http://kariera.mk

Emrat/ Shqiptari dhe bashkëpunëtorja e tij dënohen me burg në Angli

para 10 muajve - Klan

Një burrë dhe një grua janë dënuar me 6 vite burgim nga Gjykata e Luton në Angli për kontrabandë të emigrantëve të paligjshëm. Eduart Lleshi 34 vjeç dhe Katarzyna Kopec 36 vjeç nga Çekia organizonin trafikun...

Trafik klandestinësh në Angli, burg shqiptarit dhe bashkëpunëtores së tij (Emrat)

para 10 muajve - BalkanWeb

BRITANI- Një 34-vjeçar shqiptar dhe bashkëpunëtorja e tij nga Çekia janë dënuar me 6 vite burg nga Gjykata e Luton-it në Angli, nën akuzën e kontrabandës emigrantëve. ‘Lutonto day’ shkruan se Eduart Lleshi,...

Trafikonte klandestinë për në Angli, shqiptari dënohet me 6 vite burg

para 10 muajve - NOA

Gjashtë vite burg ka dhënë një gjykatë në Angli, për një shtetas shqiptar dhe bashkëpunëtoren e tij nga Çekia, të cilët akuzohen për trafik klandestinësh. Gjykata e Lutonit dënoi 34-vjeçarin shqiptar,...

U akuzuan për trafikim të qenieve njerëzore, arrestohet shqiptari dhe e dashura çeke

para 10 muajve - Sot News

Një shqiptar dhe e dashura e tij çeke janë arrestuar nga policia britanike për akuzën e trafikimit të qenieve njerëzore. Eduart Lleshi 34-vjeç dhe Katarzyna Kopec, 36-vjeç janë dënuar me nga gjashtë vite...

Kontrabanda e njerëzve drejt Anglisë, dënohet shqiptari dhe e dashura çeke

para 10 muajve - Zeri

Një shqiptar dhe e dashura e tij çeke janë arrestuar nga policia britanike për akuzën e trafikimit të qenieve njerëzore. Eduart Lleshi 34-vjeç dhe Katarzyna Kopec, 36-vjeç janë dënuar me nga gjashtë vite...

FOTO/ Kontrabanda e njerëzve drejt Anglisë, dënohet shqiptari dhe e dashura e tij çeke

para 10 muajve - Syri

Një shqiptar dhe e dashura e tij çeke janë arrestuar nga policia britanike për akuzën e trafikimit të qenieve njerëzore. Eduart Lleshi 34-vjeç dhe Katarzyna Kopec, 36-vjeç janë dënuar me nga gjashtë vite...

Kontrabanda e njerëzve drejt Anglisë, dënohet shqiptari dhe e dashura çeke

para 10 muajve - Periskopi

Një shqiptar dhe e dashura e tij çeke janë arrestuar nga policia britanike për akuzën e trafikimit të qenieve njerëzore. Eduart Lleshi 34-vjeç dhe Katarzyna Kopec, 36-vjeç janë dënuar me nga gjashtë vite...

FOTO/ Kontrabanda e njerëzve drejt Anglisë, dënohet shqiptari dhe e dashura e tij çeke

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një shqiptar dhe e dashura e tij çeke janë arrestuar nga policia britanike për akuzën e trafikimit të qenieve njerëzore. Eduart Lleshi 34-vjeç dhe Katarzyna Kopec, 36-vjeç janë dënuar me nga gjashtë vite...

INVESTIGIMI/ Mënyra e re e mafias shqiptare për të trafikuar emigrantë në Angli

para 10 muajve - Koha Jone

Trafikantë që fitojnë deri në 2.500 paund për person po trafikojnë me sukses ata që kërkojnë në mënyrë të dëshpëruar një jetë të re – përfshirë refugajatë nga Ballkani, Iraku, Afganistani e Siria Mafia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK