http://kariera.mk

HP sjell dy laptopa të ri EliteBook

para 10 muajve - Telegrafi

Kompania HP ka bërë të ditur se do të sjellë dy modele të reja në treg. Laptopat e ri EliteBook janë modelet 1040 G4 dhe x360 1020 G2, dhe janë të dedikuara në tregun e biznesit,  me specifika solide dhe...

HP sjell dy laptopa të ri EliteBook

para 10 muajve - Indeks online

Kompania HP ka bërë të ditur se do të sjellë dy modele të reja në treg. Laptopat e ri EliteBook janë modelet 1040 G4 dhe x360 1020 G2, dhe janë të dedikuara në tregun e biznesit,  me specifika solide dhe...

HP sjell dy laptopa të ri EliteBook

para 10 muajve - Almakos

Kompania HP ka bërë të ditur se do të sjellë dy modele të reja në treg. Laptopat e ri EliteBook janë modelet 1040 G4 dhe x360 1020 G2, dhe janë të dedikuara në tregun e biznesit,  me specifika solide dhe...

HP sjell dy laptopa të ri EliteBook

para 10 muajve - Periskopi

Kompania HP ka bërë të ditur se do të sjellë dy modele të reja në treg. Laptopat e ri EliteBook janë modelet 1040 G4 dhe x360 1020 G2, dhe janë të dedikuara në tregun e biznesit,  me specifika solide dhe...

HP sjell dy laptopa të ri EliteBook

para 10 muajve - KosovaPress

Laptopat e ri EliteBook janë modelet 1040 G4 dhe x360 1020 G2, dhe janë të dedikuara në tregun e biznesit,  me specifika solide dhe dizajn të stilizuar, transmeton KosovaPress. HP EliteBook x360 1020 G2...

Fillon “lufta” ndërmjet Xiaomi dhe Apple, ja arsyeja…

para 10 muajve - Gazeta e re

Ditën e Hëne Xiaomi kishte përgatitur disa supriza anti-Apple. Pas prezantoi gjeneratën e dytë të Mi Mix, kompania zbuloi një laptop të ri, një alternativë e lirë e Macbook Air por me Windows. Laptopi...

Xiaomi sjell laptopin e ri me teknologji të fundit

para 10 muajve - Gazeta Express

Në një ngjarje në Kinë, kompania e njohur kineze Xiaomi ka lansuar dy smartfona të rinj premium dhe laptopin e ri të teknologjisë së fundit. Laptopi i ri, Mi Notebook Pro, vjen me trup nga metali, skajet...

Xiaomi vjen edhe me laptopin e ri Mi Notebook Pro

para 10 muajve - Telegrafi

Krahas lansimit të disa telefonave të rinj, Xiaomi debutoi dje me një laptop të ri në ngjarjen e saj për media, modelin Xiaomi Mi Notebook Pro. Xiaomi Mi Notebook Pro vjen me një procesor Intel i7 dhe...

Xiaomi sjell laptopin e ri me teknologji të fundit

para 10 muajve - Zhurnal

Në një ngjarje në Kinë, kompania e njohur kineze Xiaomi ka lansuar dy smartfona të rinj premium dhe laptopin e ri të teknologjisë së fundit. Laptopi i ri, Mi Notebook Pro, vjen me trup nga metali, skajet...

Xiaomi sjell laptopin e ri me teknologji të fundit

para 10 muajve - Koha.net

Në një ngjarje në Kinë, kompania e njohur kineze Xiaomi ka lansuar dy smartfona të rinj premium dhe laptopin e ri të teknologjisë së fundit. Laptopi i ri, Mi Notebook Pro, vjen me trup nga metali, skajet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK