http://kariera.mk

Investigimi/ Dyshime për pasuri të pajustifikuara të anëtarëve të Gjykatës së Lartë

para 10 muajve - Syri

Anëtarët e Gjykatës së Lartë zotërojnë së bashku një portofol prej 9.3 milionë dollarësh pasuri, ndërsa dhjetë prej tyre dështojnë të paktën me një vit në testin e kontrollit aritmetik-logjik, duke mos...

Dyshime për pasuri të pajustifikuara të anëtarëve të Gjykatës së Lartë

para 10 muajve - Ora news

Anëtarët e Gjykatës së Lartë zotërojnë së bashku një portofol prej 9.3 milionë dollarësh pasuri, ndërsa dhjetë prej tyre dështojnë të paktën me një vit në testin e kontrollit aritmetik-logjik, duke mos...

Kanë 9.3 mln dollarë pasuri, 10 anëtarë të Gjykatës së Lartë nuk i justikojnë dot shumat e larta

para 10 muajve - Opinion

Anëtarët e Gjykatës së Lartë zotërojnë së bashku një portofol prej 9.3 milionë dollarësh pasuri, ndërsa dhjetë prej tyre dështojnë të paktën me një vit në testin e kontrollit aritmetik-logjik, duke mos...

Deklaruan 9.3 mln dollarë/ 10 nga 17 anëtarë të Gjykatës së Lartë dështojnë në testin e justifikimit të pasurisë

para 10 muajve - BalkanWeb

Anëtarët e Gjykatës së Lartë zotërojnë së bashku një total prej 9.3 milionë dollarësh pasuri, por dhjetë prej tyre dështojnë të paktën me një vit në testin e kontrollit aritmetik-logjik, duke mos justifikuar...

Dhjetë anëtarë të Gjykatës së Lartë s'justifikojnë dot pasuritë e tyre stratosferike

para 10 muajve - Gazeta Express

Anëtarët e Gjykatës së Lartë zotërojnë së bashku një total prej 9.3 milionë dollarësh pasuri, por dhjetë prej tyre dështojnë të paktën me një vit në testin e kontrollit aritmetik-logjik, duke mos justifikuar...

Dhjetë anëtarë të Gjykatës së Lartë dështojnë në justifikimin e pasurisë

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 4 Anëtarët e Gjykatës së Lartë zotërojnë së bashku një total prej 9.3 milionë dollarësh pasuri, por dhjetë prej tyre dështojnë të paktën me një vit në testin e kontrollit aritmetik-logjik, duke...

Dyshime për pasuri të pajustifikuara të anëtarëve të Gjakatës së Lartë

para 10 muajve - Zëri i Amerikës

Anëtarët e Gjykatës së Lartë zotërojnë së bashku një portofol prej 9.3 milionë dollarësh pasuri, ndërsa dhjetë prej tyre dështojnë të paktën me një vit në testin e kontrollit aritmetik-logjik, duke mos...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK