http://kariera.mk

Policia kap 135 kilogramë marihuanë

para 8 muajve - Klan Kosova

Organet e rendit arritën të zbulojnë e më pas të konfiskojnë 135 kilogramë marihuanë të fshehur brenda disa dyerve gati për eksport. E përveç narkotikëve policia konfiskoi edhe një armë dhe pajisje të...

Policia gjen në depo të mobileve 135 kg marihuanë

para 8 muajve - Koha.net

Policia e Kosovës ka njoftuar sot se pas informacioneve të pranuara në terren ka zbatuar Planin Operativ Taktik “Çelësi” dhe më 11 shtator në Ferizaj gjatë kontrollimit të një depoje të mobileve ka gjetur...

Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të dyerve

para 8 muajve - Telegrafi

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme pas një operacioni të suksesshëm, ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë. Operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë kjo ndërmjet Ferizajt e Gjilanit,...

Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kg drogë në brendësi të dyerve

para 8 muajve - Klan Kosova

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme pas një operacioni të suksesshëm, ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë. Operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë kjo ndërmjet Ferizajt e Gjilanit,...

Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të dyerve

para 8 muajve - Lajmi.net

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme pas një operacioni të suksesshëm, ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë. Operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë kjo ndërmjet Ferizajt e Gjilanit....

Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të dyerve

para 8 muajve - Gazeta Express

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme pas një operacioni të suksesshëm, ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë. Operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë kjo ndërmjet Ferizajt e Gjilanit....

Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të dyerve

para 8 muajve - Zeri

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme pas një operacioni të suksesshëm, ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë. Operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë kjo ndërmjet Ferizajt e Gjilanit,...

E rrallë kjo, shikojini pamjet se ku fshihej droga në rajonin e Ferizajt

para 8 muajve - Indeks online

Policia e Kosovës ka ndërmarr një aksion në rajonin e Ferizajt ku ka konfiskuar 135 kg drogë. Indeksonline ua sjellë një video- përmbledhje ku shihet se si substanca narkotike-marihuanë ishte fshehur në...

Zbulohet depoja plot drogë në Kosovë, arrestohen 5 persona

para 8 muajve - Shqiptarja

Policia e Kosovës ka sekuestruar një sasi të madhe droge, duke vënë në pranga pesë persona të dyshuar. Mësohet se janë konfiskuar 125 kg lëndë narkotike, në një depo të mobilieve në rajonin e Ferizajt,...

Gjenden 135 kilogramë marihuanë të fshehura në dyer

para 8 muajve - Shenja

Gjatë ditës së sotme Policia e Kosovës ka përfunduar një operacion me sukses, ku ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë, përcjellë Sovrani.info. Ky operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë...

Gjenden 135 kilogramë marihuanë të fshehura në dyer

para 8 muajve - Almakos

Gjatë ditës së sotme Policia e Kosovës ka përfunduar një operacion me sukses, ku ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë, përcjellë Sovrani.info. Ky operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë...

Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të dyerve

para 8 muajve - Almakos

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme pas një operacioni të suksesshëm, ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë. Operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë kjo ndërmjet Ferizajt e Gjilanit,...

Operacioni “Çelësi”, konfiskohen 135 kg marihuanë

para 8 muajve - GazetaBlic

Policia e Kosovës përmes operacionit policor “Çelësi” ka arritur të shkatërrojë një grup të organizuar të trafikimit me narkotik dhe të konfiskojë një sasi prej 135 kilogramëve narkotik të llojit marihuanë....

Gjenden 135 kilogramë marihuanë të fshehura në dyer

para 8 muajve - AlbPortali

Gjatë ditës së sotme Policia e Kosovës ka përfunduar një operacion me sukses, ku ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë, përcjellë Sovrani.info. Loading... Ky operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin...

Operacioni “Çelësi”, konfiskohen 135 kg marihuanë

para 8 muajve - Telegrafi

Policia e Kosovës ka realizuar operacionin “Çelësi”, gjatë të cilit ka arritur të shkatërrojë një grup kriminal, me ç’rast janë konfiskuar 135 kg marihuanë dhe një armë. Kjo është bërë e ditur sot në një...

Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kg drogë në brendësi të dyerve

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme pas një operacioni të suksesshëm, ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë. Operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë kjo ndërmjet Ferizajt e Gjilanit....

Operacioni “Çelësi”, konfiskohen 135 kilogramë marihuanë

para 8 muajve - RTV 21

Policia në një konferencë për media sqaron detajet Policia e Kosovës ka realizuar operacionin “Çelësi”, gjatë të cilit ka arritur të shkatërrojë një grup kriminal, me ç’rast janë konfiskuar 135 kg marihuanë...

Në Ferizaj kapen 135 kg marihuanë të fshehura në dyer

para 8 muajve - Klan Kosova

Policia ka kapur rreth 135 kg marihuanë dhe ka arrestuar shtatë persona në Ferizaj, pas operacionit të koduar “Çelsi”. Operacioni është zhvilluar më 11 dhe 12 shtator në fshatin Bibaj të Ferizajt, por...

Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kg drogë në brendësi të dyerve

para 8 muajve - Gazeta e re

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme pas një operacioni të suksesshëm, ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë. Operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë kjo ndërmjet Ferizajt e Gjilanit....

Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kg drogë në brendësi të dyerve

para 8 muajve - Arbresh

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme pas një operacioni të suksesshëm, ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë. Operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë kjo ndërmjet Ferizajt e Gjilanit....

E pazakontë:Shiheni se si i kishin fshehur në dyer të reja drogën në Ferizaj

para 8 muajve - Bota Press

Policia e Kosovës në bashkëpunim me drejtorin e hetimeve të rënda ka treguar se janë konfiskuar 135 kg substancë narkotike në lokacionin Ferizaj-Viti. Në këtë aksion policor janë arrestuar 5 persona, dy...

Ky është momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë

para 8 muajve - Sovrani

Gjatë ditës së sotme Policia e Kosovës ka përfunduar një operacion me sukses, ku ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë, përcjellë Sovrani.info. Ky operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë...

Ja ku ishin fshehur 135 kilogramë drogë

para 8 muajve - Indeks online

(I plotësuar 14:25)-  Policia e Kosovës përmes një konference të jashtëzakonshme për media ka treguar detaje rreth operacionit të ndodhur gjatë ditës së djeshme ku janë konfiskuar 135 kilogramë drogë në...

Në Ferizaj kapen 135 kg marihuanë të fshehura në dyer

para 8 muajve - Zeri

Policia ka kapur rreth 135 kg marihuanë dhe ka arrestuar shtatë persona në Ferizaj, pas operacionit të koduar “Çelsi”. Operacioni është zhvilluar më 11 dhe 12 shtator në fshatin Bibaj të Ferizajt, por...

Ja sa kilogramë marihuanë ka kapur policia

para 8 muajve - GazetaBlic

Policia ka kapur rreth 135 kg marihuanë dhe ka arrestuar shtatë persona në Ferizaj, pas operacionit të koduar “Çelsi”. Operacioni është zhvilluar më 11 dhe 12 shtator në fshatin Bibaj të Ferizajt, por...

Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të dyerve

para 8 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme pas një operacioni të suksesshëm, ka sekuestruar 135 kilogramë marihuanë. Operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë kjo ndërmjet Ferizajt e Gjilanit....

Ja ku ishin fshehur 135 kilogramët drogë

para 8 muajve - Indeks online

(I plotësuar 14:25)-  Policia e Kosovës përmes një konference të jashtëzakonshme për media ka treguar detaje rreth operacionit të ndodhur gjatë ditës së djeshme ku janë konfiskuar 135 kilogramë drogë në...

'Çelsi' i policisë i kap 135 kg marihuanë të fshehura në dyer

para 8 muajve - Gazeta Express

Policia ka kapur rreth 135 kg marihuanë dhe ka arrestuar shtatë persona në Ferizaj, pas operacionit të koduar “Çelsi”. Operacioni është zhvilluar më 11 dhe 12 shtator në fshatin Bibaj të Ferizajt, por...

Operacioni “Çelësi”, konfiskohen 135 kg marihuanë të fshehura në 40 dyer

para 8 muajve - Koha.net

Policia e Kosovës ka realizuar operacionin “Çelësi”, gjatë të cilit ka arritur të shkatërrojë një grup kriminal, me ç’rast janë konfiskuar 135 kg marihuanë dhe një armë. Kjo është bërë e ditur sot në një...

E FUNDIT/ Në Kosovë zbulohet 135 kg marihuanë e ardhur nga Shqipëria

para 8 muajve - Koha Jone

Policia e Kosovës në një konferencë të jashtëzakonshme për media ka bërë të ditur se ka shkatërruar një grup kriminal që transportonte drogë drejt vendeve të Bashkimit Evropian, shkruan albeu.com. Mësohet...

E FUNDIT/ Në Kosovë zbulohen 135 kg marihuanë e ardhur nga Shqipëria

para 8 muajve - Albeu

Policia e Kosovë s në një konferencë të jashtëzakonshme për media ka bërë të ditur se ka shkatërruar një grup kriminal që transportonte drogë drejt vendeve të Bashkimit Evropian, shkruan albeu.com. Mësohet...

Ja ku ishin fshehur 135 kilogramët drogë (Live)

para 8 muajve - Indeks online

(I plotësuar 14:25)-  Policia e Kosovës përmes një konference të jashtëzakonshme për media ka treguar detaje rreth operacionit të ndodhur gjatë ditës së djeshme ku janë konfiskuar 135 kilogramë drogë në...

Policia shkatërron një grup kriminal, po transportonte 135 kilogram marihuanë

para 8 muajve - Lajmi.net

. Policia e Kosovës përmes një aksioni të koduar “çelsi” ka arrestuar disa persona në fshatin Bibaj në magjistralen Ferizaj-Gjilan, duke i shkatërruar një grup kriminal që po shpërndanin 135 kilogram narkotik...

E FUNDIT/ Policia konfiskon 135 kg marihuanë, disa të arrestuar

para 8 muajve - Albeu

Policia e Kosovës në një konferencë të jashtëzakonshme për media ka bërë të ditur se ka shkatërruar një grup kriminal. Mësohet se drejtoria e trafikimit me narkotik-Ferizaj në bazë të operacionit të koduar...

Policia Konfiskon Sasi të Madhe të Drogës

para 8 muajve - Kallxo

Policia e Kosovës ka njoftuar se në një aksion të gjerë të zhvilluar në rajonin e Ferizajt, ka konfiskuar rreth 135 kilogramë narkotikë. Në një konferencë për shtyp, zyrtarë të lartë të policisë thanë...

Policia e Kosovës jep detaje për sekuestrimin e 135 kg drogë (Live)

para 8 muajve - Indeks online

Policia e  Kosovës përmes një konference të jashtëzakonshme për media ka treguar për sekuestrimin e e 135 kg drogën. Indeksonline ka raportuar edhe dje për sekuestrimin e kësaj sasie të drogës, e cila...

Sekuestrohen 135 kg marihuanë që kishte destinacion Zvicrën

para 8 muajve - Albinfo

Policia thotë se ka arritur të shkatërrojë një grup të organizuar të trafikimit me narkotik, ndërsa ka arrestuar pesë persona, dy prej të cilëve janë ndalur si të dyshuar Policia e Kosovës njofton se ka...

Policia konfiskon 135 kg substancë narkotike dhe arreston pesë persona

para 8 muajve - KosovaLive360

Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë (DHTN), Njësia e Ferizajt, pas informacioneve të pranuara përmes rrugëve operative dhe burimeve relevante, në teren ka zbatuar...

Operacioni “Çelësi”, konfiskohen 135 kg marihuanë

para 8 muajve - 10minuta

Policia e Kosovës ka realizuar operacionin “Çelësi”, gjatë të cilit ka arritur të shkatërrojë një grup kriminal, me ç’rast janë konfiskuar 135 kg marihuanë dhe një armë. Kjo është bërë e ditur sot në një...

Policia me konferencë të jashtëzakonshme për konfiskim droge

para 8 muajve - 10minuta

Policia e Kosovës dot ë mbajë sot një konferencë të jashtëzakonshme për media. Sipas një njoftimi nga Policia  konferenca do të mbahet për realizimin e një  operacioni policor të suksesshëm kundër trafikimit...

Operacioni “Çelësi”, konfiskohen 135 kg marihuanë

para 8 muajve - Almakos

Policia e Kosovës ka realizuar operacionin “Çelësi”, gjatë të cilit ka arritur të shkatërrojë një grup kriminal, me ç’rast janë konfiskuar 135 kg marihuanë dhe një armë. Kjo është bërë e ditur sot në një...

Policia mban konferencë të jashtëzakonshme

para 8 muajve - RTV 21

Konferenca do të mbahet për realizimin e një operacioni kundër trafikimit me substanca narkotike Policia e Kosovës sot do të mbajë një konferencë të jashtëzakonshme për media. Sipas një njoftimi nga Policia...

Ja kush janë personat e arrestuar për trafikim të narkotikëve

para 8 muajve - Bota Press

Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë (DHTN), Njësia e Ferizajt, pas informacioneve të pranuara përmes rrugëve operative dhe burimeve relevante, në teren ka zbatuar...

Policia me konferencë të jashtëzakonshme për konfiskim droge

para 8 muajve - GazetaBlic

Policia e Kosovës dot ë mbajë sot një konferencë të jashtëzakonshme për media. Sipas një njoftimi nga Policia konferenca do të mbahet për realizimin e një operacioni policor të suksesshëm kundër trafikimit...

Policia konference të jashtëzakonshme për operacionin anti-drogë

para 8 muajve - Indeks online

Policia e Kosovës ka thirrur konferencë të jashtëzakonshme cila ka të bëjë me realizimin e një operacioni policor të suksesshëm kundër trafikimit me substanca narkotike. Konferenca do të nis në orën 14:00.

Policia e Kosovës konfiskon rreth 150 kilogramë marihuanë

para 8 muajve - Infokusi

Policia e Kosovës në një operacion të koduar “Çelësi” të realizuar më 11 dhe 12 shtator ka konfiskuar 135 kilogramë marihuanë ne rrugën Gjilan Ferizaj në fshatin Bibaj . Marihuana ishte fshehur në 40 dyer...

Operacioni “Çelësi”, konfiskohen 135 kg marihuanë

para 8 muajve - KosovaPress

Në një konferencë për shtyp, zyrtarë të lartë të policisë thanë se gjatë këtij aksioni janë arrestuar pesë persona, dy prej të cilëve janë ndalur si të dyshuar. Kapiteni i drejtorisë së antidrogës, Reshat...

Konfiskohen 135 kilogramë drogë në Bibaj të Ferizajt

para 8 muajve - Gazeta e re

Policia e Kosovës ka njoftuar se në një aksion të gjerë të zhvilluar në rajonin e Ferizajt, ka konfiskuar rreth 135 kilogramë narkotikë. Në një konferencë për shtyp, zyrtarë të lartë të policisë thanë...

Shkatërrohet grupi kriminal në Kosovë: “Çelësi” sekuestron 135 kg drogë

para 8 muajve - Te Sheshi

Policia e Kosovës ka realizuar operacionin “Çelësi”, gjatë të cilit ka arritur të shkatërrojë një grup kriminal. Gjithashtu policia sekuestroi 135 kg marihuanë dhe një armë. Kjo është bërë e ditur sot...

“Çelësi” godet rrjetin kriminal, kapen 135 kg marihuanë

para 8 muajve - Insajderi

Policia e Kosovës ka konfiskuar një sasi prej 135 kilogramë narkotikë të llojit marihuanë në rajonin e Ferizajt, më saktësisht në rrugën Gjilan-Ferizaj, në fshatin Bibaj. Përmes një konference të jashtëzakonshme,...

Konfiskohen 135 kg substancë narkotike në Ferizaj, ishin fshehur në dyer

para 8 muajve - Bota Press

Policia e Kosovës në bashkëpunim me drejtorin e hetimeve të rënda janë konfiskur 135 kg substancë narkotike janë lokacionin Ferizaj-Viti. Në këtë aksion policor janë arrestuar 5 persona, dy prej tyre janë...

Policia shkatërron një grup kriminal, po transportonte 135 kilogram marihuanë

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Policia e Kosovës përmes një aksioni të koduar “çelsi” ka arrestuar disa persona në fshatin Bibaj në magjistralen Ferizaj-Gjilan, duke i shkatërruar një grup kriminal që po shpërndanin 135 kilogram narkotik...

Në Ferizaj kapen 135 kg marihuanë të fshehura në dyer

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Policia ka kapur rreth 135 kg marihuanë dhe ka arrestuar shtatë persona në Ferizaj, pas operacionit të koduar “Çelsi”. Operacioni është zhvilluar më 11 dhe 12 shtator në fshatin Bibaj të Ferizajt, por...

Operacioni “Çelësi”, konfiskohen 135 kg marihuanë

para 8 muajve - KosovaPress

Kjo është bërë e ditur sot në një konferencë për media të Policisë së Kosovës nga ana e kapitenit të Drejtorisë për antidrogë, Reshat Murseli. “Gjatë kontrollit të depos në fshatin Bibaj në rrugën Ferizaj...

Operacioni “Çelësi”, konfiskohen 135 kg marihuanë

para 8 muajve - Gazeta e re

Policia e Kosovës ka realizuar operacionin “Çelësi”, gjatë të cilit ka arritur të shkatërrojë një grup kriminal, me ç’rast janë konfiskuar 135 kg marihuanë dhe një armë. Kjo është bërë e ditur sot në një...

Policia e Kosovës godet një rrjet kriminal narkotikësh, kap 135 kg marihuanë

para 8 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës përmes një konference të jashtëzakonshme ka njoftuar për një operacion të suksesshëm kundër trafikimit me substanca narkotike, ku është konfiskuar  një sasi e konsiderueshme e lëndëve...

Policia me konferencë të jashtëzakonshme për konfiskim droge

para 8 muajve - Infokusi

Policia e Kosovës dot ë mbajë sot një konferencë të jashtëzakonshme për medi a. Sipas një njoftimi nga Policia konferenca do të mbahet për realizimin e një operacioni policor të suksesshëm kundër trafikimit...

Policia konferencë të jashtëzakonshme për operacionin anti-drogë

para 8 muajve - Arbresh

Policia e Kosovës ka thirrur konferencë të jashtëzakonshme cila ka të bëjë me realizimin e një operacioni policor të suksesshëm kundër trafikimit me substanca narkotike. Konferenca do të nis në orën 14:00.

Policia konference të jashtëzakonshme për operacionin anti-drogë

para 8 muajve - Arbresh

Policia e Kosovës ka thirrur konferencë të jashtëzakonshme cila ka të bëjë me realizimin e një operacioni policor të suksesshëm kundër trafikimit me substanca narkotike. Konferenca do të nis në orën 14:00.

Policia me konferencë të jashtëzakonshme për konfiskim droge

para 8 muajve - Gazeta e re

Policia e Kosovës do të mbajë sot një konferencë të jashtëzakonshme për media. Sipas një njoftimi nga Policia  konferenca do të mbahet për realizimin e një  operacioni policor të suksesshëm kundër trafikimit...

Policia konference të jashtëzakonshme për operacionin anti-drogë

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Policia e Kosovës ka thirrur konferencë të jashtëzakonshme cila ka të bëjë me realizimin e një operacioni policor të suksesshëm kundër trafikimit me substanca narkotike. Konferenca do të nis në orën 14:00.

Policia me konferencë të jashtëzakonshme për konfiskim droge

para 8 muajve - KosovaPress

Sipas një njoftimi nga Policia  konferenca do të mbahet për realizimin e një  operacioni policor të suksesshëm kundër trafikimit me substanca narkotike. Në këtë operacion sipas Policisë është konfiskuar ...

Policia deklarohet në lidhje me drogën e kapur në Ferizaj

para 9 muajve - Indeks online

(I plotësuar 19:37) Policia e Kosovës konfirmon se në rajonin e Ferizajt është kapur një sasi e madhe e Drogës. Zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha gjatë një prononcimi për Indeksonline ka thënë se ky operacion...

Aksion i policisë në Ferizaj, kapet sasi e madhe e drogës

para 9 muajve - Indeks online

Njësitet relevante të Policisë së Kosovës kanë kapur një sasi të madhe të drogës në rajonin e Ferizajt. Indeksonline mëson se organet e sigurisë kanë sekuestruar 130 kilogram drogë. Pas pak, do t’ju informojmë për detaje tjera...

Aksion i policisë në Ferizaj, kapet sasi e madhe e drogës

para 9 muajve - Periskopi

Njësitet relevante të Policisë së Kosovës kanë kapur një sasi të madhe të drogës në rajonin e Ferizajt. Indeksonline mëson se organet e sigurisë kanë sekuestruar 130 kilogram drogë. Pas pak, do t’ju informojmë për detaje tjera…

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK