http://kariera.mk

Ngacmoi seksualisht vajzën adoleshente, policia ndalon 48-vjeçarin

para 8 muajve - Sot News

Një tjetër rast ngacmimi seksual është shënuar brenda 24 orëve. Këtë herë në Durrës, ku një 48-vjeçar me iniciale A.M. (banues në qytetin bregdetar) është ndaluar nga specialistët për Krimet në Komisariatin...

Burri 48 vjeç ngacmon seksualisht vajzën adoleshente

para 8 muajve - Syri

Përveç ngjarjes në Bilisht , një tjetër rast ngacmimi seksual është shënuar brenda 24 orëve. Këtë herë në Durrës, ku një 48-vjeçar me iniciale A.M. (banues në qytetin bregdetar) është ndaluar nga specialistët...

Burri 48 vjeç ngacmon seksualisht vajzën adoleshente

para 8 muajve - Opozita

Përveç ngjarjes në Bilisht, një tjetër rast ngacmimi seksual është shënuar brenda 24 orëve. Këtë herë në Durrës, ku një 48-vjeçar me iniciale A.M. (banues në qytetin bregdetar) është ndaluar nga specialistët...

Burri 48 vjeç ngacmon seksualisht vajzën adoleshente

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Përveç ngjarjes në Bilisht, një tjetër rast ngacmimi seksual është shënuar brenda 24 orëve. Këtë herë në Durrës, ku një 48-vjeçar me iniciale A.M. (banues në qytetin bregdetar) është ndaluar nga specialistët...

Devoll, tentoi të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë, arrestohet 50-vjeçari

para 8 muajve - Top Channel

Policia ka arrestuar një 50-vjeçar i cili tentoi të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 42-vjeçare. Hysni G., banues në njësinë administrative Qendër-Bilisht, u vu në pranga pas kallëzimit të bërë...

NGACMON SEKSUALISHT ADOLESHENTEN, POR NUK MJAFTOHET ME KAQ

para 8 muajve - NOA

Një person ka përfunduar në pranga pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një adoleshente të cilës më pas i ka vjedhur edhe celularin. Burime nga policia bëjnë me dije se është arrestuar Ardian Molla,...

Ushtronte dhunë në familje, arrestohet 38-vjeçari në Durrës

para 8 muajve - Sot News

Një 38-vjeçar është dënuar me katër muaj burg për veprat penale “Dhunë në familje”. Ai është Selim Kuçi 38 vjeç, banues në Durrës. Njoftimi i policisë Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë...

Tenton të përdhunojë gruan, arrestohet

para 8 muajve - Klan

Një 50-vjeçar është arrestuar në Bilisht, pasi akuzohet se ka tentuar të përdhunojë një grua. Sipas Policisë së Devollit,  Hysni G. ka përfunduar në pranga pas padisë së një 42-vjeçareje, e cila e akuzon...

Devoll, tentoi të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë, arrestohet 50-vjeçari

para 8 muajve - Mapo

Policia ka arrestuar një 50-vjeçar i cili tentoi të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 42-vjeçare. Hysni G., banues në njësinë administrative Qendër-Bilisht, u vu në pranga pas kallëzimit të bërë...

Në Durrës adoleshentja ngacmohet seksualisht, rast tjetër në Devoll

para 8 muajve - Ora news

Burrat që ngacmojnë seksualisht vajza të mitura apo apo tentojnë të kryejnë marrëdhënie seksuale me dhunë me gra duhet të denoncohen dhe të vendosen para ligjit. Dy raste janë shënuar sot një në Durrës...

Ngacmoi seksualisht adoleshenten, pranoset 48-vjeçari

para 8 muajve - Indeks online

Një 48-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Durrësit, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një adoleshenteje. Policia e Durrësit njofton se ka arrestuar shtetasin Ardian Molla 48 vjeç, banues...

Tenton të përdhunojë një grua, arrestohet 50-vjeçari

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Tenton të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë, me një shtetase të rritur, policia arreston autorin e dyshuar të ngjarjes. Në pranga ka rënë shtetasi  Hysni G, 50 vjeç, banues në njësinë administrative...

Ngacmoi seksualisht adoleshenten dhe i vjedh celularin; në pranga 48-vjeçari

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Ngacmoi seksualisht një adoleshente dhe i vjedh celularin, arrestohet 48-vjeçari Ardian Molla, banues në Durrës. Sipas burimeve zyrtare të policisë lokale, Molla, më datë 8 shtator 2017,  në lagjen Nr....

Tentoi të përdhunojë bashkëmoshataren, arrestohet 50-vjeçari

para 8 muajve - Albeu

Policia ka vënë në pranga një person i cili ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë. Policia bën me dije se i arrestuari është Hysni.G, 50 vjeç, autori i dyshuar i ngjarjes Arrestimi i 50- vjeçarit...

Arrestohet 50-vjeçari në Devoll, tentoi të përdhunonte një 42-vjeçare

para 8 muajve - Sot News

Një 50-vjeçar nga Devolli është arrestuar pasi akuzohet se ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një grua. Sipas Policisë burri është Hysni G. i denoncuar nga një 42-vjeçare. Pas një takimi...

Bilisht, një grua denoncon tentativën e përdhunimit nga një 50 vjeçar

para 8 muajve - NOA

Ishte duke kullotur bagëtitë në arë kur një burrë i është afruar dhe ka nisur ta ngacmojë duke tentuar ta përdhunojë. Është kjo ajo që i ka ndodhur një gruaje, në Bilisht të Korçës, e cila gjatë ditës...

Tentoi të përdhunonte bashkëmoshataren e tij, arrestohet 50-vjeçari

para 8 muajve - Indeks online

Policia e Devollit ka arrestuar një 50-vjeçar i quajtur Hysni G, pasi akuzohet nga një bashkëmoshatare e tij se ditën e djeshme ka tentuar ta përdhunonte. I arrestuar ishte banues në njësinë administrative...

Pas takimit, gruaja nga Korça denoncon 50-vjeçarin: Si tentoi të më përdhunonte Hyseni

para 9 muajve - BalkanWeb

DEVOLL- Policia e Devollit ka arrestuar sot 50 vjeçarin Hysni G, banues në njësinë administrative Qendër-Bilisht, pasi akuzohet nga një bashkëmoshatare e tij se ka tentuar ta përdhunonte. Pas një takimi...

Ngacmon seksualisht adoleshenten, por nuk e lë me kaq. Pranga durrsakut (Emri)

para 9 muajve - BalkanWeb

DURRES- Një 48-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Durrësit, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një adoleshenteje. Policia e Durrësit njofton se ka arrestuar shtetasin Ardian Molla 48 vjeç,...

Durrës, ngacmon seksualisht një 17-vjeçare, pranga 48-vjeçarit

para 8 muajve - Shqiptarja

Një 48-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi ka ngacmuar seksualisht një 17-vjeçare me inicialet L.A banuese në qytetin bregdetar. Blutë bëjnë me dije se në pranga ka rënë 48-vjeçari Ardian...

E ngacmoi seksualisht dhe i vodhi telefonin 17 vjeçares, ja kush është durrsaku 'i tmerrshëm'

para 9 muajve - Gazeta Express

Nje 48-vjecar nga qyteti i Durresit ka perfunduar ne pranga te policise per dy akuza te renda. Policia sqaron se ka arrestuar shtetasin Ardian Molla 48 vjeç, banues në Durrës. “Molla, më datë 08.09.2017,...

Devoll,tentoi marrëdhënie seksuale me dhunë,arrestohet 50-vjeçari

para 9 muajve - Shqiptarja

Një 50-vjeçar është arrestuar nga policia e Devollit pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një person të rritur. Arrestimi i tij u bë pas kallëzimit të bërë nga një 42-vjeçare, e cila...

Bilisht, 50-vjeçari tenton të përdhunojë një grua

para 9 muajve - Koha Jone

50-vjeçari Hysni G. banor i Qëndër-Bilishtit, u arrestua nga Policia dje pas kallëzimit të një gruaje se ai kishte tentuar të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë. Policia njoftoi se 42-vjeçarja kishte deklaruar...

Tenton të përdhunojë 42 vjeçaren, ja si e pëson korçari

para 9 muajve - Gazeta Express

Tenton të kryejë marrdhënie seksuale me dhunë, por 50 vjecari perfundin ne pranga te policise. Rasti eshte shenuar ne Devoll, ku policia ka njoftuar se ka arrestuar shtetasin Hysni G, 50 vjeç, banues në...

Ngacmoi seksualisht dhe i vodhi celularin adoleshentes, pranga 48-vjeçarit

para 9 muajve - Sot News

Një 48-vjeçar nga qyteti i Durrësit është arrestuar pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një adoleshente. Mësohet se Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Ardian Molla 48 vjeç, banues në Durrës....

Përfundon në pranga 48 – vjeçari, ngacmoi seksualisht një 17-vjeçare

para 9 muajve - Opinion

Një 48- vjeçar nga qyteti i Durrësit ka rënë në prangat e policisë, pasi ka ngacmuar seksualisht një 17-vjeçare, dhe më pas i ka vjedhur telefonin. Policia e Durresit njofton se ka arrestuar shtetasin Ardian...

Bilisht, 50-vjeçari tenton të përdhunojë një grua

para 9 muajve - Syri

50-vjeçari Hysni G. banor i Qëndër-Bilishtit, u arrestua nga Policia dje pas kallëzimit të një gruaje se ai kishte tentuar të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë. Policia njoftoi se 42-vjeçarja kishte deklaruar...

Durrës, ngacmoi seksualisht adoleshenten, pranoset 48-vjeçari

para 9 muajve - Opozita

Një 48-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Durrësit, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një adoleshenteje. Policia e Durrësit njofton se ka arrestuar shtetasin Ardian Molla 48 vjeç, banues...

Bilisht, 50-vjeçari tenton të përdhunojë një grua

para 9 muajve - Opozita

50-vjeçari Hysni G. banor i Qëndër-Bilishtit, u arrestua nga Policia dje pas kallëzimit të një gruaje se ai kishte tentuar të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë. Policia njoftoi se 42-vjeçarja kishte deklaruar...

Tenton ta përdhunojë 42-vjeçaren, ja si e pëson korçari

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Tenton të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë, por 50-vjeçari përfundon në pranga të policisë. Rasti është shënuar në Devoll, ku policia ka njoftuar se ka arrestuar shtetasin Hysni G, 50 vjeç, banues...

Arrestohet 50-vjeçari se u përpoq të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë

para 8 muajve - Illyria

Policia ka arrestuar një 50-vjeçar i cili tentoi të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 42-vjeçare. Hysni G., banues në njësinë administrative Qendër-Bilisht, u vu në pranga pas kallëzimit të bërë...

E ngacmoi seksualisht dhe i vodhi telefonin 17 vjeçares, ja kush është durrsaku 'i tmerrshëm'

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Nje 48-vjecar nga qyteti i Durresit ka perfunduar ne pranga te policise per dy akuza te renda. Policia sqaron se ka arrestuar shtetasin Ardian Molla 48 vjeç, banues në Durrës. “Molla, më datë 08.09.2017,...

Durrës, një person pi fostoksinë për t’i dhënë fund jetës

para 9 muajve - NOA

Fostoksina është parë zgjidhja për një person, i cili ka tentuar që t’i japë fund jetës në banesën e tij në Durrës. Gjatë ditës së djeshme, e hënë, në fshatin Rrushkull, në banesë, është vetëhelmuar me...

Durrsaku 11 vjet më i vogël dhunon bashkëjetuesen...I vihen prangat

para 9 muajve - Gazeta Express

Një 28-vjeçar me banim në Durrës u arrestua nga Policia, pasi akuzohet se ka dhunuar bashkëjetuesen e tij 11 vjet më të madhe në moshë. Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK