http://kariera.mk

Iniesta në Juventus? Ja si përgjigjet Marotta

para 10 muajve - Albeu

Andres Iniesta , është në vitin e fundit të kontratës me Barcelonën dhe ka pasur spekulime të shumta se mund të transferohet te Juventusi në vitin 2018. Por, diçka të tillë e ka hedhur poshtë, Giuseppe...

Iniesta në Juventus? Kështu përgjigjet Marotta

para 10 muajve - Gazeta Express

Marotta beson se Iniesta nuk do të largohet nga “Camp Nou”. Andres Iniesta, 33 vjeçar, është në vitin e fundit të kontratës me Barcelonën dhe ka pasur spekulime të shumta se mund të transferohet te Juventusi...

Beppe Marotta: Iniesta rinovon me Barcelonën

para 10 muajve - Koha Jone

Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Beppe Marotta beson që Andres Iniesta do të qëndrojë te Barcelona. Spanjolli ishe ndër më të mirët në fushë gjatë fitores së Barcelonës 3-0 ndaj Juventusit. “Ai është...

Largimi? Iniesta konfirmon lajmin e hidhur për të gjithë tifozët e Barcelonës

para 10 muajve - Koha Jone

Pas fitores 3-0 ndaj Juventusit, Andres Iniesta tha se Barcelona tha se Barcelona dominoi lojën përballë kundërshtarit. Në një intervistë për mediat spanjolle, mesfushori ka befasuar me përgjigjen e tij...

Iniesta në Juventus? Kështu përgjigjet Marotta

para 10 muajve - Infokusi

Marotta beson se Iniesta nuk do të largohet nga “Camp Nou”. Andres Iniesta, 33 vjeçar, është në vitin e fundit të kontratës me Barcelonën dhe ka pasur spekulime të shumta se mund të transferohet te Juventusi...

Bartomeu: Messi e Iniesta kanë arritur marrëveshje me Barcelonën

para 10 muajve - Koha.net

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka siguruar tifozët se marrëveshjet e reja me Lionel Messin dhe Andres Iniestan janë arritur. Dyshimet për të ardhmen e futbollistëve në Camp Nou ishin ngritur...

Iniesta në Juventus, mbyllet gjithçka

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Juventusit gjatë gjithë merkatos verore e ka kërkuar mesfushorin e Barcelonës, Andres Iniesta, por në fund lojtari nuk ka arritur marrëveshje me italianët, shkruan Sovrani.info Ceo i Juves, Marotta...

Iniesta në Barcelonë, mbyllet gjithçka

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Juventusit gjatë gjithë merkatos verore e ka kërkuar mesfushorin e Barcelonës, Andres Iniesta, por në fund lojtari nuk ka arritur marrëveshje me italianët, shkruan Sovrani.info Presidenti i Juves,...

Beppe Marotta: Iniesta rinovon me Barcelonën

para 10 muajve - Syri

Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Beppe Marotta beson që Andres Iniesta do të qëndrojë te Barcelona. Spanjolli ishe ndër më të mirët në fushë gjatë fitores së Barcelonës 3-0 ndaj Juventusit. “Ai është...

Marotta: Iniesta nuk vjen te Juve

para 10 muajve - KosovaPress

Drejtori gjeneral i Juventusit, Giuseppe Marotta duket se ka hequr dorë nga transferimi i Andres Iniestas në Torino. Ai ka thënë se mesfushori spanjoll nuk dëshiron të largohet nga Barcelona dhe se Juve...

Marotta: Iniesta do të qëndrojë te Barcelona

para 10 muajve - Albeu

Iniesta ka qenë i lidhur me një kalim të Juventusi shkaku që ende nuk është vazhduar kontrata me të. Spanjolli ishe ndër më të mirët në fushë ku Barceona shpartalloi Juventusin me rezultat 3-0. “Ai është...

Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit tregon nëse Juve do ta transferojë Iniestan

para 10 muajve - Gazeta Express

. Menaxheri i përgjithshëm i Juventus, Beppe Marotta, beson se Andres Iniesta nuk do të larohet nga Barcelona as sezonin e ardhshëm. Iniesta ka theksuar vazhdimisht se nuk është afër nënshkrimit të kontratës...

Largimi? Iniesta konfirmon lajmin e hidhur për të gjithë tifozët e Barcelonës

para 10 muajve - Syri

Pas fitores 3-0 ndaj Juventusit, Andres Iniesta tha se Barcelona tha se Barcelona dominoi lojën përballë kundërshtarit. Në një intervistë për mediat spanjolle, mesfushori ka befasuar me përgjigjen e tij...

Marotta: Iniesta do të qëndrojë te Barcelona

para 10 muajve - Zhurnal

Drejtori gjeneral i Juventusit, Beppe Marotta, beson që Andres Iniesta do të qëndrojë te Barcelona. Iniesta ka qenë i lidhur me një kalim të Juventusi shkaku që ende nuk është vazhduar kontrata me të....

Drejtori i Juventusit e jep lajmin për Iniestan

para 10 muajve - Infokusi

Andres Iniesta nuk do të transferohet në Juventus. Drejtori i Juventusit, Beppe Marotta ka bërë të ditur se mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta nuk do të transferohet te klubi italian. Marotta ka theksuar...

Drejtori i Juventusit e jep lajmin për Iniestan

para 10 muajve - Zeri

Drejtori i Juventusit, Beppe Marotta ka bërë të ditur se mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta nuk do të transferohet te klubi italian. Marotta ka theksuar se ka raporte të mira me klubin katalan por...

Marotta: Iniesta do të qëndrojë te Barcelona

para 10 muajve - Telegrafi

Drejtori gjeneral i Juventusit, Beppe Marotta, beson që Andres Iniesta do të qëndrojë te Barcelona. Iniesta ka qenë i lidhur me një kalim të Juventusi shkaku që ende nuk është vazhduar kontrata me të....

Juve pesimist në largimin e Iniestas

para 10 muajve - Arbresh

Andres Iniesta nuk do të largohet verën e ardhshme nga Barcelona pavarësisht se do të mbetet pa kontratë, kështu beson drejtori të përgjithshëm të Juventusit, Beppe Marotta. Marrëveshja e 33-vjeçarit në...

Drejtori i Juventusit e jep lajmin për Iniestan

para 10 muajve - Lajmi.net

. Drejtori i Juventusit, Beppe Marotta ka bërë të ditur se mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta nuk do të transferohet te klubi italian. Marotta ka theksuar se ka raporte të mira me klubin katalan por...

Marotta: Iniesta do të qëndrojë te Barcelona

para 10 muajve - Almakos

Drejtori gjeneral i Juventusit, Beppe Marotta, beson që Andres Iniesta do të qëndrojë te Barcelona. Iniesta ka qenë i lidhur me një kalim të Juventusi shkaku që ende nuk është vazhduar kontrata me të....

Marotta: Iniesta do të qëndrojë te Barcelona

para 10 muajve - Gazeta Max

Drejtori gjeneral i Juventusit, Beppe Marotta, beson që Andres Iniesta do të qëndrojë te Barcelona. Iniesta ka qenë i lidhur me një kalim të Juventusi shkaku që ende nuk është vazhduar kontrata me të....

Marotta flet për transferimin e Iniestas në Juventus

para 10 muajve - Insajderi

Andres Iniesta po vazhdon t’a mbaj pezull të ardhmen e tij pasi nuk po e rinovon kontratën aktuale me Barcelonën e cila skadon në vitin 2018. Reprezentuesi spanjoll disa herë ishte lidhur me një kalim...

Marotta flet për transferimin e Iniestas në Juventus

para 10 muajve - Sovrani

Andres Iniesta po vazhdon t’a mbaj pezull të ardhmen e tij pasi nuk po e rinovon kontratën aktuale me Barcelonën e cila skadon në vitin 2018. Reprezentuesi spanjoll disa herë ishte lidhur me një kalim...

Formacionet zyrtare: Barcelona – Juventus

para 10 muajve - Zeri

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Juventusit. Barcelona dhe Juventusi do të përballen në “Camp Nou” nga ora 20:45. Kjo është sfida e parë në fazën e Grupeve të Ligës së Kampionëve,...

Formacionet zyrtare: Barcelona – Juventus

para 10 muajve - Gazeta Express

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Juventusit. Barcelona dhe Juventusi do të përballen në “Camp Nou” nga ora 20:45. Kjo është sfida e parë në fazën e Grupeve të Ligës së Kampionëve,...

Vazhdon lufta Barcelona – Iniesta

para 10 muajve - Infokusi

Barcelona dhe Andres Iniesta tash e disa ditë kanë nisur një luftë fjalësh, rreth kontratës së re Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta ditë më parë mohoi lajmet se ai ka arritur marrëveshje për vazhdimin...

​Vazhdon lufta Barcelona – Iniesta

para 10 muajve - Gazeta Express

Barcelona dhe Andres Iniesta tash e disa ditë kanë nisur një luftë fjalësh, rreth kontratës së re Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta ditë më parë mohoi lajmet se ai ka arritur marrëveshje për vazhdimin...

​Vazhdon lufta Barcelona – Iniesta

para 10 muajve - Gazeta Liria

Barcelona dhe Andres Iniesta tash e disa ditë kanë nisur një luftë fjalësh, rreth kontratës së re Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta ditë më parë mohoi lajmet se ai ka arritur marrëveshje për vazhdimin...

​Vazhdon lufta Barcelona – Iniesta

para 10 muajve - Insajderi

Barcelona dhe Andres Iniesta tash e disa ditë kanë nisur një luftë fjalësh, rreth kontratës së re Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta ditë më parë mohoi lajmet se ai ka arritur marrëveshje për vazhdimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK