http://kariera.mk

Paguan 2.1 milionë euro për Ferrari që nuk guxon të vozitet

para 10 muajve - Antpress

Prototipi i modelit LaFerrari është bërë me pronar të ri në ankandin e shtëpisë RM Sotheby’s, por ai nuk do të mund të vozisë këtë veturë në trafik, transmeton KosovaPress. Top modeli i fundit i Ferrari,...

Paguan 2.1 milionë euro për Ferrari që s’guxon ta vozisë

para 10 muajve - Aktuale

Prototipi i modelit LaFerrari është bërë me pronar të ri në ankandin e shtëpisë RM Sotheby’s, por ai nuk do të mund të vozisë këtë veturë në trafik. Top modeli i fundit i Ferrari, LaFerrari është prezantuar...

Paguan 2.1 milionë euro për Ferrari që nuk guxon të vozitet

para 10 muajve - Medial

Prototipi i modelit LaFerrari është bërë me pronar të ri në ankandin e shtëpisë RM Sotheby’s, por ai nuk do të mund të vozisë këtë veturë në trafik. Top modeli i fundit i Ferrari, LaFerrari është prezantuar...

Paguan 2.1 milionë euro për Ferrari që nuk guxon të vozitet

para 10 muajve - Zhurnal

Prototipi i modelit LaFerrari është bërë me pronar të ri në ankandin e shtëpisë RM Sotheby’s, por ai nuk do të mund të vozisë këtë veturë në trafik. Top modeli i fundit i Ferrari, LaFerrari është prezantuar...

Paguan 2.1 milionë euro për Ferrari që nuk guxon të vozitet

para 10 muajve - Gazeta e re

Prototipi i modelit LaFerrari është bërë me pronar të ri në ankandin e shtëpisë RM Sotheby’s, por ai nuk do të mund të vozisë këtë veturë në trafik, transmeton KosovaPress. Top modeli i fundit i Ferrari,...

E bleu për 2,1 milionë euro, por ky Ferrari nuk është për vozitje

para 10 muajve - Telegrafi

Prototipi i modelit LaFerrari është bërë me pronar të ri në ankandin e shtëpisë RM Sotheby’s, por ai nuk do të mund të vozisë këtë veturë në trafik. Top modeli i fundit i Ferrari, LaFerrari është prezantuar...

Paguan 2.1 milionë euro për Ferrari që nuk guxon të vozitet

para 10 muajve - RTV 21

LaFerrari është prezantuar në vitin 2013 Prototipi i modelit LaFerrari është bërë me pronar të ri në ankandin e shtëpisë RM Sotheby’s, por ai nuk do të mund të vozisë këtë veturë në trafik. Top modeli...

E bleu për 2,1 milionë euro, por ky Ferrari nuk është për vozitje

para 10 muajve - Almakos

Prototipi i modelit LaFerrari është bërë me pronar të ri në ankandin e shtëpisë RM Sotheby’s, por ai nuk do të mund të vozisë këtë veturë në trafik. Top modeli i fundit i Ferrari, LaFerrari është prezantuar...

Paguan 2.1 milionë euro për Ferrari që nuk guxon të vozitet

para 10 muajve - Periskopi

Prototipi i modelit LaFerrari është bërë me pronar të ri në ankandin e shtëpisë RM Sotheby’s, por ai nuk do të mund të vozisë këtë veturë në trafik Top modeli i fundit i Ferrari, LaFerrari është prezantuar...

Paguan 2.1 milionë euro për Ferrari që nuk guxon të vozitet

para 10 muajve - KosovaPress

Top modeli i fundit i Ferrari, LaFerrari është prezantuar më 2013 dhe ishte shitur shumë shpejt, pasi që prodhimi ishte kufizuar në vetëm 499 njësi. Automobili është i vitit 2012 dhe bie në mesin e disa...

La Ferrari Aperta, ja shuma marramendëse që është paguar për modelin e fundit

para 10 muajve - BalkanWeb

Kohëve të fundit, ka qarkulluar lajmi se do të dalë në shitje modeli i fundit i LaFerrarit Aperta, që i përket koleksionit prej vetëm 210 njësive. Nuk ka kaluar shumë dhe janë paguar 8.3 milionë euro,...

Për modelin e fundit LaFerrari Aperta paguhen 8.3 milionë euro

para 10 muajve - Zhurnal

Kohëve të fundit, ka qarkulluar lajmi se do të dalë në shitje modeli i fundit i LaFerrarit Aperta, që i përket koleksionit prej vetëm 210 njësive. Nuk ka kaluar shumë dhe janë paguar 8.3 milionë euro,...

Për modelin e fundit LaFerrari Aperta paguhen 8.3 milionë euro

para 10 muajve - Telegrafi

Kohëve të fundit, ka qarkulluar lajmi se do të dalë në shitje modeli i fundit i LaFerrarit Aperta, që i përket koleksionit prej vetëm 210 njësive. Nuk ka kaluar shumë dhe janë paguar 8.3 milionë euro,...

Shitet LaFerrari Aperta i fundit për 10 milionë dollarë

para 10 muajve - Zhurnal

Kompania prestigjioze italiane e veturave, Ferrari, në panairin e kaluar të veturave në Paris ka prezantuar modelin LaFerrari Aperta, të cilën e ka prodhuar në seri të kufizuar prej vetëm 209 njësi. Megjithatë,...

Për modelin e fundit LaFerrari Aperta paguhen 8.3 milionë euro

para 10 muajve - Almakos

Kohëve të fundit, ka qarkulluar lajmi se do të dalë në shitje modeli i fundit i LaFerrarit Aperta, që i përket koleksionit prej vetëm 210 njësive. Nuk ka kaluar shumë dhe janë paguar 8.3 milionë euro,...

Për modelin e fundit LaFerrari Aperta paguhen 8.3 milionë euro

para 10 muajve - Sovrani

Kohëve të fundit, ka qarkulluar lajmi se do të dalë në shitje modeli i fundit i LaFerrarit Aperta, që i përket koleksionit prej vetëm 210 njësive. Nuk ka kaluar shumë dhe janë paguar 8.3 milionë euro,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK