http://kariera.mk

Flirti: Dallimet midis meshkujve dhe femrave

para 9 muajve - Telegrafi

Për meshkujt qëllimi i fundit i flirtit është seksi, ndërsa femrat e përjetojnë si argëtim të padjallëzuar, pa përfunduar me obligime... Në përpjekjet e tyre për t’i joshur femrat, meshkujt do t’i injorojë...

Pse ushqimi ju eksiton dhe 19 fakte të tjera interesante lidhur me seksin

para 9 muajve - Gazeta Express

Tashmë është normale që të gjithë të dimë një apo dy gjëra lidhur me seksin, por edhe pse mund të kemi shumë eksperiencë në këtë punë, ky akt ngelet përsëri si një mister. Po, kemi kaluar kohë duke lexuar...

Flirti: Dallimet midis meshkujve dhe femrave

para 9 muajve - Almakos

Për meshkujt qëllimi i fundit i flirtit është seksi, ndërsa femrat e përjetojnë si argëtim të padjallëzuar, pa përfunduar me obligime… Në përpjekjet e tyre për t’i joshur femrat, meshkujt do t’i injorojë...

Studim: Vagina rritet kur një mashkull e prek me dorë

para 9 muajve - Gazeta Express

Seksi është diçka që shumica e djemve mendojnë se dinë gjithçka rreth tij. Por në fakt kjo nuk është e vërtetë pasi të dish gjithçka rreth seksit do të thotë jo vetëm të kesh njohuri rreth mënyrës sesi...

Kjo është mosha kur femrat i kënaq seksi

para 9 muajve - Gazeta Express

Shumica nga ne mendojmë se aq më shumë që plakemi, aq më shumë zhduket seksi nga jeta jonë. Ky është keqkuptim mjaft i zakonshëm që ka lënë shumë njerëz të moshave mesatare të fillojnë të brengosen për...

Pse ushqimi ju eksiton dhe 19 fakte të tjera interesante lidhur me seksin

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Tashmë është normale që të gjithë të dimë një apo dy gjëra lidhur me seksin, por edhe pse mund të kemi shumë eksperiencë në këtë punë, ky akt ngelet përsëri si një mister. Po, kemi kaluar kohë duke lexuar...

Pse ushqimi ju eksiton dhe 19 fakte të tjera interesante lidhur me seksin

para 9 muajve - Bota Press

Tashmë është normale që të gjithë të dimë një apo dy gjëra lidhur me seksin, por edhe pse mund të kemi shumë eksperiencë në këtë punë, ky akt ngelet përsëri si një mister. Po, kemi kaluar kohë duke lexuar...

Kjo është mosha kur femrat i kënaq seksi

para 9 muajve - Infokusi

Shumica nga ne mendojmë se aq më shumë që plakemi, aq më shumë zhduket seksi nga jeta jonë. Ky është keqkuptim mjaft i zakonshëm që ka lënë shumë njerëz të moshave mesatare të fillojnë të brengosen për...

Pse femrat pëlqejnë “seksin e pisët” por druhen ta kërkojnë

para 9 muajve - GazetaBlic

Fakti është se seksi anal një numri të madh i femrave ju jep kënaqësi, dhe ky numër do të jetë shumë më i lartë, sikur të mos kishte një shumëllojshmëri të paragjykimeve në lidhje me këtë lloj marrëdhënie....

Ja pse gratë kërkojnë seks anal

para 9 muajve - Lajmi.net

Fakti është se seksi anal një numri të madh i femrave ju jep kënaqësi, dhe ky numër do të jetë shumë më i lartë, sikur të mos kishte një shumëllojshmëri të paragjykimeve në lidhje me këtë lloj marrëdhënie....

Espertët japin një paralajmërim shokues për seksin anal: Femrat...

para 9 muajve - Gazeta Express

Fakti është se seksi anal një numri të madh i femrave ju jep kënaqësi, dhe ky numër do të jetë shumë më i lartë, sikur të mos kishte një shumëllojshmëri të paragjykimeve në lidhje me këtë lloj marrëdhënie....

Ekspertët japin një paralajmërim shokues për seksin anal

para 9 muajve - Periskopi

Fakti është se seksi anal një numri të madh i femrave ju jep kënaqësi, dhe ky numër do të jetë shumë më i lartë, sikur të mos kishte një shumëllojshmëri të paragjykimeve në lidhje me këtë lloj marrëdhënie....

Ja pse gratë kërkojnë seks anal

para 9 muajve - Mapo

Fakti është se seksi anal një numri të madh i femrave ju jep kënaqësi, dhe ky numër do të jetë shumë më i lartë, sikur të mos kishte një shumëllojshmëri të paragjykimeve në lidhje me këtë lloj marrëdhënie....

Ja pse gratë kërkojnë seks anal

para 9 muajve - Gazeta Express

Fakti është se seksi anal një numri të madh i femrave ju jep kënaqësi, dhe ky numër do të jetë shumë më i lartë, sikur të mos kishte një shumëllojshmëri të paragjykimeve në lidhje me këtë lloj marrëdhënie....

Djema, duhet t’i mësoni këto 14 fakte për vaginën

para 9 muajve - Gazeta Express

Djemtë përdorin emra të ndryshëm për të. Ka shumë mite për vaginën. Por djema, këto fakte duhet t’i mësoni: -Vagina ka 8 mijë nerva fundore, penisi vetëm gjysmën. -Klitori është organi më i ndjeshëm i...

Djema, duhet t’i mësoni këto 14 fakte për vaginën

para 9 muajve - Infokusi

Djemtë përdorin emra të ndryshëm për të. Ka shumë mite për vaginën. Por djema, këto fakte duhet t’i mësoni: -Vagina ka 8 mijë nerva fundore, penisi vetëm gjysmën. -Klitori është organi më i ndjeshëm i...

Këto katër tipa femrash kurrë nuk i thonë jo seksit

para 9 muajve - Periskopi

Sa herë ju ka ndodhur që të refuzoheni? Aplikoni këtë taktikë dhe nuk do të keni më dështime. Ja cilat femra nuk refuzojnë ftesën për seks. Natyrisht, nëse dëshironi të merrni seks nga femra, patjetër...

4 arsyet që ulin dëshirën për të bërë seks

para 9 muajve - NOA

Humbja e dëshirës për të bërë seks ka disa arsye, të cilat pasi t’i mësoni mund të merrni masa. Më kryesorët janë depresioni dhe medikamentet. Prodhuesit e medikamenteve dhe barërave pohojnë se ilaçet...

Fakte për vaginën

para 9 muajve - Politiko

Nëse mendoni se dini gjithçka për vaginën, atëherë gaboheni. Për ju femra, por edhe për ju meshkuj, më poshtë është një koleksion me fakte interesante për organin seksual femëror. -Dieta juaj ndikon tek...

Përse femrat e bukura janë beqare? Ja arsyeja

para 9 muajve - NOA

Ndoshta ju ka rastisur që të njoftoni një femër shumë të bukur dhe të ju thotë se është single. Kjo mund të ju duket e çuditshme se si një femër kaq e bukur të jetë single, por ja që mund të jetë e vërtetë....

Pse tradhtojnë çiftet? Ja arsyet

para 9 muajve - Ina

Fillimi i një lidhjeje pa rrezik nga zbulimi, arritja e kulmit seksual, vërtetimi i seksualitetit të vet, përforcimi i egos, ndikimi dhe presioni i rrethit, si dhe më rrallë vartësia nga seksi. Meshkujt...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK