http://kariera.mk

Kanë filluar të krijohen kolona të gjata për blerjen e iPhone 8: Tash e 10 vite pret në radhë që ta blejë i pari, kurse vendin e tij nuk do t’ia lëshonte askujt as për 50 mijë dollarë (Foto/Video)

para 10 muajve - TV Koha

Ende pa kaluar një orë nga prezantimi zyrtar i telefonit të ri iPhone 8, mijëra njerëz nga e mbarë bota kanë filluar të presin në radhë pranë dyqaneve të Apple, me qëllim që ta kenë telefonin e tyre të...

Kanë filluar të krijohen kolona të gjata për blerjen e iPhone 8: Tash e 10 vite pret në radhë që ta blejë i pari, kurse vendin e tij nuk do t’ia lëshonte askujt as për 50 mijë dollarë (Foto/Video)

para 10 muajve - Ina

Ende pa kaluar një orë nga prezantimi zyrtar i telefonit të ri iPhone 8, mijëra njerëz nga e mbarë bota kanë filluar të presin në radhë pranë dyqaneve të Apple, me qëllim që ta kenë telefonin e tyre të...

Kanë filluar të krijohen kolona të gjata për blerjen e iPhone 8: Tash e 10 vite pret në radhë që ta blejë i pari, kurse vendin e tij nuk do t’ia lëshonte askujt as për 50 mijë dollarë (Foto/Video)

para 10 muajve - Gazeta Express

Ende pa kaluar një orë nga prezantimi zyrtar i telefonit të ri iPhone 8, mijëra njerëz nga e mbarë bota kanë filluar të presin në radhë pranë dyqaneve të Apple, me qëllim që ta kenë telefonin e tyre të...

Kanë filluar të krijohen kolona të gjata për blerjen e iPhone 8: Tash e 10 vite pret në radhë që ta blejë i pari, kurse vendin e tij nuk do t’ia lëshonte askujt as për 50 mijë dollarë (Foto/Video)

para 10 muajve - Telegrafi

Ende pa kaluar një orë nga prezantimi zyrtar i telefonit të ri iPhone 8, mijëra njerëz nga e mbarë bota kanë filluar të presin në radhë pranë dyqaneve të Apple, me qëllim që ta kenë telefonin e tyre të...

Kanë filluar të krijohen kolona të gjata për blerjen e iPhone 8: Tash e 10 vite pret në radhë që ta blejë i pari, kurse vendin e tij nuk do t’ia lëshonte askujt as për 50 mijë dollarë (Foto/Video)

para 10 muajve - Almakos

Ende pa kaluar një orë nga prezantimi zyrtar i telefonit të ri iPhone 8, mijëra njerëz nga e mbarë bota kanë filluar të presin në radhë pranë dyqaneve të Apple, me qëllim që ta kenë telefonin e tyre të...

Radhë të gjata para dyqanit të Apple, për të blerë Iphone 8

para 10 muajve - Indeks online

Një ditë para prezantimit të Iphone 8, janë krijuar radhë të gjata para dyqanit të njohur të kompanisë Apple. Iphone 8, i cili pritet të dal në shitje pas prezantimit që nga dita e nesërme ka grumbulluar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK