http://kariera.mk

Apple Watch 3 me valë celulare zëvendëson kartën SIM plastike me një dixhitale

para 10 muajve - Indeks online

Çipi eSIM mund të jetë shumë më i vogël dhe të kryejë të njëjtin funksion. Fillimisht ishte dizajnuar për pajisjet industriale. Apple ka një suprizë në brendësi të orës inteligjente Apple Watch: një kartë...

Apple prezanton serinë e tretë të orëve të mençura, ja kur mund ti porosisni

para 10 muajve - BalkanWeb

Kompania Apple ka prezantuar sonte serinë e tretë të orëve të saja të mençura – Apple Watch Series 3. Pajisja nuk ka nevojë të sinkronizohet me iPhone, pasi ka lidhje celulare. Përdoruesit mund të pranojnë...

Apple prezanton serinë e tretë të orëve të mençura, ja kur mund ta porositni

para 10 muajve - RTV 21

Kompania Apple ka prezantuar sonte gjeneratën e tretë të orëve të saja të mençura – Apple Watch Series 3 Pajisja nuk ka nevojë të sinkronizohet me iPhone, pasi që ka lidhje celulare.Përdoruesit mund të...

Apple prezanton serinë e tretë të orëve të mençura, ja kur mund t’i porositni

para 10 muajve - GazetaBlic

Kompania Apple ka prezantuar sonte gjeneratën e tretë të orëve të saja të mençura – Apple Watch Series 3. Pajisja nuk ka nevojë të sinkronizohet me iPhone, pasi që ka lidhje celulare. Përdoruesit mund...

Apple prezanton serinë e tretë të orëve të mençura, ja kur mund ta porositni

para 10 muajve - Telegrafi

Kompania Apple ka prezantuar sonte gjeneratën e tretë të orëve të saja të mençura – Apple Watch Series 3. Pajisja nuk ka nevojë të sinkronizohet me iPhone, pasi që ka lidhje celulare. Përdoruesit mund...

Prezantohet Apple Watch 3, me kartelë SIM

para 10 muajve - Tetova Sot

Apple ka prezantuar sot serinë e re të orëve të saj të mençura të dorës. Apple Watch 3, për dallim nga parardhëset e saj, ka një vend për kartelë SIM. Kjo i mundëson orës të funksionojë e pavarur nga iPhone,...

Apple prezanton serinë e tretë të orëve të mençura, ja kur mund ta porositni

para 10 muajve - Almakos

Kompania Apple ka prezantuar sonte gjeneratën e tretë të orëve të saja të mençura – Apple Watch Series 3. Pajisja nuk ka nevojë të sinkronizohet me iPhone, pasi që ka lidhje celulare. Përdoruesit mund...

Prezantohet Apple Watch 3, me kartelë SIM

para 10 muajve - Gazeta Express

Apple ka prezantuar sot serinë e re të orëve të saj të mençura të dorës. Apple Watch 3, për dallim nga parardhëset e saj, ka një vend për kartelë SIM. Kjo i mundëson orës të funksionojë e pavarur nga iPhone,...

Apple prezanton serinë e tretë të orëve të mençura, ja kur mund ta porositni

para 10 muajve - Gazeta e re

Kompania Apple ka prezantuar sonte gjeneratën e tretë të orëve të saja të mençura – Apple Watch Series 3. Pajisja nuk ka nevojë të sinkronizohet me iPhone, pasi që ka lidhje celulare. Përdoruesit mund...

Apple prezanton serinë e tretë të orëve të mençura, ja kur mund ta porositni

para 10 muajve - KosovaPress

Pajisja nuk ka nevojë të sinkronizohet me iPhone, pasi që ka lidhje celulare. Përdoruesit mund të pranojnë thirrje të dërgojnë tekste të mesazheve njësoj sikurse në telefon. Po ashtu përdoruesit do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK