VIP, të cilët shijuan...

Kaq vite diferencë kanë Marina dhe Geti

para 9 muajve - 10minuta

Çifti i famshëm Marina & Geti ka kohë që bashkëjetojnë në Tiranë dhe tashmë dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë. Dasma e tyre bëri bujë të madhe në media, ku u përcjell çdo detaj që nga ceremonia...

Marina thyen heshtjen, ja çfarë publikon pas martesës

para 9 muajve - Arbresh

Ishte njëra ndër lidhjet më të përfolura në estradën shqiptare. Çifti Marina Vjollca dhe Geti këto ditë ishin lajmet kryesore të mediave rozë, shkruan arbresh.info. Dyshja kurorëzuan lidhjen e tyre me...

Pas dasmës reagon për herë të parë Marina Vjollca!

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Moderatorja Marina Vjollca u lidh në martesë më 10 shtator përmes një ceremonie në Gjirin e Lalzit me reperin Getoar Selimi. Pas dasmës ajo ka publikuar për herë të parë në rrjete sociale një foto së bashku...

Luanen e merr malli për Marinen, ja çfarë i thotë

para 9 muajve - Indeks online

Për dasmen e Marina Vjollces edhe më tej vazhdon të flitet. Është këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ajo e cila sapo ka publikuar një imazh të paparë deri më tani të dasmes së Marines- shkruan Indeksonline....

Dalin fotot e papublikuara nga dasma e Marinës…shikoni çfarë bën me Luanën!

para 9 muajve - Infokusi

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga dasma e motrës së saj Marina Vjollca. Këto foto nuk janë publikuar më parë dhe dallohet afrimiteti dhe dashuria mes dy motrave.

Harrojeni nusen Marina Vjollca, Besa Gashi shkëlqeu në dasmën e Getoar Selimit

para 9 muajve - GazetaBlic

Është një nga dasmat më të përfolura të këtij viti. Reperi Getoar Selimi dhe tashmë bashkëshortja e tij Marina Vjollca dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë dhe padyshim që çifti i njohur ka zgjuar...

Ky është reagimi i parë i Marinës pas martesës

para 9 muajve - Periskopi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë. E gjithë vëmendja mediatike dhe publike u vu pas çiftit në fjalë. Një dasmë e madhe dhe me shumë të ftuar....

Harrojeni nusen Marina Vjollca, Besa Gashi shkëlqeu në dasmën e Getoar Selimit

para 9 muajve - Lajmi.net

Është një nga dasmat më të përfolura të këtij viti. Reperi Getoar Selimi dhe tashmë bashkëshortja e tij Marina Vjollca dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë dhe padyshim që çifti i njohur ka zgjuar...

Harrojeni nusen Marina Vjollca, Besa Gashi shkëlqeu në dasmën e Getoar Selimit

para 9 muajve - Infokusi

Është një nga dasmat më të përfolura të këtij viti. Reperi Getoar Selimi dhe tashmë bashkëshortja e tij Marina Vjollca dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë dhe padyshim që çifti i njohur ka zgjuar...

FOTO/ Mamaja e Marinës godet sërish, ja çfarë i thotë vajzës së saj dhe Getoarit pas dasmës!

para 9 muajve - Ina

Pas fotove të publikuara në rrjete sociale mamaja e Marinës dhe Luanës nuk ka kursyer edhe disa fjalë zemre për çiftin e sapo martuar. Ajo ka publikuar në Facebook një foto së bashku me Getin dhe Marinën,...

FOTO/ Mamaja e Marinës godet sërish, ja çfarë i thotë vajzës së saj dhe Getoarit pas dasmës!

para 9 muajve - Syri

Pas fotove të publikuara në rrjete sociale mamaja e Marinës dhe Luanës nuk ka kursyer edhe disa fjalë zemre për çiftin e sapo martuar. Ajo ka publikuar në Facebook një foto së bashku me Getin dhe Marinën,...

Ja çfraë bëjnë Luana dhe Marina në dasmë

para 9 muajve - 10minuta

Edhe pse dasma ka përfunduar, ende flitet për të. Ka qenë Luana e cila ka postuar një foto në Instagram, duke vallëzuar me Marinën. Ato po e shprehin dashurinë për njëra tjetrën përmes këtij vallëzimi...

Këto fotografi nga dasma e Marinës nuk i keni parë

para 9 muajve - Arbresh

Martesa e Getit dhe Marinës ishte një ndër dasmat më të komentuara të kësaj jave. U shfaqën shumë imazhe nga dasma e tyre madhështore të cilat u pëlqyen shumë, shkruan arbresh.info. Por këto fotografi...

Luanen e merr malli për Marinen, ja çfarë i thotë

para 9 muajve - Sovrani

Për dasmen e Marina Vjollces edhe më tej vazhdon të flitet. Është Luana Vjollca ajo e cila sapo ka publikuar një imazh të paparë deri më tani të dasmes së Marines. Foto në fjalë reflekton dashurinë e dy...

FOTO/ Mamaja e Marinës godet sërish, ja ccfarë i thotë vajzës së saj dhe Getoarit pas dasmës!

para 9 muajve - Syri

Pas fotove të publikuara në rrjete sociale mamaja e Marinës dhe Luanës nuk ka kursyer edhe disa fjalë zemre për çiftin e sapo martuar. Ajo ka publikuar në Facebook një foto së bashku me Getin dhe Marinën,...

Dasma e Marinës dhe Getoarit, dalin fotot e papublikuara… Shikoni çfarë bën me Luanën

para 9 muajve - Periskopi

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga dasma e motrës së saj Marina Vjollca. Këto foto nuk janë publikuar më parë dhe dallohet afrimiteti dhe dashuria mes dy motrave.

Dalin fotot e papublikuara nga dasma e Marinës…shikoni çfarë bën me Luanën!

para 9 muajve - Bota Press

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga dasma e motrës së saj Marina Vjollca. Këto foto nuk janë publikuar më parë dhe dallohet afrimiteti dhe dashuria mes dy motrave.

Ja sa kushtoi dasma e Marinës dhe Getit?

para 9 muajve - Aktuale

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi. Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600...

Mamaja e Marinës ka diçka për ti thënë vajzës së saj dhe Getit pas dasmës!

para 9 muajve - Gazeta Express

Pas fotove të publikuara në rrjete sociale mamaja e Marinës dhe Luanës nuk ka kursyer edhe disa fjalë zemre për çiftin e sapo martuar. Ajo ka publikuar në Facebook një foto së bashku me Getin dhe Marinën...

Ja sa kushtoi dasma e Marinës dhe Getit?

para 9 muajve - Tetova Sot

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi. Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600...

Mamaja e Marinës ka një urim prekës për të bijën dhe dhëndrin

para 9 muajve - NOA

Maria Vjollca, mamaja e Marinës dhe Luanës, pasi ka postuar disa foto nga ceremonia e dasmës në Facebook dhe Instagram, i ka uruar me një mesazh të ndjerë Marinën dhe Getin. Siç urojnë nënat në një ditë...

Motrat Vjollca janë më të reja se që duken, ja sa vite diferenë kanë njëra me tjetrën

para 9 muajve - Zeri

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca – Selimi, më 10 shtator ( e diel ) dashurinë e tyre të madhe e kurorëzuan me martesë. Për të gjitha detajet e dasmës, Lajmi.net ju ka mbajtur të informuar me burime nga...

VIDEO-FOTO/ Ja kush ishin këngëtarët VIP-a që kënduan në dasmën e Getoarit dhe Marinës

para 9 muajve - Opozita

Mbrëmë u martua lideri i Babastars, Getoar Selimi me moderatoren Marina Vjollca. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre në Gjirin e Lalëzit, në një ambient përrallor. Të ftuar në këtë dasmë ishin familjarët,...

Dasma e Marinës dhe Getit kushtoi 130 mijë euro

para 9 muajve - Koha.net

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi. Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600...

Mamaja e Marinës ka diçka për ti thënë vajzës së saj dhe Getit pas dasmës

para 9 muajve - Periskopi

Pas fotove të publikuara në rrjete sociale mamaja e Marinës dhe Luanës nuk ka kursyer edhe disa fjalë zemre për çiftin e sapo martuar. Ajo ka publikuar në Facebook një foto së bashku me Getin dhe Marinën...

Një ditë pas dasmës, mamaja e Marinës ka një urim prekës për të bijën dhe Getin

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Të gjitha Vjollcat me radhë ndanë edhe në rrjetet sociale urimin për nusen e tyre Marinë që më 10 shtator kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me Getin. Që nga Luana e motrat e tjera, por edhe...

Motrat Vjollca janë më të reja se që duken, ja sa vite diferenë kanë njëra me tjetrën

para 9 muajve - GazetaBlic

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca – Selimi, më 10 shtator ( e diel ) dashurinë e tyre të madhe e kurorëzuan me martesë. Për të gjitha detajet e dasmës, Lajmi.net ju ka mbajtur të informuar me burime nga...

Lum ajo që motra ka! Fjalët emocionuese të Luanës për Marinën

para 9 muajve - Klan Kosova

Marina Vjollca jetoi të hënën mbrëma ëndrrën e saj…ajo kurorëzoi dashurinë e saj me Getin në një ceremoni që më shumë ngjante në një përrallë. E kush do të gëzohej më shumë për Marinën se motra e saj,...

Getoari dhe Marina u martuan, por nuk e dinit që edhe Noizy ishte në dasmë…!

para 9 muajve - Mapo

Foto 1 nga 5 Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme në një dasmë në Gjirin e Lalzit me qindra të ftuar, të afërm, miq e kolegë të çiftit. Ata u celebruan nga kryebashkiaku...

Motrat Vjollca janë më të reja se që duken, ja sa vite diferenë kanë njëra me tjetrën

para 9 muajve - Lajmi.net

. Getoar Selimi dhe Marina Vjollca – Selimi, më 10 shtator ( e diel ) dashurinë e tyre të madhe e kurorëzuan me martesë. Për të gjitha detajet e dasmës, Lajmi.net ju ka mbajtur të informuar me burime nga...

Ja sa kushtoi dasma e Marinës dhe Getit?

para 9 muajve - Syri

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi. Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600...

Ja sa vite diferencë kanë Geti dhe Marina

para 9 muajve - Aktuale

Çifti i famshëm Marina & Geti ka kohë që bashkëjetojnë në Tiranë dhe tashmë dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë. Dasma e tyre bëri bujë të madhe në media, ku u përcjell çdo detaj që nga ceremonia...

Motrat Vjollca janë më të reja se që duken, ja sa vite diferenë kanë njëra me tjetrën

para 9 muajve - Infokusi

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca – Selimi, më 10 shtator ( e diel ) dashurinë e tyre të mad he e kurorëzuan me martesë. Për të gjitha detajet e dasmës, Lajmi.net ju ka mbajtur të informuar me burime nga...

Ja sa vite diferencë kanë Geti dhe Marina

para 9 muajve - Infokusi

Çifti i famshëm Marina & Geti ka kohë që bashkëjetojnë në Tiranë dhe tashmë dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë. Dasma e tyre bëri bujë të madhe në media, ku u përcjell çdo detaj që nga ceremonia...

Ja sa vite diferencë kanë Geti dhe Marina

para 9 muajve - Lajmi.net

. Çifti i famshëm Marina & Geti ka kohë që bashkëjetojnë në Tiranë dhe tashmë dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë. Dasma e tyre bëri bujë të madhe në media, ku u përcjell çdo detaj që nga ceremonia...

Ja sa vite diferencë kanë Marina e Luana

para 9 muajve - Arbresh

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca – Selimi, më 10 shtator ( e diel ) dashurinë e tyre të madhe e kurorëzuan me martesë. Sot ua zbuluam diferencën në vite të Getit dhe Marinës, e që janë 8 vite diferencë....

Çastet më të bukura nga dasma e Getit dhe Marinës (Foto/Video)

para 9 muajve - Lajmi.net

. Dasma që ka marrë vëmendjen këto ditë është ajo e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës. Çifti u kurorëzuan në një ambient përrallor në prani të gjithë më të dashurve të tyre, shkruan lajmi.net. Momenti...

Getoari si “veshka mes dhjamit” Vjollcat “pushtojnë”dhëndrin

para 9 muajve - Opinion

Pas fotove të shumta që u publikuan për dasmën e Marinës dhe Getoarit, nuk mund të mungonte edhe portreti familjar. Në familjen e Marinës, ka një dominim të vajzave dhe kjo nuk është më gjë e re, por teksa...

I lodhur nga dasma e Getit dhe Marinës, kështu ka vendosur të relaksohet Blero…

para 9 muajve - AlbPortali

Ndër të ftuarit në dasëm e Getit dhe Marinës mbrëmë, ishte edhe këngëtari kosovar Blero me të dashurën Afronën, shkruan ORAinfo. Loading... Blero e ka shijuar mjaftë dasmën e mbrëmshme, e këtë e ka treguar...

I lodhur nga dasma e Getit dhe Marinës, kështu ka vendosur të relaksohet Blero

para 9 muajve - Periskopi

Ndër të ftuarit në dasëm e Getit dhe Marinës mbrëmë, ishte edhe këngëtari kosovar Blero me të dashurën Afronën, shkruan ORAinfo. Blero e ka shijuar mjaftë dasmën e mbrëmshme, e këtë e ka treguar vet, përmes...

Nëna e Marinës vjen me imazhet e para nga martesa e vajzës

para 9 muajve - Telegrafi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi realizuan atë që ishte dasma e vitit. Çifti më i përfolur i estradës i dhanë fund beqarisë në një dasmë luksoze që thuhet se kushtoi një mal parash. Marina Vjollca, një...

Prezantuesja shqiptare foto me Getin dhe Marinën, por kjo gjë i habiti të gjithë

para 9 muajve - GazetaBlic

Dasma e Getit dhe Marinës, ishte shumë e përfolur, dhe kjo me të drejtë, sepse ishte me të vërtet një dasmë përrallore, shkruan ORAinfo. Ndër të ftuarit e shumtë ishte edhe prezantuesja shqiptare Albana...

Zbulohet arsyeja e mosprezencës së Majlindës në dasmën e Getit e Marinës!

para 9 muajve - Infokusi

Prezent në dasmën e mikut e kolegut të tij, ishte padyshim reperi i njohur Majk, të cilin nuk kemi rast ta shohim asnjëherë të veshur aq elegant Meqë të gjithë, shkuan si të ftuar në çift, përfshirë këtu...

Prezantuesja shqiptare foto me Getin dhe Marinën, por kjo gjë i habiti të gjithë

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Dasma e Getit dhe Marinës, ishte shumë e përfolur, dhe kjo me të drejtë, sepse ishte me të vërtet një dasmë përrallore, shkruan ORAinfo. Ndër të ftuarit e shumtë ishte edhe prezantuesja shqiptare...

Pas dasmës së Marinës reagon për hërë të parë mamaja e saj Maria!

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Pas dasmës së të bijës me reperin Getoar Selimi, mamaja e motrave Vjollca, Maria ka nisur të publikojë në rrjete sociale foto nga kjo ceremoni. Ajo ka publikuar një foto me vajzat e saj përveç...

Në këtë gjendje nuk e keni parë asnjëherë më parë ish të dashurën e Majkut

para 9 muajve - Sovrani

Majlinda Zeka emri i cili u bë i njohur falë lidhjes me reperin Majk po vazhdon ende të jetë i përfolur në mediet rozë. Në imazhet në të cilat shfaqet Majlinda shohim se ajo gjithmonë shfaqet e krehur...

Më në fund mësohet shuma marramendëse e dasmës së Marina Vjollcës e Getoar Selimit

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti...

U habitët nga shifra e dasmës së Besit dhe Xhensilës? Nuk do ta besoni sa ka kushtuar e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - InfoShqip

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

I lodhur nga dasma e Getit dhe Marinës, kështu ka vendosur të relaksohet Blero

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Ndër të ftuarit në dasëm e Getit dhe Marinës mbrëmë, ishte edhe këngëtari kosovar Blero me të dashurën Afronën, shkruan ORAinfo. Blero e ka shijuar mjaftë dasmën e mbrëmshme, e këtë e ka treguar...

Mamaja e Marinës këndoi në dasmë dhe i tha këto fjalë Getoarit pasi i besoi të bijën

para 9 muajve - Blitz

Mbrëmjen e së dielës u martua një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, Marina Vjollca (Selimi) dhe Getoar Selimi. Ceremonia dhe e gjithë dasma u ndoq me kuriozitet nga publiku e u cilësua si...

Pas dasmës, mamaja e Marinës ka një urim prekës për të bijën dhe Getin

para 9 muajve - Periskopi

Të gjitha Vjollcat me radhë e ndanë edhe në rrjetet sociale urimin për nusen e tyre Marinë që kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me Getin. Që nga Luana e motrat e tjera, por edhe mbesat, tashmë edhe...

Zbulohet arsyeja e mosprezencës së Majlindës në dasmën e Getit e Marinës!

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Prezent në dasmën e mikut e kolegut të tij, ishte padyshim reperi i njohur Majk, të cilin nuk kemi rast ta shohim asnjëherë të veshur aq elegant Meqë të gjithë, shkuan si të ftuar në çift, përfshirë...

Ky gjest i Getit do ta nervozojë shumë Marinën

para 9 muajve - Sovrani

Para dy dite ishte njëra nga ngjarjet më të mëdha e showbizit shqiptare. Bëhet fjalë për dasmën e Getit me Marinën. U postuan shumë foto të tyre mirëpo Geti tashmë bashkëshorti i Marinës, nuk ka postuar...

Nëna e Marinës vjen me imazhet e para nga martesa e vajzës

para 9 muajve - Almakos

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi realizuan atë që ishte dasma e vitit. Çifti më i përfolur i estradës i dhanë fund beqarisë në një dasmë luksoze që thuhet se kushtoi një mal parash. Marina Vjollca, një...

Pse i humbi Getit buzëqeshja në natën e martesës?

para 9 muajve - Ina

Martesa paraqet aktin më të rëndësishëm në jetën e secilit. Ky është një hap serioz dhe i madh, të cilin mbrëmë e ka hedhur edhe reperi dhe i pari i “Babastar”, Getoar Selimi Si për Getin ashtu edhe për...

A ishte kjo arsyeja e mosprezencës së Majlindës në dasmën e Getit mbrëmë?

para 9 muajve - Gazeta Express

Prezent në dasmën e mikut e kolegut të tij, ishte padyshim reperi i njohur Majk, të cilin nuk kemi rast ta shohim asnjëherë të veshur aq elegant. Meqë të gjithë, shkuan si të ftuar në çift, përfshirë këtu...

Zbulohet arsyeja e mosprezencës së Majlindës në dasmën e Getit e Marinës!

para 9 muajve - GazetaBlic

Prezent në dasmën e mikut e kolegut të tij, ishte padyshim reperi i njohur Majk, të cilin nuk kemi rast ta shohim asnjëherë të veshur aq elegant Meqë të gjithë, shkuan si të ftuar në çift, përfshirë këtu...

Getoari dhe Marina u martuan, por nuk e dinit që edhe Noizy ishte në dasmë…!

para 9 muajve - Opozita

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme në një dasmë në Gjirin e Lalzit me qindra të ftuar, të afërm, miq e kolegë të çiftit. Ata u celebruan nga kryebashkiaku Erion Veliaj...

A e keni parë këtë veprim të Luanës, kërcen twerk në dasmën e Marinës

para 9 muajve - Gazeta Max

A e keni parë këtë veprim të Luanës, kërcen twerk në dasmën e Marinës Mbrëmjen e djeshme Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë me një dasmë në Gjirin e Lalzit. Përveç nuses e dhëndrit...

A e keni parë këtë veprim të Luanës, kërcen twerk në dasmën e Marinës

para 9 muajve - Periskopi

A e keni parë këtë veprim të Luanës, kërcen twerk në dasmën e Marinës Mbrëmjen e djeshme Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë me një dasmë në Gjirin e Lalzit. Përveç nuses e dhëndrit...

A ishte kjo arsyeja e mosprezencës së Majlindës në dasmën e Getit mbrëmë?

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Prezent në dasmën e mikut e kolegut të tij, ishte padyshim reperi i njohur Majk, të cilin nuk kemi rast ta shohim asnjëherë të veshur aq elegant. Meqë të gjithë, shkuan si të ftuar në çift, përfshirë këtu...

Afrona mbrëmë në dasmë, e sot ?

para 9 muajve - Gazeta Express

Mbrëmjen e shkuar modelja e njohur, Afrona Dika, ishte pranishme përkrah të fejuarit këngëtarit Blero, në dasmën e kolegëve të tij Marina e Getoar Selimi Padyshim, pamja e saj ishte rrezatuese, e veshur...

Zbulohet arsyeja e mosprezencës së Majlindës në dasmën e Getit e Marinës!

para 9 muajve - Gazeta Express

Prezent në dasmën e mikut e kolegut të tij, ishte padyshim reperi i njohur Majk, të cilin nuk kemi rast ta shohim asnjëherë të veshur aq elegant Meqë të gjithë, shkuan si të ftuar në çift, përfshirë këtu...

Si i humbi Getit buzëqeshja në natën e martesës?

para 9 muajve - Gazeta Express

Martesa paraqet aktin më të rëndësishëm në jetën e secilit. Ky është një hap serioz dhe i madh, të cilin mbrëmë e ka hedhur edhe reperi dhe i pari i "Babastar", Getoar Selimi Si për Getin ashtu edhe për...

Afrona mbrëmë në dasmë, e sot ?

para 9 muajve - AlbPortali

Mbrëmjen e shkuar modelja e njohur, Afrona Dika, ishte pranishme përkrah të fejuarit këngëtarit Blero, në dasmën e kolegëve të tij Marina e Getoar Selimi, shkruan Kosovarja. Loading... Padyshim, pamja...

Nuk e do besoni çfarë i tha Luana Marinës pas dasmës!

para 9 muajve - Tetova Sot

Moderatorja Luana Vjollca nuk ka mundur të rezistojë pa i dedikuar fjalë të ëmbla motrës së saj Marina Vjollca, e cila u lidhe në martesë mbrëmjen që lamë pas. “Gjysma ime!  Jeta ime!  Te kam dashurine...

A ishte kjo arsyeja e mosprezencës së Majlindës në dasmën e Getit mbrëmë?

para 9 muajve - Zeri

Prezent në dasmën e mikut e kolegut të tij, ishte padyshim reperi i njohur Majk, të cilin nuk kemi rast ta shohim asnjëherë të veshur aq elegant. Meqë të gjithë, shkuan si të ftuar në çift, përfshirë këtu...

FOTO/ Vjehrra e Getoarit ia merr këngës në dasmë, Marina ulet në gjunjë për të nderuar mamanë

para 9 muajve - Syri

Të gjitha i patë por jo edhe këtë moment magjik nga dasma e Getit dhe Marinës. Në mes të dasmës nëna e Marinës dhe Luanës ia tha këngës, duke kujtuar kështu kohën e vjetër kur këndonte. Vajza e saj Luana...

Nuk e do besoni çfarë Luana Marinës pas dasmës!

para 9 muajve - Gazeta Express

Moderatorja Luana Vjollca nuk ka mundur të rezistojë pa i dedikuar fjalë të ëmbla motrës së saj Marina Vjollca, e cila u lidhe në martesë mbrëmjen që lamë pas. "Gjysma ime!  Jeta ime!  Te kam dashurine...

A është kjo arsyeja e mosprezencës së Majlindës në dasmën e Getit mbrëmë?

para 9 muajve - Lajmi.net

Prezent në dasmën e mikut e kolegut të tij, ishte padyshim reperi i njohur Majk, të cilin nuk kemi rast ta shohim asnjëherë të veshur aq elegant. Meqë të gjithë, shkuan si të ftuar në çift, përfshirë këtu...

Pse i humbi Getit buzëqeshja në natën e martesës?

para 9 muajve - Arbresh

Martesa paraqet aktin më të rëndësishëm në jetën e secilit. Ky është një hap serioz dhe i madh, të cilin mbrëmë e ka hedhur edhe reperi dhe i pari i “Babastar”, Getoar Selimi Si për Getin ashtu edhe për...

Dasma e Getit dhe Marinës me kosto marramendëse (Foto/Video)

para 9 muajve - Telegrafi

Dasma e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës është pa dyshim një prej dasmave më të përfolura nga mediat shqiptare. E quajtur si dasma e vitit, ajo arriti që të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve. 💏 A post...

Pas dasmës së Marinës reagon për hërë të parë mamaja e saj Maria!

para 9 muajve - Gazeta Express

Pas dasmës së të bijës me reperin Getoar Selimi, mamaja e motrave Vjollca, Maria ka nisur të publikojë në rrjete sociale foto nga kjo ceremoni. Ajo ka publikuar një foto me vajzat e saj përveç Marinës...

Pas dasmës së Marinës reagon për hërë të parë mamaja e saj Maria!

para 9 muajve - Zeri

Pas dasmës së të bijës me reperin Getoar Selimi, mamaja e motrave Vjollca, Maria ka nisur të publikojë në rrjete sociale foto nga kjo ceremoni. Ajo ka publikuar një foto me vajzat e saj përveç Marinës...

A ishte në dasmë babai i Getit?

para 9 muajve - Zeri

I pamë të gjithë në dasmën e Getit dhe Marines. Pamë miq, shokë, kolegë, figura publike’ Në dasmën me 300 të ftuar natyrisht që kishte edhe familjar të çiftit, të cilët u argëtuan pa fundësisht në gëzimin...

A është kjo arsyeja e mosprezencës së Majlindës në dasmën e Getit mbrëmë?

para 9 muajve - Infokusi

Prezent në dasmën e mikut e kolegut të tij, ishte padyshim reperi i njohur Majk, të cilin nuk kemi rast ta shohim asnjëherë të veshur aq elegant. Meqë të gjithë, shkuan si të ftuar në çift, përfshirë këtu...

A ishte në dasmë babai i Getit?

para 9 muajve - Gazeta Express

I pamë të gjithë në dasmën e Getit dhe Marines. Pamë miq, shokë, kolegë, figura publike’ Në dasmën me 300 të ftuar natyrisht që kishte edhe familjar të çiftit, të cilët u argëtuan pa fundësisht në gëzimin...

Nuk e do besoni çfarë i tha Luana Marinës pas dasmës!

para 9 muajve - Bota Press

Moderatorja Luana Vjollca nuk ka mundur të rezistojë pa i dedikuar fjalë të ëmbla motrës së saj Marina Vjollca, e cila u lidhe në martesë mbrëmjen që lamë pas. “Gjysma ime! Jeta ime! Te kam dashurine me...

Kjo është shuma marramendëse që shpenzoi Geti për dasmë

para 9 muajve - Zeri

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

A është kjo arsyeja e mosprezencës së Majlindës në dasmën e Getit?

para 9 muajve - Bota Press

Prezent në dasmën e mikut e kolegut të tij, ishte padyshim reperi i njohur Majk, të cilin nuk kemi rast ta shohim asnjëherë të veshur aq elegant. Meqë të gjithë, shkuan si të ftuar në çift, përfshirë këtu...

Dasma e Getit dhe Marinës me kosto marramendëse (Foto/Video)

para 9 muajve - Almakos

Dasma e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës është pa dyshim një prej dasmave më të përfolura nga mediat shqiptare. E quajtur si dasma e vitit, ajo arriti që të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve. 💏 A post...

A ishte në dasmë babai i Getit?

para 9 muajve - Infokusi

I pamë të gjithë në dasmën e Getit dhe Marines. Pamë miq, shokë, kolegë, figura publike’ Në dasmën me 300 të ftuar natyrisht që kishte edhe familjar të çiftit, të cilët u argëtuan pa fundësisht në gëzimin...

Kjo është shuma marramendëse që shpenzoi Geti për dasmë

para 9 muajve - Lajmi.net

. Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

U habitët nga shifra e dasmës së Besit dhe Xhensilës? Nuk do ta besoni sa ka kushtuar e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Albeu

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Getoari dhe Marina u martuan, po që edhe Noizy ishte dje në dasmë ju e dinit ?

para 9 muajve - Opinion

Reperi Getoar Selimi ka kurorëzuar ditën e djeshme dashurin e tij me moderatorin simpatike Marina Vjollca. Ata i dhanë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme në një dasmë në Gjirin e Lalzit me qindra të ftuar,...

Nuk do e besoni shifrën marramendëse që ka kushtuar dasma e Marinës dhe Getit!

para 9 muajve - Gazeta Express

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Shikoni çfarë kanë bërë në dasmën e Getit e Marinës, NRG BAND

para 9 muajve - Tetova Sot

Mbrëmë (e diel), çifti i njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë së tyre. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me mbi 300 të ftuar, të mbajtur në Gjirin...

Më në fund mësohet shuma marramendëse e dasmës së Marina Vjollcës e Getoar Selimit, merrni frymë para se ta shihni!

para 9 muajve - GazetaBlic

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Nuk do e besoni shifrën marramendëse që ka kushtuar dasma e Marinës dhe Getit!

para 9 muajve - Syri

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Ja sa kushtoi dasma e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - 10minuta

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Kjo është makina luksoze me të cilën Cozman shkoi në dasmën e Getit

para 9 muajve - Periskopi

Geti kurorëzoi dashurinë e tij me Marinën në një dasmë të bukur që gjithçka dukej si në përralla dhe e kuruar në ccdo detaj. E natyrisht në dasmën e Getit, nuk kishte si të mungonte familja e madhe e “Babastars”....

Getoari dhe Marina u martuan, por nuk e dinit që edhe Noizy ishte në dasmë...!

para 9 muajve - Syri

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme në një dasmë në Gjirin e Lalzit me qindra të ftuar, të afërm, miq e kolegë të çiftit. Ata u celebruan nga kryebashkiaku Erion Veliaj...

Më në fund mësohet shuma marramendëse e dasmës së Marina Vjollcës e Getoar Selimit, merrni frymë para se ta shihni!

para 9 muajve - Antpress

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit.Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Shikoni çfarë kanë bërë në dasmën e Getit e Marinës, NRG BAND

para 9 muajve - Gazeta Express

Mbrëmë (e diel), çifti i njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë së tyre. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me mbi 300 të ftuar, të mbajtur në Gjirin...

Getoari dhe Marina u martuan, por nuk e dinit që edhe Noizy ishte në dasmë…!

para 9 muajve - Tetova Sot

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme në një dasmë në Gjirin e Lalzit me qindra të ftuar, të afërm, miq e kolegë të çiftit. Ata u celebruan nga kryebashkiaku Erion Veliaj...

Nuk do e besoni shifrën marramendëse që ka kushtuar dasma e Marinës dhe Getit!

para 9 muajve - Sovrani

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Luana Vjollca ndërroi fustanin, del krejtësisht transparente në dasmë

para 9 muajve - Tetova Sot

Sot martohet motra e saj dhe moderatorja Luana Vjollca duhet të ishte në lartësinë e shkëlqimit të kësaj dasme. Në veshjen e saj të dyte Luana ka zgjedhur një fustan plot shkëlqim dhe transparent që tregon...

Luana i “çmend” të dasmën e të motrës…shikoni si kërcen tweerk!

para 9 muajve - Bota Press

Një nga momentet që duket se ka ndezur dasmën e moderatores Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi ka qenë edhe kërcimi provokues i motrës së nuses Luana Vjollca. Ajo ka kërcyer tweerk  nën ritmet e...

Krahasimi me dy dasmat e tjera, si u vlerësua dasma e Marinës dhe Getoarit

para 9 muajve - Opinion

Dasma e një nate më parë e çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëri bujë në rrjette sociale. Por, krahasuar me dasmat e VIP-ave të kësaj vere si Orinda Huta dhe Turjan Hyska apo Bes Kallaku dhe Xhensila...

Luana i “çmend” të gjithë në dasmën e të motrës…shikoni si kërcen tweerk!

para 9 muajve - GazetaBlic

Një nga momentet që duket se ka ndezur dasmën e moderatores Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi ka qenë edhe kërcimi provokues i motrës së nuses Luana Vjollca. Ajo ka kërcyer tweerk nën ritmet e këngës“Ai...

VIDEO/ Luana i ‘çmend’ të gjithë në dasmën e Marinës, ...shikoni si kërcen ‘tweerk’!

para 9 muajve - Syri

Prezantruesja seksi, Luana Vjollca, ka rrëmbyer vëmendje edhe në dasmvn e motrvs sv saj, Marinës me Getoarin. Një nga momentet që duket se ka ndezur dasmën e moderatores Marina Vjollca dhe reperit Getoar...

U habitët nga shifra e dasmës së Besit dhe Xhensilës? Nuk do ta besoni sa ka kushtuar e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Periskopi

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Luana i "çmend" të dasmën e të motrës...shikoni si kërcen tweerk!

para 9 muajve - Gazeta Express

Një nga momentet që duket se ka ndezur dasmën e moderatores Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi ka qenë edhe kërcimi provokues i motrës së nuses Luana Vjollca. Ajo ka kërcyer tweerk  nën ritmet e...

Luana Vjollca bëhet gati për ditën e grave të Marinës? (Video/Foto)

para 9 muajve - Bota Press

Ditën e djeshme Marina dhe Geti i dhanë fund beqarisë duke u kurorëzuar, shkruan “Kosovarja”. Mbrëmë ishte edhe ceremonia martesore e tyre, ku pati shumë të ftuar. Aty nuk kishte se si të mungonte Luana,...

Kjo është shuma marramendëse që shpenzoi Geti për dasmë

para 9 muajve - Bota Press

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit. Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan...

Ja si kërcen Luana twerk në dasmën e motrës

para 9 muajve - 10minuta

Teksa po nxehej atmosfera mbrëmë në dasmën e Marinës dhe Getit, kapakin i vë e motra Luana Vjollca. Ajo ka kërcyer tweerk nën ritmet e këngës“Ai se eu te pego”. Më poshtë mund ta ndiqni videon dhe të shijoni...

Dasëm jo shaka… si u veshën VIP-at te ceremonia e Marinës dhe Getit

para 9 muajve - Mapo

Foto 1 nga 13 Nuk kaluan pak minuta dhe në rrjete sociale e portale nisi qarkullimi i fotografive të para të të sapomartuarve, Marinës dhe Getoarit. Nga vendosja e unazave dhe shkëmbimi i puthjeve, të...

Atmosfera e zjarrtë e krijuar nga NRG Band në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - GazetaBlic

Mbrëmë (e diel), çifti i njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë së tyre. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me mbi 300 të ftuar, të mbajtur në Gjirin...

Video/ Dalin pamjet nga dasma e Marinës me Getoarin

para 9 muajve - Mapo

Foto 1 nga 7 Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i japin sot fund beqarisë. Këto janë pamjet e para nga ceremonia e kurorëzimit të tyre. Kjo ceremoni martesore po mbahet në Gjirin e Lazit në Durrës...

Një tjetër dëshmi se Marina është shtatzënë

para 9 muajve - Bota Press

Para martesës u përfol për një shtatzani të mundshme të Marinës e cila mbrëmë i dha fund beqarisë me kurorëzimin e saj me Getin. Por asnjë konfirmim zyrtar nuk ka ndodhur ende nga cifti, shkruan Indeksonline....

Cozman shkon në dasmën e Getit me një veturë super luksoze

para 9 muajve - Gazeta Express

Vetëm një ditë më parë themeluesi i labelit Babastars, Getoar Selimi i dha fund beqarisë. Geti kurorëzoi dashurinë e tij me Marinën në një dasmë të bukur që gjithçka dukej si në përralla, transmeton Gazeta...

Një tjetër dëshmi se Marina është shtatzanë

para 9 muajve - AlbPortali

Para martesës u përfol për një shtatzani të mundshme të Marinës e cila mbrëmë i dha fund beqarisë me kurorëzimin e saj me Getin. Loading... Por asnjë konfirmim zyrtar nuk ka ndodhur ende nga cifti, shkruan...

Afrona mbrëmë shkëlqeu me pamjen

para 9 muajve - AlbPortali

Dasma e çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëri bashkë plot fytyra të njohura të shoubizit. Loading... E në mesin e shumë të ftuarve ishin pjesëmarrës edhe Blero me të dashurën e tij Afronen. Ajo...

Përmbledhje: ‘Dasma e vitit’, gjithçka që ndodhi në martesën e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës (Foto/Video)

para 9 muajve - Telegrafi

Dje më datë 10 shtator, reperi i njohur Getoar Selimi dhe prezantuesja Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë së tyre. Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore të organizuar...

Një ditë pas dasmës, ja si i përshkuan Luana emocionet që i dhuroi dasma e Marinës

para 9 muajve - Mapo

Foto 1 nga 7 Pas një natë gëzimi , ku motra e saj Marina kurorëzoi dashurinë e saj në martesë me reperi Getoar Selimi, Luana shpreh emocionet që i ka dhuruar  dasma e të motrës mbrëmjen e djeshme Përmes...

Luana i “çmend” të pranishmit në dasmën e motrës – shikoni si kërcen tweerk!

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Një nga momentet që duket se ka ndezur dasmën e moderatores Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi ka qenë edhe kërcimi provokues i motrës së nuses Luana Vjollca. Ajo ka kërcyer tweerk  nën ritmet e...

Dashuri motrash, Luana pas dasmës ka ca fjalë për Marinën (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Dasma madhështore e Getoarit e dhe Marinës duket se ishte e fundit për këtë vit. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre në Gjirin e Lalzit në një ceremoni shumë të madhe dhe të veçantë. Dedikimi parë i dashurisë...

Luana i “çmend” të dasmën e të motrës…shikoni si kërcen tweerk!

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Një nga momentet që duket se ka ndezur dasmën e moderatores Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi ka qenë edhe kërcimi provokues i motrës së nuses Luana Vjollca. Ajo ka kërcyer tweerk  nën ritmet e...

Afrona mbrëmë shkëlqeu me pamjen

para 9 muajve - 10minuta

Dasma e çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëri bashkë plot fytyra të njohura të shoubizit. E në mesin e shumë të ftuarve ishin pjesëmarrës edhe Blero me të dashurën e tij Afronen. Ajo në rrjetet...

Luana ende e emocionuar për motrën

para 9 muajve - Zeri

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë shndërruar në emrat më të përfolur të shoubizit vendor që nga mbrëmë. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ambient përrallor, shkruan lajmi.net. Në...

Një tjetër dëshmi se Marina është shtatzanë

para 9 muajve - Indeks online

Para martesës u përfol për një shtatzani të mundshme të Marinës e cila mbrëmë i dha fund beqarisë me kurorëzimin e saj me Getin. Por asnjë konfirmim zyrtar nuk ka ndodhur ende nga cifti, shkruan Indeksonline....

Luana ende e emocionuar për motrën: Je një ëndërr…

para 9 muajve - Lajmi.net

. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë shndërruar në emrat më të përfolur të shoubizit vendor që nga mbrëmë. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ambient përrallor, shkruan lajmi.net. Në...

Tri nuse të famshme në dy muaj, ja cilat janë ato (FOTO/VIDEO)

para 9 muajve - Prive

Dasmat e tyre ishin sikur ëndrra të pikturuara. Dekor, momente magjike, muzikë e zgjedhur, të ftuar të hareshëm dhe shuma të majme të shpenzuara, i karakterizuan tri dasmat e vitit në shoubizin shqiptar....

Përmbledhje: ‘Dasma e vitit’, gjithçka që ndodhi në martesën e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës (Foto/Video)

para 9 muajve - Almakos

Dje më datë 10 shtator, reperi i njohur Getoar Selimi dhe prezantuesja Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë së tyre. Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore të organizuar...

Vetura super-luksoze me të cilën Cozman shkoi në dasmë mbrëmë

para 9 muajve - Lajmi.net

. Anëtarët e labelit ‘Babastars’ mbrëmë kanë martuar liderin e grupit, Getoar Selimin. Për të qenë pranë mikut të tyre në momentin më të rëndësishëm të jetës së tyre, pranë Getit dhe Marinës ishin kolegët...

Tri nuse të estradës në vellon e bardhë – Cila dukej më bukur?

para 9 muajve - Telegrafi

Muajt e nxehtë kanë rezervuar për publikun shqiptar tri dasma të mëdha në estradën shqiptare. Tri çifte shumë të njohura të showbizit i dhanë fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë....

Luana ende e emocionuar për motrën: Je një ëndërr…

para 9 muajve - Infokusi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë shndërruar në emrat më të përfolur të shoubizit vendor që nga mbrëmë. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ambient përrallor, shkruan lajmi.net. Në...

Cilat nga këto tri nuset dukej më bukur me fustanin e bardh?

para 9 muajve - AlbPortali

Dasmat e tyre ishin sikur në përralla dhe kanë bërë të gjithë të flasin. Loading... Tri çiftet e famshëm të shoubizit vetëm për dy muaj kurorëzuar dashurin me martese. Nuset hyjnore dhe organizimi përrallor...

Atmosfera e zjarrtë e krijuar nga NRG Band në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Telegrafi

Mbrëmë (e diel), çifti i njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë së tyre. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me mbi 300 të ftuar, të mbajtur në Gjirin...

FOTO/ Një ditë pas dasmës , ja si i përshkuan Luana emocionet që i dhuroi dasma e Marinës

para 9 muajve - Syri

Pas një natë gëzimi , ku motra e saj Marina kurorëzoi dashurinë e saj në martesë me reperi Getoar Selimi, Luana shpreh emocionet që i ka dhuruar  dasma e të motrës mbrëmjen e djeshme Përmes një postimi...

Tri nuse të estradës në vellon e bardhë – Cila dukej më bukur? (Sondazh)

para 9 muajve - Almakos

Muajt e nxehtë kanë rezervuar për publikun shqiptar tri dasma të mëdha në estradën shqiptare. Tri çifte shumë të njohura të showbizit i dhanë fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë....

Një tjetër dëshmi se Marina është shtatzanë

para 9 muajve - Bota Press

Para martesës u përfol për një shtatzani të mundshme të Marinës e cila mbrëmë i dha fund beqarisë me kurorëzimin e saj me Getin. Por asnjë konfirmim zyrtar nuk ka ndodhur ende nga cifti, shkruan Indeksonline....

Cilat nga këto tri nuset dukej më bukur me fustanin e bardh?

para 9 muajve - 10minuta

Dasmat e tyre ishin sikur në përralla dhe kanë bërë të gjithë të flasin. Tri çiftet e famshëm të shoubizit vetëm për dy muaj kurorëzuar dashurin me martese. Nuset hyjnore dhe organizimi përrallor nuk mund...

Një tjetër dëshmi se Marina është shtatzanë

para 9 muajve - Sovrani

Para martesës u përfol për një shtatzani të mundshme të Marinës e cila mbrëmë i dha fund beqarisë me kurorëzimin e saj me Getin. Por asnjë konfirmim zyrtar nuk ka ndodhur ende nga cifti. E në dasmë kanë...

Ky urim i ndjerë i Luanës i vë “kapakun” dasmës së Marinës dhe Getoarit

para 9 muajve - Blitz

Mbrëmjen e djeshme, Getoari dhe Marina kanë lidhur kurorë. Sigurisht që kjo ka qenë një ndër dasmat më të përfolura të verës dhe nuk kanë munguar postimet e shumta në rrjetet sociale. Por sot, menjëherë...

Atmosfera e zjarrtë e krijuar nga NRG Band në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Almakos

Mbrëmë (e diel), çifti i njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë së tyre. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me mbi 300 të ftuar, të mbajtur në Gjirin...

Kjo është torta madhështore me gur të çmuar në dasmën e Marinës dhe Getit

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Dasma e çiftit Marina dhe Getoar Selimi ka bërë të gjithë të flasin. Nusja hyjnore dhe organizimit përrallor nuk mund t’i mungonte një tortë si ajo që u pa në dasmë. Torta kishte formën e një...

Ky urim i ndjerë i Luanës i vë “kapakun” dasmës së Marinës dhe Getoarit

para 9 muajve - AlbPortali

Mbrëmjen e djeshme, Getoari dhe Marina kanë lidhur kurorë. Sigurisht që kjo ka qenë një ndër dasmat më të përfolura të verës dhe nuk kanë munguar postimet e shumta në rrjetet sociale. Loading... Por sot,...

Nëna e Marinës habit me prezencën e saj

para 9 muajve - Aktuale

E gjithë vëmendja gjatë këtyre ditëve ishte tek femrat e familjes Vjollca. Marina dhe dy motrat e saj ishin shkëlqimi i kësaj dasme. Por nuk mund të mbetej pas dhe nëna e tyre, e cila në fakt dukej si...

Veshjet luksoze të VIP-ave në dasmën e Marinës dhe Getit (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Një natë më parë, moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi, kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Çifti bëri një dasmë të bukur në Gjirin e Lalzit, në një ambient përrallor. Ndërkohë të ftuar...

Dukja e yjeve në dasmën e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës

para 9 muajve - Zeri

Mbrëmë (e diel), çifti i shumë pëlqyer nga publiku, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dhanë fund beqarisë së tyre. Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore të organizuar te...

Luana poston foton më të bukur me Marinën, shikoni çfarë ka shkruar për të

para 9 muajve - Arbresh

Mbrëmë qifti i njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, i dhanë fund beqarisë! Dasma u mbajt në Shqipëri tek Gjiri i Lalsit dhe kishte shumë mysafirë të ftuar, shkruan arbresh.info Ajo e cila sapo ka publikuar...

Kur nuk e priste askush, Geti i bëri dhuratë Marinës në mes të dasmës

para 9 muajve - Lajmi.net

Dasma që po bën bujë në mediet rozë është ajo e çiftit Getoar Selimi dhe Marina Vjollca. E mbajtur në Gjirin e Lalëzit në Durrës, dasma përrallore e çiftit mbledhi në një vend shumë prej fytyrave publike,...

A e keni vërejtur këtë detaj në dasmën e mbrëmshme ? Ja çfarë i bëri Geti Marinës

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Dasma e tyre mbrëmë ishte në krye të medieve rozë, duke u përcjellur çdo detaj, shkruan Kosovarja. Të ftuar ishin shumë fytyra të njohura nga bota e shoubizit por edhe të fushave tjera, e që...

Ish-miss Kosova shkëlqen në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Mbrëmë çifti i njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë. Çifti simpatik kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, duke organizuar një dasmë përrallore, transmeton Gazeta Express.Përveç...

Nëna e Marinës habit të gjithë

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... E gjithë vëmendja gjatë këtyre ditëve ishte tek femrat e familjes Vjollca. Marina dhe dy motrat e saj ishin shkëlqimi i kësaj dasme. Por nuk mund të mbetej pas dhe nëna e tyre, e cila në fakt...

Do habiteni cilën këngë këndoi Ermal Fejzullahu për Getin

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Geti dhe Marina është njëri nga çiftet që ka tërhequr vëmendjen e madhe të medies, ka kohë flitej për dasmën e tyre edhe pse si fillim lokacioni i dasmës së tyre ishte Prishtina por çifti nga...

Geti ftoi në dasmë edhe gjeneratën e vjetër të reperëve

para 9 muajve - Telegrafi

Reperi Getoar Selimi dhe prezantuesja Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë së tyre dje (e diel), në një dasmë madhështore të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në këtë dasmë nuk munguan shumë prej fytyrave...

Dasmat më të mëdha të vitit, çfarë kanë të përbashkët Orinda, Xhensila dhe Marina?

para 9 muajve - Syri

Orinda Huta, pastaj Xhensila Myrtezaj, pastaj Marina Vjollca. Kjo ka qenë vera e fotove të nuseve të famshme që mbijnë ngado në Instagram, në Facebook dhe nëpër media. S’është e nevojshme të themi se gjëja...

Ministra dhe politikanë në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - GazetaBlic

Dasma e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës ka zgjuar shumë pluhur mbrëmë (e diel) në media. Është cilësuar si dasma e vitit, teksa në këtë mbrëmje nuk kanë munguar shumë emra të njohur. Përveç kolegëve...

Luana Vjollca kritikohet nga ndjekësit për makiazhin e saj në dasmën e Marinës

para 9 muajve - Ora news

Moderatorja e sportit Marina Vjollca ditën e  djeshme i dha fund beqarisë së saj me këngëtarin nga Kosova, Getoar Selimi. Se si dukej Marina nuse e ndoqëm dje në rrjete sociale, por a e dini si dukej Luana...

Mos e humbisni! Memli ia thotë këngës dhe valles në dasmën e Getit

para 9 muajve - GazetaBlic

Dasma që nga mbrëmë mori gjithë vëmendjen mediale është ajo e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës. Çifti mbrëmë i thanë ‘po’ njëri-tjetrit në një ambient përrallor buzë detit, shkruan lajmi.net. Marina...

Blero e quan ‘më të madhin në vend’ Ramadan Krasniqin

para 9 muajve - Telegrafi

Këngëtari Blero Muharremi dhe e fejuara e tij Afrona Dika kanë qenë të pranishëm mbrëmë (e diel) në dasmën madhështore të Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit. Ata duket të kenë kaluar çaste të këndshme...

Mos e humbisni! Memli ia thotë këngës dhe valles në dasmën e Getit

para 9 muajve - Lajmi.net

. Dasma që nga mbrëmë mori gjithë vëmendjen mediale është ajo e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës. Çifti mbrëmë i thanë ‘po’ njëri-tjetrit në një ambient përrallor buzë detit, shkruan lajmi.net. Marina...

Geti ftoi në dasmë edhe gjeneratën e vjetër të reperëve

para 9 muajve - Almakos

Reperi Getoar Selimi dhe prezantuesja Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë së tyre dje (e diel), në një dasmë madhështore të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në këtë dasmë nuk munguan shumë prej fytyrave...

‘Më e mirë e ëma se të bijat’, nëna e Marinës habit me prezencën e saj

para 9 muajve - Gazeta Express

E gjithë vëmendja gjatë këtyre ditëve ishte tek femrat e familjes Vjollca. Marina dhe dy motrat e saj ishin shkëlqimi i kësaj dasme. Por nuk mund të mbetej pas dhe nëna e tyre, e cila në fakt dukej si...

Ministra dhe politikanë në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Telegrafi

Dasma e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës ka zgjuar shumë pluhur mbrëmë (e diel) në media. Është cilësuar si dasma e vitit, teksa në këtë mbrëmje nuk kanë munguar shumë emra të njohur. Përveç kolegëve...

Afrona Dika nuk ia lëshon “rrugën” Marinës

para 9 muajve - GazetaBlic

Në këto ditë dasmat po bëjnë bujë shumë të madhe, shkruan Gazeta Blic. Në dasmën e Marinës edhe Getiti morën pjese shumë fytyra publiken nder to ishin edhe Blero edhe Afrona Dika. Afrona në rrjetin sociali...

Kështu dukeshin disa nga të famshmit në dasmën e Marinës dhe Getit

para 9 muajve - Klan Kosova

Mbrëmë, çifti i njohur i showbizit, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dhanë fund beqarisë së tyre, transmeton Klan Kosova. Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore të organizuar...

Ish-miss Kosova shkëlqen në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Gazeta Express

Mbrëmë çifti i njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë. Çifti simpatik kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, duke organizuar një dasmë përrallore, transmeton Gazeta Express. Përveç...

FOTO/ Të ftuarit Vip në dasmën e Marinës dhe Getit

para 9 muajve - Syri

Një nga çiftet më të kome4ntuar në show bizin shqiptar Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi kurorëzuan lidhjen e tyre ditën e djeshme më 10 shtator. Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në...

Fotot më të bukura nga dasma e Getoarit dhe Marinës (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i kanë dhënë fund beqarisë së tyre. Çifti u martuan në një ceremoni martesore të zhvilluar në Gjiririn e Lalëzit, në mesin e 300 të ftuarve. Ndërkohë, pas celebrimit,...

Ja kush e shoqëroi Majkun në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Aktuale

Në mesin e shumë të pranishmëve, nuk ka munguar as Majk. Mbrëmë kur çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, të pranishëm përveç familjarëve janë edhe miq e fytyra...

Tri nuse të famshme në 2 muaj, ja cilat janë ato! (FOTO/VIDEO)

para 9 muajve - Prive

Dasmat e tyre ishin sikur ëndrra të pikturuara. Dekor, momente magjike, muzikë e zgjedhur, të ftuar të hareshëm dhe shuma të majme të shpenzuara, i karakterizuan tri dasmat e vitit në shoubizin shqiptar....

Ish-miss Kosova ‘çmend’ me fustatin e zi transparent në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Periskopi

Mbrëmë çifti i njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë. Çifti simpatik kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, duke organizuar një dasmë përrallore, transmeton Gazeta Express. Përveç...

Blero e quan ‘më të madhin në vend’ Ramadan Krasniqin

para 9 muajve - Almakos

Këngëtari Blero Muharremi dhe e fejuara e tij Afrona Dika kanë qenë të pranishëm mbrëmë (e diel) në dasmën madhështore të Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit. Ata duket të kenë kaluar çaste të këndshme...

I patë të gjithë, por jo edhe Besa Gashin, ja si u dukë në dasmën e Getit e Marinës

para 9 muajve - GazetaBlic

Moderatorja Marina Vjollca dhe këngëtari Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë së tyre. Në dasmë morën pjesë shumë fytyra publiku ku një nder to ishte edhe bukuroshja Besa Gashi, shkruan Gazeta Blic....

Martuan liderin e grupit, kështu e ‘kallën’ Babastars në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Lajmi.net

. Një dasmë madhështore është mbajtur mbrëmë në Gjirin e Lalëzit ku çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë. Padyshim që në mesin e shumë të ftuarve ishin edhe anëtarët e labelit ‘Babastars’,...

Transformimet e Marinës dhe Luanës gjatë dasmës

para 9 muajve - Telegrafi

Çifti i shumë përfolur mediatik, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë dje (e diel), fund beqarisë së tyre. Në një dasmë me mbi 300 të ftuar, në mesin e të cilëve nuk munguan shumë personazhe VIP, Marina...

I patë të gjitha nga dasma e Getit, jo edhe vallëzimin nuse-vjehërr

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Mbrëmja që lam pas mblodhi edhe njëherë në një vend emra të njohur të estradës sonë. Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë duke u kurorëzuar në një dasmë madhështore në...

Ja kush e shoqëroi në altar Marinën në vend të babait të ndjerë

para 9 muajve - GazetaBlic

Mbrëmë Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mes shumë të ftuarve në Gjirin e Lalzit. Momenti më emocionues ka qenë ecja e Marinës drejt altarit. Moderatorja e ka humbur...

Ja kush e shoqëroi në altar Marinën në vend të babait të ndjerë

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Mbrëmë Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mes shumë të ftuarve në Gjirin e Lalzit. Momenti më emocionues ka qenë ecja e Marinës drejt altarit. Moderatorja...

Luana Vjollca publikon foto me dashurinë e jetës

para 9 muajve - Sovrani

Ajo është një nga më të përfolurat në mediet rozë. Bëhet fjalë për prezantuesen dhe këngëtaren nga Tirana, Luana Vjollca. Mbrëmë, motra e saj Marina Vjollca i dha fund beqarisë së bashku me reperin Getoar...

Kjo ishte torta madhështore me gur të çmuar në dasmën e Marinës dhe Getoarit

para 9 muajve - Gazeta Express

​ Dasma e çiftit Marina dhe Getoar Selimi ka bërë të gjithë të flasin. Nusja hyjnore dhe organizimit përrallor nuk mund t’i mungonte një tortë si ajo që u pa në dasmë. Torta kishte formën e një guri...

‘Më e mirë e ëma se të bijat’, nëna e Marinës habit me prezencën e saj

para 9 muajve - Arbresh

E gjithë vëmendja gjatë këtyre ditëve ishte tek femrat e familjes Vjollca. Marina dhe dy motrat e saj ishin shkëlqimi i kësaj dasme. Por nuk mund të mbetej pas dhe nëna e tyre, e cila në fakt dukej si...

Afrona Dika nuk ia lëshon “rrugën” Marinës

para 9 muajve - Infokusi

Në këto ditë dasmat po bëjnë bujë shumë të madhe, shkruan Gazeta Blic. Në dasmën e Marinës edhe Getiti morën pjese shumë fytyra publiken nder to ishin edhe Blero edhe Afrona Dika. Afrona në rrjetin sociali...

Ministra dhe politikanë në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Almakos

Dasma e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës ka zgjuar shumë pluhur mbrëmë (e diel) në media. Është cilësuar si dasma e vitit, teksa në këtë mbrëmje nuk kanë munguar shumë emra të njohur. Përveç kolegëve...

Ermali dhe Ariana shkëlqyen mbrëmë, ja çka thotë Ermali për gruan

para 9 muajve - Indeks online

Edhe Ermal Fejzullahu me Arianën shkëlqyen mbrëmë. Ata janë shfaqur tejet elegantë pranë njëri tjetrit, shkruan Indeksonline. "Me gjysmen tjeter timen ... nanen e femijeve te mi", ka qenë mbishkrimi që Ermali ka vendosur në këtë

Majk pa Majlindën, por ja kush e shoqëroi atë për në dasmën e Getit

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Në mesin e shumë të pranishmëve, nuk ka munguar as Majk. Mbrëmë kur çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, të pranishëm përveç familjarëve janë edhe miq...

I patë të gjithë, por jo edhe Besa Gashin, ja si u dukë në dasmën e Getit e Marinës

para 9 muajve - Infokusi

Moderatorja Marina Vjollca dhe këngëtari Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë së tyre. Në dasmë morën pjesë shumë fytyra publiku ku një nder to ishte edhe bukuroshja Besa Gashi, shkruan Gazeta Blic....

Martuan liderin e grupit, kështu e ‘kallën’ Babastars në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Infokusi

Një dasmë madhështore është mbajtur mbrëmë në Gjirin e Lalëzit ku çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë. Padyshim që në mesin e shumë të ftuarve ishin edhe anëtarët e labelit ‘Babastars’,...

Kjo ishte torta madhështore me gur të çmuar në dasmën e Marinës dhe Getoarit

para 9 muajve - Arbresh

Dasma e çiftit Marina dhe Getoar Selimi ka bërë të gjithë të flasin. Nusja hyjnore dhe organizimit përrallor nuk mund t’i mungonte një tortë si ajo që u pa në dasmë. Torta kishte formën e një guri të çmuar...

Ja kush e shoqëroi Majkun në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Gazeta Express

Në mesin e shumë të pranishmëve, nuk ka munguar as Majk. Mbrëmë kur çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, të pranishëm përveç familjarëve janë edhe miq e fytyra...

Ermali e Blero me nuset më të bukurat në dasmë

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Në dasmën e Getit dhe Marinës ishin të ftuar edhe Blero me Afronën, Ermal Fejzullahu me gruan Arianën, shkruan lajmi.net Të dya palët kanë publikuar imazhe nga atje ku shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit....

I patë të gjitha nga dasma e Getit, jo edhe vallëzimin nuse-vjehërr

para 9 muajve - Lajmi.net

. Mbrëmja që lam pas mblodhi edhe njëherë në një vend emra të njohur të estradës sonë. Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë duke u kurorëzuar në një dasmë madhështore në Shqipëri,...

Dukja e yjeve në dasmën e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës

para 9 muajve - Telegrafi

Mbrëmë (e diel), çifti i shumë pëlqyer nga publiku, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dhanë fund beqarisë së tyre.| Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore të organizuar te...

Gjithçka dukej magjike, por Getoari "shkatërroi" dasmën

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Ceremonia martesore e çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dukej e gjitha një magji. Ata realizuan ceremoninë e hapjes së dasmës me një vallëzim romantik dhe më pas rradhën e kishin këngët...

Urimi plot dashuri i Luanës për Marinën dhe Getin

para 9 muajve - GazetaBlic

Çifti i njohur dhe shumë i përfolur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë mbrëmë, fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në mesin e mbi 300 të ftuarve,...

Kështu dukej Luana Vjollca në dasmën e motrës

para 9 muajve - Klan Kosova

Reperi i njohur kosovar, Getoar Selimi, dhe moderatorja Marina Vjollca i kanë dhënë fund beqarisë mbrëmë, transmeton Klan Kosova. Çifti ka ndërruar unazat në Durrës në një ceremoni me rreth 400 të ftuar,...

Transformimet e Marinës dhe Luanës gjatë dasmës

para 9 muajve - Almakos

Çifti i shumë përfolur mediatik, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë dje (e diel), fund beqarisë së tyre. Në një dasmë me mbi 300 të ftuar, në mesin e të cilëve nuk munguan shumë personazhe VIP, Marina...

Luana dhe Krenari shfaqen bashkë në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - 10minuta

Përveç çiftit të ri Getit dhe Marinës, një tjetër çift që ka marr vëmendje mbrëmë në dasmë janë Luana Vjollca dhe Krenar Cocaj. Luana dhe Krenari tash e një kohë janë në lidhje por kjo nuk ishte konfirmuar...

Urimi plot dashuri i Luanës për Marinën dhe Getin

para 9 muajve - Telegrafi

Çifti i njohur dhe shumë i përfolur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë mbrëmë, fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në mesin e mbi 300 të ftuarve,...

A e keni vërejtur këtë detaj në dasmën e mbrëmshme? Shikoni çka i bëri Geti Marinës

para 9 muajve - Periskopi

Dasma e tyre mbrëmë ishte në krye të medieve rozë, duke u përcjellur çdo detaj, shkruan Kosovarja. Të ftuar ishin shumë fytyra të njohura nga bota e shoubizit por edhe të fushave tjera, e që vërtetë mbretëroi...

Pas kurorëzimit të motrës, këto janë fjalët e Luanës

para 9 muajve - Lajmi.net

. Në familjet Selimi dhe Vjollca mbrëmë kishte festë deri më orët e vona. Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar martesën e tyre me martesë, shkruan lajmi.net....

Luana Vjollca ndron fustanin, del krejtësisht transparente në dasmë

para 9 muajve - Ina

Sot martohet motra e saj dhe moderatorja Luana Vjollca duhet të ishte në lartësinë e shkëlqimit të kësaj dasme. Në veshjen e saj të dyte Luana ka zgjedhur një fusta plot shkëlqim dhe transparent që tregon...

Përveç Xenit, ja kush e ‘ndezi’ atmosferën në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Ina

Mbrëmë u martua lideri i Babastars, Getoar Selimi me moderatoren Marina Vjollca. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre jë Gjirin e Lalëzit, në një ambient përrallor,  shkruan lajmi.net. Të ftuar në këtë dasmë...

VIDEO-FOTO/ Ja kush ishin këngëtarët VIP-a që kënduan në dasmën e Getoarit dhe Marinës

para 9 muajve - Syri

Mbrëmë u martua lideri i Babastars, Getoar Selimi me moderatoren Marina Vjollca. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre në Gjirin e Lalëzit, në një ambient përrallor. Të ftuar në këtë dasmë ishin familjarët,...

Dukja e yjeve në dasmën e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës

para 9 muajve - Almakos

Mbrëmë (e diel), çifti i shumë pëlqyer nga publiku, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dhanë fund beqarisë së tyre.| Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore të organizuar te...

Përveç Xenit, ja kush e ‘ndezi’ atmosferën në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Lajmi.net

. Mbrëmë u martua lideri i Babastars, Getoar Selimi me moderatoren Marina Vjollca. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre jë Gjirin e Lalëzit, në një ambient përrallor,  shkruan lajmi.net. Të ftuar në këtë...

Torta me gur të cmuar e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - 10minuta

Mbrëmë të gjithë mediat  rozë vëmendjen e tyre e kishin tek dasma madhështore e Getit dhe Marinës. Dasma e tyre u mbajt në Gjirin e Lazit në një ambient fanstatik ku të gjithë të pranishmët u knaqën me...

Ermali dhe Ariana shkëlqyen në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - 10minuta

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana kanë qenë të ftuar mbrëmë në dasmën madhështore të Getit dhe Marinës. Çifti ka shkëlqyer me dukjen, të veshur elegant e me shumë stil. Në foton që Ermali...

Kështu dukej Luana Vjollca në dasmën e motrës

para 9 muajve - Infokusi

Reperi i njohur kosovar, Getoar Selimi, dhe moderatorja Marina Vjollca i kanë dhënë fund beqarisë mbrëmë, transmeton Klan Kosova. Çifti ka ndërruar unazat në Durrës në një ceremoni me rreth 400 të ftuar,...

Ariana shkëlqeu mbrëmë, ja çfarë thotë Ermali për të

para 9 muajve - Arbresh

Në mesin e shumë të ftuarve, në dasmën e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës, ishin edhe Ermal Fejzullahu me bashkëshorten e tij. Këtë gjë e ka bërë të ditur vet Ermali, i cili ka postuar një fotografi...

Urimi plot dashuri i Luanës për Marinën dhe Getin

para 9 muajve - Almakos

Çifti i njohur dhe shumë i përfolur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë mbrëmë, fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në mesin e mbi 300 të ftuarve,...

Shikojeni Arianën në dasmën e Getit dhe Marinës, Ermali bën një…

para 9 muajve - Periskopi

Edhe Ermal Fejzullahu me Arianën shkëlqyen mbrëmë. Ata janë shfaqur tejet elegantë pranë njëri tjetrit, shkruan Indeksonline. “Me gjysmen tjeter timen … nanen e femijeve te mi”, ka qenë mbishkrimi që Ermali...

Transformimet e Marinës dhe Luanës gjatë dasmës

para 9 muajve - Bota Press

Çifti i shumë përfolur mediatik, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë dje (e diel), fund beqarisë së tyre. Në një dasmë me mbi 300 të ftuar, në mesin e të cilëve nuk munguan shumë personazhe VIP, Marina...

Kjo ishte torta madhështore me gur të çmuar në dasmën e Marinës dhe Getoarit

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Dasma e çiftit Marina dhe Getoar Selimi ka bërë të gjithë të flasin. Nusja hyjnore dhe organizimit përrallor nuk mund t’i mungonte një tortë si ajo që u pa në dasmë. Torta kishte formën e një guri të çmuar...

Të gjitha i patë, por jo edhe tortën madhështore me gur të çmuar në dasmën e Marinës dhe Getit

para 9 muajve - Periskopi

Dasma e çiftit Marina dhe Getoar Selimi ka bërë të gjithë të flasin. Nusja hyjnore dhe organizimit përrallor nuk mund t’i mungonte një tortë si ajo që u pa në dasmë. Torta kishte formën e një guri të çmuar...

Pas kurorëzimit të motrës, këto janë fjalët e Luanës

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Në familjet Selimi dhe Vjollca mbrëmë kishte festë deri më orët e vona. Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar martesën e tyre me martesë, shkruan lajmi.net....

Dukja e yjeve në dasmën e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës

para 9 muajve - Bota Press

Mbrëmë (e diel), çifti i shumë pëlqyer nga publiku, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dhanë fund beqarisë së tyre.| Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore të organizuar te...

Luana uron Marinën dhe Getin

para 9 muajve - Arbresh

Çifti i njohur dhe shumë i përfolur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë mbrëmë, fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në mesin e mbi 300 të ftuarve,...

Ja kush e ‘ndezi’ atmosferën në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Periskopi

Mbrëmë u martua lideri i Babastars, Getoar Selimi me moderatoren Marina Vjollca. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre jë Gjirin e Lalëzit, në një ambient përrallor,  shkruan lajmi.net. Të ftuar në këtë dasmë...

Do ta harroni nusen kur ta shihni balldëskën e Getit gjysmë të zhveshur

para 9 muajve - Periskopi

Motra e nuses, Luana Vjollca i është gëzuar shumë faktit se motra e saj është shumë e lumtur dhe po e kurorëzon dashurinë me martesë. Në dasmën madhështore të Getit dhe Marinës përveç tyre vëmendje ka...

Marina dhe Geti janë burrë e grua

para 9 muajve - Ina

Tashmë ata i kanë thënë ‘PO’ njëri-tjetrit. Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjolca janë burrë e grua. Këto janë pamjet ku Marina dhe Getoari kanë shkuar drejt altarit dhe kanë shkëmbyer puthjen...

FOTO/ Dasma e Marinës, Luana Vjollca ndërron fustanin, del krejtësisht transparente në dasmë

para 9 muajve - BalkanWeb

Po martohet motra e saj dhe moderatorja Luana Vjollca duhet të ishte në lartësinë e shkëlqimit të kësaj dasme. Në veshjen e saj të dytë Luana ka zgjedhur një fusta plot shkëlqim dhe transparent që tregon...

FOTO/ Marina zbukuron atmosferën në dasëm duke kërcyer me vjehrrën

para 9 muajve - BalkanWeb

Atmosfera tashmë edhe zyrtarisht ka marrë akë. Në tendën e madhe ku janë sistemuar mysafirët e dasmës Geti – Marina pas vallëzimit romantik të çiftit, të ftuarit kanë nisur të hedhin vallen. Nën tingujt...

Luana Vjollca dhe Krenari e “djegin” duke kërcyer në dasmën e Marinës dhe Getoarit

para 9 muajve - BalkanWeb

Luana dhe Krenari nuk mund të fshihen më. Në dasmën e Marinës dhe Getoarit çifti kanë shkuar së bashku e po argëtohen duke kërcyer. Në një prej videove të postuara nga të ftuarit, Luana dhe Krenari shihen...

FOTO/ Si janë veshur të ftuarit në dasmën e Marinës dhe Getoarit

para 9 muajve - BalkanWeb

Moderatorja simpatike Marina Vjollca dhe këngëtari i mirënjohur Getoar Selimi i kanë dhënë fund para pak orësh beqarisë në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në një ceremoni me mbi...

Luana dhe Krenari pranë njëri-tjetrit në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - GazetaBlic

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë në ditën e 10 shtatorit. Dyshja në fjalë kanë organizuar një dasmë të madhe me shumë të ftuar, në një nga komplekset e Gjirirt të Lalëzit. Në...

Edhe Memli Krasniqi mysafir i dasmës

para 9 muajve - Indeks online

Familjarët dhe miqtë janë ata të cilët i dhanë edhe më shumë hijeshi dasmës së Getit me Marinën. Fytyra të njohura si nga skena muzikore ashtu edhe ajo politike, u panë në këtë natë speciale të dyshes,...

FOTOT/ Dasma e Marinës, shikoni si duket sonte Luana dhe zonjat e zonjusha e tjera Vjollca

para 9 muajve - BalkanWeb

Në një ambient të arreduar bukur në Gjirin e Lalzit, po mbahet një nga dasmat më të bujshme të vitit, ajo e Marinës dhe Getoarit. Pasi bënë celebrimin nga kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, çifti...

Luana dhe Krenari pranë njëri-tjetrit në dasëm (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë në ditën e 10 shtatorit. Dyshja në fjalë kanë organizuar një dasmë të madhe me shumë të ftuar, në një nga komplekset e Gjirirt të Lalëzit. Në...

Detajet madhështore të dasmës së Marinës dhe Getit, nuk i keni parë

para 9 muajve - Indeks online

Dasma e Getit dhe Marinës pa dyshim që do të ngelet në memorien tuaj për shumë gjatë. Detajet e kësaj ceremonie, duke filluar nga ftesat e deri më sonte janë të pazakonta, shkruan Indeksonline. Ndërsa...

Luana dhe Krenari pranë njëri-tjetrit në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Telegrafi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë në ditën e 10 shtatorit. Dyshja në fjalë kanë organizuar një dasmë të madhe me shumë të ftuar, në një nga komplekset e Gjirirt të Lalëzit. Në...

Gjoksi i Luanës i çmend të pranishmit në dasmën e dyshës Marina – Geti

para 9 muajve - GazetaBlic

Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi sot kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë shkruan Gazeta Blic. Në këtë dasëm të veçant nuk kishte si te mungon edhe motra e Marinës, prezentuesja e njohur shqiptare...

Do ta harroni nusen kur ta shihni tani ‘balldëskën’ e Getit

para 9 muajve - Zeri

Motra e nuses, Luana Vjollca i është gëzuar shumë faktit se motra e saj është shumë e lumtur dhe po e kurorëzon dashurinë me martesë. Në dasmën madhështore të Getit dhe Marinës përveç tyre vëmendje ka...

Të gjithë i keni parë në dasmën e Getit e Marinës, por jo edhe bashkëshorten e deputetit kosovar

para 9 muajve - Zeri

Dasma e reperit Getoar Selimi dhe prezantueses Marina Vjollca, pa dyshim se është lajmi i ditës së sotme, raporton “Zeri.info”. Në këtë dasmë janë mbledhur shumë miq, familjarë, kolegë e fytyra të njohura...

FOTO/ Do ta harroni nusen Marina, kur ta shihni Luanën gjysmë të zhveshur në këto momente

para 9 muajve - Syri

Motra e nuses, Luana Vjollca i është gëzuar shumë faktit se motra e saj është shumë e lumtur dhe po e kurorëzon dashurinë me martesë. Në dasmën madhështore të Getit dhe Marinës përveç tyre vëmendje ka...

Skivi mungoi në dasmën e liderit të ‘BabaStars’? Këtu zbulohet e vërteta

para 9 muajve - Lajmi.net

. Pas shumë fotografive të publikuara nga dasma e Getit nga disa prej anëtarëve të grupit vihej re menjëherë mungesa e Skivit. Plasën lajmet se ai mungon në dasmën e liderit të tij të grupit por lajmi.net...

E harruat Luana Vjollcën? Shikoni si duket në dasmën e së motrës (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Kjo është dita e madhe e motrës së saj, Marinës, por nuk ka aspak dyshim që për Luana Vjollcën ka po aq kuriozitet sa për nusen në këtë dasmë. Moderatorja joshëse ka zgjedhur një fustan të shndërritshëm...

Luana Vjollca ndron fustanin, del krejtësisht transparente në dasmë

para 9 muajve - Gazeta Express

​Sot martohet motra e saj dhe moderatorja Luana Vjollca duhet të ishte në lartësinë e shkëlqimit të kësaj dasme. Në veshjen e saj të dyte Luana ka zgjedhur një fusta plot shkëlqim dhe transparent që tregon...

Luana dhe Krenari pranë njëri-tjetrit në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Infokusi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë në ditën e 10 shtatorit. Dyshja në fjalë kanë organizuar një dasmë të madhe me shumë të ftuar, në një nga komplekset e Gjirirt të Lalëzit. Në...

Blero e Ermali me t’shoqet, shkëlqejnë në dasmë te kolegu i tyre

para 9 muajve - Lajmi.net

. Në dasmën e Getit dhe Marinës ishin të ftuar edhe Blero me Afronën, Ermal Fejzullahu me gruan Arianën, shkruan lajmi.net Të dya palët kanë publikuar imazhe nga atje ku po shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit....

Luana Vjollca ndron fustanin, del krejtësisht transparente në dasmë

para 9 muajve - Tetova Sot

Sot martohet motra e saj dhe moderatorja Luana Vjollca duhet të ishte në lartësinë e shkëlqimit të kësaj dasme. Në veshjen e saj të dyte Luana ka zgjedhur një fusta plot shkëlqim dhe transparent që tregon...

Gjithçka dukej magjike, por Getoari sapo ‘shkatërroi’ dasmën

para 9 muajve - Tetova Sot

Ceremonia martesore e çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dukej e gjitha një magji. Ata realizuan ceremoninë e hapjes së dasmës me një vallëzim romantik dhe më pas rradhën e kishin këngët popullore....

Skivi nuk mungon në dasmën e Getit

para 9 muajve - Telegrafi

Sonte (e diel) në Gjirin e Lalëzit po zhvillohet ceremonia martesore e çiftit shumë të përfolur në media, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi. Shumë të ftuar VIP ishin pjesë e kësaj dasme, ndër ta edhe të...

Dalin fotot, ja kush po e shoqëron Luanen

para 9 muajve - Infokusi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë në ditën e 10 shtatorit. Dyshja në fjalë kanë organizuar një dasmë të madhe me shumë të ftuar, në një nga komplekset e Gjirirt të Lalëzit. Në...

Do ta harroni nusen kur ta shihni balldëskën e Getit gjysmë të zhveshur, tani

para 9 muajve - Lajmi.net

. Motra e nuses, Luana Vjollca i është gëzuar shumë faktit se motra e saj është shumë e lumtur dhe po e kurorëzon dashurinë me martesë. Në dasmën madhështore të Getit dhe Marinës përveç tyre vëmendje ka...

FOTOT/ Dasma e Marinës, shikoni si duket sonte Luana dhe zonjat e zonjusha e tjera Vjollca

para 9 muajve - Syri

Në një ambient të arreduar bukur në Gjirin e Lalzit, po mbahet një nga dasmat më të bujshme të vitit, ajo e Marinës dhe Getoarit. Pasi bënë celebrimin nga kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, çifti...

Për të mos u humbur...Marina në vallëzimin e parë, por shikoni si është transformuar

para 9 muajve - Zeri

Këto janë disa momente që nuk duhen humbur nga magjia e dasmës së Marinës dhe Getoarit. Hyrja e çiftit në tendën transparente ishte një nga momentet më emocionuese që bëri të gjithë të çoheshin në këmbë....

Gjithçka dukej magjike, por Getoari sapo 'shkatërroi' dasmën

para 9 muajve - Zeri

Ceremonia martesore e çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dukej e gjitha një magji. Ata realizuan ceremoninë e hapjes së dasmës me një vallëzim romantik dhe më pas rradhën e kishin këngët popullore....

Marina e kall atmosferën në kërcimin me vjehrrën

para 9 muajve - Prive

Atmosfera tashmë edhe zyrtarisht ka marrë flakë. Në tendën e madhe ku janë sistemuar mysafirët e dasmës Geti – Marina pas vallëzimit romantik të çiftit, të ftuarit kanë nisur të hedhin vallen. Nën tingujt...

Gjithçka dukej magjike, por Getoari sapo ‘shkatërroi’ dasmën

para 9 muajve - GazetaBlic

Ceremonia martesore e çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dukej e gjitha një magji. Ata realizuan ceremoninë e hapjes së dasmës me një vallëzim romantik dhe më pas rradhën e kishin këngët popullore....

Marina me një fustan edhe më madhështor, ja hyrja në sallë e çiftit (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i kanë dhënë fund beqarisë së tyre. Çifti u martuan në një ceremoni martesore të zhvilluar në Gjiririn e Lalëzit, në mesin e 300 të ftuarve. Ndërkohë, pas celebrimit,...

Detaje të reja nga dasma e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Koha.net

Dasma e dy fytyrave shumë të njohura të showbizit shqiptar ka marrë vëmendjen e të gjitha mediave mbrëmjen e së dielës. Ajo po përcillet me shumë kërshëri si nga fansat, ashtu edhe nga të ftuarit të cilët...

Gjithçka dukej magjike, por Getoari sapo 'shkatërroi' dasmën

para 9 muajve - Gazeta Express

Ceremonia martesore e çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dukej e gjitha një magji. Ata realizuan ceremoninë e hapjes së dasmës me një vallëzim romantik dhe më pas rradhën e kishin këngët popullore....

Luana dhe Krenari pranë njëri-tjetrit në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Almakos

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë në ditën e 10 shtatorit. Dyshja në fjalë kanë organizuar një dasmë të madhe me shumë të ftuar, në një nga komplekset e Gjirirt të Lalëzit. Në...

VIDEO/ Për të mos u humbur...! Marina në vallëzimin e parë, por shikoni si është transformuar

para 9 muajve - Syri

Këto janë disa momente që nuk duhen humbur nga magjia e dasmës së Marinës dhe Getoarit. Hyrja e çiftit në tendën transparente ishte një nga momentet më emocionuese që bëri të gjithë të çoheshin në këmbë....

Hyrja e Marinës dhe Getit në sallën e dasmës, dhe vallëzimi i tyre romantik

para 9 muajve - Telegrafi

Reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i kanë dhënë fund beqarisë së tyre. Çifti u martuan në një ceremoni martesore të zhvilluar në Gjiririn e Lalëzit, në mesin e 300 të ftuarve. Çifti Getoar Selimi...

Hyrja e Marinës dhe Getit në sallën e dasmës, dhe vallëzimi i tyre romantik

para 9 muajve - Zeri

Reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i kanë dhënë fund beqarisë së tyre. Çifti u martuan në një ceremoni martesore të zhvilluar në Gjiririn e Lalëzit, në mesin e 300 të ftuarve. Ata dhanë betimin para...

Dasma magjike e Marinës dhe Getoarit, detaji vezullues që e bën të veçantë mbrëmjen (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

E gjithë dasma e Getoarit dhe Marinës do të jetë një spektakël i bushur plot magji. Një sipërfaqe rreth 600 metër katror të shndërruar në një kopsht ekzotik, mbrojtur me security dhe një darkë festive...

Kërcimi i parë i çiftit si të martuar, Marina ndërron vellon

para 9 muajve - Indeks online

Radha erdhi për vallëzimin  e Getit dhe Marinës. Reperi dhe moderatorja tashmë zyrtarisht janë burrë e grua, shkruan Indeksonline. E në videon e publikuar nga këngëtari Blero, shihet kërcimi i parë i Marinës...

Për të mos u humbur...Marina në vallëzimin e parë, por shikoni si është transformuar

para 9 muajve - Gazeta Express

Këto janë disa momente që nuk duhen humbur nga magjia e dasmës së Marinës dhe Getoarit. Hyrja e çiftit në tendën transparente ishte një nga momentet më emocionuese që bëri të gjithë të çoheshin në këmbë....

Marina dhe Geti në altar, puthja e parë si nuse dhe dhëndër

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Dasma “Vip” e radhës ka vijuar ditën e sotme në Shqipëri me prezantuesen e njohur Marina Vjollca dhe reperin e famshëm kosovar, Getoar Selimi. Pas shkëmbimit të unazave ata i kanë dhënë puthjen e dashurisë...

Vjollca apo Selimi? Marina vendos në ditën e dasmën se cilin mbiemër do mbajë

para 9 muajve - Albeu

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi lidhën kurorë mbrëmjen e së dielës në një ceremoni romantike buzë detit në zonën e Gjirit të Lalëzit. Dyshja u celebrua në martesë nga kryetari i Bashkisë Erion Veliaj...

Marina dhe Getoari thyejnë rekordin... Zbuloni magjinë që fshihet në tendën transparente

para 9 muajve - Zeri

E gjithë dasma e Getoarit dhe Marinës do të jetë një spektakël i bushur plot magji. Një sipërfaqe rreth 600 metër katror të shndërruar në një kopsht ekzotik, mbrojtur me security dhe  një darkë festive...

FOTO/ Marina dhe Getoari thyejnë rekordin... Zbuloni magjinë që fshihet në tendën transparente!

para 9 muajve - Syri

E gjithë dasma e Getoarit dhe Marinës do të jetë një spektakël i bushur plot magji. Një sipërfaqe rreth 600 metër katror të shndërruar në një kopsht ekzotik, mbrojtur me security dhe  një darkë festive...

Skivi nuk merr pjesë në dasmën e Getoarit? Kjo është e vërteta!

para 9 muajve - Blitz

Kur përmend emrin e labelit dhe grupit të njohur “Babastars”, menjëherë të vijnë në mendje dy emra: Getoar Selimi dhe Skivi! Të dy djemtë, përevccse janë kolegë me njëri-tjetrin, janë edhe miq shumë të...

Dalin fotot, ja kush po e shoqëron Luanen

para 9 muajve - Arbresh

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë fund beqarisë në ditën e 10 shtatorit. Dyshja në fjalë kanë organizuar një dasmë të madhe me shumë të ftuar, në një nga komplekset e Gjirirt të Lalëzit. Në...

Marina dhe Getoari thyejnë rekordin... Zbuloni magjinë që fshihet në tendën transparente

para 9 muajve - Gazeta Express

E gjithë dasma e Getoarit dhe Marinës do të jetë një spektakël i bushur plot magji. Një sipërfaqe rreth 600 metër katror të shndërruar në një kopsht ekzotik, mbrojtur me security dhe  një darkë festive...

E papritur: Ky emër i njohur i ‘Babastars’ po mungon në dasmën e Getit?

para 9 muajve - Prive

Familjarë, miq e kolegë të afërt të Getoar Selimit janë mbledhur sonte në dasmën e madhe të tij në Gjirin e Lalëzit. Por është një person, bashkëpunëtor i ngushtë i cili nuk po shihet në event. Fjala është...

FOTO/ Marina dhe Getoari shkëmbejnë unazat, zbulohet kush e shoqëroi prezantuesen drejt altarit

para 9 muajve - BalkanWeb

Reperi nga Kosova, Getoar Selimi dhe prezantuesja shqiptare i kanë dhënë fund sot beqarisë duke kurorëzuar martesën e tyre në një ceremoni të madhe në Gjirin e Lalëzit. Me vello, e gjitha në të bardha...

Skivi nuk mungon në dasmën e Getit

para 9 muajve - Almakos

Sonte (e diel) në Gjirin e Lalëzit po zhvillohet ceremonia martesore e çiftit shumë të përfolur në media, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi. Shumë të ftuar VIP ishin pjesë e kësaj dasme, ndër ta edhe të...

I keni parë të gjitha, por kjo është fotografia më e bukur nga dasma e Marinës dhe Getit

para 9 muajve - Sovrani

Dasma e çiftit më të ri estrades beri bujë të madhe në mediet rozë, shkruan Sovrani.info Çdo gjë e kuruar deri në detaj, që nga veshjet e deri tek vendi ku po mbahej dasma. Keni parë shumë fotografi por kjo foto e çiftit nga më të

Erion Veliaj celebroi Marina Vjollcën dhe Getoar Selimin

para 9 muajve - Telegrafi

Çifti i njohur marina Vjollca dhe Getoar Selimi u martuan sot. Dyshja i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore me rreth 300 të ftuar, të organizuar në Gjiririn e Lalëzit. Shumë figura të njohura...

E papritur: As Krenari nuk mungoi në dasmë, dalin imazhet ….

para 9 muajve - Lajmi.net

. Një tjetër çift që tërhoqi vëmendjen në dasmën e Marinës dhe Getoarit janë Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj. Moderatorja sexy dhe Krenari janë në një lidhje dashurie prej disa kohësh. Ata kanë shkuar së...

VIDEO/ Për të mos u humbur…! Marina në vallëzimin e parë, por shikoni si është transformuar

para 9 muajve - Opozita

Këto janë disa momente që nuk duhen humbur nga magjia e dasmës së Marinës dhe Getoarit. Hyrja e çiftit në tendën transparente ishte një nga momentet më emocionuese që bëri të gjithë të çoheshin në këmbë....

Dalin FOTOT...! Luana dhe Krenari bashkë në dasmë

para 9 muajve - Syri

Një tjetër çift që tërhoqi vëmendjen në dasmën e Marinës dhe Getoarit janë Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj. Moderatorja sexy dhe Krenari janë në një lidhje dashurie prej disa kohësh. Ata kanë shkuar së...

FOTO/ Ish e dashura e Getoarit, pjesë e dasmës së tij dhe Marinës?! Ja cila është ajo...!

para 9 muajve - Syri

Lista e të dashurave të reperit Getoar Selimi është e gjatë. Ai ka qenë në lidhje me femra të ndryshme, kryesisht të njohura e të pashme. Më publike ka qenë lidhja me Hana Shehun, Florenta Islamin, por...

VIDEO/ Çfarë nuk shkoi në dasmën e Marinës dhe Getit? Ky detaj po i çmend të gjithë

para 9 muajve - Syri

Marina dhe Getoari janë betuar për një dashuri të përjetshme dhe kështu bukuroshja është bërë zonja Selimi. Ata janë celebruar buzë detit në Gjirin e Lalëzit teksa dielli ishte duke perënduar, dhe personi...

I keni parë të gjitha, por kjo është fotografia më e bukura na dasma e Marinës dhe Getit

para 9 muajve - Sovrani

Dasma e çiftit më të ri estrades beri bujë të madhe në mediet rozë, shkruan Sovrani.info Çdo gjë e kuruar deri në detaj, që nga veshjet e deri tek vendi ku po mbahej dasma. Keni parë shumë fotografi por kjo foto e çiftit nga më të

Po e martojnë liderin e grupit!! Babastarsat elegantë si kurrë më parë

para 9 muajve - Zeri

Reperi Getoar Selimi, njëherish lideri i grupit BabaStars, sonte (10 shtator ) ia dha mbiemrin e tij bukuroshes nga Shqipëria, Marina Vjollca. Një dasmë madhështore e mbajtur te Gjiri i Lalëzit me shumë...

Çfarë nuk shkoi në dasmën e Marinës dhe Getit, një detaj po na bën lëmsh

para 9 muajve - GazetaBlic

Marina dhe Getoari janë betuar për një dashuri të përjetshme dhe kështu bukuroshja është bërë zonja Selimi. Ata janë celebruar buzë detit në Gjirin e Lalëzit teksa dielli ishte duke perënduar, dhe personi...

Kështu duken çifti i njohur në dasmën e tyre

para 9 muajve - Klan Kosova

Dyshja e njohur, Marina dhe Geti po kurorëzojnë dashurinë e tyre në një dasmë madhështore në pranin e familjarëve dhe miqve. Nga pamjet e para, shihet që çifti po duken shumë bukur. Reperi i njohur dhe...

Puthja e parë Getoarit dhe Marinës në altar. Ja FOTOT!

para 9 muajve - Syri

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diel) fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në një ceremoni me mbi 300 të...

FOTO/ Vjollca apo Selimi? Ja kë mbiemër zgjodhi të mbajë Marina

para 9 muajve - Syri

Marina dhe Getoari janë celebruar si burrë e grua, por si një figurë publike e cila për fansat e saj njihet si Marina Vjollca është e vështirë të riidentifikohet. A e ndryshoi Marina Vjollca mbiemrin me...

Blero dhe Afrona shkëlqejnë në dasmen e Getit dhe Marines

para 9 muajve - Sovrani

Ne mesin e shume te ftuarve te njohur jane dhe çifti Blero dhe Afrona, shkruan Sovrani.info Ata po duken shume bukur teksa po shijojne atmosferen ne dasmen e çiftit me te ri te estrades./Sovrani.info Facebook Twitter Google Plus

Hyrja e Marinës dhe Getit në sallën e dasmës, dhe vallëzimi i tyre romantik

para 9 muajve - Almakos

Reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i kanë dhënë fund beqarisë së tyre. Çifti u martuan në një ceremoni martesore të zhvilluar në Gjiririn e Lalëzit, në mesin e 300 të ftuarve. Çifti Getoar Selimi...

Ish e dashura e Getit, pjesë e dasmës së tij dhe Marinës ! Ja cila

para 9 muajve - Lajmi.net

Lista e të dashurave të reperit Getoar Selimi ëahtë e gjatë. Ai ka qenë në lidhje me femra të ndryshme, kryesisht të njohura e të pashme. Më publike ka qenë lidhja me Hana Shehun, Florenta Islamin, por...

Xeni e kall në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Arbresh

Këngëtari njohur gjakovar Shkelzen Jetishi – Xeni është duke performuar në dasmën e Getit dhe Marinës. Në bazë të videos shihet se Xeni është duke e ndezur atmosferën.

Dalin fotot...Luana dhe Krenari bashkë në dasmë

para 9 muajve - Gazeta Express

Një tjetër çift që tërhoqi vëmendjen në dasmën e Marinës dhe Getoarit janë Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj. Moderatorja sexy dhe Krenari janë në një lidhje dashurie prej disa kohësh. Ata kanë shkuar...

Ish e dashura e Getoarit, pjesë e dasmës së tij dhe Marinës?! Ja cila është ajo…!

para 9 muajve - Tetova Sot

Lista e të dashurave të reperit Getoar Selimi është e gjatë. Ai ka qenë në lidhje me femra të ndryshme, kryesisht të njohura e të pashme. Më publike ka qenë lidhja me Hana Shehun, Florenta Islamin, por...

Puthja e parë martesore e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës

para 9 muajve - Telegrafi

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diel) fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në një ceremoni me mbi 300 të...

Puthja e parë Getoarit dhe Marinës në altar (FOTO/VIDEO)

para 9 muajve - Tetova Sot

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diel) fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në një ceremoni me mbi 300 të...

Marina sonte vendosi a do ta mbajë mbiemrin Vjollca apo atë Selimi!

para 9 muajve - Zeri

Një pjesë mjaft interesante në ceremonitë e kurorëzimit është edhe ajo e mbiemrit. Ndonëse kurorëzohen, shumë çifte preferojnë të mbajnë mbiemrat e tyre. Sidomos, kjo në rastin kur ata janë fytyra publike...

Vjehrra e Getit ia bën ‘bajat’ të pranishmëve, shikoni sa bukur po duket ajo

para 9 muajve - GazetaBlic

Dasma e Getit dhe Marinës është duke mahnitur të gjithë, pasi është organizuar në mënyrë ‘perfekte’ deri më tani. Kjo dasmë ka të ftuar 400 mysafirë të cilët po argëtohen me çiftin e sapo kurorëzuar. Në...

Ja si po duken Babastars, në dasmën e liderit të tyre

para 9 muajve - GazetaBlic

Sot (e diele), lideri i labelit Babastars, Getoar Selimi i ka dhënë fund beqarisë së tij. Ai dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore, në Gjirin e Lalëzit në Tiranë....

Luana dhe Krenari bashkë në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Tetova Sot

Një tjetër çift që tërhoqi vëmendjen në dasmën e Marinës dhe Getoarit janë Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj. Moderatorja sexy dhe Krenari janë në një lidhje dashurie prej disa kohësh. Ata kanë shkuar së...

Skivi prish punët me ‘Babastars’, nuk merr pjesë në dasmë?

para 9 muajve - Infokusi

Në dasmën ku Geti dhe Marina po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë mungon dikush. Nga shoqëria e artistit Selimi kanë ardh shumica tek Gjiri i Lazit, shkruan Infokusi. Ai që mungon nga ‘Babastars’ është...

Xeni e kall në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Sovrani

Këngëtari njohur gjakovar Shkelzen Jetishi – Xeni është duke performuar në dasmën e Getit dhe Marinës. Në bazë të videos shihet se Xeni është duke e ndezur atmosferën. /Sovrani.info Facebook Twitter Google Plus

Babastars martojnë liderin e tyre, të gjithë elegantë në dasmën e Getit

para 9 muajve - Telegrafi

Sot (e diele), lideri i labelit Babastars, Getoar Selimi i ka dhënë fund beqarisë së tij. Ai dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore, në Gjirin e Lalëzit në Tiranë....

Marina dhe Geti i thonë "PO" njëri tjetrit, ja kush i kurorëzoi

para 9 muajve - Albeu

I pari i Tiranës, Erion Veliaj ka qenë ai që ka kurorëzuar çiftin Marina dhe Geti . Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca tashme janë burrë e grua. Ceremoni martesore po realizohet në Gjirin...

Këta janë dy reperat e vetëm jo-Babastars të ftuar në dasmën e Getoarit dhe Marinës!

para 9 muajve - Blitz

Çifti i njohur, Marina dhe Getoar Selimi i thanë “Po” njëri tjetrit në një altar të improvizuar në Gjirin e Lalëzit në prani të miqve dhe të afërmve. Tashmë në rrjetet sociale mund të gjesh foto pafund...

Po e martojnë liderin e grupit!! Babastarsat elegantë si kurrë më parë

para 9 muajve - Lajmi.net

. Reperi Getoar Selimi, njëherish lideri i grupit BabaStars, sonte (10 shtator ) ia dha mbiemrin e tij bukuroshes nga Shqipëria, Marina Vjollca. Një dasmë madhështore e mbajtur te Gjiri i Lalëzit me shumë...

FOTO/ U magjepsët nga Marina..., por shikoni pak Luanën!

para 9 muajve - Syri

Është duke u zhvilluar ceremonia e martesës së çiftit shumë të përfolur në media, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi. Çifti i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP. Pasi u publikuan...

Ja sa elegante duket vjehrra e Getit sonte

para 9 muajve - Infokusi

Dasma e Getit dhe Marinës është duke mahnitur të gjithë, pasi është organizuar në mënyrë ‘perfekte’ deri më tani. Kjo dasmë ka të ftuar 400 mysafirë të cilët po argëtohen me çiftin e sapo kurorëzuar. Në...

Marina e rrefuzoi mbiemrin e Getoarit...?Ja çfarë ndodhi para Erion Veliaj

para 9 muajve - Gazeta Express

Marina dhe Getoari janë celebruar si burrë e grua, por si një figurë publike e cila për fansat e saj njihet si Marina Vjollca është e vështirë të riidentifikohet. A e ndryshoi Marina Vjollca mbiemrin me...

Ish e dashura e Getit, pjesë e dasmës së tij dhe Marinës

para 9 muajve - Infokusi

Lista e të dashurave të reperit Getoar Selimi ëahtë e gjatë. Ai ka qenë në lidhje me femra të ndryshme, kryesisht të njohura e të pashme. Më publike ka qenë lidhja me Hana Shehun, Florenta Islamin, por...

Puthja e parë e çiftit menjëhere pas kurorëzimit

para 9 muajve - GazetaBlic

I pari i Tiranës, Erion Veliaj ka qenë ai që ka kurorëzuar çiftin Marina dhe Geti. E menjëherë pas kurorëzimit çifti ka shkëmbyer puthjen e parë.

Luana Vjollca ndron fustanin, del krejtësisht transparente në dasmë

para 9 muajve - Sovrani

Sot martohet motra e saj dhe moderatorja Luana Vjollca duhet të ishte në lartësinë e shkëlqimit të kësaj dasme. Në veshjen e saj të dyte Luana ka zgjedhur një fusta plot shkëlqim dhe transparent që tregon...

Momente emocionuese, shikoni kush e shoqëroi Marinën drejt altarit në vend të babait të ndjerë (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Vetëm pak më parë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mes shumë të ftuarve në Gjirin e Lalzit. Kanë nisur menjëherë të dalin imazhet e para, ku momenti më emocionues...

Ja cila ish e dashur po e përcjellë dasmën e Getit

para 9 muajve - GazetaBlic

Ish e dashura e Getit, Liberta Spahiu me emisionin e saj “Prive “ po e përcjellë dasmën e Getit me Marinën. Emisioni Prive i Libertës ka postuar një video nga dasma e çiftit Getoar dhe Marina. Duket se...

FOTO/ Ja kush e shoqëroi Marinën në altar në vend të babait

para 9 muajve - Syri

Vetëm pak më parë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mes shumë të ftuarve në Gjirin e Lalzit. Kanë nisur menjëherë të dalin imazhet e para, ku momenti më emocionues...

Luana dhe Krenari bashkë në dasmë

para 9 muajve - Infokusi

Një tjetër çift që tërhoqi vëmendjen në dasmën e Marinës dhe Getoarit janë Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj. Moderatorja sexy dhe Krenari janë në një lidhje dashurie prej disa kohësh. Ata kanë shkuar së...

Dalin fotot…Luana dhe Krenari bashkë në dasmë

para 9 muajve - Lajm

Një tjetër çift që tërhoqi vëmendjen në dasmën e Marinës dhe Getoarit janë Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj. Moderatorja sexy dhe Krenari janë në një lidhje dashurie prej disa kohësh. Ata kanë shkuar së...

Dalin FOTOT…! Luana dhe Krenari bashkë në dasmë

para 9 muajve - Opozita

Një tjetër çift që tërhoqi vëmendjen në dasmën e Marinës dhe Getoarit janë Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj. Moderatorja sexy dhe Krenari janë në një lidhje dashurie prej disa kohësh. Ata kanë shkuar së...

Publikohet video e parë...Marina dhe Geti me vrap drejt altarit

para 9 muajve - Gazeta Express

Tashmë ata i kanë thënë ‘PO’ njëri-tjetrit. Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjolca janë burrë e grua. Këtojanë pamjet ku Marina dhe Getoari kanë shkuar drejt altarit deh kanë shkëmbyer puthjen...

Erion Veliaj celebroi Marina Vjollcën dhe Getoar Selimin

para 9 muajve - Almakos

Çifti i njohur marina Vjollca dhe Getoar Selimi u martuan sot. Dyshja i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore me rreth 300 të ftuar, të organizuar në Gjiririn e Lalëzit. Shumë figura të njohura...

Zbulohet: Marina sonte vendosi a do ta mbajë mbiemrin Vjollca apo atë Selimi!!

para 9 muajve - Indeks online

Një pjesë mjaft interesante në ceremonitë e kurorëzimit është edhe ajo e mbiemrit. Ndonëse kurorëzohen, shumë çifte preferojnë të mbajnë mbiemrat e tyre. Sidomos, kjo në rastin kur ata janë fytyra publike...

FOTO/ U magjepsët nga Marina…, por shikoni pak Luanën!

para 9 muajve - Opozita

Është duke u zhvilluar ceremonia e martesës së çiftit shumë të përfolur në media, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi. Çifti i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP. Pasi u publikuan...

Cozman e Majk si zotërinj të vërtetë në dasmën e Getit

para 9 muajve - Zeri

Kanë mbetur fare pak minuta deri në momentin e shumëpritur të nisjes së ceremonisë së kurorëzimit të Getit dhe Marinës. Të pranishmit kanë nisur të mbërrijnë në vendin e eventit ku fillimisht do bëhet...

Marina sonte vendosi a do ta mbajë mbiemrin Vjollca apo atë Selimi!!

para 9 muajve - Lajmi.net

. Një pjesë mjaft interesante në ceremonitë e kurorëzimit është edhe ajo e mbiemrit. Ndonëse kurorëzohen, shumë çifte preferojnë të mbajnë mbiemrat e tyre. Sidomos, kjo në rastin kur ata janë fytyra publike...

Zbulohet: A ka vendosur të mbajë Marina mbiemrin e Getit?!

para 9 muajve - Prive

Një pjesë mjaft interesante në ceremonitë e kurorëzimit është edhe ajo e mbiemrit. Ndonëse kurorëzohen, shumë çifte preferojnë të mbajnë mbiemrat e tyre. Sidomos, kjo në rastin kur ata janë fytyra publike...

Publikohen fotot e para nga dasma e Marinës dhe Getoarit

para 9 muajve - Ora news

Moderatorja Marina Vjollca dhe këngëtari Getoar Selimi i japin fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni me shumë të ftuar.  Dasma e shumë pritur po organizohet në Gjirin...

Përrallor vendi ku po ndodh dasma e Marinës dhe Getit

para 9 muajve - Ina

Dasma e Marines dhe Getit po ndodh tani, shkruan Sovrani.info Nje dasme me mbi 400 te ftuar, e ne mesin e tyre shume fytyra publike. Vendi se ku po mbahet dasme duket përrallor. Sovrani.info ju sjell foto...

Puthja e parë Getoarit dhe Marinës në altar. Ja FOTOT!

para 9 muajve - Opozita

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diel) fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në një ceremoni me mbi 300 të...

Ja kush e shoqëroi në altar Marinën në vend të babait të ndjerë

para 9 muajve - Zeri

Vetëm pak më parë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mes shumë të ftuarve në Gjirin e Lalzit. Kanë nisur menjëherë të dalin imazhet e para, ku momenti më emocionues...

Ja kush e shoqëroi në altar Marinën në vend të babait të ndjerë

para 9 muajve - GazetaBlic

Vetëm pak më parë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mes shumë të ftuarve në Gjirin e Lalzit. Kanë nisur menjëherë të dalin imazhet e para, ku momenti më emocionues...

Ja kush e shoqëroi në altar Marinën në vend të babait të ndjerë

para 9 muajve - Gazeta Express

Vetëm pak më parë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mes shumë të ftuarve në Gjirin e Lalzit. Kanë nisur menjëherë të dalin imazhet e para, ku momenti më emocionues...

Dasma e motrës! Luana Vjollca s’ka se si të mos duket kaq seksi

para 9 muajve - Zeri

Në dasmën madhështore të Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës s’ka pasur se si të mos shkëlqejë edhe motra e saj, Luana. Ajo është kapur në disa momonte në disa prej videove që qarkullojnë nga dasma, e fustani...

Dasma e Getit e Marinës ka filluar, por shikojeni si duken Cozman e Majk!

para 9 muajve - GazetaBlic

Kanë mbetur fare pak minuta deri në momentin e shumëpritur të nisjes së ceremonisë së kurorëzimit të Getit dhe Marinës. Të pranishmit kanë nisur të mbërrijnë në vendin e eventit ku fillimisht do bëhet...

Gjithçka po shkonte mirë, por Getoar Selimi sapo shkatërroi dasmën

para 9 muajve - Periskopi

Ceremonia martesore e çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dukej e gjitha një magji. Ata realizuan ceremoninë e hapjes së dasmës me një vallëzim romantik dhe më pas rradhën e kishin këngët popullore....

U magjepset nga Marina...Hidhini një sy dhe Luanës...

para 9 muajve - Gazeta Express

Pasi u publikuan fotot e para nga dasma e shumëpritur e Marinës dhe Getoarit të gjithë mbetën pa fjalë. Marina dukej një nuse si nëpër ëndrra. Por Luanën kush e pa...? Moderatorja e njohur ngjall shumë...

Cozman e Majk si zotërinj të vërtetë në dasmën e Getit

para 9 muajve - Gazeta Express

Kanë mbetur fare pak minuta deri në momentin e shumëpritur të nisjes së ceremonisë së kurorëzimit të Getit dhe Marinës. Të pranishmit kanë nisur të mbërrijnë në vendin e eventit ku fillimisht do bëhet...

Marina Vjollca i drejtohet altarit, publikohen pamjet e para me fustanin e bardhë

para 9 muajve - BalkanWeb

Këngëtari nga Kosova Getoar Selimi dhe prezantuesja simpatike nga Shqipëria Marina Vjollca kurorëzohen sot në martesë. Me vello, e gjitha në të bardha dhe me flokët lëshuar, Marina Vjollca i është drejtuar...

Pamjet e para të dasmës së Getit dhe Marinës para altarit

para 9 muajve - Indeks online

Të mrekullueshëm u shfaqën Marina dhe Geti para të ftuarëve në dasmën e tyre. Indeksonline ka siguruar pamjet e para të çiftit para altarit. Derisa reperi Geti po e pret Marinën tek altari, biondja bukuroshe...

Marina e refuzoi mbiemrin e Getoarit…?Ja çfarë ndodhi para Erion Veliaj

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Marina dhe Getoari janë celebruar si burrë e grua, por si një figurë publike e cila për fansat e saj njihet si Marina Vjollca është e vështirë të riidentifikohet. A e ndryshoi Marina Vjollca mbiemrin me...

Epapritur: Ky emër i njohur i ‘Babastars’ po mungon në dasmën e Getit?

para 9 muajve - Sovrani

Familjarë, miq e kolegë të afërt të Getoar Selimit janë mbledhur sonte në dasmën e madhe të tij në Gjirin e Lalëzit. Por është një person, bashkëpunëtor i ngushtë i cili nuk po shihet në event. Fjala është...

Dukja e Luanës në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Telegrafi

Është duke u zhvilluar ceremonia e martesës së çiftit shumë të përfolur në media, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi. Çifti i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP. marian dukej...

Dalin pamjet e para nga dasma, kështu duket Marina dhe Getoari në altar

para 9 muajve - Mapo

Foto 1 nga 12 Ka nisur ceremonia e martesës së Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit. Reperi Cozman ka postuar disa foto ku duket Marina duke shkuar drejt altarit me vello, e gjitha në të bardha e me flokët...

Puthja e parë martesore e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës

para 9 muajve - Almakos

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diel) fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në një ceremoni me mbi 300 të...

Imazhet e para të Marinës dhe Getit si nuse dhe dhëndër

para 9 muajve - Zeri

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diele) fund beqarisë së tyre. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar, të...

Wow, sa bukur duket Luana në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - GazetaBlic

Është duke u zhvilluar ceremonia e martesës së çiftit shumë të përfolur në media, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi. Çifti i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP. marian dukej...

Dasma e motrës! Luana Vjollca s’ka se si të mos duket kaq seksi

para 9 muajve - Lajmi.net

. Në dasmën madhështore të Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës s’ka pasur se si të mos shkëlqejë edhe motra e saj, Luana. Ajo është kapur në disa momonte në disa prej videove që qarkullojnë nga dasma, e...

Detaje të tjera nga dasma e Getit me Marinën

para 9 muajve - KosovaPress

Ajo po përcillet me shumë kërshëri si nga fansat, ashtu edhe nga të ftuarit të cilët kohëpaskohe postojnë në rrjetet sociale fotografi nga ceremonia e kurorëzimit të Geotar Selimit dhe Marina Vjollca....

Hyrja e Marinës dhe Getit në sallën e dasmës, dhe vallëzimi i tyre romantik

para 9 muajve - Bota Press

Reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i kanë dhënë fund beqarisë së tyre. Çifti u martuan në një ceremoni martesore të zhvilluar në Gjiririn e Lalëzit, në mesin e 300 të ftuarve. Çifti Getoar Selimi...

Filloi dasma... Dalin FOTOT e para të Marinës dhe Getoari

para 9 muajve - Syri

Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i japin sot fund beqarisë. Këto janë pamjet e para nga ceremonia e kurorëzimit të tyre. Kjo ceremoni martesore po mbahet në Gjirin e Lazit në Durrës ku të pranishëm...

Nis eventi: Cozman e Majk si zotërinj të vërtetë në dasmën e Getit

para 9 muajve - Prive

Kanë mbetur fare pak minuta deri në momentin e shumëpritur të nisjes së ceremonisë së kurorëzimit të Getit dhe Marinës. Të pranishmit kanë nisur të mbërrijnë në vendin e eventit ku fillimisht do bëhet...

Brenda ambientit të dasmës së Getit dhe Mrinës, të ftuarit dhe tavolinat

para 9 muajve - GazetaBlic

Çifti i shumëpërfolur i showbizit, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca do t;i japin fund sot (e diel) beqarisë së tyre. Dyshja ka organizuar një dasmë madhështore me shumë të ftuar,tek Gjiri i Lalzit. Pak...

Ja se cilin mbiemër zgjodhi që ta mbajë Marina gjatë kurorzimit

para 9 muajve - InfoShqip

Një pjesë mjaft interesante në ceremonitë e kurorëzimit është edhe ajo e mbiemrit. Ndonëse gjatë kurorëzimit, shumë çifte preferojnë të mbajnë mbiemrat e tyre, sidomos, kjo në rastin kur ata janë fytyra...

Sonte martohen Geti dhe Marina

para 9 muajve - Klan Kosova

Çifti i njohur i showbizi-it, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca do të finalizojnë dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e sotme, transmeton Klan Kosova. Reperi i njohur dhe moderatorja siç kanë bërë të ditur ceremoninë...

Imazhet e para të Marinës dhe Getit si nuse dhe dhëndër

para 9 muajve - Telegrafi

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diele) fund beqarisë së tyre. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar, të...

Filloi dasma...Ja pamjet e para të Marinës dhe Getoari

para 9 muajve - Gazeta Express

Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i japin sot fund beqarisë. Këto janë pamjet e para nga ceremonia e kurrorëzimit të tyre. Kjo ceremoni martesore po mbahet në Gjirin e Lazit në Durrës ku të pranishëm...

Babastars martojnë liderin e tyre, të gjithë elegantë në dasmën e Getit

para 9 muajve - Almakos

Sot (e diele), lideri i labelit Babastars, Getoar Selimi i ka dhënë fund beqarisë së tij. Ai dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore, në Gjirin e Lalëzit në Tiranë....

Hyrja e Marinës dhe Getit në sallën e dasmës, dhe vallëzimi i tyre romantik

para 9 muajve - Periskopi

Reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i kanë dhënë fund beqarisë së tyre. Çifti u martuan në një ceremoni martesore të zhvilluar në Gjiririn e Lalëzit, në mesin e 300 të ftuarve. Çifti Getoar Selimi...

Martohen Getoar Selimi dhe Marina Vjollca

para 9 muajve - Medial

Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja e ekranit shqiptar Marina Vjollca kanë kurorëzuar sot dashurinë. Dasma e çiftit është duke u mbajtur në Gjirin e Lalzit, derisa mësohet se është një numër i madh I...

Fotot e para të Marinës dhe Getoarit si nuse dhe dhëndër

para 9 muajve - GazetaBlic

Moderatorja Marina Vjollca dhe kengetari Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diele) fund beqarisë së tyre Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar, të mbajtur...

Ja si u dukën Cozmani dhe Majki në dasmën e Getit

para 9 muajve - 10minuta

Musafir në ceremoninë martesore të Getit me Marinën ishin padyshim edhe reperët, Cozman dhe Majk si kolegët dhe miqtë më të ngushtë të dhëndrit. Meqë gjithqka ishte luksoze sonte duke filluar nga organizimi...

Pamje nga altari, festimet dhe momenti Erion Veliaj bën kurorzimin mes Marinës dhe Getoarit

para 9 muajve - InfoShqip

Bukuroshja e ekranit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë fund sot (e diel) beqarisë së tyre. Dyshja bënë betimin e tyre mes të pranishmëve në një ceremoni të organizuar pranë detit në Gjirin...

Ja kush do të këndojë në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Sovrani

Me mbi 400 të ftuar janë në dasmën e Getit dhe Marinës, shkruan Sovrani.info E çifti së bashku me të pranishmit do të argëtohen me zërin e mrekullueshëm të këngëtarit nga Gjakova. Flasim për Shkelzen Jetishin,...

Publikohen fotografitë e para të Getit dhe Marinës si dhëndërr e nuse

para 9 muajve - Indeks online

Marina dhe Geti janë shfaqur për herë të parë para mysafirëve në ceremoninë e tyre të martesës. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar, të mbajtur pranë...

Marina dhe Getoari thyejnë rekordin... Zbuloni magjinë që fshihet në tendën transparente

para 9 muajve - 10minuta

E gjithë dasma e Getoarit dhe Marinës do të jetë një spektakël i bushur plot magji. Një sipërfaqe rreth 600 metër katror të shndërruar në një kopsht ekzotik, mbrojtur me security dhe  një darkë festive...

Marina dhe Getoari thyejnë rekordin… Zbuloni magjinë që fshihet në tendën transparente

para 9 muajve - Gazeta Monitor

E gjithë dasma e Getoarit dhe Marinës do të jetë një spektakël i bushur plot magji. Një sipërfaqe rreth 600 metër katror të shndërruar në një kopsht ekzotik, mbrojtur me security dhe  një darkë festive...

Brenda ambientit të dasmës së Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Indeks online

Çifti i njohur Geti dhe Marina po i japin fund sot beqarisë së tyre. Pak para fillimit të ceremonisë janë shfaqur edhe imazhet e para nga ambienti ku do të zhvillohet dasma, shkruan Indeksonline. Në bazë...

Brenda ambientit të dasmës së Getit dhe Mrinës, të ftuarit dhe tavolinat

para 9 muajve - Telegrafi

Çifti i shumëpërfolur i showbizit, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca do t;i japin fund sot (e diel) beqarisë së tyre. Dyshja ka organizuar një dasmë madhështore me shumë të ftuar,, tek Gjiri i Lalzit. Pak...

Publikohen fotot e para..Marina dhe Geti me vrap drejt altarit

para 9 muajve - 10minuta

Tashmë ata i kanë thënë ‘PO’ njëri-tjetrit. Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjolca janë burrë e grua. Këtojanë pamjet ku Marina dhe Getoari kanë shkuar drejt altarit deh kanë shkëmbyer puthjen...

Marina dhe Getoari thyejnë rekordin… Zbuloni magjinë që fshihet në tendën transparente

para 9 muajve - Periskopi

E gjithë dasma e Getoarit dhe Marinës do të jetë një spektakël i bushur plot magji. Një sipërfaqe rreth 600 metër katror të shndërruar në një kopsht ekzotik, mbrojtur me security dhe  një darkë festive...

Ja kush po e shoqëron Majkin në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Lajmi.net

. Sonte kur çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca po e kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë, të pranishëm përveç familjarëve janë edhe miq e fytyra të ndryshme të njohura të ekranit, nga fushat e ndryshme,...

E PABESUESHME: Ja sa orë punë dore janë dashur për të qepur fustanin e bardhë të Marinës

para 9 muajve - Sovrani

Dasma e Marines dhe Getit po ndodh tani. Marina po duket vërtetë si një princeshë. E kuruar në detaj, fustani i bardhë po e bën Marinën edhe më të bukur, shkruan Sovrani.info Por, sa orë janë dashur për...

Çfarë nuk shkoi në dasmën e Marinës dhe Getit, një detaj po na bën lëmsh

para 9 muajve - Periskopi

Marina dhe Getoari janë betuar për një dashuri të përjetshme dhe kështu bukuroshja është bërë zonja Selimi. Ata janë celebruar buzë detit në Gjirin e Lalëzit teksa dielli ishte duke perënduar, dhe personi...

Pamje nga altari, festimet dhe momenti kur Marina i thotë “Po” Getoarit

para 9 muajve - Almakos

Bukuroshja e ekranit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë fund sot (e diel) beqarisë së tyre. Dyshja bënë betimin e tyre mes të pranishmëve në një ceremoni të organizuar pranë detit në Gjirin...

Vjollca apo Selimi? Ja cili është mbiemri që do të mbajë Marina

para 9 muajve - Periskopi

Marina që sot e tutje nuk do të mbajë më mbiemrin Vjollca, por atë të bashkëshortit Selimi. Marina dhe Getoari lidhën kurorë mbrëmjen e sotme në një ceremoni romantike buzë detit të Gjirit të Lalzit. Gjatë...

Ky politikan i njohur nga Kosova po merr pjesë në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Sovrani

Politikani i njohur Memli Krasniqi po merr pjesë në dasmën e çifti Getoar dhe Marina. Krasniqi është i ftuar me bashkëshorten e tij. Në tavolinë janë të ftuarit e tjerë të Getit. Kujtojmë që Memli ishte...

Vjehrra e Getit ua bën ‘bajat’ të pranishmëve, shikoni sa bukur po duket ajo

para 9 muajve - Arbresh

Dasma e Getit dhe Marinës është duke mahnitur të gjithë, pasi është organizuar në mënyrë ‘perfekte’ deri më tani. Kjo dasmë ka të ftuar 400 mysafirë të cilët po argëtohen me çiftin e sapo kurorëzuar. Në...

Kjo është menuja e darkës në dasmën e Marinës dhe Getit

para 9 muajve - Sovrani

Dasma e Marinës dhe Getit po merr gjithë vëmendjen e medieve rozë, shkruan Sovrani.info Çifti kurorëzuan lidhje e tyre 2 vjeçare me martesë, sot me datë 10 shtator. Sovrani.info ka arritur të siguroj foto...

Dukja e Luanës në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Almakos

Është duke u zhvilluar ceremonia e martesës së çiftit shumë të përfolur në media, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi. Çifti i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP. marian dukej...

Vjehrra e Getit ua bën ‘bajat’ të pranishmëve, shikoni sa bukur po duket ajo

para 9 muajve - Periskopi

Dasma e Getit dhe Marinës është duke mahnitur të gjithë, pasi është organizuar në mënyrë ‘perfekte’ deri më tani. Kjo dasmë ka të ftuar 400 mysafirë të cilët po argëtohen me çiftin e sapo kurorëzuar. Në...

Filloi dasma… Dalin FOTOT e para të Marinës dhe Getoari

para 9 muajve - Tetova Sot

Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i japin sot fund beqarisë. Këto janë pamjet e para nga ceremonia e kurorëzimit të tyre. Kjo ceremoni martesore po mbahet në Gjirin e Lazit në Durrës ku të pranishëm do të jenë 300 të ftuar.

U magjepsët nga Marina…, por shikoni pak Luanën

para 9 muajve - Periskopi

Është duke u zhvilluar ceremonia e martesës së çiftit shumë të përfolur në media, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi. Çifti i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP. Pasi u publikuan...

Dalin fotot…Luana dhe Krenari bashkë në dasmë

para 9 muajve - Periskopi

Një tjetër çift që tërhoqi vëmendjen në dasmën e Marinës dhe Getoarit janë Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj. Moderatorja sexy dhe Krenari janë në një lidhje dashurie prej disa kohësh. Ata kanë shkuar së...

Imazhet e para të Marinës dhe Getit si nuse dhe dhëndër

para 9 muajve - Almakos

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diele) fund beqarisë së tyre. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar, të...

Ish e dashura e Geti prezente në martesën e tij me Marinën

para 9 muajve - Periskopi

Ish e dashura e Getit, Liberta Spahiu me emisionin e saj “Prive “ po e përcjellë dasmën e Getit me Marinën. Emisioni Prive i Libertës ka postuar një video nga dasma e çiftit Getoar dhe Marina. Duket se...

Martohen Geotar Selimi e Marina Vjollca

para 9 muajve - KosovaPress

Dasma e çiftit është duke u mbajtur në Gjirin e Lalzit, derisa mësohet se është një numër i madh I të ftuarve. Nga kjo ceremoni janë publikuar edhe fotografitë e para të çiftit. Temat: Marina Vjollca Getoar...

Emocionuese: Ja kush e shoqëroi Marinën në altar në vend të babait

para 9 muajve - Fol

Vetëm pak më parë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mes shumë të ftuarve në Gjirin e Lalzit. Kanë nisur menjëherë të dalin imazhet e para, ku momenti më emocionues...

Imazhet e para të Marinës dhe Getit si nuse dhe dhëndër

para 9 muajve - Infokusi

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diele) fund beqarisë së tyre. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar, të...

Babastars martojnë liderin e tyre, të gjithë elegantë në dasmën e Getit

para 9 muajve - Periskopi

Sot (e diele), lideri i labelit Babastars, Getoar Selimi i ka dhënë fund beqarisë së tij. Ai dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore, në Gjirin e Lalëzit në Tiranë....

Çfarë nuk shkoi në dasmën e Marinës dhe Getit, një detaj po na bën lëmsh

para 9 muajve - Sovrani

Marina dhe Getoari janë betuar për një dashuri të përjetshme dhe kështu bukuroshja është bërë zonja Selimi. Ata janë celebruar buzë detit në Gjirin e Lalëzit teksa dielli ishte duke perënduar, dhe personi...

Puthja e parë martesore e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës

para 9 muajve - Periskopi

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diel) fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në një ceremoni me mbi 300 të...

Brenda ambientit të dasmës së Getit dhe Mrinës, të ftuarit dhe tavolinat

para 9 muajve - Almakos

Çifti i shumëpërfolur i showbizit, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca do t;i japin fund sot (e diel) beqarisë së tyre. Dyshja ka organizuar një dasmë madhështore me shumë të ftuar,, tek Gjiri i Lalzit. Pak...

Vjehrra e Getit ia bën ‘bajat’ të pranishmëve, shikoni sa bukur po duket ajo

para 9 muajve - Sovrani

Dasma e Getit dhe Marinës është duke mahnitur të gjithë, pasi është organizuar në mënyrë ‘perfekte’ deri më tani, shkruan Sovrani.info Kjo dasmë ka të ftuar 400 mysafirë të cilët po argëtohen me çiftin...

Ja kush e shoqëroi në altar Marinën në vend të babait të ndjerë

para 9 muajve - Periskopi

Vetëm pak më parë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mes shumë të ftuarve në Gjirin e Lalzit. Kanë nisur menjëherë të dalin imazhet e para, ku momenti më emocionues...

Marina e refuzoi mbiemrin e Getoarit…?Ja çfarë ndodhi para Erion Veliaj

para 9 muajve - Periskopi

Marina dhe Getoari janë celebruar si burrë e grua, por si një figurë publike e cila për fansat e saj njihet si Marina Vjollca është e vështirë të riidentifikohet. A e ndryshoi Marina Vjollca mbiemrin me...

Shikoni si po duket vjehrra e Getit në dasmë

para 9 muajve - Sovrani

Dasma e Getit dhe Marinës është duke mahnitur të gjithë, pasi është organizuar në mënyrë ‘perfekte’ deri më tani, shkruan Sovrani.info Kjo dasmë ka të ftuar 400 mysafirë të cilët po argëtohen me çiftin...

Brenda ambientit të dasmës së Getit dhe Mrinës, të ftuarit dhe tavolinat

para 9 muajve - Infokusi

Çifti i shumëpërfolur i showbizit, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca do t;i japin fund sot (e diel) beqarisë së tyre. Dyshja ka organizuar një dasmë madhështore me shumë të ftuar,, tek Gjiri i Lalzit. Pak...

Momenti kur Marina dhe Geti ndërruan unazat

para 9 muajve - Sovrani

Geti dhe Marina ndërruan unazat në Durrës tek Gjiri i Lalzit. Një dasmë me mbi 400 të ftuar ku në mesin e tyre dhe shumë fytyra publike, shkruan Sovrani.info Ata i thane PO njëri-tjetrit për dashuri të...

Ky detaj i Getit gjatë puthjes do ta bëjë nervoz Marinën

para 9 muajve - Sovrani

I pari i Tiranës, Erion Veliaj ka qenë ai që ka kurorëzuar çiftin Marina dhe Geti. Pas kurorëzimit çifti shkëmbyen puthjen e tyre të parë. Mirëpo një detaj i cili ndoshta do ta bëjë Marinën nervoz është...

Cilin mbiemër do ta mbajë Marina të vetin apo të Getit

para 9 muajve - Sovrani

Një pjesë mjaft interesante në ceremonitë e kurorëzimit është edhe ajo e mbiemrit. Ndonëse kurorëzohen, shumë çifte preferojnë të mbajnë mbiemrat e tyre. Sidomos, kjo në rastin kur ata janë fytyra publike...

Puthja e parë e çiftit menjëhere pas kurorëzimit ( foto)

para 9 muajve - Sovrani

I pari i Tiranës, Erion Veliaj ka qenë ai që ka kurorëzuar çiftin Marina dhe Geti. E menjëherë pas kurorëzimit çifti ka shkëmbyer puthjen e parë./Sovrani.info Facebook Twitter Google Plus

Dalin pamjet e para të dasmës së Marinës dhe Getit

para 9 muajve - Arbresh

Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i japin sot fund beqarisë. Këto janë pamjet e para nga ceremonia e kurrorëzimit të tyre. Kjo ceremoni martesore po mbahet në Gjirin e Lazit në Durrës ku të pranishëm do të jenë 300 të ftuar.

Keni parë Marinën nuse, por ja si po duket Luana në dasmë

para 9 muajve - Sovrani

Marina dhe Geti sapo kanë kurorezuar lidhjen e tyre me martesë, shkruan Sovrani.info E zbukurar deri ne detaj, e veshur me fustan ngjyrë gold, Luana Vjollca po duket e mrekullueshme. Theksojmë se ajo në...

Ja cila ish e dashur po e përcjellë dasmën e Getit

para 9 muajve - Sovrani

Ish e dashura e Getit, Liberta Spahiu me emisionin e saj “Prive “ po e përcjellë dasmën e Getit me Marinën. Emisioni Prive i Libertës ka postuar një video nga dasma e çiftit Getoar dhe Marina. Duket se...

Përrallor vendi ku po ndodh dasma e Marinës dhe Getit

para 9 muajve - Sovrani

Dasma e Marines dhe Getit po ndodh tani, shkruan Sovrani.info Nje dasme me mbi 400 te ftuar, e ne mesin e tyre shume fytyra publike. Vendi se ku po mbahet dasme duket përrallor. Sovrani.info ju sjell foto...

Filloi dasma…Ja pamjet e para të Marinës dhe Getoari

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i japin sot fund beqarisë. Këto janë pamjet e para nga ceremonia e kurrorëzimit të tyre. Kjo ceremoni martesore po mbahet në Gjirin e Lazit në Durrës ku të pranishëm do të jenë 300 të ftuar.

Wow, sa bukur duket Luana në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Bota Press

Është duke u zhvilluar ceremonia e martesës së çiftit shumë të përfolur në media, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi.Çifti i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP.marian dukej...

Momenti kur Marina i thotë “Po” Getoarit

para 9 muajve - Periskopi

Bukuroshja e ekranit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë fund sot (e diel) beqarisë së tyre. Dyshja bënë betimin e tyre mes të pranishmëve në një ceremoni të organizuar pranë detit në Gjirin...

Dasma e motrës! Luana Vjollca s’ka se si të mos duket kaq seksi

para 9 muajve - Periskopi

Në dasmën madhështore të Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës s’ka pasur se si të mos shkëlqejë edhe motra e saj, Luana. Ajo është kapur në disa momonte në disa prej videove që qarkullojnë nga dasma, e fustani...

Pavarësisht konflikteve, Krenar Çoçaj pjesë e dasmës së Marinës dhe Getit

para 9 muajve - Sovrani

Dasma e Marines dhe Getit po ndodh tani tek Gjiri i Lalzit ne Durres, shkruan Sovrani.info E ne mesin e te ftuarve ndodhet dhe Krenar Çoçaj, i dashuri i Luana Vjollces. Dihet se vite me pre Krenari dhe...

Marina, një princeshë e vërtetë

para 9 muajve - Sovrani

Po ndodh tani dasma e Marines dhe Getit tek Gjiri i Lalzit, shkruan Sovrani.info Marina me fustanin e bardhë po duket e mrekullueshme. Jetë të lumtur çiftit më të ri./Sovrani.info Facebook Twitter Google Plus

Imazhet e para të Marinës dhe Getit si nuse dhe dhëndër

para 9 muajve - Periskopi

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diele) fund beqarisë së tyre. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar, të...

Ja kush po e shoqëron Majkin në dasmën e Getit dhe Marinës

para 9 muajve - Periskopi

Sonte kur çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca po e kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë, të pranishëm përveç familjarëve janë edhe miq e fytyra të ndryshme të njohura të ekranit, nga fushat e ndryshme,...

Vendi ku po mbahet dasma e Getit dhe Marinës, të ftuarit dhe tavolinat

para 9 muajve - Periskopi

Çifti i shumëpërfolur i showbizit, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca do t;i japin fund sot (e diel) beqarisë së tyre. Dyshja ka organizuar një dasmë madhështore me shumë të ftuar,, tek Gjiri i Lalzit. Pak...

Ja si po duken Majk dhe Cozman në dasmen e Marines dhe Getit

para 9 muajve - Sovrani

Çifti i njohur i shoëbiz Marina dhe Getoari, do të finalizojnë dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e sotme. Siç është mësuar para disa ditësh, ceremonia e dasmës do të bëhet në Gjirin e Lalzit në Durrës,...

Marina dhe Geti i thonë PO njëri-tjetrit

para 9 muajve - Sovrani

Ka qenë i pari i Tiranes ai qe ka kurorezuar çiftin Marina dhe Geti, shkruan Sovrani.info Ne te mire e ne te keq ata i premtuan njeri-tjetrit dashuri te perjetshme./Sovrani Facebook Twitter Google Plus

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK