http://kariera.mk

Kompanitë e naftës kanë 40% të borxhit tatimor

para 10 muajve - Respublica

Kompanitë  të cilat operojnë në fushën e naftës dominojnë borxhin tatimor ndaj shtetit. Ato zënë afro 40% të të gjithë shumës prej 220  milionë euro të listës së debitorëve në drejtorinë e tatimeve. Edhe...

Kush janë 74 kompanitë e njohura që kanë 220 milionë euro borxhe?!

para 10 muajve - Koha Jone

Bizneset e mëdha, të ashtuquajturit VIP-a, po rezultojnë shumë problematikë në Shqipëri, si në marrëdhëniet me bankat, ashtu dhe me institucionet tatimore e doganore.  Dy vjet më parë Banka e Shqipërisë...

LISTA/ Kush janë 74 kompanitë e njohura që kanë 220 milionë euro borxhe

para 10 muajve - Syri

Bizneset e mëdha, të ashtuquajturit VIP-a, po rezultojnë shumë problematikë në Shqipëri, si në marrëdhëniet me bankat, ashtu dhe me institucionet tatimore e doganore.  Dy vjet më parë Banka e Shqipërisë...

74 bizneset VIP kanë 220 milionë euro borxhe tek tatimet

para 10 muajve - Shqiptarja

Bizneset e mëdha, të ashtuquajturit VIP-a, po rezultojnë shumë problematikë në Shqipëri, si në marrëdhëniet me bankat, ashtu dhe me institucionet tatimore e doganore. Dy vjet më parë Banka e Shqipërisë...

18 mijë bizneset në listën e borxhlinjve, 570 mln € tatimeve

para 10 muajve - Shqiptarja

Prej vitit 2011 Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve publikon një listë të bizneseve debitorë të cilat janë objekt i mbledhjes më forcë të borxhit. Sipas të dhënave zyrtare të institucionit, numri i bizneseve...

LISTA/ Kush janë 74 kompanitë e njohura që kanë 220 milionë euro borxhe

para 10 muajve - Opozita

Bizneset e mëdha, të ashtuquajturit VIP-a, po rezultojnë shumë problematikë në Shqipëri, si në marrëdhëniet me bankat, ashtu dhe me institucionet tatimore e doganore.  Dy vjet më parë Banka e Shqipërisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK