http://kariera.mk

Kush është zyrtarja më e re në ekipin e Trumpit?

para 10 muajve - RTV 21

Hope Hicks, zyrtarja më e re dhe më e paguar në Shtëpinë e Bardhë Mediat amerikane ditëve të fundit i kanë kushtuar një hapësirë të madhe figurës së re në ekipin e presidentit Donald Trump. Ajo është punëtorja...

Njihuni me punëtoren më të re dhe më të paguar në Shtëpinë e Bardhë, që është emëruar në pozitën më të rëndësishme

para 10 muajve - InfoShqip

Bashkëpunëtorja e ngushtë e presidentit amerikan Donald Trump, Hope Hicks është e emëruar drejtoreshë për komunikim në Shtëpinë e Bardhë, post ky që konsiderohet si më i rëndësishmi në Washington. 28-vjeçarja...

Njihuni me punëtoren më të re dhe më paguar në Shtëpinë e Bardhë, që është emëruar në pozitën më të rëndësishme

para 10 muajve - Telegrafi

Bashkëpunëtorja e ngushtë e presidentit amerikan Donald Trump, Hope Hicks është e emëruar drejtoreshë për komunikim në Shtëpinë e Bardhë, post ky që konsiderohet si më i rëndësishmi në Washington. 28-vjeçarja...

Kush është bukuroshja misterioze më e paguar në Shtëpinë e Bardhë?

para 10 muajve - Zeri

Mediave në Shteteve të Bashkuara në ditët e fundit u ka rënë në sy figura më e re në ekipin e Donald Trump-it. Ajo është punëtorja më e re dhe më e paguar në Uashington. Mendimi i saj respektohet. Ajo...

Kush është bukuroshja misterioze më e paguar në Shtëpinë e Bardhë?

para 10 muajve - Zeri

Mediave në Shteteve të Bashkuara në ditët e fundit u ka rënë në sy figura më e re në ekipin e Donald Trump-it. Ajo është punëtorja më e re dhe më e paguar në Uashington. Mendimi i saj respektohet. Ajo...

Trump zgjedh Hope Hicks në krye të Zyrës së Shtypit

para 10 muajve - Ora news

Hope Hicks do të jetë drejtoresha e re e Komunikimit në Shtëpinë e Bardhë, ndërsa vendimi është marrë së fundmi nga Presidenti Donald Trump. 28-vjecarja do të jetë e katërta që vjen në këtë pozicion në...

Hope Hicks, drejtoreshë e komunikimit në Shtëpinë e Bardhë

para 10 muajve - Zhurnal

Presidenti Trump emëroi Hope Hicks si drejtore të përhershme të komunikimeve në Shtëpinë e Bardhë. Hope Hicks është një nga personat që ka punuar më gjatë me Presidentin Trump që nga koha e fushatës. Ajo...

Hope Hicks, drejtore e komunikimit në Shtëpinë e Bardhë

para 10 muajve - Klan

Presidenti Trump emëroi Hope Hicks si drejtore të përhershme të komunikimeve në Shtëpinë e Bardhë. Hope Hicks është një nga personat që ka punuar më gjatë me Presidentin Trump që nga koha e fushatës. Ajo...

Hope Hicks, drejtoreshë e komunikimit në Shtëpinë e Bardhë

para 10 muajve - Gazeta Express

Presidenti Trump emëroi Hope Hicks si drejtore të përhershme të komunikimeve në Shtëpinë e Bardhë. Hope Hicks është një nga personat që ka punuar më gjatë me Presidentin Trump që nga koha e fushatës. Ajo...

SHBA, Trump vendos 28 vjeçaren Hope Hicks në Shtëpinë e Bardhë

para 10 muajve - ABC News

Presidenti amerikan, Donald Trump emëroi Hope Hicks si drejtore të përhershme të komunikimeve në Shtëpinë e Bardhë. Hicks është një nga personat që ka punuar më gjatë me Trump që nga koha e fushatës. Ajo...

Hope Hicks, drejtore e komunikimit në Shtëpinë e Bardhë

para 10 muajve - Ora news

Presidenti Trump emëroi Hope Hicks si drejtore të përhershme të komunikimeve në Shtëpinë e Bardhë. Hope Hicks është një nga personat që ka punuar më gjatë me Presidentin Trump që nga koha e fushatës. Ajo...

Hope Hicks, drejtoreshë e komunikimit në Shtëpinë e Bardhë

para 10 muajve - Tetova Sot

Presidenti Trump emëroi Hope Hicks si drejtore të përhershme të komunikimeve në Shtëpinë e Bardhë. Hope Hicks është një nga personat që ka punuar më gjatë me Presidentin Trump që nga koha e fushatës. Ajo...

Hope Hicks, drejtoreshë e komunikimit në Shtëpinë e Bardhë

para 10 muajve - AlbPress

Presidenti Trump emëroi Hope Hicks si drejtore të përhershme të komunikimeve në Shtëpinë e Bardhë. Hope Hicks është një nga personat që ka punuar më gjatë me Presidentin Trump që nga koha e fushatës. Ajo...

Hope Hicks, drejtore e komunikimit në Shtëpinë e Bardhë

para 10 muajve - Zëri i Amerikës

Presidenti Trump emëroi Hope Hicks si drejtore të përhershme të komunikimeve në Shtëpinë e Bardhë. Hope Hicks është një nga personat që ka punuar më gjatë me Presidentin Trump që nga koha e fushatës. Ajo...

Hope Hicks në krye të informimit në Shtëpinë e Bardhë

para 10 muajve - Koha.net

Njëra nga bashkëpunëtorët e ngushtë të presidentit të SHBA-ve, Donald Tramp, 28-vjeçarja Hope Hicks, është emëruar sot në krye të Drejtorisë së komunikimit në Shtëpinë e Bardhë. Hcks ishte ushtruese e...

Hope Hicks, drejtoreshë e komunikimit në Shtëpinë e Bardhë

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Presidenti Trump emëroi Hope Hicks si drejtore të përhershme të komunikimeve në Shtëpinë e Bardhë. Hope Hicks është një nga personat që ka punuar më gjatë me Presidentin Trump që nga koha e fushatës. Ajo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK