http://kariera.mk

Skandali me radarët në det, zbulohet raporti sekret: Nuk filmojnë asgjë

para 10 muajve - BalkanWeb

Nga Klodiana Lala TIRANË- Pas letrave të zyrtarëve të lartë të publikuara nga News24 e “BalkanWeb” ku zbuloheshin problemet me sistemin e radarëve në det, Qendra e Menaxhimit të pamjeve konfirmon skandalin....

Skandal! Radarët në Jug të Shqipërisë, jashtë funksionit prej 1 viti

para 10 muajve - Mapo

Pas letrave të zyrtarëve të lartë të publikuara ku zbuloheshin problemet me sistemin e radarëve në det, Qendra e Menaxhimit të pamjeve konfirmon skandalin. Sipas një raporti konfidencial që qendra ndërinstitucionale...

Konfirmohet, radarët në Jug të Shqipërisë jashtë funksionit prej 1 viti

para 10 muajve - Koha Jone

Pas letrave të zyrtarëve të lartë të publikuara ku zbuloheshin problemet me sistemin e radarëve në det, Qendra e Menaxhimit të pamjeve konfirmon skandalin. Sipas një raporti konfidencial që qendra ndërinstitucionale...

Konfirmohet, radarët në Jug të Shqipërisë jashtë funksionit prej 1 viti

para 10 muajve - Syri

Pas letrave të zyrtarëve të lartë të publikuara ku zbuloheshin problemet me sistemin e radarëve në det, Qendra e Menaxhimit të pamjeve konfirmon skandalin. Sipas një raporti konfidencial që qendra ndërinstitucionale...

Skandali me radarët në det, zbulohet raporti sekret: Nuk filmojnë asgjë

para 10 muajve - Gazeta Express

Pas letrave të zyrtarëve të lartë të publikuara nga News24 e “BalkanWeb” ku zbuloheshin problemet me sistemin e radarëve në det, Qendra e Menaxhimit të pamjeve konfirmon skandalin. “BalkanWeb” ka siguruar...

Konfirmohet, radarët në Jug të Shqipërisë jashtë funksionit prej 1 viti

para 10 muajve - Opozita

Pas letrave të zyrtarëve të lartë të publikuara ku zbuloheshin problemet me sistemin e radarëve në det, Qendra e Menaxhimit të pamjeve konfirmon skandalin. Sipas një raporti konfidencial që qendra ndërinstitucionale...

Raporti sekret: radarët në det nuk punojnë, ja mjetet që nuk identifikohen…

para 10 muajve - Te Sheshi

Radarët që monitorojnë hapësirën detare të Shqipërisë kanë probleme në identifikimin e mjeteve lundruese. Kjo u denoncua fillimisht nga Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako, që përmes...

Raporti sekret: radarët në det nuk punojnë, ja mjetet që nuk identifikohen…

para 10 muajve - AlbPress

Radarët që monitorojnë hapësirën detare të Shqipërisë kanë probleme në identifikimin e mjeteve lundruese. Kjo u denoncua fillimisht nga Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako, që përmes...

“Nuk filmojnë asgjë”, zbulohet raporti sekret për radarët në det

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Pas letrave të zyrtarëve të lartë të publikuara ku zbuloheshin problemet me sistemin e radarëve në det, Qendra e Menaxhimit të pamjeve konfirmon skandalin. Sipas një raporti konfidencial që qendra ndërinstitucionale...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK