http://kariera.mk

Moderatorja shqiptare takon Ariana Granden

para 9 muajve - Aktuale

Këngëtarja e njohur Ariana Grande e filluar turin e saj “Dangerous Woman” në shkurt 2017 dhe do ta vazhdojë deri në fund të shtatorit. Pjesë e këtij turi duket se është bërë edhe moderatorja e njohur shqiptare...

Alketa Vejsiu takon këngëtaren me famë botërore

para 9 muajve - Opinion

Këngëtarja e famshme në mbarë botën ndodhet në turin e saj “Dangerous Woman” që prej shkurtit 2017 deri në fund të shtatorit. Turit të saj i është bashkuar dhe moderatorja e njohur Alketa Vejsiu, e cila...

Alketa Vejsiu takohet me Ariana Granden

para 9 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka filluar turin e saj “Dangerous Woman” në shkurt të 2017, i cili do të vazhdojë deri në fund të shtatorit. Pjesë e këtij turi, duket se është bërë edhe moderatorja e...

Alketa Vejsiu takohet me Ariana Granden

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka filluar turin e saj “Dangerous Woman” në shkurt të 2017, i cili do të vazhdojë deri në fund të shtatorit. Pjesë e këtij turi, duket se është bërë edhe moderatorja...

Alketa Vejsiu ka pasur fatin të takojë këtë këngëtare

para 9 muajve - Ora news

Këngëtarja e famshme në mbarë botën ndodhet në turin e saj “Dangerous Woman” që prej shkurtit 2017 deri në fund të shtatorit. Turit të saj i është bashkuar dhe moderatorja e njohur Alketa Vejsiu, e cila...

Alketa Vejsiu takohet me Ariana Granden

para 9 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka filluar turin e saj “Dangerous Woman” në shkurt të 2017, i cili do të vazhdojë deri në fund të shtatorit. Pjesë e këtij turi, duket se është bërë edhe moderatorja e...

FOTO/ Alketa Vejsiu takohet me Ariana Granden

para 9 muajve - Syri

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka filluar turin e saj “Dangerous Woman” në shkurt të 2017, i cili do të vazhdojë deri në fund të shtatorit. Pjesë e këtij turi, duket se është bërë edhe moderatorja e...

E bukura shqiptare e takon Ariana Granden

para 9 muajve - Indeks online

Këngëtarja e njohur Ariana Grande e filluar turin e saj “Dangerous Woman” në shkurt 2017 dhe do ta vazhdojë deri në fund të shtatorit. Pjesë e këtij turi duket se është bërë edhe moderatorja e njohur shqiptare...

FOTO/ Alketa Vejsiu takohet me Ariana Granden

para 9 muajve - Opozita

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka filluar turin e saj “Dangerous Woman” në shkurt të 2017, i cili do të vazhdojë deri në fund të shtatorit. Pjesë e këtij turi, duket se është bërë edhe moderatorja e...

Alketa Vejsiu takohet me Ariana Granden

para 9 muajve - Almakos

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka filluar turin e saj “Dangerous Woman” në shkurt të 2017, i cili do të vazhdojë deri në fund të shtatorit. Pjesë e këtij turi, duket se është bërë edhe moderatorja e...

Nuk do ju besoni syve kur të shikoni  kë ka takuar Alketa Vejsiu

para 9 muajve - Gazeta Express

Moderatorja e njohur ka surprizuar me publikimin e saj më të fundit. Në një foto ajo dukej krah këngëtares me famë botërore Ariana Grande. Po është e vërtetë...Moderatoren e dashur shqiptare dhe këngëtaren...

Alketa Vejsiu takon Ariana Granden

para 9 muajve - Gazeta Max

Këngëtarja e njohur Ariana Grande e filluar turin e saj “Dangerous Woman” në shkurt 2017 dhe do ta vazhdojë deri në fund të shtatorit. Pjesë e këtij turi duket se është bërë edhe moderatorja e njohur shqiptare...

Takimi mes grave ‘të rrezikshme’! Alketa Vejsiu, foto këngëtaren me famë ndërkombëtare…

para 9 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka filluar turin e saj “Dangerous Woman” në shkurt të 2017, i cili do të vazhdojë deri në fund të shtatorit. Pjesë e këtij turi, duket se është bërë edhe moderatorja e...

E bukura shqiptare e takon Ariana Granden

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarja e njohur Ariana Grande e filluar turin e saj “Dangerous Woman” në shkurt 2017 dhe do ta vazhdojë deri në fund të shtatorit. Pjesë e këtij turi duket se është bërë edhe moderatorja e njohur shqiptare...

Alketa Vejsiu takohet me Ariana Granden

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka filluar turin e saj “Dangerous Woman” në shkurt të 2017, i cili do të vazhdojë deri në fund të shtatorit. Pjesë e këtij turi, duket se është bërë edhe moderatorja e...

Takimi mes grave ‘të rrezikshme’! Alketa Vejsiu, foto me këngëtaren e famshme

para 9 muajve - Sovrani

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka filluar turin e saj “Dangerous Woman” në shkurt të 2017, i cili do të vazhdojë deri në fund të shtatorit. Pjesë e këtij turi, duket se është bërë edhe moderatorja e...

Nuk do ju besoni syve kur të shikoni kë ka takuar Alketa Vejsiu

para 9 muajve - Arbresh

Moderatorja e njohur ka surprizuar me publikimin e saj më të fundit. Në një foto ajo dukej krah këngëtares me famë botërore Ariana Grande. Po është e vërtetë…Moderatoren e dashur shqiptare dhe këngëtaren...

Takimi mes grave ‘të rrezikshme’! Alketa Vejsiu, foto këngëtaren me famë ndërkombëtare…

para 9 muajve - Blitz

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka filluar turin e saj “Dangerous Woman” në shkurt të 2017, i cili do të vazhdojë deri në fund të shtatorit. Pjesë e këtij turi, duket se është bërë edhe moderatorja e...

Alketa Vejsiu duket kaq e bukur

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Alketa Vejsiu vazhdon të jetë njëra ndër prezantueset më të dashura të ekranit shqiptar. Paraqitjet e sa gjithmonë janë të veçantë dhe me shumë frymë pozitive, shkruan Indeksonline. Aktualisht...

Alketa Vejsiu duket kaq e bukur si një ‘flutur’

para 9 muajve - Indeks online

Alketa Vejsiu vazhdon të jetë njëra ndër prezantueset më të dashura të ekranit shqiptar. Paraqitjet e sa gjithmonë janë të veçantë dhe me shumë frymë pozitive, shkruan Indeksonline. Aktualisht ajo udhëheq...

Ariana Grande shembull!

para 9 muajve - Sovrani

Këngëtarja me famë botërore, ka pas vetes miliona fansa të cilët thjeshtë çmenden pas saj. Kjo për shkak të këngëve të bukura që ajo prezanton para tyre dhe për performancat plot energji në skenë. Megjithatë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK