http://kariera.mk

Zbutet Kammenos: Duam marrëdhënie të mira me Shqipërinë

para 9 muajve - Shqiptarja

Greqia ka zbutur qëndrimet ndaj Shqipërisë, pas deklaratave konfrontuese të muajve të fundit. Në një konferencë shtypi në Selanik, ministri grek i Mbrojtjes dhe njëkohësisht kreu i partisë së djathtë të...

Kammenos zbut qëndrimet për Shqipërinë: Duam marrëdhënie të mira

para 9 muajve - Top Channel

Në një konferencë shtypi në Selanik, ministri grek i Mbrojtjes dhe njëkohësisht kreu i partisë së djathtë të koalicionit qeveritar “Grekët e pavarur”, Panos Kammenos, i pyetur nga gazetarët i është referuar...

Athina zbut tonet kërcënuese ndaj Shqipërisë

para 9 muajve - Almakos

Athina zyrtare ka zbutur tonet pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama për marrëdhëniet me Greqinë.  Ministri grek i Mbrojtjes Panos Kammenos theksoi se është në interes të dy vendeve që të kenë marrëdhënie...

Greqia ‘ndërron mendje’/ Kamenos: Duam marrëdhënie të mira me Shqipërinë

para 9 muajve - Mapo

Në një konferencë shtypi në Selanik, ministri grek i Mbrojtjes dhe njëkohësisht kreu i partisë së djathtë të koalicionit qeveritar “Grekët e pavarur”, Panos Kammenos, i pyetur nga gazetarët i është referuar...

Athina zbut tonet kërcënuese ndaj Shqipërisë

para 9 muajve - Shenja

Athina zyrtare ka zbutur tonet pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama për marrëdhëniet me Greqinë.  Ministri grek i Mbrojtjes Panos Kammenos theksoi se është në interes të dy vendeve që të kenë marrëdhënie...

Greqia 'ndërron mendje' Kamenos: Duam marrëdhënie të mira me Shqipërinë

para 9 muajve - Indeks online

Në një konferencë shtypi në Selanik, ministri grek i Mbrojtjes dhe njëkohësisht kreu i partisë së djathtë të koalicionit qeveritar “Grekët e pavarur”, Panos Kammenos, i pyetur nga gazetarët i është referuar...

Greqia 'ndërron mendje'/ Kamenos: Duam marrëdhënie të mira me Shqipërinë

para 9 muajve - Indeks online

Në një konferencë shtypi në Selanik, ministri grek i Mbrojtjes dhe njëkohësisht kreu i partisë së djathtë të koalicionit qeveritar “Grekët e pavarur”, Panos Kammenos, i pyetur nga gazetarët i është referuar...

Greqia ‘ndërron mendje’/ Kamenos: Duam marrëdhënie të mira me Shqipërinë

para 9 muajve - Gazeta Tema

Në një konferencë shtypi në Selanik, ministri grek i Mbrojtjes dhe njëkohësisht kreu i partisë së djathtë të koalicionit qeveritar “Grekët e pavarur”, Panos Kammenos, i pyetur nga gazetarët i është referuar...

Greqia ndërron “mendje”, Kammenos: Duam marrëdhënie të mira me Shqipërinë

para 9 muajve - Gazeta Express

Në një konferencë shtypi në Selanik, ministri grek i Mbrojtjes dhe njëkohësisht kreu i partisë së djathtë të koalicionit qeveritar “Grekët e pavarur”, Panos Kammenos, i pyetur nga gazetarët i është referuar...

Greqia ‘ndërron mendje’/ Kamenos: Duam marrëdhënie të mira me Shqipërinë

para 9 muajve - Opozita

Në një konferencë shtypi në Selanik, ministri grek i Mbrojtjes dhe njëkohësisht kreu i partisë së djathtë të koalicionit qeveritar “Grekët e pavarur”, Panos Kammenos, i pyetur nga gazetarët i është referuar...

Greqia ‘ndërron mendje’ Kamenos: Duam marrëdhënie të mira me Shqipërinë

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Në një konferencë shtypi në Selanik, ministri grek i Mbrojtjes dhe njëkohësisht kreu i partisë së djathtë të koalicionit qeveritar “Grekët e pavarur”, Panos Kammenos, i pyetur nga gazetarët i është referuar...

Ministri grek i Mbrojtjes: me Shqipërinë do të donim marrëdhënie të mira, edhe ata s´kanë interes…

para 9 muajve - Te Sheshi

Ministri grek i Mbrojtjes, njëkohësisht kreu i partisë së djathtë të koalicionit qeveritar “Grekët e pavarur”, Panos Kammenos, tha se me Shqipërinë do të donim të kishim marrëdhënie të mira. “Nuk kanë...

Greqia ndërron “mendje”, Kammenos: Duam marrëdhënie të mira me Shqipërinë

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Në një konferencë shtypi në Selanik, ministri grek i Mbrojtjes dhe njëkohësisht kreu i partisë së djathtë të koalicionit qeveritar “Grekët e pavarur”, Panos Kammenos, i pyetur nga gazetarët i është referuar...

Greqia ndërron “mendje”, Kammenos: Duam marrëdhënie të mira me Shqipërinë

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Në një konferencë shtypi në Selanik, ministri grek i Mbrojtjes dhe njëkohësisht kreu i partisë së djathtë të koalicionit qeveritar “Grekët e pavarur”, Panos Kammenos, i pyetur nga gazetarët i është referuar...

Rama paralajmëron Athinën nga foltorja e Kuvendit, ambasadorja greke takim me Donald Lu

para 9 muajve - Sot News

Reagimet e shumta të Athinës zyrtare kundrejt Tiranës, pas shumë kohësh kanë sjellë më në fund edhe reagimin e kryeministrit Rama. Fillimi i legjislaturës së re parlamentare i ka dhënë mundësi kryeministrit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK