http://kariera.mk

Toka pas 250 milionë vitesh!

para 10 muajve - Lajmi.net

Lëvizjet e pllakave tektonike kanë zhvendosur dhe vazhdojnë të zhvendosin gradualisht kontinentet e Tokës. Në bazë të kësaj teorie, por edhe të ndryshimeve klimaterike, profesori i Universitetet të Northwestern, Chris...

Toka pas 250 milionë vitesh!

para 10 muajve - Ina

Lëvizjet e pllakave tektonike kanë zhvendosur dhe vazhdojnë të zhvendosin gradualisht kontinentet e Tokës. Në bazë të kësaj teorie, por edhe të ndryshimeve klimaterike, profesori i Universitetet të Northwestern,...

Toka pas 250 milionë vitesh!

para 10 muajve - Indeks online

Lëvizjet e pllakave tektonike kanë zhvendosur dhe vazhdojnë të zhvendosin gradualisht kontinentet e Tokës. Në bazë të kësaj teorie, por edhe të ndryshimeve klimaterike, profesori i Universitetet të Northwestern,...

Toka pas 250 milionë vitesh!

para 10 muajve - Top Channel

Lëvizjet e pllakave tektonike kanë zhvendosur dhe vazhdojnë të zhvendosin gradualisht kontinentet e Tokës. Në bazë të kësaj teorie, por edhe të ndryshimeve klimaterike, profesori i Universitetet të Northwestern,...

Toka pas 250 milionë vitesh

para 10 muajve - Koha.net

Lëvizjet e pllakave tektonike kanë zhvendosur dhe vazhdojnë të zhvendosin gradualisht kontinentet e Tokës. Në bazë të kësaj teorie, por edhe të ndryshimeve klimaterike, profesori i Universitetet të Northwestern,...

Toka pas 250 milionë vitesh

para 10 muajve - Koha Jone

Lëvizjet e pllakave tektonike kanë zhvendosur dhe vazhdojnë të zhvendosin gradualisht kontinentet e Tokës. Në bazë të kësaj teorie, por edhe të ndryshimeve klimaterike, profesori i Universitetet të Northwestern,...

Toka pas 250 milionë vitesh!

para 10 muajve - Gazeta Express

Lëvizjet e pllakave tektonike kanë zhvendosur dhe vazhdojnë të zhvendosin gradualisht kontinentet e Tokës. Në bazë të kësaj teorie, por edhe të ndryshimeve klimaterike, profesori i Universitetet të Northwestern,...

​ Toka pas 250 milionë vitesh!

para 10 muajve - Zeri

Lëvizjet e pllakave tektonike kanë zhvendosur dhe vazhdojnë të zhvendosin gradualisht kontinentet e Tokës. Në bazë të kësaj teorie, por edhe të ndryshimeve klimaterike, profesori i Universitetet të Northwestern,...

Toka pas 250 milionë vitesh!

para 10 muajve - Infokusi

Lëvizjet e pllakave tektonike kanë zhvendosur dhe vazhdojnë të zhvendosin gradualisht kontinentet e Tokës. Në bazë të kësaj teorie, por edhe të ndryshimeve klimaterike, profesori i Universitetet të Northwestern,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK