http://kariera.mk

Kryeministri turk uron kryeministrin Haradinaj

para 9 muajve - Telegrafi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga homologu i tij turk Binali Yildirim, me rastin e marrjes së postit të kryeministrit dhe themelimin e Qeverisë së re. Në urimin e kryeministrit...

Yildirim uron kryeministrin Haradinaj

para 9 muajve - RTV 21

Yildirim ka thënë se ka besim se marrëdhëniet mes Kosovës dhe Turqisë do të thellohen edhe më tutje Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga homologu i tij turk Binali Yildirim,...

Yildirim uron kryeministrin Haradinaj

para 9 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga homologu i tij turk Binali Yildirim, me rastin e marrjes së postit të kryeministrit dhe themelimin e Qeverisë së re. “Kam besim të...

Kryeministri i Turqisë uron Haradinajn për postin e të parit të Qeverisë

para 9 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga kryeministri i Turqisë, Binali Yildirim, me rastin e detyrës së tij të re si i pari i Qeverisë së vendit. Në urimin e kryeministrit...

Haradinajn e uron kryeministri i Turqisë

para 9 muajve - Koha.net

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga kryeministri i Republikës së Turqisë, Binali Yildirim, njofton kumtesa qeveritare, transmeton Koha.net. Në urimin e...

Kryeministri turk i shkruan Haradinajt, kërkon thellimin e raporteve Turqi-Kosovë

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga kryeministri i Republikës së Turqisë, Binali Yildirim. Homologu i tij është shprehur i bindur se edhe gjatë qeverisjes...

Kryeministri i Turqisë uron Haradinajn për postin e të parit të Qeverisë

para 9 muajve - Indeks online

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga kryeministri i Turqisë, Binali Yildirim, me rastin e detyrës së tij të re si i pari i Qeverisë së vendit. Në urimin e kryeministrit...

Kryeministri i Turqisë uron Haradinajn

para 9 muajve - Zeri

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga kryeministri i Turqisë, Binali Yildirim, me rastin e detyrës së tij të re si i pari i Qeverisë së vendit. Në urimin e kryeministrit...

Kryeministri i Turqisë, Binali Yildirim uron Ramush Haradinajn

para 9 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga kryeministri i Republikës së Turqisë, Binali Yildirim. Në urimin e kryeministrit Yildirim thuhet: I nderuar Kryeministër,...

Kryeministri turk i shkruan Haradinajt, kërkon thellimin e raporteve Turqi-Kosovë

para 9 muajve - Lajm

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga kryeministri i Republikës së Turqisë, Binali Yildirim. Homologu i tij është shprehur i bindur se edhe gjatë qeverisjes...

Kryeministri turk uron kryeministrin Haradinaj

para 9 muajve - Almakos

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga homologu i tij turk Binali Yildirim, me rastin e marrjes së postit të kryeministrit dhe themelimin e Qeverisë së re. Në urimin e kryeministrit...

Kryeministri turk i shkruan Haradinajt, kërkon thellimin e raporteve Turqi-Kosovë

para 9 muajve - Infokusi

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga kryeministri i Republikës së Turqisë, Binali Yildirim. Homologu i tij është shprehur i bindur se edhe gjatë qeverisjes...

Kryeministri Haradinaj pranon urim nga kryeministri i Turqisë, Yildirim

para 9 muajve - KosovaLive360

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga kryeministri i Republikës së Turqisë, Binali Yildirim. “I nderuar Kryeministër, Në emrin tim personal dhe në emër të...

Kryeministri turk i shkruan Haradinajt, kërkon thellimin e raporteve Turqi-Kosovë

para 9 muajve - Gazeta Liria

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga kryeministri i Republikës së Turqisë, Binali Yildirim. Homologu i tij është shprehur i bindur se edhe gjatë qeverisjes...

Kryeministri turk i shkruan Haradinajt, kërkon thellimin e raporteve Turqi-Kosovë

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga kryeministri i Republikës së Turqisë, Binali Yildirim. Homologu i tij është shprehur i bindur se edhe gjatë qeverisjes...

Kryeministri turk uron Haradinaj

para 9 muajve - Insajderi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga homologu i tij turk Binali Yildirim, me rastin e marrjes së postit të kryeministrit dhe themelimin e Qeverisë së re. Në urimin e kryeministrit...

Kryeministri i Turqisë uron Haradinajn për postin e të parit të Qeverisë

para 9 muajve - Arbresh

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga kryeministri i Turqisë, Binali Yildirim, me rastin e detyrës së tij të re si i pari i Qeverisë së vendit. “Kam besim të plotë se edhe...

Kryeministri turk Binali Yildirim:Edhe gjatë qeverisjes së Haradinajt do të ketë marrëdhënie miqësore dhe bashkëpunim ndërmjet dy vendeve.

para 9 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga kryeministri i Republikës së Turqisë, Binali Yildirim. Homologu i tij është shprehur i bindur se edhe gjatë qeverisjes...

Kryeministri Haradinaj pranon urim nga kryeministri i Turqisë, Binali Yildirim/

para 9 muajve - Bota Press

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka pranuar telegram urimi nga kryeministri i Republikës së Turqisë, Binali Yildirim. Në urimin e kryeministrit Yildirim thuhet: I nderuar Kryeministër,...

Yildirim uron kryeministrin Haradinaj

para 9 muajve - KosovaPress

“Kam besim të plotë se edhe gjatë periudhës së detyrës suaj marrëdhëniet miqësore në mes të Kosovës dhe Turqisë si dhe bashkëpunimet në mes të dy Qeverive do të thellohen edhe më tutje. Me këtë rast përsëris...

Ja çka ndodh me fëmijët refugjatë

para 9 muajve - Gazeta Express

Problemet e refugjatëve janë të mëdha. Ata përballen me shumë vështirësi, derisa nga kjo e pësojnë edhe fëmijët. Sipas një raporti nga UNHCR, Agjencisë për Refugjatë të Kombeve të Bashkuara mbi 3.5 milionë...

Ja çka ndodh me fëmijët refugjatë

para 9 muajve - Gazeta Liria

Problemet e refugjatëve janë të mëdha. Ata përballen me shumë vështirësi, derisa nga kjo e pësojnë edhe fëmijët. Sipas një raporti nga UNHCR, Agjencisë për Refugjatë të Kombeve të Bashkuara, mbi 3.5 milionë...

Fëmijët refugjatë nuk kanë mundësi të shkollohen

para 9 muajve - Albinfo

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk kanë pasur mundësi të ndjekin mësimet vitin e kaluar akademik Problemet e refugjatëve janë të mëdha. Ata përballen me shumë vështirësi, derisa nga kjo e pësojnë edhe...

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk i kanë ndjekur mësimet

para 9 muajve - Alsat-M

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk kanë pasur mundësi të ndjekin mësimet vitin e kaluar akademik, bën të ditur një raport i UNHCR-së, Agjencisë për Refugjatë të Kombeve të Bashkuara. Në raportin e titulluar...

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk i kanë ndjekur mësimet

para 9 muajve - Tetova Sot

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk kanë pasur mundësi të ndjekin mësimet vitin e kaluar akademik, bën të ditur një raport i UNHCR-së, Agjencisë për Refugjatë të Kombeve të Bashkuara. Në raportin e titulluar...

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk i kanë ndjekur mësimet

para 9 muajve - Koha.net

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk kanë pasur mundësi të ndjekin mësimet vitin e kaluar akademik, bën të ditur një raport i UNHCR-së, Agjencisë për Refugjatë të Kombeve të Bashkuara. Në raportin e titulluar...

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk i kanë ndjekur mësimet

para 9 muajve - Portalb

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk kanë pasur mundësi të ndjekin mësimet vitin e kaluar akademik, bën të ditur një raport i UNHCR-së, Agjencisë për Refugjatë të Kombeve të Bashkuara, transmeton REL....

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk i kanë ndjekur mësimet

para 9 muajve - Lajmi.net

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk kanë pasur mundësi të ndjekin mësimet vitin e kaluar akademik, bën të ditur një raport i UNHCR-së, Agjencisë për Refugjatë të Kombeve të Bashkuara. Në raportin e titulluar...

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk i kanë ndjekur mësimet

para 9 muajve - Medial

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk kanë pasur mundësi të ndjekin mësimet vitin e kaluar akademik, bën të ditur një raport i UNHCR-së, Agjencisë për Refugjatë të Kombeve të Bashkuara. Në raportin e titulluar...

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk i kanë ndjekur mësimet

para 9 muajve - Gazeta Express

​ Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk kanë pasur mundësi të ndjekin mësimet vitin e kaluar akademik, bën të ditur një raport i UNHCR-së, Agjencisë për Refugjatë të Kombeve të Bashkuara. Në raportin...

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk i kanë ndjekur mësimet

para 9 muajve - Indeks online

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk kanë pasur mundësi të ndjekin mësimet vitin e kaluar akademik, bën të ditur një raport i UNHCR-së, Agjencisë për Refugjatë të Kombeve të Bashkuara. Në raportin e titulluar...

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk i kanë ndjekur mësimet

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk kanë pasur mundësi të ndjekin mësimet vitin e kaluar akademik, bën të ditur një raport i UNHCR-së, Agjencisë për Refugjatë të Kombeve të Bashkuara. Në raportin e titulluar...

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk i kanë ndjekur mësimet

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk kanë pasur mundësi të ndjekin mësimet vitin e kaluar akademik, bën të ditur një raport i UNHCR-së, Agjencisë për Refugjatë të Kombeve të Bashkuara. Në raportin e titulluar...

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk i kanë ndjekur mësimet

para 9 muajve - Periskopi

Mbi 3.5 milionë fëmijë refugjatë nuk kanë pasur mundësi të ndjekin mësimet vitin e kaluar akademik, bën të ditur një raport i UNHCR-së, Agjencisë për Refugjatë të Kombeve të Bashkuara. Në raportin e titulluar...

Plaka kosovare që po mashtron shtetin e Austrisë, ja çka i ndodhi

para 9 muajve - Tetova Sot

Policia në qarkun Murtal të Austrisë ka zbuluar një rast të mashtrimit masiv të ndihmave sociale nga një familje kosovare. Sipas policisë, familja, nga viti 2011 deri tash ka përfituar pa të drejtë nga...

Recetë e shpejtë dhe të lehtë: Shkoptha me kaçkavall për pesë minuta

para 9 muajve - Gazeta Liria

Kafjall i mrekullueshëm apo darkë e shpejtë për tërë familjen. Në vijim po ju tregojmë se si t’i gatuani edhe ju shkopthat me kaçkavall. Nëse nuk keni kohë të gatuani pite me djathë, këta shkoptha të njelmët...

Plaka kosovare që po mashtron shtetin e Austrisë, ja çka i ndodhi

para 9 muajve - Gazeta Liria

Policia në qarkun Murtal të Austrisë ka zbuluar një rast të mashtrimit masiv të ndihmave sociale nga një familje kosovare. Sipas policisë, familja, nga viti 2011 deri tash ka përfituar pa të drejtë nga...

Plaka kosovare që po mashtron shtetin e Austrisë, ja çka i ndodhi

para 9 muajve - Zeri

Policia në qarkun Murtal të Austrisë ka zbuluar një rast të mashtrimit masiv të ndihmave sociale nga një familje kosovare. Sipas policisë, familja, nga viti 2011 deri tash ka përfituar pa të drejtë nga...

Plaka kosovare që po mashtron shtetin e Austrisë, ja çka i ndodhi

para 9 muajve - Ina

Policia në qarkun Murtal të Austrisë ka zbuluar një rast të mashtrimit masiv të ndihmave sociale nga një familje kosovare. Sipas policisë, familja, nga viti 2011 deri tash ka përfituar pa të drejtë nga...

Austria flet për mashtrimin e të moshuarës kosovare

para 9 muajve - Albeu

Policia në qarkun Murtal të Austrisë ka zbuluar një rast të mashtrimit masiv të ndihmave sociale nga një familje kosovare . Sipas policisë, familja, nga viti 2011 deri tash ka përfituar pa të drejtë nga...

Plaka kosovare që po mashtron shtetin e Austrisë, ja çka i ndodhi

para 9 muajve - Gazeta Express

Policia në qarkun Murtal të Austrisë ka zbuluar një rast të mashtrimit masiv të ndihmave sociale nga një familje kosovare. Sipas policisë, familja, nga viti 2011 deri tash ka përfituar pa të drejtë nga...

Plaka kosovare që po mashtron shtetin e Austrisë, ja çka i ndodhi

para 9 muajve - Infokusi

Policia në qarkun Murtal të Austrisë ka zbuluar një rast të mashtrimit masiv të ndihmave sociale nga një familje kosovare. Sipas policisë, familja, nga viti 2011 deri tash ka përfituar pa të drejtë nga...

Plaka kosovare që po mashtron shtetin e Austrisë

para 9 muajve - Periskopi

Policia në qarkun Murtal të Austrisë ka zbuluar një rast të mashtrimit masiv të ndihmave sociale nga një familje kosovare. Sipas policisë, familja, nga viti 2011 deri tash ka përfituar pa të drejtë nga...

Provoni pa tableta: Lakra është ilaç natyror kundër dhembjes së kokës, tërshëra kundër inflamacionit!

para 9 muajve - Gazeta Liria

Nuk jeni të detyruar që menjëherë të merrni tableta kur ju dhemb koka apo kur ju shtangohet shpina. Për eliminimin e vështirësive të lehta ekspertët e mjekësisë alternative rekomandojnë përdorimin e artikujve...

“Perceptimet e Perfeksionit”: Si duket trupi ‘ideal’ i femrave në 18 shtete të ndryshme

para 9 muajve - Gazeta Liria

Bukuria është biologjike dhe kulturore – dhe çdo njeri mund t’ju thotë se secili komb e ka versionin e vet “ideal” të bukurisë. P.sh., përderisa SHBA-të mund t’i vendosin në piedestale modelet e holla,...

I kanë më shumë se 40 vjeç, meshkujt çmenden pas tyre

para 9 muajve - Gazeta Liria

Këtyre femrave të njohura dhe të bukura vajzat dy herë më të reja mund t’ua kenë lakmi… Sharon Stone (59) Ajo është në prag të decenies së shtatë, ndërkaq i ka këmbët sikur të një njëzetvjeçareje, transmeton...

Përse kërcëllini dhëmbët gjatë natës (dhe si të ndaloni)?

para 9 muajve - Gazeta Liria

Nëse në mëngjes zgjoheni me dhembje koke të padurueshme, mbase shkaktar është kërcëllitja e dhëmbëve gjatë natës. Mësoni se si shkaktohet kërcëllitja, si edhe cila është preventiva më e mirë. Ndjenja e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK