http://kariera.mk

Rrofshin emigrantët: Shumat marramendëse që sjellin në Shqipëri

para 10 muajve - Koha Jone

Është e ditur që emigrantët të cilët jetojnë dhe punojnë jashtë vendit, të ndihmojnë me aq sa munden familjen dhe të afërmit e tyre. Dhe sipas një studimi të publikuar nga Monitor, gjashtë muajt e parë...

Ikin me kokën pas: Emigrantët po sjellin sërish para tek të afërmit në Shqipëri

para 10 muajve - Gazeta Express

Paratë që emigrantëtët, të cilët punojnë jashtë vendit kanë sjellë tek të afërmit e tyre në fshatrat dhe qytetet shqiptare në gjashtë muajt e parë të vitit kanë shënuar rritje të lehtë në krahasim me të...

Emigrantë kanë filluar të "kujtohen" për tër afërmit në Shqipëri

para 10 muajve - Albeu

Paratë që emigrantët , të cilët punojnë jashtë vendit kanë sjellë tek të afërmit e tyre në fshatrat dhe qytetet shqiptare në gjashtë muajt e parë të vitit kanë shënuar rritje të lehtë në krahasim me të...

Ja cili shtet ka më shumë emigrantë shqiptarë, dhe sa para kanë sjellë ato

para 10 muajve - Syri

Paratë që emigrantëtët, të cilët punojnë jashtë vendit kanë sjellë tek të afërmit e tyre në fshatrat dhe qytetet shqiptare në gjashtë muajt e parë të vitit kanë shënuar rritje të lehtë në krahasim me të...

Rriten reminitancat, ja sa para sollën emigrantët te të afërmit e tyre në Shqipëri…

para 10 muajve - AlbPress

Paratë që emigrantët, të cilët punojnë jashtë vendit kanë sjellë tek të afërmit e tyre në Shqipëri, në gjashtë muajt e parë të vitit kanë shënuar rritje të lehtë në krahasim me të njëjtën periudhë të një...

Rriten reminitancat, ja sa para sollën emigrantët te të afërmit e tyre në Shqipëri…

para 10 muajve - Te Sheshi

Paratë që emigrantët, të cilët punojnë jashtë vendit kanë sjellë tek të afërmit e tyre në Shqipëri, në gjashtë muajt e parë të vitit kanë shënuar rritje të lehtë në krahasim me të njëjtën periudhë të një...

Ja cili shtet ka më shumë emigrantë shqiptarë, dhe sa para kanë sjellë ato

para 10 muajve - Opozita

Paratë që emigrantëtët, të cilët punojnë jashtë vendit kanë sjellë tek të afërmit e tyre në fshatrat dhe qytetet shqiptare në gjashtë muajt e parë të vitit kanë shënuar rritje të lehtë në krahasim me të...

Ja cili shtet ka më shumë emigrantë shqiptarë, dhe sa para kanë sjellë ato

para 10 muajve - Gazeta Max

Paratë që emigrantëtët, të cilët punojnë jashtë vendit kanë sjellë tek të afërmit e tyre në fshatrat dhe qytetet shqiptare në gjashtë muajt e parë të vitit kanë shënuar rritje të lehtë në krahasim me të...

Për gjashtë muaj 298 milionë euro remintenca në Shqipëri

para 10 muajve - Albinfo

Sipas statistikave prurjet e emigrantëve për periudhën janar-qershor ishin 298 milionë euro, me një rritje të lehtë prej 3% në krahasim me gjashtëmujorin e parë 2016 Një numër i madh i shqiptarëve jetojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK