http://kariera.mk

Durrës, e përplas treni, humb jetën 52-vjeçari

para 10 muajve - Top Channel

Foto ilustruese Një 52-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në linjën hekurudhore Durrës-Vorë, pasi është goditur për vdekje nga treni. Ngjarja ka ndodhur në orën 15:10, tek nënkalimi hekurudhor, kur...

Durrës, përplaset nga treni, vdes 52-vjeçari

para 10 muajve - Mapo

Një 52-vjeçar mbeti i vdekur ditën e sotme në Durrës pasi u përplas nga treni i linjës Durrës-Vorë. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 15:10 në Sallmone të Durrësit, tek një nënkalim hekurudhor. Policia...

Treni i linjës Durrës-Vorë përplas për vdekje 52-vjeçarin

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Një 52-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme pasi është përplasur nga treni. Ngjarja ka ndodhur në orët e pasdites tek nënkalimin hekurudhor në Sallmone. 52-vjeçari F.N., banues në Sukth ndërroi jetë në...

Përplaset nga treni, vdes 52 vjeçari

para 10 muajve - Zeri

Një 52-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në linjën hekurudhore Durrës-Vorë, pasi është goditur për vdekje nga treni. Ngjarja ka ndodhur në orën 15:10, tek nënkalimi hekurudhor, kur treni ka përplasur...

Aksident i rëndë në Durrës, treni përplas për vdekje një 53 vjeçar

para 10 muajve - Koha Jone

Lokomotiva e trenit Tiranë-Durrës ka goditur për vdekje një 53-vjeçar në Sallmone të Durrësit. Mësohet se ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 15:10, tek nënkalimi hekurudhor i linjës Durrës-Vorë. Burime...

E rëndë/ Treni përplas për vdekje 52-vjeçarin nga Durrësi

para 10 muajve - BalkanWeb

DURRËS -Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Sallmone të Durrësit, ku treni ka përplasur për vdekje një 53-vjeçar. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 15:10, tek nënkalimi hekurudhor i linjës Durrës-Vorë....

Horror në Durrës, treni merr zvarrë 52 vjeçarin nga Sukthi

para 10 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës, ku një 52 vjeçar me inicialet F.H, banues në Sukth, ka ndërruar jetë në mënyrë të frikshme. Treni i linjës hekurudhdore Durrës Vorë ka goditur...

Treni përplas për vdekje 52-vjeçarin nga Sukthi

para 10 muajve - Sot News

Një 52-vjeçar ka ndërruar jetën sot si pasojë e një aksidenti të rëndë në Sallmone të Durrësit. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 15:10, tek nënkalimi hekurudhor i linjës Durrës-Vorë. Burime zyrtare nga...

Durrës, treni përplas për vdekje 52 vjeçarin

para 10 muajve - Ora news

Një 52 vjeçar ka gjetur vdekjen pasi është përplasur nga treni i linjës hekurudhore Durrës-Vorë. Ngjarja ka ndodhur tek nënkalimi hekurudhor  në Sallmone rreth orës 15:10 minuta. Policia bën me dije se...

Përplaset nga treni, humb jetën 52-vjeçari në Durrës

para 10 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Durrës . Një burrë ka humbur jetën pasi është përplasur për vdekje nga treni . Policia bën me dije se viktima është F.H. 52 vjeç, banues në Sukth, bëjnë me dije burime...

AKSIDENT TRAGJIK, TRENI PËRPLAS PËR VDEKJE NJË PERSON

para 10 muajve - NOA

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme, ku një tren ka përplasur për vdekje një kalimtar. Rreth orës 15:10 të së mërkurës, në Sallmone, në linjën hekurudhore Durrës-Vorë, tek nënkalimi hekurudhor,...

Aksident me vdekje, burri humb jetën në shinat e trenit

para 10 muajve - Syri

Rreth orës 15:10, në Sallmone, në linjën hekurudhore Durrës –Vorë, tek nënkalimi hekurudhor  treni ka përplasur shtetasin F.H. 52 vjeç, banues në Sukth. Fatkeqësisht shtetasi I mësipërm ka ndërruar jetë....

Durrës, tentoi të kalojë mbi shina, treni shtyp një 52-vjeçar

para 10 muajve - Shqiptarja

Një 52-vjeçar ka mbetur pasi është përplasur nga treni i linjës Tiranë-Durrës në zonën e Sukthit. Viktima ka tentuar të kalojë mbi shina kur është goditur nga treni. Ai ka humbur jetën në vend si pasojë...

Humb jetën 52 vjeçari pasi u përplas nga treni

para 10 muajve - Insajderi

Një 52-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në linjën hekurudhore Durrës-Vorë, pasi është goditur për vdekje nga treni. Ngjarja ka ndodhur në orën 15:10, tek nënkalimi hekurudhor, kur treni ka përplasur...

E rëndë/ Treni përplas për vdekje 52-vjeçarin nga Durrësi

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Sallmone të Durrësit, ku treni ka përplasur për vdekje një 53-vjeçar. Ngjarja e rëndë ndodhi tek nënkalimi hekurudhor i linjës Durrës-Vorë. Burime zyrtare nga...

Zvicër, të paktën 27 të lënduar në një aksident hekurudhor

para 10 muajve - InfoShqip

Të paktën 27 persona u plagosën në përplasjen e lokomotivës me një tren pasagjerësh në stacionin hekurudhor Andermatt në pjesën qendrore të Zvicrës, njoftuan autoritetet lokale, transmeton AA. Ekipe të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK