http://kariera.mk

Itali, kapet me 3 kg marijuanë, në pranga 22 vjeçari shqiptar

para 10 muajve - Sot News

Një 22 vjeçar shqiptar me iniciale C. D., u arrestua nga policia italiane në Ravenna, pasi u kap me rreth 3 kg marijuanë në një dhomë të marrë me qira. Gjithçka ndodhi kur agjentët e policisë ndërhynë...

Shqiptari e pëson nga një kontroll i policisë, arrestohet me 3 kg marijuanë në shtëpi

para 10 muajve - NOA

Policia e Rovenas, në Itali, ka ndaluar një të ri shqiptar, pas gjetjes në banesën e tij të një sasie prej 3 kg marijuanë. Gjithçka ka nisur gjatë një operacioni për të kapur një grabitës, kur policia...

Greqi, sekuestrohen 67 kg lëndë narkotike, arrestohen në flagrancë dy të rinj shqiptarë

para 10 muajve - Sot News

Dy shtetas shqiptarë, të moshës 25 dhe 24 vjeç, u arrestuan në flagrance nga policia greke, me akuzën për transport droge me qëllim trafikimin. Ata u ndaluan në vendin e quajtur Parapotamos, në afërsi...

Shqiptari i “mirë” kapet me 3 kg marijuanë, “fati i keq” e çoi në pranga

para 10 muajve - Koha Jone

Një 22 vjeçar shqiptar me iniciale C.D, është arrestuar nga policia italiane në Ravenna, pasi është kapur me rreth 3 kg marijuanë në një dhomë të marrë me qira. Gjithçka filloi kur agjentët e policisë...

Shqiptari i “mirë” kapet me 3 kg marijuanë, “fati i keq” e çoi në pranga

para 10 muajve - Ora news

Një 22 vjeçar shqiptar me iniciale C.D, është arrestuar nga policia italiane në Ravenna, pasi është kapur me rreth 3 kg marijuanë në një dhomë të marrë me qira. Gjithçka filloi kur agjentët e policisë...

Arrestohen dy të rinj shqiptarë në momentin që po shkëmbenin drogë

para 10 muajve - Ora news

Policia greke ka arrestuar në flagrancë dy shtetas shqiptarë, të moshës 25 dhe 24 vjeç, që akuzohen për transport droge me qëllim trafikimin. Ata u ndaluan në vendin e quajtur Parapotamos, në afërsi të...

FOTO/ Shkëmbenin 67 kg drogë, policia greke befason dy të rinjtë shqiptarë

para 10 muajve - BalkanWeb

GREQI – Rreth 67 kg marijuanë janë sekuestruar në kufi me Shqipërinë nga policia greke. Droga u kap në një zonë bujqësore në Parapotamo të Igumenicës. Policia fqinje ndërhyri në momentin kur një 24-vjeçar...

Arrestohen dy shqiptarë në kufirin grek, u kapën me 67 kg kanabis

para 10 muajve - Indeks online

Policia ka arrestuar dy  persona në kufirin greko-shqiptar ditën e sotme, pasi janë kapur duke transportuar kanabis. Mësohet se dy shtetasit shqiptarë janë kapur në kufi me 67 kg kanabis. Shqiptarët e...

Kapen me 67 kg kanabis në kufirin greko-shqiptar, në pranga dy të rinjtë

para 10 muajve - Sot News

Dy persona janë arrestuar sot në kufirin greko-shqiptar, pasi janë kapur me një sasi droge. Trafikantët shqiptarë janë kapur në kufi me 67 kg kanabis. Shqiptarët e moshës 24 dhe 25 vjeç janë arrestuar...

Takimi i fshehtë i dy të rinjve shqiptarë, policia i pikas në kufirin greko…

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një sasi prej 67 kg droge është sekuestruar nga policia në kufirin greko-shqiptar. Droga u kap ne një zone bujqësore ne Parapotamo, Igumenice. Policia ndërhyri ne momentin kur nje 24-vjecar shqiptar po...

Po shkëmbenin 67 kg drogë në kufirin grek, pranga dy të rinjve

para 10 muajve - Koha.net

Dy persona janë arrestuar sot në kufirin greko-shqiptar, pasi janë kapur me një sasi droge. Gazetari i Report Tv në Sarandë njoftoi se trafikantët shqiptarë janë kapur në kufi me 67 kg kanabis. Shqiptarët...

Po shkëmbenin 67 kg drogë në kufirin grek, pranga dy të rinjve

para 10 muajve - Shqiptarja

Dy persona janë arrestuar sot në kufirin greko-shqiptar, pasi janë kapur me një sasi droge. Gazetari i Report Tv në Sarandë njoftoi se trafikantët shqiptarë janë kapur në kufi me 67 kg kanabis. Shqiptarët...

U shisnin kokainë italianëve, kapen në flagrancë dy shqiptarët

para 10 muajve - Albeu

Dy shqiptarë janë arrestuar në Itali pasi akuzohet për shitje të lëndëve narkotike. Mediat italiane shkruajnë se i pari ishte kapur nga një patrullë, pasi në bordin e makinës së tij kishte pasur lëndë...

U kapën me 67 kg kanabis, arrestohen dy shqiptarë

para 10 muajve - Arbresh

Policia ka arrestuar dy persona në kufirin greko-shqiptar ditën e sotme, pasi janë kapur duke transportuar kanabis. Mësohet se dy shtetasit shqiptarë janë kapur në kufi me 67 kg kanabis. Shqiptarët e moshës...

300 mijë euro drogë në makinë, ndjekja dhe arrestimi i 28-vjeçarit shqiptar në Itali

para 10 muajve - Infokusi

Një 28-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane në dalje të qytetit Biscione, teksa lëvizte me një makinë ku kishte fshehur rreth 1 kilogram heroinë. Në pranga ka përfunduar Dritan Mehmetaj...

Policia italiane arreston shqiptarët që bartnin kokainë

para 10 muajve - Lajmi.net

Dy shqiptarë u arrestuan nga policia italiane pasi u kapën me 2 kg e 200 gram kokainë. Arrestimet janë kryer mbrëmjen e shkuar në rajonin e Perugias. Lënda narkotike e ndarë në dy pako u gjet brenda automjetit...

Transportonte heroinë me vlerë 300 mijë euro, si e pësoi shqiptari në Itali (Emri)

para 10 muajve - BalkanWeb

ITALI- Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane në dalje të qytetit Biscione, teksa lëvizte me një makinë ku kishte fshehur rreth 1 kilogram heroinë. Në pranga ka përfunduar Dritan Mehmetaj 28...

Itali/ Transportonte heroinë me vlerë 300 mijë euro, arrestohet 28 vjeçari shqiptar

para 10 muajve - Sot News

Një 28 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane në dalje të qytetit Biscione, teksa lëvizte me një makinë ku kishte fshehur rreth 1 kilogram heroinë. Në pranga ka përfunduar Dritan Mehmetaj,...

Policia italiane arreston shqiptarët që bartnin kokainë

para 10 muajve - Klan Kosova

Dy shqiptarë u arrestuan nga policia italiane pasi u kapën me 2 kg e 200 gram kokainë. Arrestimet janë kryer mbrëmjen e shkuar në rajonin e Perugias. Lënda narkotike e ndarë në dy pako u gjet brenda automjetit...

Një shqiptar i bën “zbor” policisë italiane, por më pas arrestohet

para 10 muajve - NOA

Një i ri shqiptar ka përfudnuar në prangat e policisë italiane, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Mediat italiane shkruajnë se bëhet fjalë për 28-vjeçarin Dritan Mehmetaj. Ky i fundit është...

U ndaluan me kokainë, prangosen dy shqiptarë në Itali

para 10 muajve - NOA

Dy shqiptarë në Itali kanë rënë në pranga pasi u ndaluan me mbi 2 kg kokainë. Dy shqiptarët kanë rënë në pranga në Perugie, njoftojnë mediat italiane. Lënda narkotike e ndarë në dy pako, u zbulua në automjetin...

Itali, trafikonin lëndë narkotike, në pranga 2 shqiptarët

para 10 muajve - Sot News

Dy shqiptarë u arrestuan nga policia italiane, pasi u kapën me 2 kg e 200 gram kokainë. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e shkuar në rajonin e Perugias. Sipas burimeve të policisë, lënda narkotike e ndarë në dy...

“Gabimi” me makinën çoi në pranga shqiptarët me 2 kg kokainë

para 10 muajve - Ora news

Dy shqiptarët u arrestuan nga policia italiane pasi u kapën me 2 kg e 200 gram kokainë. Arrestimet janë kryer mbrëmjen e shkuar në rajonin e Perugias. Lënda narkotike e ndarë në dy pako u gjet brenda automjetit...

Pas ndjekjes me shpejtësi në autostradë, shqiptari kapet me 1 kg heroinë. Emri

para 10 muajve - Tetova Sot

Një patrullë rrugore e policisë në Itali, pikasi rreth orës 21:30 të së hënës një makinë “Fiat Idea”, ku drejtuesi qëndronte në mënyrë të dyshimtë. Kur u duk se ai ishte gati të bashkëpunonte me policë,...

Itali, policia arreston dy shqiptarë për trafikim droge në Peruxha

para 10 muajve - ABC News

Policia italiane ka arrestuar dy shtetas shqiptarë në qytetin e Peruxhas. Ata akuzohen për posedim dhe trafikim të lëndëve narkotike. Fillimisht njëri nga shqiptarët, tërhoqi vëmendjen e policisë pasi...

Itali, kapet me 1 kg drogë, arrestohet 28 vjeçari shqiptar

para 10 muajve - Sot News

Një 28-vjeçar shqiptar u kap nga policia italiane,  rreth orës 21:30 minuta, kjo pasi po qëndronte në mënyrë të dyshimtë  në një makinë të tipit “Fiat Idea”. Ai ishte gati të bashkëpunonte me policë në...

Pas ndjekjes me shpejtësi në autostradë, shqiptari kapet me 1 kg heroinë

para 10 muajve - Lajmi.net

Një patrullë rrugore e policisë në Itali, pikasi rreth orës 21:30 të së hënës një makinë “Fiat Idea”, ku drejtuesi qëndronte në mënyrë të dyshimtë. Kur u duk se ai ishte gati të bashkëpunonte me policë,...

Pas ndjekjes me shpejtësi në autostradë, shqiptari kapet me 1 kg heroinë. Emri

para 10 muajve - Syri

Një patrullë rrugore e policisë në Itali, pikasi rreth orës 21:30 të së hënës një makinë “Fiat Idea”, ku drejtuesi qëndronte në mënyrë të dyshimtë. Kur u duk se ai ishte gati të bashkëpunonte me policë,...

Kapet sasi e konsiderueshme droge, 2 shqiptarë në pranga

para 10 muajve - Syri

Dy shqiptarë janë arrestuar në Perugia të Italisë, pasi u kapën me sasi të konsiderueshme droge. Siç raportojnë sot mediat loakale, janë sekuestruar thuajse 2 kilogramë e 200 gramë kokainë. Dy shqiptarët...

Pas ndjekjes me shpejtësi në autostradë, shqiptari kapet me 1 kg heroinë. Emri

para 10 muajve - Opozita

Një patrullë rrugore e policisë në Itali, pikasi rreth orës 21:30 të së hënës një makinë “Fiat Idea”, ku drejtuesi qëndronte në mënyrë të dyshimtë. Kur u duk se ai ishte gati të bashkëpunonte me policë,...

Pas ndjekjes me shpejtësi në autostradë, shqiptari kapet me 1 kg heroinë

para 10 muajve - Ora news

Një patrullë rrugore e policisë në Itali pikasi rreth orës 21:30 minuta një makinë “Fiat Idea”, ku drejtuesi qëndronte në mënyrë të dyshimtë. Kur u duke se ai ishte gati të bashkëpunonte me policë në Stradale,...

Kapet sasi e konsiderueshme droge, 2 shqiptarë në pranga

para 10 muajve - Tetova Sot

Dy shqiptarë janë arrestuar në Perugia të Italisë, pasi u kapën me sasi të konsiderueshme droge. Siç raportojnë sot mediat loakale, janë sekuestruar thuajse 2 kilogramë e 200 gramë kokainë. Dy shqiptarët...

Pas ndjekjes me shpejtësi në autostradë, shqiptari kapet me 1 kg heroinë

para 10 muajve - Arbresh

Një patrullë rrugore e policisë në Itali, pikasi rreth orës 21:30 të së hënës një makinë “Fiat Idea”, ku drejtuesi qëndronte në mënyrë të dyshimtë. Kur u duk se ai ishte gati të bashkëpunonte me policë,...

Kapet makina e mbushur me drogë, arrestohet shqiptari

para 10 muajve - Lajmi.net

Një sasi prej 89 kg kanabisi është sekuestruar nga autoritet greke, jo larg kufirit me Shqipërinë dhe një 52-vjeçar shqiptar është arrestuar. Gjatë kontrollit në makinën me të cilin shqiptari lëvizte,...

Kapet makina e mbushur me drogë, arrestohet shqiptari

para 10 muajve - Indeks online

Një sasi prej 89 kg kanabisi është sekuestruar nga autoritet greke, jo larg kufirit me Shqipërinë dhe një 52-vjeçar shqiptar është arrestuar. Gjatë kontrollit në makinën me të cilin shqiptari lëvizte,...

Kapet makina e mbushur me drogë, arrestohet shqiptari

para 10 muajve - Gazeta e re

Një sasi prej 89 kg kanabisi është sekuestruar nga autoritet greke, jo larg kufirit me Shqipërinë dhe një 52-vjeçar shqiptar është arrestuar. Gjatë kontrollit në makinën me të cilin shqiptari lëvizte,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK