http://kariera.mk

ZYRTARE: UEFA me vendim të papritur për Higuainin

para 8 muajve - Lajmi.net

Gonzalo Higuain do të shpëtojë pa dënim. UEFA nuk ka bërë të ditur që ka hapur procedurë disiplinore ndaj sulmuesit të Juventusit. Ai e bëri një gjest të turpshëm ndaj Barcelonës, duke iu treguar gishtin...

VIDEO/ A do ndëshkohet Higuain për gjestin ndaj tifozëve të Barcelonës? Vendim i papritur i UEFA-s

para 8 muajve - Syri

UEFA nuk do ta dënojë Higuainin pas veprimit që bëri ndaj tifozëve të Barcelonës. Ylli i Juventusit ka shmangur veprimet disiplinore nga UEFA për gjestin e tij ndaj fansave të Barcelonës të martën në Ligën...

UEFA vendos për gjestin e turpshëm të Higuainit ndaj tifozëve të Barcelonës

para 8 muajve - Zeri

UEFA nuk do ta dënojë Higuainin pas veprimit që bëri ndaj tifozëve të Barcelonës. Ylli i Juventusit, Gonzalo Higuain, ka shmangur veprimet disiplinore nga UEFA për gjestin e tij ndaj fansave të Barcelonës...

UEFA vendos për gjestin e turpshëm të Higuainit ndaj tifozëve të Barcelonës

para 8 muajve - Gazeta Express

. UEFA nuk do ta dënojë Higuainin pas veprimit që bëri ndaj tifozëve të Barcelonës. Ylli i Juventusit, Gonzalo Higuain, ka shmangur veprimet disiplinore nga UEFA për gjestin e tij ndaj fansave të Barcelonës...

Më thuaj skuadrën e preferuar të të them çfarë mashkulli je

para 8 muajve - Koha Jone

Në Shqipëri futbolli është sporti më i ndjekur nga të gjithë, veçanërisht për meshkujt. Pjesa më e madhe e meshkujve shqiptar janë tifoz të skuadrave italiane, pasuar nga ato gjermanet dhe pjesa më e vogël...

Higuain nuk do të ndëshkohet për gjestin ndaj tifozëve të Barçës

para 8 muajve - Koha.net

Ylli i Juventusit, Gonzalo Higuain, ka shmangur veprimet disiplinore nga UEFA për gjestin e tij ndaj fansave të Barcelonës të martën në Ligën e Kampionëve. Ish-futbollisti i Real Madridit i kishte drejtuar...

A do ndëshkohet Higuain për gjestin ndaj tifozëve të Barcelonës? Vendim i papritur i UEFA-s

para 8 muajve - Tetova Sot

UEFA nuk do ta dënojë Higuainin pas veprimit që bëri ndaj tifozëve të Barcelonës. Ylli i Juventusit ka shmangur veprimet disiplinore nga UEFA për gjestin e tij ndaj fansave të Barcelonës të martën në Ligën...

UEFA vendos për gjestin e turpshëm të Higuainit ndaj tifozëve të Barcelonës

para 8 muajve - Infokusi

UEFA nuk do ta dënojë Higuainin për veprimin që bëri ndaj tifozëve të Barcelonës, pasi ka konfirmuar se nuk ka nisur asnjë procedurë disiplinore. Ylli i Juventusit, Gonzalo Higuain, ka shmangur veprimet...

Higuain ua tregoi gishtin e mesëm tifozëve të Barçës, por a do ta pësojë?

para 8 muajve - Arbresh

Shtëpia më e madhe e futbollit evropian, UEFA nuk do të marrë masa disiplinore ndaj Gonzalo Higuainit të Juventusit i cili në ndeshjen e fundit ndaj Barcelonës ua ngriti gishtin e mesëm tifozëve të Barcelonës,...

ZYRTARE: UEFA me vendim të papritur për Higuainin

para 8 muajve - Sovrani

Skuadra e Barcelonës ka mposhtur me rezultatin e thellë 3-0 Juventusin në takimin që u zhvillua dje në kuadër të Champions Leagues, shkruan Sovrani.info Në këtë takim shkëlqeu, Messi i cili shënoi dy herë,...

Higuain “përshëndet” tifozët e Barcelonës gjatë zëvendësimit

para 8 muajve - Top Channel

Gonzalo Higuain, sulmues i Juventusit dhe ish-lojtar i Real Madrid, u kap nga kamerat duke bërë një gjest aspak të hijshëm kundrejt tifozëve të Barcelonës. Në momentin që u zëvendësua, argjentinasi ngriti...

UEFA heton incidentin e Higuainit me fansat e Barçës

para 8 muajve - Koha.net

Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain pritet të dënohet nga UEFA shkaku i gjestit që ka bërë ndaj fansave të Barcelonës në humbjen 3 me 0 në Camp Nou. 29-vjeçari është kapur nga kamerat me gisht të drejtuar...

Më thuaj skuadrën e preferuar të të them çfarë mashkulli je

para 8 muajve - Syri

Në Shqipëri futbolli është sporti më i ndjekur nga të gjithë, veçanërisht për meshkujt. Pjesa më e madhe e meshkujve shqiptar janë tifoz të skuadrave italiane, pasuar nga ato gjermanet dhe pjesa më e vogël...

Higuain rrezikon pezullimin nga Liga e Kampionëve

para 8 muajve - Alsat-M

Gonzalo Higuain e ka mbyllur ndeshjen në “Kamp Nou” me një gjest të shëmtuar. Pasi është zëvendësuar në minutën e 87-të nga i riu Kaliara, “El Pipita” i është përgjigjur lumit të vërshëllimave të tifozëve...

Më thuaj skuadrën e preferuar të të them çfarë mashkulli je

para 8 muajve - Opinion

Në Shqipëri futbolli është sporti më i ndjekur nga të gjithë, veçanërisht për meshkujt. Pjesa më e madhe e meshkujve shqiptar janë tifoz të skuadrave italiane, pasuar nga ato gjermanet dhe pjesa më e vogël...

Ia tregoi gishtin e mesit tifozëve në “Camp Nou”, ja çfarë dënimi e pret Higuainin

para 8 muajve - GazetaBlic

Gonzalo Higuain e ka mbyllur ndeshjen në “Kamp Nou” me një gjest të shëmtuar. Pasi është zëvendësuar në minutën e 87-të nga i riu Kaliara, “El Pipita” i është përgjigjur lumit të vërshëllimave të tifozëve...

Higuain pas zëvendësimit bën një gjest të turpshëm që mund t’i kushtojë me dënim

para 8 muajve - Telegrafi

Një ndeshje shumë e keqe e Juventusit u përcjell edhe një gjest të shëmtuar të Gonzalo Higuain. Ai është zëvendësuar në minutën e 87-të nga i riu Cagliara, ndërsa ‘El Pipita’ i është përgjigjur lumit të...

Higuain ua tregon gishtin e mesit tifozëve të Barcelonës

para 8 muajve - Zeri

Gonzalo Higuain ishte dukshëm i hidhëruar dhe ua tregoi gishtin e mesit tifozëve të Barcelonës në momentin e daljes nga loja.

Higuain e ngrit gishtin e mesëm në "Camp Nou", kujt ia bëri këtë?

para 8 muajve - Indeks online

Gonzalo Higuain ka regjistruar një paraqitje tejet të dobët në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Barcelonës. Sulmuesi argjentinas nuk la gjurmë në "Camp Nou" duke qenë në hijen e mbrojtjes katalonase. Kur Allegri...

Higuain mund të dënohet për ‘fyerjen’ e fansave të Barcelonës

para 8 muajve - KosovaPress

Argjentinasi ishte fishkëllyer gjatë largimit nga fusha e gjelbër kur u zëvendësua mbrëmë, në humbjen 3-0 të Juventus, në ‘Camp Nou’. Gjatë largimit të tij, dhe fishkëllimave të fansave ‘Katalanas’, Higuain...

Higuain gjest të turpshëm ndaj tifozëve. Kjo VIDEO po bën xhiron e botës

para 9 muajve - Syri

Barcelona e nisi në mënyrën e shkëlqyer aventurën e saj në Champions League. Në minutën e 87’ gjatë momentit të zëvendësimit Gonzalo Higuain ishte dukshëm i hidhëruar dhe ua tregoi gishtin e mesit tifozëve...

Rodriguez gjest të turpshëm ndaj tifozëve. Kjo VIDEO po bën xhiron e botës

para 9 muajve - Syri

Barcelona e nisi në mënyrën e shkëlqyer aventurën e saj në Champions League. Në minutën e 87’ gjatë momentit të zëvendësimit Gonzalo Higuain ishte dukshëm i hidhëruar dhe ua tregoi gishtin e mesit tifozëve...

Gjesti i pahijshëm i Higuainit, ky është vendimi i UEFA-as (Foto-Video)

para 9 muajve - TV Koha

Gonzalo Higuain rrezikon një  ndeshje mos lojë të Ligës së Kampionëve pasi ai ishte kishte bërë një gjest të pahijshëm  ndaj tifozëve të  Barcelonës gjatë humbjes së Juventusit, në Ligën e Kampionëve,...

Barcelona – Juventus, do të befasoheni me futbollistin më të dobët të ndeshjes

para 9 muajve - Lajmi.net

. Gonzalo Higuain pati paraqitje të dobët për Juventusin në humbjen 3:0 nga Barcelona në Ligën e Kampionëve. Madje, sulmuesi argjentinas u shpall futbollisti më i dobët i ndeshjes në Camp Nou me notën...

FOTO/ Barça-Juve, sulmuesi i njohur rrezikon pezullimin pas gjestit të turpshëm

para 9 muajve - Syri

Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain rrezikon të pezullohet gjatë pas gjestit që bëri kundër tifozëve të Barcelonës. Ndërsa Juventusi ishte duke humbur, ai i ka ngritur gishtin e mesit tifozëve,  gjatë...

Të gjithë e kishin mendjen tek spektakli i Barcelonës, por askush nuk e vuri re gjestine turpshëm të Higuainit

para 9 muajve - Albeu

Gonzalo Higuain e ka mbyllur mbrëmjen në “Camp Nou” me një gjest të shëmtuar. Pasi është zëvendësuar në minutën e 87-të nga i riu Cagliara, “El Pipita” i është përgjigjur lumit të vërshëllimave të tifozëve...

UEFA heton gjestin nga Gonzalo Higuai?

para 8 muajve - Arbresh

Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain mund të përballet me akuza disiplinore nga UEFA pasi ua ka treguar gishtin e mesëm tifozëve të Barcelonës pas disfatës së skuadrës së tij 3 me 0 në Camp Nou mbrëmjen...

UEFA heton incidentin e Higuainit me fansat e Barçës

para 8 muajve - Sovrani

Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain pritet të dënohet nga UEFA shkaku i gjestit që ka bërë ndaj fansave të Barcelonës në humbjen 3 me 0 në Camp Nou. 29-vjeçari është kapur nga kamerat me gisht të drejtuar...

Higuain rrezikon të dënohet pas gjestit që bëri ndaj tifozëve të Barcelonës

para 9 muajve - Gazeta Express

Gonzalo Higuain rrezikon suspendimin në Ligë të Kampionëve pasi është kapur në kamera duke ua treguar gishtin e mesëm tifozëve të Barcelonës gjatë humbjes së Juventusit. Ai u fishkellua kur u zëvendësuar...

Barcelona – Juventus, do të befasoheni me futbollistin më të dobët të ndeshjes

para 8 muajve - Infokusi

Gonzalo Higuainj dështoi në ndeshjen kundër Barcelonës. Gonzalo Higuain pati paraqitje të dobët për Juventusin në humbjen 3:0 nga Barcelona në Ligën e Kampionëve. Madje, sulmuesi argjentinas u shpall futbollisti...

Higuain pas zëvendësimit bën një gjest të turpshëm që mund t’i kushtojë me dënim

para 8 muajve - Almakos

Një ndeshje shumë e keqe e Juventusit u përcjell edhe një gjest të shëmtuar të Gonzalo Higuain. Ai është zëvendësuar në minutën e 87-të nga i riu Cagliara, ndërsa ‘El Pipita’ i është përgjigjur lumit të...

Gjesti i pahijshëm i Higuainit, ky është vendimi i UEFA-as (Foto-Video)

para 8 muajve - Infokusi

Gonzalo Higuain rrezikon një  ndeshje mos lojë të Ligës së Kampionëve pasi ai ishte kishte bërë një gjest të pahijshëm  ndaj tifozëve të  Barcelonës gjatë humbjes së Juventusit, në Ligën e Kampionëve,...

Higuain shokon botën e futbollit me këtë gjest ndaj tifozëve të Barcelonës

para 8 muajve - Infokusi

Sulmuesi i Juventusit Gonzalo Higuain dukej shumë i nervozuar gjatë përballjes me Barecelonën mbrëmë. Ai ishte dukshëm i hidhëruar dhe ua tregoi gishtin e mesit tifozëve të Barcelonës në momentin e daljes...

Higuain ua tregon gishtin e mesit tifozëve të Barcelonës

para 9 muajve - Lajmi.net

.

Higuain u drejton gishtin e mesëm tifozëve të Barcelonës

para 8 muajve - KosovaPress

Gonzalo Higuain nuk është i mirëseardhur në Camp Nou, pas së kaluarës së tij me Real Madridin. Gjatë ndeshjes së mbrëmshme, El Pipita është vërshëllyer nga tifozët e Barcelonës, kurse në minutën e 87-të...

Higuain pas zëvendësimit bën një gjest të turpshëm që mund t’i kushtojë me dënim

para 8 muajve - Insajderi

Një ndeshje shumë e keqe e Juventusit u përcjell edhe një gjest të shëmtuar të Gonzalo Higuain. Ai është zëvendësuar në minutën e 87-të nga i riu Cagliara, ndërsa ‘El Pipita’ i është përgjigjur lumit të...

Higuain fyen tifozët e Barçës, rrezikon të dënohet nga UEFA

para 8 muajve - Periskopi

Gonzalo Higuain rrezikon suspendimin në Ligë të Kampionëve pasi është kapur në kamera duke ua treguar gishtin e mesëm tifozëve të Barcelonës gjatë humbjes së Juventusit. Ai u fishkellua kur u zëvendësuar...

Barcelona – Juventus, do të befasoheni me futbollistin më të dobët të ndeshjes

para 9 muajve - Gazeta e re

onzalo Higuainj dështoi në ndeshjen kundër Barcelonës. Gonzalo Higuain pati paraqitje të dobët për Juventusin në humbjen 3:0 nga Barcelona në Ligën e Kampionëve. Madje, sulmuesi argjentinas u shpall futbollisti...

Higuain rrezikon të dënohet pas gjestit që bëri ndaj tifozëve të Barcelonës

para 9 muajve - Insajderi

Gonzalo Higuain rrezikon suspendimin në Ligë të Kampionëve pasi është kapur në kamera duke ua treguar gishtin e mesëm tifozëve të Barcelonës gjatë humbjes së Juventusit. Ai u fishkellua kur u zëvendësuar...

Juventus, Higuain rrezikon skualifikimin në Champions

para 9 muajve - Gazeta e re

Një ndeshje e shëmtuar, një episod i pafalshëm. Gonzalo Higuain e ka mbyllur mbrëmjen në “Camp Nou” me një gjest të shëmtuar. Pasi është zëvendësuar në minutën e 87-të nga i riu Cagliara, “El Pipita” i...

VIDEO/ Gjest i ulët nga Higuain, i drejton gishtin e mesit tifozëve të Barçës, rrezikon dënimin

para 9 muajve - BalkanWeb

Gonzalo Higuain e mbylli mbrëmjen e tij të errët në “Camp Nou” me një gjest tejet të ulët. Lojtari i ri Caligara në minutën e 87 zëvendësoi Pipitën, i cili kur po dilte nga fusha dhe po afrohej në stolin...

Gjest i tmerrshëm i Higuanit gjatë ndeshjes Barcelona – Juventus

para 9 muajve - Sovrani

Skuadra e Barcelonës ka mposhtur Juventusin me rezultatin 3-0, në ndeshjen që u zhvillu në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Sovrani.info. Në këtë ndeshje nuk u vërejt fare prezenca...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK