http://kariera.mk

Referendumi i Katalunjës, Nadal: Sforco për të qenë të bashkuar

para 10 muajve - Syri

Situata sociopolitike në Spanjë sa vjen e nxehet më shumë. Sidomos pas manifestimeve madhore të Barcelonës me rastin e “Diada Nacional de Catalunya” (shkurt Diada), apo ditës së festës kombëtare të komunitetit...

Referendumi i Katalunjës, Nadal: Sforco për të qenë të bashkuar

para 10 muajve - Opozita

Situata sociopolitike në Spanjë sa vjen e nxehet më shumë. Sidomos pas manifestimeve madhore të Barcelonës me rastin e “Diada Nacional de Catalunya” (shkurt Diada), apo ditës së festës kombëtare të komunitetit...

Referendumi i Katalunjës, Nadal: Sforco për të qenë të bashkuar

para 10 muajve - Top Channel

Situata sociopolitike në Spanjë sa vjen e nxehet më shumë. Sidomos pas manifestimeve madhore të Barcelonës me rastin e “Diada Nacional de Catalunya” (shkurt Diada), apo ditës së festës kombëtare të komunitetit...

Referendumi i Katalunjës, Nadal: Sforco për të qenë të bashkuar

para 10 muajve - Opozita

Situata sociopolitike në Spanjë sa vjen e nxehet më shumë. Sidomos pas manifestimeve madhore të Barcelonës me rastin e “Diada Nacional de Catalunya” (shkurt Diada), apo ditës së festës kombëtare të komunitetit...

Referendumi i Katalunjës, Nadal: Sforco për të qenë të bashkuar

para 10 muajve - Opozita

Situata sociopolitike në Spanjë sa vjen e nxehet më shumë. Sidomos pas manifestimeve madhore të Barcelonës me rastin e “Diada Nacional de Catalunya” (shkurt Diada), apo ditës së festës kombëtare të komunitetit...

Referendumi në Kataloni ndan edhe sportistët

para 10 muajve - Albinfo

Trajneri aktual i Manchester Cityt, Pep Guardiola i cili kërkon referendum. Në një protestë në qershor në Barcelonë, Guardiola bëri thirrje që rajonit t’i lejohet votimi Kryeprokurori i Katalonisë ka urdhëruar...

Rafael Nadal kundër pavarësisë së Katalonjës: jemi më të fortë të bashkuar se të ndarë

para 10 muajve - Te Sheshi

Shpesh sportistët e famshëm, me reputacionin e emrit që mbajnë, bëhen ndikues në proçese të caktuara, politike apo gjeopolitike, me pozicionimet e tyre. Nuk “ka shpëtuar” as numri 1 i botës në Tenis, spanjolli...

Nadal rrëfehet pas US Open: Një nga sezonet e mia më të mira

para 10 muajve - Gazeta e re

Për herë të parë që prej vitit 2013, Rafael Nadal arrin të fitojë një grand slem që nuk është në fushat me dhè, atë të US Open pak ditë më parë, ashtu siç patë bërë për herë të fundit kur fitonte në sipërfaqen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK