http://kariera.mk

HardhFest 2017, sjell mbi 50 mijë të pranishë n`Konak

para 10 muajve - Lajmi.net

Me orën poetike, hapjen e ekspozitës së artistëve, pjesëmarrës në Kononinë e Artit dhe me përzgjedhjen e mbretëreshës së Rrushit, të dielën  është përmbyllur edicioni i 16-të i Festës së Vjeljes së Rrushit...

HardhFest 2017, me sukses të paharruar

para 10 muajve - Koha.net

Me orën poetike, hapjen e ekspozitës së artistëve, pjesëmarrës në Kononinë e Artit dhe me përzgjedhjen e mbretëreshës së Rrushit, të dielën është përmbyllur edicioni i 16-të i Festës së Vjeljes së Rrushit...

Kosova mbresëlënëse për yjet botërore

para 10 muajve - RTV 21

Vlerësojnë mikpritjen e shqiptarëve Një vlerë e shtuar e shqiptarëve pa dyshim se është mikpritja, virtyt ky i cili bie në sy të çdo vizitori në Kosovë. Këtë e theksuan edhe yjet e njohur ndërkombëtar...

HardhFest 2017, sjell mbi 50 mijë të pranishëm n`Konak

para 10 muajve - KosovaLive360

Me orën poetike, hapjen e ekspozitës së artistëve, pjesëmarrës në Kononinë e Artit dhe me përzgjedhjen e mbretëreshës së Rrushit, të dielën është përmbyllur edicioni i 16-të i Festës së Vjeljes së Rrushit...

HardhFest 2017, me sukses të paharruar

para 10 muajve - Zhurnal

Me orën poetike, hapjen e ekspozitës së artistëve, pjesëmarrës në Kononinë e Artit dhe me përzgjedhjen e mbretëreshës së Rrushit, të dielën është përmbyllur edicioni i 16-të i Festës së Vjeljes së Rrushit...

HardhFest 2017 me sukses të paharruar

para 10 muajve - Telegrafi

Me orën poetike, hapjen e ekspozitës së artistëve, pjesëmarrës në Kononinë e Artit dhe me përzgjedhjen e mbretëreshës së Rrushit, të dielën është përmbyllur edicioni i 16-të i Festës së Vjeljes së Rrushit...

HardhFest 2017, festival jo vetëm i rrushit por edhe i artit

para 10 muajve - Portalb

Me orën poetike, hapjen e ekspozitës së artistëve, pjesëmarrës në Kononinë e Artit dhe me përzgjedhjen e mbretëreshës së Rrushit, të dielën është përmbyllur edicioni i 16-të i Festës së Vjeljes së Rrushit...

HardhFest, sjell mbi 50 mijë të pranishëm n`Konak

para 10 muajve - RTV 21

HardhFest shënon një sukses të paharruar Me orën poetike, hapjen e ekspozitës së artistëve, pjesëmarrës në Kononinë e Artit dhe me përzgjedhjen e mbretëreshës së Rrushit, të dielën  është përmbyllur edicioni...

HardhFest 2017 me sukses të paharruar

para 10 muajve - Almakos

Me orën poetike, hapjen e ekspozitës së artistëve, pjesëmarrës në Kononinë e Artit dhe me përzgjedhjen e mbretëreshës së Rrushit, të dielën është përmbyllur edicioni i 16-të i Festës së Vjeljes së Rrushit...

HardhFest 2017, sjell mbi 50 mijë të pranishë n`Konak – shënon një sukses të paharruar

para 10 muajve - Bota Press

Me orën poetike, hapjen e ekspozitës së artistëve, pjesëmarrës në Kononinë e Artit dhe me përzgjedhjen e mbretëreshës së Rrushit, të dielën  është përmbyllur edicioni i 16-të i Festës së Vjeljes së Rrushit...

HardhFest 2017, me sukses të paharruar

para 10 muajve - Insajderi

Me orën poetike, hapjen e ekspozitës së artistëve, pjesëmarrës në Kononinë e Artit dhe me përzgjedhjen e mbretëreshës së Rrushit, të dielën është përmbyllur edicioni i 16-të i Festës së Vjeljes së Rrushit...

HardhFest 2017, sjell mbi 50 mijë të pranishëm n`Konak – shënon një sukses të paharruar

para 10 muajve - Periskopi

Me orën poetike, hapjen e ekspozitës së artistëve, pjesëmarrës në Kononinë e Artit dhe me përzgjedhjen e mbretëreshës së Rrushit, të dielën  është përmbyllur edicioni i 16-të i Festës së Vjeljes së Rrushit...

Hardh Fest përfundon suksesshëm, mbi 50 mijë pjesëmarrës në këtë vit

para 10 muajve - Medial

Me orën poetike, hapjen e ekspozitës së artistëve, pjesëmarrës në Kononinë e Artit dhe me përzgjedhjen e mbretëreshës së Rrushit, të dielën është përmbyllur edicioni i 16-të i Festës së Vjeljes së Rrushit...

Mbas Verës vjen Vera

para 10 muajve - Revista Flatra

Me orën poetike, hapjen e ekspozitës së artistëve,  me përzgjedhjen e mbretëreshës së Rrushit, të dielën  është përmbyllur edicioni i 16-të i Festës së Vjeljes së Rrushit, “HardhFest.” Këtë vit, numri...

Performanca e Joe Lynn Turnerit në 'Hardh Fest'

para 10 muajve - Syri

Ish-vokalisti i Deep Purple, Joe Lynn Turner mbrëmë ka performuar në festivalin “Hardh Fest” që po mbahet në Rahovec. Turner dha një performancë të shkëlqyer para publikut në Rahovec, në edicionin e 16-të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK