http://kariera.mk

Stacioni Ndërkombëtar i Hapësirës me tre astronautë të rinj

para 10 muajve - BalkanWeb

Stacioni Ndërkombëtar i Hapësirës ka tani tre anëtarë të rinj në ekuipazh. Kapsula hapsinore “Soyuz” me dy astronautë amerikanë dhe një rus u ankorua në Stacion të mërkurën, pesë orë pas nisjes nga Kazakistani....

Stacioni i hapësirës me tre astronautë të rinj

para 10 muajve - Zëri i Amerikës

Stacioni Ndërkombëtar i Hapësirës ka tani tre anëtarë të rinj në ekuipazh. Kapsula hapsinore “Soyuz” me dy astronautë amerikanë dhe një rus u ankorua në Stacion të mërkurën, pesë orë pas nisjes nga Kazakistani....

Ekuipazhi i ri mbërrin në Stacionin Hapësinor Ndërkombëtar

para 10 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv ANKARA (AA) – Tre astronautët të cilët u nisën në udhëtimin e tyre për t'iu bashkangjitur ekipit në Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor (ISS), kanë arritur në destinacionin e tyre, raporton...

Ekuipazhi ruso-amerikan mbërrin në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë

para 10 muajve - BalkanWeb

Një anije kozmike e Rusisë me dy astronautë amerikanë dhe një rus, që janë lëshuar nga baza në Bajkonur të Kazakistanit, sot ka arritur në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë. Pamjet gjatë transmetimit...

Ekuipazhi ruso-amerikan arriti në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë

para 10 muajve - Aktuale

Një raketë kozmike e Rusisë me dy astronautë amerikanë dhe një rus, që janë lansuar nga baza në Bajkonur të Kazakistanit, sot ka arritur në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë. Pamjet gjatë transmetimit...

Ekuipazhi ruso-amerikan arriti në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë

para 10 muajve - MRT

Një raketë kozmike e Rusisë me dy astronautë amerikanë dhe një rus, që janë lansuar nga baza në Bajkonur të Kazakistanit, sot ka arritur në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë.... Pamjet gjatë transmetimit...

Ekuipazhi ruso-amerikan arriti në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë

para 10 muajve - Koha.net

Një raketë kozmike e Rusisë me dy astronautë amerikanë dhe një rus, që janë lansuar nga baza në Bajkonur të Kazakistanit, sot ka arritur në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë. Pamjet gjatë transmetimit...

Ekuipazhi ruso-amerikan arriti në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë

para 10 muajve - Gazeta Express

​Një raketë kozmike e Rusisë me dy astronautë amerikanë dhe një rus, që janë lansuar nga baza në Bajkonur të Kazakistanit, sot ka arritur në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë. Pamjet gjatë transmetimit...

Ekuipazhi ruso-amerikan arriti në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë

para 10 muajve - Evropa e Lirë

Një raketë kozmike e Rusisë me dy astronautë amerikanë dhe një rus, që janë lansuar nga baza në Bajkonur të Kazakistanit, sot ka arritur në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë. Pamjet gjatë transmetimit...

Ekuipazhi ruso-amerikan arriti në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë

para 10 muajve - Lajmi.net

Një raketë kozmike e Rusisë me dy astronautë amerikanë dhe një rus, që janë lansuar nga baza në Bajkonur të Kazakistanit, sot ka arritur në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë. Pamjet gjatë transmetimit...

Ekuipazhi ruso-amerikan arriti në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë

para 10 muajve - Insajderi

Një raketë kozmike e Rusisë me dy astronautë amerikanë dhe një rus, që janë lansuar nga baza në Bajkonur të Kazakistanit, sot ka arritur në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë. Pamjet gjatë transmetimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK