http://kariera.mk

Guvernatori Sejko takon ambasadorin japonez në Tiranë

para 10 muajve - Top Channel

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko priti në një takim në ambientet e bankës, ambasadorin e Japonisë në Shqipëri, Makoto Ito. Gjatë këtij takimi, Guvernatori Sejko i shprehu vlerësimet e tij...

Guvernatori i BSH takim më Ambasadorin japonez, analizojnë ekonominë e vendit

para 10 muajve - Sot News

Ditën e sotme Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko, zhvilloi takimin e parë zyrtar në ambientet e Bankës së Shqipërisë, me Ambasadorin e Japonisë në Tiranë, Makoto Ito. Gjatë këtij takimi, Guvernatori...

Sejko takon ambasadorin e Japonisë: Do thellojmë reformat

para 10 muajve - Shqiptarja

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko, zhvilloi takimin e parë zyrtar me ambasadorin e Japonisë në Tiranë, Makoto Ito. Takimi mes dy zyrtarëve të lartë u zhvillua në ambientet e Bankës së Shqipërisë,...

Guvernatori Sejko pret Ambasadorin japonez, analizojnë ekonominë e vendit

para 10 muajve - Ora news

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko, zhvilloi sot takimin e parë zyrtar në ambientet e Bankës së Shqipërisë, me Ambasadorin e Japonisë në Tiranë, Makoto Ito. Gjatë këtij takimi, Guvernatori...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK